مهاجرت به اتریش

مهاجرت به اتریش

امروزه تعداد ایرانیان متقاضی مهاجرت به خارج از کشور بنا به دلایل وضعیت حاکم بر جامعه در حال افزایش است. یکی از کشورهایی که افراد زیادی متقاضی مهاجرت به آن می باشند کشور اتریش می باشد. مهاجرت به اتریش از روش های مختلف امکان پذیر است از این رو در این مقاله قصد داریم تا روش های مختلف مهاجرت به این کشور را به طور مختصر برای متقاضیان مهاجرت به اتریش مورد بررسی قرار دهیم. اگر تصمیم قطعی خود مبنی بر اخذ اقامت این کشور را گرفته اید تا با شرایط و روش های مختلف مهاجرت به آن آشنا شوید فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل نمایید.

آنچه در این مقاله خواهید خواند:

روش های مختلف مهاجرت به اتریش

کشور اتریش یکی از کشورهایی است که تعداد متقاضیان مهاجرت به آن زیاد هستند؛ زیرا با زندگی در این کشور از مزایای قابل توجهی برخوردار خواهند شد. این کشور را می توان به عنوان یکی از کشورهای سرمایه دار در نظر گرفت. از آنجا که کشور اتریش در دامنه رشته کوه های آلپ قرار گرفته است، دارای طبیعت بسیار زیبا می باشد. مهاجرت به اتریش می تواند برای علاقه مندان به طبیعت بسیار جذاب باشد. علاوه بر طبیعت زیبا موجود در این کشور، اقتصاد آن نیز در سال های اخیر رو به توسعه می باشد به طوری که موفق به کسب رضایت ۸۰% از ساکنین کشور خود شده است.

مهاجرت

مهاجرت از طریق تخصص

اتریش نیز از جمله کشورهایی است که نیروهای متخصص که در کشور خود کم می باشد را از دیگر کشورهای سراسر دنیا جذب می کند. یکی از روش های مهاجرت به اتریش اخذ از طریق تخصص می باشد. شما می توانید با بررسی شرایط کشور اتریش و مشاغل مورد نیاز این کشور، در صورت وجود حرفه تخصصی شما در لیست مشاغل مورد نیاز اتریش درخواست خود مبنی بر اخذ اقامت اتریش را ارائه دهید و پس از جمع آوری مدارک مورد نیاز جهت اخذ کارت قرمز سفید قرمز به این کشور مهاجرت کنید. کشور اتریش سالانه لیستی از مشاغل مورد نیاز خود را ارائه می دهد.

شرایط مورد نیاز جهت مهاجرت از طریق تخصص

شرایط مورد نیاز جهت مهاجرت به اتریش از طریق تخصص
  • ارائه مدرک پایان دوره حرفه ای مرتبط با شغل مورد نیاز
 
  • کسب اطلاعات در رابطه با شغل و کار پیشنهادی از طرف کشور اتریش و حقوق مورد نظر برای این حرفه، قبول شرایط و اقدام به مهاجرت به کشور اتریش از طریق تخصص
 
  • کسب حداقل امتیاز ۵۵ از ۹۰ برای شغل مورد نظر
مهاجرت از طریق کار

مهاجرت از طریق کار

مهاجرت به اتریش از طریق کار یکی دیگر از روش های اخذ اقامت اتریش می باشد. در صورت مهاجرت به اتریش از طریق کار به ویزای کاری یا ویزای موقت نیاز خواهید داشت. اعتبار این نوع ویزا حداقل ۶ ماه خواهد بود. جهت اخذ ویزای کار اتریش نیازی به تسلط بر زبان آلمانی نخواهید داشت. در طول ۶ ماه اعتبار ویزا باید شغل مناسب را برای خود پیدا کرده و همچنین باید از طرف دولت اتریش شغل شما مورد تأیید باشد. در صورت موفقیت در کسب رضایت کافی در این ۶ ماه، می توانید جهت اخذ کارت قرمز سفید قرمز اقدام نمایید.

شرایط مورد نیاز جهت مهاجرت به اتریش از طریق کار

کسب امتیاز ۷۰%(جالب است بدانید میزان سن، تحصیلات و دیگر موارد برای شما امتیاز محسوب می شود.) برای دریافت این نوع ویزا باید درخواست خود را به سفارت اتریش یا کنسولگری این کشور ارائه دهید.

مهاجرت از طریق تحصیل

مهاجرت از طریق تحصیل

یکی از پرطرفدارترین روش های مهاجرت به اتریش اخذ اقامت اتریش از طریق تحصیل می باشد. یکی از مهمترین شرایط جهت مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل، تسلط بر زبان آلمانی می باشد. زبان آموزشی در مقطع کارشناسی دانشگاه های اتریش تنها آلمانی می باشد. زبان آموزشی در مقطع کارشناسی ارشد در اتریش علاوه بر آلمانی، انگلیسی نیز می باشد. اگر جهت تحصیل در اتریش پذیرفته شدید پس از گذراندن دو سال از دوره تحصیلی می توانید کارت قرمز سفید قرمز خود را دریافت کرده و اقامت دائم این کشور را به دست آورید.

 

دولت اتریش امکان کار کردن همزمان با تحصیل را به دانشجویان بین المللی می دهد. در صورت واجد شرایط بودن می توانید بورسیه تحصیلی را نیز از دولت اتریش دریافت نمایید.

شرایط مورد نیاز جهت مهاجرت به اتریش از طریق تحصیل

تسلط کافی به زبان آلمانی و ارائه مدرک معتبر برای اثبات اینکه نمره کافی را در این زمینه دریافت نموده اید. در صورت اخذ نمره متوسط در صورت نیاز و بنا بر صلاحدید دانشگاه مورد نظر و بر اساس مصاحبات انجام شده قبل از پذیرش توسط دانشگاه، باید در این کشور دوره زبان آلمانی را بگذرانید.

فرم مشاوره رو پرکنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه

فرم مشاوره

همچنین شما عزیزان می توانید در صورت تمایل به کسب اطلاع از کسب پذیرش رایگان و تحصیل در اتریش از طریق تکمیل فرم ارزیابی مشاوره رایگان مهاجرت از کارشناسان ما مشاوره رایگان بگیرید.

فرم مشاوره

برای مشاوره رایگان کلیک کنید
ادامه
مشاوره رایگان
سوالات مهاجرتی خود را در بخش دیدگاه بپرسید
مهاجرت

مطالب تصادفی

مهاجرت از شرکت کاربین

درخواست مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی*

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

فرم مشاوره با ما

نام و نام خانوادگی*