فرصت مطالعاتی استرالیا

فرصت مطالعاتی استرالیا

ویزای مهم دیگری که متقاضیان خاص خود و طرفداران زیادی دارد ویزای فرصت مطالعاتی استرالیا است. اکثر فارغ التحصیلان دکترا که تحصیلات خود را در این رشته به پایان رسانده اند علاقه مند به درخواست ویزای مطالعاتی استرالیا هستند و دلیل انتخاب استرالیا به دلیل صنعتی بودن این کشور با دانشگاه های معتبر در سطح جهان و کیفیت زندگی بالا است.

اگر برای ویزای فرصت مطالعاتی استرالیا اقدام می کنید و می خواهید فرصت مطالعاتی خود را در این کشور  بگذرانید، پیشنهاد می کنیم این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا مروری جامع بر شرایط و صلاحیت های لازم برای ویزای فرصت مطالعاتی استرالیا داشته باشید.

 

در صورت نیاز به بررسی تخصصی شرایط خود برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای فرصت مطالعاتی می توانید با کارشناسان موسسه مهاجرتی بین المللی کاربین در تماس باشید و از مشاوره مطالعاتی رایگان برای مهاجرت به استرالیا از طریق فرصت مطالعاتی در استرالیا بهره مند شوید.

لازم به ذکر است که این مقاله با مشورت وکلای استرالیایی نوشته شده و برای نوشتن این مقاله از وب سایت های معتبر آموزشی استرالیا استفاده شده است. برای اطلاع از گستره خدمات ما می توانید با مشاورین موسسه ما تماس گرفته و پس از مشاوره رایگان، تصمیم درستی در این زمینه بگیرید.

 

چنانچه در خصوص فرصت مطالعاتی استرالیا سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که آن را در انتهای این مقاله برای کارشناسان ما در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ دهند.

شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی کاربین در تماس باشید تا آنها شما را با جدیدترین قوانین مهاجرتی استرالیا آشنا کنند.

همچنین فرم مهاجرتی آنلاین کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما شرایط شما را بررسی کرده و برای مهاجرت به استرالیا با شما تماس برقرار کنند.

موسسه مهاجرتی کاربین به صورت تخصصی بر روی مهاجرت به استرالیا فعالیت می کند و دارای مجوز رسمی از وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی می باشد.

آنچه خواهید خواند:

فرصت-مطالعاتی-استرالیا

شرایط ویزای فرصت مطالعاتی استرالیا

استرالیا به عنوان یکی از مقاصد برتر مهاجرت از طریق فرصت مطالعاتی شناخته می شود. بسیاری از دانشگاه های استرالیا جزو 100 دانشگاه برتر دنیا هستند و فضای دانشگاهی آن پژوهش محور است. این موضوع در کنار انواع بورسیه های ارائه شده، باعث شده است که سالانه دانشجویان زیادی از سراسر جهان برای مهاجرت به استرالیا و تجربه زندگی در شهرهای بزرگ مانند سیدنی، ملبورن، آدلاید، ویکتوریا و غیره برای دریافت ویزای فرصت مطالعاتی اقدام کنند.

 

چه کسانی واجد شرایط ویزای فرصت مطالعاتی استرالیا هستند؟ شرایط اخذ ویزای فرصت مطالعاتی استرالیا و مهاجرت مطالعاتی به استرالیا از طریق این طرح چیست؟ البته چنین سوالاتی برای متقاضیان این نوع ویزا به وجود می آید که قصد داریم در این قسمت به بررسی آنها بپردازیم. اولین شرط برای مهاجرت از طریق فرصت مطالعاتی به استرالیا این است که متقاضی دارای مدرک دکترا باشد. یکی دیگر از پیش نیازهای مهم دیگر برای دریافت ویزای فرصت مطالعاتی استرالیا این است که متقاضی نامه پذیرش یا دعوتنامه رسمی از دانشگاه، موسسه آموزشی یا مرکز تحقیقاتی استرالیایی را دریافت کرده باشد.

 

علاوه بر این، متقاضی باید دانش و تخصص لازم را برای کار بر روی پروژه تحقیقاتی که قصد دارد برای ویزای فرصت مطالعاتی استرالیا درخواست دهد را نیز داشته و ارائه کند. به عبارت دیگر، فرصت مطالعاتی در استرالیا برای کسی است که یک پروژه تحقیقاتی را انتخاب کند که با مهارت های خود مطابقت داشته باشد. نکته مهم دیگر انتخاب پروژه قابل اجرا بودن آن می باشد.

 

ما در ادامه این مقاله به بررسی شرایط فرصت مطالعاتی استرالیا و دریافت اقامت استرالیا خواهیم پرداخت.

مدارک مورد نیاز برای ویزای فرصت مطالعاتی استرالیا

سوال دیگر کسانی که ویزای فرصت مطالعاتی را برای مهاجرت به استرالیا انتخاب کرده اند این است که برای دریافت ویزای فرصت مطالعاتی استرالیا چه مدارکی لازم است؟ مدارک هویتی شامل کارت شناسایی، پاسپورت و عکس شخصی یکی از مدارک اولیه برنامه فرصت مطالعاتی استرالیا است. پس از مدارک هویتی ارائه مدارک کاری متقاضی مانند مدرک دکتری و مدارک مطالعاتی پیشین و همچنین ریز نمرات هر مقطع از دکتری تا دیپلم از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

 

برای درخواست ویزای فرصت مطالعاتی استرالیا، نامه پذیرش از دانشگاه یا دعوتنامه از یک موسسه تحقیقاتی لازم است. علاوه بر این دعوت نامه، متقاضی باید گزارش تحقیق یا مطالعه پروژه را ارائه دهد.

برای درخواست این نوع ویزا برای فرصت مطالعاتی در استرالیا، رزومه کاری فردی و انگیزه نامه الزامی می باشد. یکی دیگر از مدارک مورد نیاز برای ویزای فرصت مطالعاتی در استرالیا، مدرک زبان می باشد که متقاضی باید با توجه به نوع دانشگاه و شرایطی که دوره برای متقاضیان واجد شرایط در نظر گرفته است، مدرک زبان انگلیسی خود را ارائه کند.

 

یک نامه وضعیت مالی برای اثبات اینکه فرد می تواند از عهده مخارج زندگی، از جمله اقامت و غذا در استرالیا برآید، لازم است. برای اطلاع در مورد امکانات مالی برای ویزای کار استرالیا با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

 

اگر قصد دارید که به استرالیا مهاجرت کنید، لازم است که با روش های مهاجرت به این کشور آشنا شوید. یک وکیل مهاجرت می تواند شما را برای مهاجرت به این کشور به خوبی راهنمایی کند. برای مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت دائم می توانید با وکیلان مهاجرتی ما در موسسه مهاجرتی بین المللی کاربین در تماس باشید.

مدارک-فرصت-مطالعاتی-استرالیا

فرصت مطالعاتی برای دانشجویان دکترا در استرالیا

دانشجویانی که دوره دکتری خود را در ایران یا سایر کشورها به پایان رسانده اند و تحصیلات خود را در این مقطع با موفقیت به پایان رسانده اند می توانند برای فرصت مطالعاتی در استرالیا اقدام کنند. برنامه مطالعاتی به دانشجویان اجازه می دهد تا برای انجام پروژه های کاری و تحقیقاتی در دانشگاه یا موسسه آموزشی به استرالیا مهاجرت کنند و علاوه بر کار بر روی این پروژه تحقیقاتی، این گزینه را نیز دارند که بتوانند در رابطه با رشته مطالعاتی و فعالیت خود کار کنند و درآمد کسب کنند.

 

لازم به ذکر است مقاله فرصت مطالعاتی در استرالیا و گزینه های ویزا توسط کارشناسان موسسه مهاجرتی کاربین تهیه و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. بنابراین افرادی که ویزای مطالعاتی استرالیا را دارند این امکان را خواهند داشت که با اساتید و محققان برتر استرالیا در دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی این کشور همکاری داشته باشند. دوستان عزیز برای اطلاع از لیست دانشگاه های ایرانی مورد تایید استرالیا می توانید با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

 

برای بهره مندی از وکیلان مهاجرتی و کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا لطفا فرم آنلاین مهاجرتی کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با بررسی شرایط برای راهنمایی بهتر با شما تماس برقرار کنند.

مهاجرت از طریق فرصت مطالعاتی به استرالیا

متقاضیان فرصت مطالعاتی برای مهاجرت به استرالیا با هدف تحصیل، بسته به مدت اقامت خود در استرالیا، می توانند برای این ویزا اقدام کنند. اگر مدت تحصیل در استرالیا کمتر از 3 ماه باشد، متقاضی می تواند برای ویزای توریستی اقدام کند و با این ویزا روی این پروژه تحقیقاتی در استرالیا کار کند. اما اگر زمانی که فردی می خواهد برای کارهای تحقیقاتی در استرالیا بیش از 3 ماه اقامت داشته باشد می تواند برای ویزای مطالعاتی استرالیا که 1 سال است اقدام کند.

 

 

با این ویزا شما می توانید بیش از 3 ماه بر روی پروژه تحقیقاتی خود کار کنید. افرادی که با ویزای مطالعاتی به استرالیا می آیند باید در طول تحقیقات خود برای کار درخواست دهند و در صورت داشتن پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرمای استرالیایی، ویزای کار استرالیا را نیز دریافت کنند.

 

برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی در مورد فرصت مطالعاتی استرالیا ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. وکیلان مهاجرتی ما، به صورت آنلاین شما را در جریان تازه ترین اخبار و قوانین مهاجرتی استرالیا قرار خواهند داد.

مهاجرت-فرصت-مطالعاتی-استرالیا

چرا فرصت مطالعاتی استرالیا

استرالیا یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی است. این کشور زیبا که همه را مجذوب خود می کند، علاوه بر جاذبه های طبیعی و شهرهای بزرگ و پیشرفته خود به ویژه سیدنی و ملبورن، ویژگی های دیگری نیز دارد که برای مهاجرت از طریق فرصت مطالعاتی مناسب است که شامل موارد زیر می باشد:

 

  • داشتن یکی از بهترین سیستم های آموزشی در جهان
  • انگلیسی زبان بودن این کشور و گویش بسیار روان مردم در استرالیا
  • شهرهای استرالیا مانند سیدنی و ملبورن برای دانشجویان بسیار امن و ایده آل هستند.
  • استاندارد زندگی در استرالیا بسیار بالاست.
  • امکان اخذ ویزای تحصیلی برای تمامی مقاطع تحصیلی
  • امکان همراه بودن خانواده با دانش آموز زیر 18 سال در حین تحصیل در استرالیا.
  • امکان همراه بودن همسر و فرزند زیر 18 سال با دانشجو در حین تحصیل در استرالیا.
  • امکان مجوز و اجازه کار برای همسر متقاضی.
  • فرصت های شغلی بسیار زیاد برای دانشجویان پس از فارغ التحصیلی در این کشور
  • امکان درخواست اقامت دائم این کشور بعد از مدتی + امکان اخذ تابعیت استرالیا
 

سوالات خود را در مورد فرصت مطالعاتی استرالیا در پایان این مقاله مطرح کنید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن با بررسی شرایط شما به سوالات شما پاسخ دهند.

با کارشناسان و متخصصان ما برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد فرصت مطالعاتی استرالیا در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در امور مهاجرت در ارتباط باشید.

پیشنهاد می کنیم که برای بررسی بیشتر شرایط فرصت مطالعاتی استرالیا با توجه به شرایط خود فرم مهاجرتی آنلاین کاربین را تکمیل کنید.

 

موسسه کاریابی بین المللی کاربین به صورت تخصصی در امور مهاجرت به استرالیا فعالیت دارد و دارای مجوز رسمی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی بوده و همچنین پرونده های مهاجرتی موفق بی شماری را در بسیاری از کشور های اروپایی، کانادا، آمریکا و استرالیا دارد.

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد فرصت مطالعاتی استرالیا از وکیلان و کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 در تماس باشید.

سوالات متداول

داشتن یک دعوت نامه کار پژوهشی و تحقیقی از یک دانشگاه یا مرکز تحقیقاتی در استرالیا پیش نیاز این نوع ویزا در استرالیا می باشد.

برنامه فرصت مطالعاتی استرالیا برای کسانی است که مدرک دکترا دارند و می خواهند روی پروژه های تحقیقاتی مرتبط با رشته مطالعاتی خود در استرالیا کار و تحقیق کنند.

این ویزا برای حداکثر یک سال اعتبار دارد.

خیر، افراد با برنامه فرصت مطالعاتی اقامت یک ساله می گیرند و تنها با یافتن کار می توانند اقامت استرالیا را دریافت کنند و پس از 5 سال کار و پرداخت مالیات در این کشور اقامت دائم بگیرند.

ملبورن، پایتخت ویکتوریا، به عنوان بهترین شهر دانشجویی استرالیا در نظر گرفته می شود. این شهر 8 دانشگاه معتبر در سطح جهانی را دارد که در مجموع 300000 دانشجو در آن ها تحصیل می کنند. 

فرم مشاوره رو پرکنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه
امیدواریم اگر علاقه مند به فعالیت و یا ادامه زندگی در کشورهای خارجی هستید، شما هم بتوانید مانند بسیاری از افراد موفق که در خارج از کشور زندگی می کنند، بهترین موسسه مهاجرتی را برای دست یافتن به هدف خود پیدا کنید و آینده بهتری برای خود ایجاد کنید.
مهاجرت

مطالب تصادفی

مهاجرت از شرکت کاربین
آوسبیلدونگ

آوسبیلدونگ

بلوکارت آلمان

بلوکارت آلمان

جاب آفر کانادا

جاب آفر کانادا

اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا

اقامت یک ساله ترکیه

اقامت یک ساله ترکیه

اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت کاری به آلمان

سرمایه گذاری در استراليا

سرمایه گذاری استرالیا

درخواست مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی*

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

فرم مشاوره با ما

نام و نام خانوادگی*