لاتاری آمریکا

لاتاری آمریکا

لاتاری یکی از مهمترین روش های مهاجرت به کشور آمریکا است. شما از طریق این برنامه مهاجرتی می توانید به کشور آمریکا مهاجرت کرده و در این کشور به کار و زندگی مشغول شوید. اولین بار ویزای لاتاری با عنوان کارت بیگانگان در دهه 1940 معرفی گردید. این کارت در ابتدا در اندازه کارت های اعتباری بوده است که دارای نوشته های سبز رنگ بوده و یک عکس سبز نیز در آن قرار داشته است. پس از مدت ها نام کارت سبز برای نامیدن این کارت رایج گردید. لازم به ذکر است که همین گرین کارت آمریکا برای چندین بار رنگ کارت خود را تغییر داده است. کارت لاتاری آمریکا برای مدتی نیز صورتی بوده است و دوباره از سال 1999 برای رنگ این کارت از سبز روشن استفاده گردید.


در ایالات متحده آمریکا با گرین کارت آمریکا چیزی در حدود بیش از 10 میلیون خارجی زندگی می کنند. دولت آمریکا در دوره ترامپ در سالهای گذشته به دلیل منع ورود ایرانیان به این کشور به ایرانیان این ویزا را اعطا نمی کرد. اما به تازگی با لغو قانون منع مهاجرت ایرانیان به آمریکا با روی کار آمدن جو بایدن بهترین زمان ممکن برای مهاجرت شما به آمریکا می باشد. شما اگر می خواهید اطلاعات کاملی را در مورد مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری امریکا دریافت کنید. 

ما در این مقاله هر چه را شما بخواهید فراهم کرده ایم. پیشنهاد می شود که برای پاسخ به سوالات خود در مورد شرایط دریافت لاتاری آمریکا، اقامت در آمریکا و هزینه مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.


چنانچه در خصوص لاتاری آمریکا سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که آن را در انتهای این مقاله برای کارشناسان ما در بخش دیدگاه ها بیان کنید تا آنها در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما را بدهند. همچنین از طریق شبکه های اجتماعی با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی کاربین در تماس باشید تا شما را در مورد لاتاری آمریکا راهنمایی کنند.

آنچه خواهید خواند:

لاتاری-آمریکا

لاتاری آمریکا چیست؟

بسیاری از کسانی که قصد دارند از طریق لاتاری به آمریکا مهاجرت کنند ممکن است که این سؤال برای آنها پیش بیاید که در کل لاتاری آمریکا به چه معنایی می باشد. لاتاری تحت نظارت کنگره آمریکا برگزار شده و این برنامه مهاجرتی به برنامه تنوع ویزا یا DV لاتاری معروف است. دولت ایالات متحده آمریکا لاتاری را طراحی کرده است که هر ساله به 55,000 نفر از تمام کشورهایی که نرخ کم مهاجرت به آمریکا را دارند این مجوز را بدهد تا برای تنوع نژادی در این کشور ویزای لاتاری دریافت کنند.

 

ویزاهای مهاجرتی که همراه با اقامت دائم آمریکا هستند همراه با دریافت گرین کارت می باشند. برنامه “قرعه کشی گرین کارت آمریکا” یا “dv lottery” نیز همانند دیگر برنامه های مهاجرتی اقامت دائم همراه با دریافت گرین کارت آمریکا می باشد. سالانه 10-12 میلیون نفر در این برنامه مهاجرتی شرکت می کنند و برای دریافت گرین کارت آمریکا تقاضای خود را ارسال می کنند. به نسبت دیگر کشور های جهان تنها چند کشور هستند که مهاجران زیادی به آمریکا مهاجرت می کنند.

 

بیشتر از دیگر کشورهایی که شهروندان آن آمریکا را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می کنند می توان به مکزیک، فیلیپین و چین اشاره داشت. این برنامه مهاجرتی به این دلیل طراحی شده است تا تنوع جمعیتی در آمریکا از مناطق دیگر جهان حفظ شود. از طریق در قرعه کشی DV لاتاری آمریکا نیز به همین دلیل از سال 1994 به طور تصادفی به 55,000 متقاضی گرین کارت آمریکا اعطا می شود. برندگان لاتاری در کشور آمریکا این امکان را دارند که در نهایت اقامت دائم آمریکا را دریافت کنند. شما از طریق برنده شدن لاتاری، مجوز کار و زندگی آزادانه را در این کشور دریافت کنید.

 

ما در ادامه به معرفی قوانین و شرایط مهاجرتی لاتاری آمریکا خواهیم پرداخت.

شرایط ثبت نام در لاتاری آمریکا چیست؟

از طریق سایت لاتاری، تقریباً همه می توانند و این امکان را خواهند داشت که اقامت آمریکا را دریافت کنند. شما نیز این امکان را دارید که با ثبت نام در لاتاری آمریکا و برنده شدن در این قرعه کشی به آمریکا مهاجرت کنید. برای شرکت در ویزای لاتاری آمریکا، شما محدودیت سنی نخواهید داشت. هزینه ثبت نام در لاتاری رایگان بوده و نیازی به ارائه مدرک زبان برای شرکت در این برنامه مهاجرتی نیست.

 

ثبت نام لاتاری در گذشته بدون پاسپورت نیز امکان پذیر بود. اما می بایست در قانون جدید حتما شما پاسپورت داشته باشید. از مهمترین شرایطی که منجر به دریافت  لاتاری آمریکا برای ایرانیان و دیگر افراد متقاضی می باشد تنها لازم است که شامل موارد زیر را در نظر داشته باشید:

 

1-  مطابق نقشه های سیاسی حال حاضر کشور تولد شما آمریکا نباشد.

2- تجربه کاری و یا آموزشی شما داشته باشید

 

معادل دیپلم 12 ساله حداقل تحصیلات دبیرستانی مورد نیاز است. در طی پنج سال گذشته نیز لازم است که شما در یک شغل در دارای دو سال سابقه کار باشید. برای زندگی و کار دائمی در آمریکا این گرین کارت آمریکا است که به شما حق قانونی برای زندگی را می دهد. شما از طریق این برنامه مهاجرتی می توانید تقریباً تمام حقوق یک شهروند آمریکایی را دریافت کنید. اساسا قرعه کشی سالانه DV رایگان است و از طریق آدرس dvlottery.state.gov کلیه افراد این امکان را خواهند داشت که برای مهاجرت به آمریکا ثبت نام خود را انجام دهند. این وبسایت توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده آمریکا اداره می شود.

 

به دلیل خطاهای سهوی یا عدم رعایت مهلت ارسال درخواست، در حدود 40٪ از شرکت کنندگان رد صلاحیت می شوند. قرعه کشی لاتاری شامل یک فرایند الکترونیکی می باشد که پذیرش یا رد آن به صورت الکتریکی انجام می شود.

 

اگر قصد دارید که لاتاری آمریکا را دریافت کنید لازم است که با روش مهاجرت به این کشور از طریق این برنامه مهاجرتی آشنا شده باشید. برای آشنایی با لاتاری می توانید با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی بین المللی کاربین در تماس باشید.

 

هزینه ثبت نام لاتاری

 

در هنگام ثبت نام لاتاری آمریکا یکی از مهمترین سوالاتی که ممکن است که پیش بیاید این است که، هزینه ثبت نام لاتاری چقدر است. متقاضیان ثبت نام لاتاری آمریکا دو مسیر پیش روی خود خواهند داشت.

 

 • یکی این است که خود شما مستقیما در سایت لاتاری آمریکا ثبت نام خود را انجام دهید.
 • دوم این است که شما با مراجعه به موسساتی که ثبت نام انجام می دهند با خرج پولی برای ثبت نام لاتاری آمریکا اقدام کنید.

 

شما از طریق مراجعه به سایت رسمی لاتاری آمریکا نیز این امکان را خواهید داشت که ثبت نام خود را از طریق تکمیل فرم و آپلود مدارک انجام دهید. برای ثبت نام لاتاری هزینه شما رایگان خواهد بود. متقاضی در هنگامی که بخواهد از طریق موسساتی ثبت نام لاتاری خود را انجام دهد لازم است که متناسب با خدماتی که دریافت می کند هزینه ای را نیز پرداخت نماید.

 

این هزینه ای که شما پرداخت خواهید کرد شامل هزینه ثبت نام لاتاری خواهد شد. این هزینه پرداختی شما برای خدماتی نظیر تکمیل فرم و هزینه بررسی می باشد. به دلیل این که این موسسات با اشتباهات خیلی کمی کار لاتاری شما را انجام می دهند، شانس شما برای برنده شدن در قرعه کشی لاتاری ممکن است که افزایش یابد.

 

برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی از طریق لاتاری آمریکا ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. کارشناسان مهاجرتی ما، به صورت آنلاین شما را در جریان تازه ترین قوانین مهاجرت لاتاری  قرار خواهند داد.

شرایط-لاتاری-امریکا

قانون جدید لاتاری آمریکا

از طریق لاتاری مهاجرت به آمریکا یک مسیر مهاجرتی عالی و ارزان می باشد. برای مهاجرت از طریق این برنامه مهاجرتی شما مسیر بسیار ساده ای را پیش رو خواهید داشت. برای ویزای لاتاري آمريكا همواره افراد بسیاری ثبت نام می کنند. این برنامه مهاجرتی به افرادی که دارای شرایط لازم هستند به صورت کاملا شانسی ویزای گرین کارت امریکا را اهدا می کند. شما می بایست برای ویزای لاتاری 2023 بر اساس شرایط جدیدی که اعلام شده ثبت نام خود را انجام دهید. برای ثبت نام لاتاری آمریکا قانون جدیدی وجود دارد و این است که شما باید پاسپورت داشته باشید.

 

بدون پاسپورت در گذشته امکان پذیر بود که شما ثبت نام لاتاری خود را انجام دهید. ولی در حال حاضر لازم است که شما اطلاعات صفحه اول پاسپورت خود را برای ثبت نام ارائه کرده باشید. آندسته از افرادی که شرایط اخذ پاسپورت را نداشته باشند این امکان را نخواهند داشت که ثبت نام لاتاری آمریکا را انجام دهند. از دیگر قوانین بسیار مهم برای لاتاری آمریکا این است که شما عکس پرسنلی با استانداردهای تعیین شده را که در 6 ماه گذشته انداخته شده باشد را ارسال کنید.

 

لطفا سوالات خود را در مورد لاتاری آمریکا از طریق ایمیل موسسه مهاجرتی کاربین به آدرس karbin@info.com ارسال کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن با بررسی سوالات به شما پاسخ دهند.

 

شانس قبولی در لاتاری آمریکا چقدر است؟

 

در مورد لاتاری آمریکا همه افراد به دنبال افزایش شانس قبولی خود هستند تا بتوانند از طریق ثبت نام در لاتاری شانس قبولی خود را افزایش دهند. ممکن است افرادی باشند که دست به راه های غیر قانونی بزنند که این امر نیز به هیچ عنوان توصیه نمی شود. اگر سابت متوجه شود که شما قصد دارید که از طریق غیر قانونی در سایت ثبت نام خود را انجام دهید به طور کلی شما از سایت حذف خواهید شد. جدا از ملیت، سن و تحصیلات شانس لاتاری برای تمامی افراد با یکدیگر برابر می باشد.

 

البته یکی از مهمترین روش های قانونی برای افزایش شانس قبولی شما در لاتاری ممکن است که این باشد که همه خانواده شما که واجد شرایط هستند در برنامه مهاجرتی لاتاری ثبت نام کنند. در این صورت شانس خانواده شما برای قبولی در لاتاری افزایش می یابد. اگر در لاتاری اسم همسرتان بیرون آمد، اعضای خانواده و خود شما نیز به عنوان همراه ایشان به طور اتوماتیک برای مهاجرت به آمریکا در اولویت قرار می گیرید. اگر هم اسم فرزند شما برای مهاجرت از طریق لاتاری بیرون آمد وی این امکان را خواهد داشت که وارد آمریکا شود و سپس درخواست گرین کارت برای والدین خود را بدهد.

 

داشتن پاسپورت در حال حاضر اجباری شده است، آندسته از افرادی که شرایط پاسپورت را نداشته باشند این امکان را نخواهند داشت که در لاتاری ثبت نام کنند. شانس قبولی در لاتاری در نتیجه به طور خودکار برای آندسته از افرادی که ثبت نام کرده باشند افزایش خواهد یافت. پیش از ثبت نام بسیاری از افراد دوست دارند بداننند که سهمیه ایران در لاتاری چقدر است. با دانستن میزان سهمیه ایران این امکان را خواهید داشت که شانس خود را برای مهاجرت به آمریکا تخمین بزنید.

 

در لاتاری آمریکا تخمین سهمیه کشور ها امری سخت و دشوار است. اما می توان پیش بینی کرد که سهمیه ایران در لاتاری به طور نسبی با مشاهده افرادی که در سال های گذشته گرین کارت آمریکا را دریافت کرده اند چقدر است. سهمیه ایران را در لاتاری در سالهای گذشته را در جدول زیر مشاهده کنید:

 

سال لاتاری

سهمیه ایران

2013

6.000

2014

6,000

2015

5,000

2016

4,500

2017

4,500

2018

4,500

2019

4,200

2020

4,110

2021

6,000

2022

5.000

2023

در حال ثبت نام

 

سوالات خود را در مورد شرایط لاتاری آمریکا در پایان این مقاله مطرح نمایید. تا کارشناسان ما در قسمت دیدگاه ها به سوالات شما در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ دهند.

اقامت-امریکا-با-لاتاری

زمان ثبت نام لاتاری آمریکا

مدت زمان محدودی هر سال وجود دارد که شما بتوانید در طی آن در برنامه ویزای لاتاری (DV)  ثبت نام خود را انجام دهید. فرصت شما برای شرکت معمولا از اول اکتبر که در حدود مهر ماه است آغاز می شود و آن نیز تا اوایل نوامبر یعنی آبان ماه ادامه خواهد داشت. برای ورود به برنامه DV آمریکا وزارت امور خارجه آمریکا هر سال دستورالعمل های دقیقی را بیرون می دهد. این دستورالعمل ها معمولا چیزی مانند تاریخ ثبت نام هستند که می توانید در طی آن وارد آمریکا شوید.

 

باید کلیه اطلاعات در وب سایت الکترونیکی (E-DV) طی دوره ثبت نام ارسال شود. خارج از تاریخ مشخص هیچ ثبت نامی به صورت الکتریکی و یا کاغذی انجام نخواهد گرفت. در هر دوره ثبت نام این قانون برای هر شخص فقط یک بار امکان پذیر بوده است. از فناوری پیشرفته ای برای شناسایی چندین ثبت نام توسط وزارت امور خارجه آمریکا استفاده می شود. رد صلاحیت کمترین مجازاتی است که برای زمانی که متقاضی بیش از یک بار درخواست خود را ارسال کرده باشد در نظر گرفته شده است. در صورت تکرار ممکن است که متقاضی برای همیشه برای مهاجرت به آمریکا در بلک لیست این کشور قرار بگیرد.

 

پس از آنکه شما اطلاعات کامل خود را ارسال کردید، شما یک صفحه تأیید که شامل نام خود و یک شماره تایید کد لاتاری است مشاهده خواهید کرد. لازم است که حتما این صفحه تأیید را چاپ کنید. شماره تأیید خود را نیز لازم است که حفظ کنید. در واقع می توان گفت که بی شک این تنها راهی می باشد که شما این امکان را خواهید داشت که وضعیت پذیرش خود را مورد بررسی قرار دهید. لازم است که شما در این صورت برای مصاحبه ویزا برنامه ریزی های لازم را انجام داده باشید.

 

برای کسب اطلاعات تکمیلی و دریافت مشاوره در مورد مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری به آمریکا  با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در ارتباط باشید.

 

برندگان لاتاری

 

ثبت نام در لاتاری یکی از مهمترین روش های دریافت گرین کارت آمریکا است شما از طریق برنده شدن در این برنامه مهاجرتی می توانید اقامت دائم آمریکا را دریافت کنید.

 

نیمی از راه اقامت آمریکا را اگر شما خوش شانس باشید و در این برنامه مهاجرتی برنده شوید، یک شبه سپری کرده اید. تنها کافی است که شما در این راستا یکسری شرایط مورد نیاز را داشته باشید. ممکن است که این سؤال برای شما پیش آمده باشد که از کجا می توان اسامی برندگان لاتاری را دید؟ اینطوری می توان گفت که تعداد شرکت کنندگان و برندگان لاتاری به همراه اسامی آنها در هیچ جایی قابل مشاهده نیست. کد پیگیری را که در هنگام ثبت نام لاتاری دریافت کرده اید لازم است که برای مشاهده نتایج خود ارائه کنید. همچنین لازم است که شما مشخصات ثبت نامی خود را نیز در سایت لاتاری ثبت کنید.

شرایط زندگی در آمریکا از طریق لاتاری

دولت آمریکا برخلاف تصور بسیاری که به برندگان لاتاری کمک مالی نمی کند. در واقع در صورتی که شما برنده لاتاری شوید، تنها گرین کارت آمریکا را دریافت خواهید کرد. مهم ترین مسئله برای مهاجرت از طریق لاتاری تمکن مالی است. در همین راستا باید مشخص شود که شما می توانید در مدت زمان حضور در آمریکا هزینه های زندگی خود را پرداخت کنید و وابسته به دولت آمریکا نیستید. شما لازم است که ثابت کنید که دارایی کافی برای تامین هزینه های زندگی خود را  دارید و بهتر است که نشان دهید از کارفرمایی در آمریکا پیشنهاد کاری نیز دارید.

 

برندگان لاتاری خدمات دولتی آمریکا را دریافت خواهند کرد. شما می توانید با داشتن گرین کارت این کشور مجوز اقامت دائم در آمریکا را داشته باشید. دریافت گرین کارت آمریکا از طریق لاتاری شامل استفاده از خدمات تحصیلی، سرمایه گذاری، درمانی و کار این کشور می شود. یکی دیگر از مواردی که لازم است شما به آن توجه داشته باشید شرایط زندگی در خاک آمریکا و هزینه زندگی در این کشور است.

 

شما لازم است که پیش از مهاجرت به آمریکا به صورت دقیق از هزینه های خود در این کشور بررسی های لازم را کرده باشید. بدون حساب اجاره خانه در آمریکا میانگین هزینه زندگی در این کشور در حدود 1,000 دلار است. درآمد در آمریکا نیز پس از کسر مالیات در حدود 4,500 دلار می باشد. در مرکز شهر اگر بخواهید اقامت داشته باشید لازم است که در حدود 2,300 دلار برای اجاره منزل یک خوابه و در خارج از مرکز شهر در حدود 1,800 دلار برای اجاره منزل یک خوابه هزینه کنید.

کارت-اقامت-لاتاری-امریکا

هزینه های لاتاری بعد از قبولی

آندسته از افرادی که بتوانند ویزای لاتاری آمریکا را دریافت کنند لازم است که از مراحل و هزینه های لاتاری بعد از قبولی و اعلام نتایج نیز آگاهی کسب کرده باشند. بعد از قبولی در ادامه مراحلی که باید برای دریافت ویزای لاتاری آمریکا طی کنید به همراه هزینه های لازم را برای شما ما به صورت نمونه آورده ایم. این هزینه های شامل این موارد خواهد بود:

 

 • ترجمه مدارک

 

برای آنکه ویزای لاتاری شما صادر شود لازم است که این مدارک را ارائه کنید:

 

 • دو قطعه عکس
 • ترجمه شناسنامه
 • ترجمه پاسپورت
 • ترجمه گواهی عدم سوء پیشینه
 • ترجمه گواهی تمکن مالی
 • گواهی صورتحساب بانکی
 • ترجمه اسناد تاهل یا تجرد
 • ترجمه سوابق کاری
 • ترجمه مدارک حضانت فرزندان (در صورت وجود)

 

برای همین منظور لازم به ذکر است که بسته به مدارکی که دارید لازم است که شما هزینه های متفاوتی را پرداخت کرده باشید.

 

 • انجام واکسیناسیون

 

در وب سایت وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالت متحده آمریکا لازم است که سوابق مورد نیاز واکسیناسیون خود را نیز ثبت کرده باشید.

 

 • انجام معاینات پزشکی

 

150 تا 250 دلار نیز نیاز است که شما برای معاینات پزشکی مربوط و پیش از زمان مصاحبه با پزشک مورد اطمینان سفارت این کشور پرداخت کرده باشید.

 

 • مصاحبه در سفارت آمریکا

 

قبل از صدور ویزا منتخبان می بایست به نزدیکترین سفارت آمریکا برای مصاحبه مراجعه کنند. 330 دلار هزینه دریافت نوبت برای هر نفر در سفارت آمریکا می باشد. نکته قابل توجه این است که هزینه سفر و اقامت شما در کشوری که سفارت آمریکا در آن قرار دارد بسته به مقصد شما متفاوت است. بهترین کشور هایی که می توانید برای دریافت ویزای آمریکا به آن مراجعه کرده باشید عبارتند از ترکیه، امارات متحده عربی و قزاقستان.

 

 • صدور گرین کارت

 

قبل از ورود به آمریکا پس از اعلام نتیجه نهایی و برای آنکه گرین کارت آمریکا شما صادر شود، شما لازم است که در حدود 205 دلار نیز هزینه کنید.

هزینه های مربوط به بعد از قبولی در لاتاری

مزایا و معایب برنده شدن در لاتاری

مزایای برنده شدن در لاتاری

 

برنده شدن لاتاری آمریکا می تواند مزایای بی شماری را برای شما داشته باشد. از بهترین و مهمترین مزیت های برنده شدن در لاتاری آمریکا می توانیم به هزینه های بسیار پایین این روش مهاجرتی اشاره داشته باشیم. ثبت نام در لاتاری آمریکا به نوعی رایگان است و متقاضی پس از آنکه در این برنامه مهاجرتی برنده شد تنها لازم است که یکسری هزینه بابت ترجمه اسناد و مدارک معاینات پزشکی و واکسیناسیون را انجام دهد و هزینه های نوبت جهت مصاحبه در سفارت آمریکا را پرداخت کند. در صورت قبول شدن در لاتاری آمریکا تنها لازم است که شما هزینه صدور گرین کارت آمریکا را بدهید.

 

همراه با خانواده و فرزندان زیر 21 سال متقاضی برنده شده لاتاری،  مجاز است که به آمریکا مهاجرت کند. این امکان وجود دارد که پس از 5 سال زندگی در آمریکا پاسپورت و تابعیت آمریکایی را نیز دریافت کنید. پس از آنکه شما در این برنامه مهاجرتی برنده شدید و گرین کارت خود را دریافت کردید مجاز خواهید بود که در هر ایالتی که دوست داشتید مشغول به کار و زندگی شوید. متقاضی برنده شده در لاتاری می تواند بدون محدودیت همانند یک شهروند آمریکایی متناسب با شرایط دیگر شهروندان این کشور به کار در این کشور مشغول شود.

 

بدون محدودیت شما مجاز خواهید بود از بانک های آمریکا درخواست وام کنید و حتی ملک در این کشور خریداری نمایید. شما می توانید به صورت آزادانه از خدمات بیمه های سلامت و عمر نیز استفاده کنید.

 

معایب برنده شدن لاتاری

 

مزایای بسیاری پس از برنده شدن لاتاری آمریکا به شما خواهد رسید اما این برنامه مهاجرتی دارای معایبی نیز است. قرار گرفتن در محیط فرهنگی و زبانی جدید از معایب برنده شدن لاتاری آمریکا برای شما می تواند باشد. در صورتی که در لاتاری شما برنده شده باشید و در این برنامه مهاجرتی ثبت نام کنید اما شما هیچ برنامه ای برای زندگی در این کشور نداشته باشید یان برای شما بسیار مضر خواهد بود.

 

شما هنگامی که وارد خاک آمریکا می شوید در صورتی که سطح زبان خوبی نداشته باشید برای برقراری ارتباط با دیگران به مشکل بر خواهید خورد. شما در این صورت به سختی کاری مناسب پیدا خواهید کرد. از مهمترین معایب برنده شدن لاتاری هزینه های بسیار بالای زندگی در این کشور است. آندسته از افرادی که از طریق لاتاری به این کشور مهاجرت می کنند لازم است که قادر باشند از پس هزینه های زندگی در این کشور برآیند.

 

برای دریافت لاتاری آمریکا فرم آنلاین مهاجرتی کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با بررسی تمام جوانب، جهت دریافت لاتاری آمریکا با شما تماس برقرار نمایند.

قبولی-در-لاتاری-آمریکا

سخن پایانی

ویزای لاتاری آمریکا در این مقاله مورد بررسی به صورت دقیق قرار گرفت. شما در این مقاله در مورد شرایط و هزینه های لاتاری و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام لاتاری به خوبی آگاهی پیدا کردید. در گذشته این امکان وجود داشت که شما برای ثبت نام لاتاری بدون پاسپورت در این برنامه مهاجرتی شرکت داشته باشید. اما در حال حاضر این امر امکان پذیر نمی باشد و یکی از شروط اصلی ثبت نام در لاتاری داشتن پاسپورت است.

 

شرایط خود را اگر قصد مهاجرت به آمریکا دارید به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهید. روش های مختلفی بسته به هدف شما برای مهاجرت به آمریکا وجود دارد. شما این امکان را خواهید داشت که با بررسی دقیق و کارشناسانه از متخصصان مهاجرتی بهترین گزینه برای مهاجرت به آمریکا را پیدا کنید.

 

سوالات خود را در مورد لاتاری آمریکا در پایان این مقاله ارائه کنید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن پاسخ سوالات شما را بدهند. با کارشناسان و متخصصان ما برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد اقامت آمریکا در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در امور مهاجرت تحصیلی در ارتباط باشید.

 

پیشنهاد می کنیم که برای بررسی بیشتر شرایط دریافت لاتاری آمریکا فرم مهاجرتی آنلاین کاربین را تکمیل کنید. شما همچنین می توانید به صورت مستقیم با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 -021 به جهت دریافت  مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد مهاجرت به آمریکا با متخصصان و کارشناسان ما به صورت رایگان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

در لاتاری بعد از اینکه شما برنده شدید لازم است که فرم درخواست ویزای DS-260 را پر کنید. لازم است که هر کدام از اعضای خانواده شما این فرم را نیز به صورت جداگانه تکمیل کرده باشند. تاریخ مصاحبه شما بعد از تکمیل فرم مشخص خواهید گردید. تا وقت مصاحبه نیز زمان 2-3 هفته ای را خواهید داشت که این دوره را برای جمع آوری مدارک اختصاص دهید.

مدارکی که شما باید ارائه کنید می تواند شامل اصل و ترجمه شناسنامه، سند ازدواج، پاسپورت، اسناد مربوط به تمکن مالی، مدارک عدم سوء پیشینه و همچنین صورت حساب بانکی باشد. لازم است که شما معاینات پزشکی و واکسیناسیون را انجام دهید تا گرین کارت آمریکا را از طریق لاتاری اخذ کنید.

خیر دولت آمریکا به شخص برنده گرین کارت هیچ گونه کمک مالی از جمله بیمه، هزینه اسکان و بلیت هواپیما را اعطا نمی کند. شخص لازم است که پیش از مهاجرت ثابت کند که تمکن مالی لازم برای پرداخت این هزینه ها را دارد. همچنین این امکان وجود دارد که از طریق اسپانسر به دوست، فامیل یا شرکتی که پیشنهاد شغلی به آنها داده شده است نیز استفاده کنند تا افسر مهاجرتی را قانع کنید.

شما تنها لازم است که به سایت ثبت نام لاتاری مراجعه کنید و اطلاعات دقیق خود را نیز ثبت نمایید. اما اگر از موسسات و آژانس ها بابت پر کردن فرم لاتاری استفاده می کنید بابت حق الزحمه لازم است که به این موسسات هزینه خود را پرداخت کرده باشید. لازم به ذکر است که این هزینه به دولت آمریکا پرداخت نمی گردد.

هر ساله چیزی در حدود 55000 متقاضی ویزا می توانند از اوایل ماه می برای ارسال درخواست ویزای آمریکا به وب سایت رسمی وزارت امور خارجه آمریکا مراجعه کنند و ثبت نام خود را انجام دهند.

شما پس از آنکه در لاتاری برنده شدید چیزی در حدود 2 سال طول می کشد تا گرین کارت آمریکا را دریافت نمایید. 

فرم مشاوره رو پرکنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه
امیدواریم اگر علاقه مند به فعالیت و یا ادامه زندگی در کشورهای خارجی هستید، شما هم بتوانید مانند بسیاری از افراد موفق که در خارج از کشور زندگی می کنند، بهترین موسسه مهاجرتی را برای دست یافتن به هدف خود پیدا کنید و آینده بهتری برای خود ایجاد کنید.
مهاجرت

مطالب تصادفی

مهاجرت از شرکت کاربین
آوسبیلدونگ

آوسبیلدونگ

بلوکارت آلمان

بلوکارت آلمان

جاب آفر کانادا

جاب آفر کانادا

اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا

اقامت یک ساله ترکیه

اقامت یک ساله ترکیه

اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت کاری به آلمان

سرمایه گذاری در استراليا

سرمایه گذاری استرالیا

درخواست مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی*

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

فرم مشاوره با ما

نام و نام خانوادگی*