وکیل مهاجرت به آمریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا

آمریکا کشوری بسیار پهناور می باشد. مهاجران بسیار زیادی هر سال به کشور آمریکا مهاجرت می کنند. آمریکا کشوری است که خود از مهاجرین ساخته شده است. افراد بسیار زیادی هستند که هر ساله برای مهاجرت به کشور آمریکا اقدام می کنند. تنوع بسیار بالایی برای دریافت ویزا در کشور آمریکا وجود دارد. از این رو لازم است که شما برای مهاجرت به کشور آمریکا در مورد مهاجرت اطلاع کافی را کسب کرده باشید. در این میان بهتر است که شما یک وکیل مهاجرت به آمریکا را که  تسلط کافی بر قوانین مهاجرتی این کشور را دارد نیز استخدام کنید. وکیلی که شما انتخاب می کنید لازم است که تجربه کافی برای دریافت انواع ویزای کشور آمریکا را داشته باشد.

 

یکی از مهم ترین مراحلی که لازم است که شما برای مهاجرت به آمریکا در نظر گرفته باشید، این است که ویزای مناسبی را اخذ کنید. تمام مراحل مهاجرتی را شما می توانید که به راحتی با استخدام یک وکیل خبره مهاجرتی انجام دهید. وکیل مهاجرتی آمریکا به شما کمک خواهد کرد که بهترین و مناسب ترین نوع ویزا را با توجه به شرایط اولیه خود اخذ کنید. موسسه مهاجرتی کاربین یکی از موفق ترین موسسات مهاجرتی در ایرانی می باشد که می تواند به شما در دریافت انواع ویزا های اقامتی و توریستی آمریکا همراهیتان کند. با ما همراه باشید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

وکیل-مهاجرت-به-آمریکا

خدمات وکیل مهاجرتی آمریکا

به طور کلی برای مهاجرت به کشور آمریکا  شما با هفت روش کلی روبرو هستید. ویزاهای مختلف کشور آمریکا در یکی از همین هفت شاخه های اصلی مهاجرتی قرار می گیرند. وکیل مهاجرتی آمریکا می تواند به شما برای دریافت ویزای مهاجرتی آمریکا از این هفت شاخه خدمات لازم را ارائه کند.

لازم به ذکر است که از آنجا که وکلای مهاجرتی با کیفیت بالا تنها در روش های خاصی ارائه خدمات می دهند، بر همین اساس لازم است که از خدمات وکیل مهاجرتی خود در کشور آمریکا آگاه باشید. در این مقاله نیز ما به صورت مختصر به شما عزیزان انواع راه های مهاجرتی کشور آمریکا را معرفی خواهیم کرد و آن ها را برای شما مورد بررسی قرار خواهیم داد.

اقامت کاری آمریکا از طریق وکیل مهاجرتی

اگر شما از سوی یک کارفرما در کشور آمریکا یک پیشنهاد شغلی که همان جاب آفر نام دارد دریافت کرده باشید، با ارائه مدارک به سفارت کشور آمریکا این امکان برای شما به وجود خواهد آمد که به کشور آمریکا مهاجرت کنید و در این کشور به کار و زندگی مشغول شوید. شخص متقاضی لازم است بابت پیشنهاد شغلی یک تاییدیه از اداره کار آمریکا نیز دریافت کرده باشید.

وکیل-مهاجرت-برای-کار-در-آمریکا

اقامت تحصیلی آمریکا از طریق وکیل مهاجرتی

شما برای مهاجرت به آمریکا از طریق تحصیل لازم است که یک برگه پذیرش از یکی از دانشگاه ها، مدارس و یا موسسات آموزشی در این کشور داشته باشید. شما از طریق این برگه پذیرش از دانشگاه و داشتن شرایط لازم این امکان را خواهید داشت که ویزای تحصیلی کشور آمریکا را نیز دریافت نمایید. تنها برای مدت زمان تحصیل در امریکا شما این امکان را خواهید داشت که ویزای کشور آمریکا را دریافت کنید. البته شما این امکان را خواهید داشت که در صورت ادامه تحصیل ویزای تحصیلی خود را نیز تمدید کنید.


لازم است که شما برای مهاجرت به آمریکا و تحصیل در این کشور سن مناسبی داشته و در دوره تحصیل خود گپ تحصیلی نداشته باشید. شما می توانید با مراجعه به سایت هر دانشگاه در آمریکا از شرایط تحصیل اطلاع لازم را کسب کنید. با ارزیابی می توانید بفهمید که شانس لازم را برای دریافت ویزای آمریکا داردی و یا خیر. داشتن اطلاع کافی می تواند شانس شما را برای دریافت ویزای آمریکا افزایش دهد.


اقامت سرمایه گذاری آمریکا از طریق وکیل مهاجرتی

شما لازم است که برای سرمایه گذاری در آمریکا سرمایه یک میلیون دلاری داشته باشید. حال لازم به ذکر است که اگر شما در مناطقی که روستایی هستند و یا در شهری که نرخ بیکاری از حدی بالاتر داشته باشد اقدام کنید می توانید با سرمایه گذاری بسیار کمتری به آمریکا مهاجرت داشته باشید. لازم به ذکر است که برای آنکه سرمایه گذاری شما در آمریکا مورد ریسک قرار نگیرد با وکیلان مهاجرتی در تماس باشید. آنها شما را در جریان تازه ترین اخبار و اتفاقات مهاجرتی این کشور قرار خواهند داد.

 

 

 

راه اندازی یک تجارت و یا یک بیزینس در آمریکا می تواند برای شما با ویزای سرمایه گذاری آمریکا همراه باشد. شما این امکان را خواهید داشت که با راه اندازی یک تجارت و بیزینس در کشور آمریکا به این کشور مهاجرت کرده و صاحب کسب و کار در این کشور شوید. شما این امکان را نیز خواهید داشت که پس از چند سال زندگی در این کشور و راه اندازی کسب و کار خود در آمریکا برای دریافت ویزای اقامت دائم و تابعیت در آمریکا نیز درخواست خود را ارائه کنید.

اقامت آمریکا برای افراد خاص از طریق وکیل مهاجرتی

اگر شما در زمینه هایی مانند هنر، ورزش، علوم و آموزش توانایی خارق العاده ای داشته باشید این امکان را خواهید داشت که به آمریکا مهاجرت کنید و در این کشور زندگی کنید. روش های مهاجرتی مختلفی برای کسانی که قصد دارند به آمریکا مهاجرت کنند وجود دارد. شما در صورتی که توانایی فوق العاده در زمینه ای خاص داشته باشید این امکان را خواهید داشت که ویزای افراد خاص در آمریکا  را دریافت کنید و در این کشور زندگی کنید. شرایط لازم برای مهاجرت به آمریکا از طریق این نوع ویزا این است که شما دستاوردهای مهمی را داشته باشید. شما لازم است که مدارک مربوط به دستاوردهای خود را برای مهاجرت به آمریکا ارسال کنید.

وکیل-مهاجرت-افراد-خاص-به-آمریکا

اقامت آمریکا از طریق تولد

آندسته از افرادی که در کشور آمریکا متولد شده باشند این امکان را خواهند داشت که تابعیت آمریکا را نیز دریافت نمایند. برای دریافت تابعیت هر کشوری در دنیا به این گونه می باشد که یا از طریق خون و یا خاک می توانید تابعیت کشوری را که در آن به دنیا آمده دریافت کنید. دریافت تابعیت بر اساس خون به این صورت است که یکی از والدین کودک باید تابعیت کشوری که در آن تولد یافته را داشته باشد. اما دریافت تابعیت بر اساس خاک به این صورت است که کودک شما با تولد در خاک کشور مورد نظر می تواند تابعیت کشور تولد یافته را دریافت کند.

 

در واقع  قوانین تابعیت تولد در آمریکا بر اساس خاک به این صورت است که شما این امکان را خواهید داشت که با تولد فرزندانتان در خاک آمریکا برای فرزند خود تابعیت این کشور را دریافت نمایید. در خاک کشور آمریکا اگر کودکان شما که متولد شده اند این امکان را خواهند داشت که تابعیت کشور آمریکا را دریافت نمایند. افرادی که خارج از کشور آمریکا متولد شده اند این امکان را خواهند داشت که در شرایط خاص برای دریافت مهاجرت به آمریکا اقدام کنند.

اقامت آمریکا از طریق ازدواج

برای دریافت اقامت و تابعیت کشور آمریکا از راه ازدواج دو راه پیش روی شما قرار خواهد داشت. راه اول این است که قبل از ازدواج شخص متقاضی ویزای نامزدی کشور آمریکا را دریافت کرده باشد. شما این امکان را خواهید داشت که پس از ورود به کشور آمریکا و ازدواج با نامزد خود در آمریکا برای درخواست اقامت این کشور اقدام کنید.

 

شما این امکان را خواهید داشت که تابعیت آمریکا را نیز پس از آنکه شرایط لازم را داشته باشید، برای اخذ تابعیت آمریکا اقدام کنید. راه دوم پیش روی شما این است که با یک تبعه آمریکایی ازدواج کرده باشید. شما از این طریق این امکان را خواهید داشت که درخواست الحاق خانواده را بدهید و مدارک لازم را به سفارت کشور آمریکا ارائه کنید. از این طریق ویزای الحاق خانواده برای شما صادر خواهد شد.

لاتاری آمریکا با وکیل مهاجرتی

لاتاری یکی از مهمترین روش های مهاجرتی در جهان است. عملا این روش مهاجرتی را می توانیم بر اساس شانس بدانیم. ویزای لاتاری آمریکا  بر اساس قرعه کشی انجام می شود و این امکان وجود دارد که شما بتوانید از طریق این برنامه مهاجرتی گرین کارت آمریکا را دریافت کرده و در نهایت اقامت دائم امریکا را اخذ کنید. برای آنکه شما در لاتاری ثبت نام کنید شرایط خاصی را نخواهید داشت و تنها لازم است که بالای 18 سال سن،  دیپلم 12 ساله و 2 سال سابقه کاری نیز به همراه داشته باشید.

 

کمک از یک وکیل خیلی می تواند برای شما به علت مهاجرت به آمریکا بهتر باشد. یک وکیل با آگاهی کامل از قوانین برنامه های مهاجرتی می تواند فرم ها رو به درستی پر نماید و برای شما آماده کند. شما می توانید پس از برنده شدن تمامی امور مهاجرتی لاتاری خود را با خیالی آسوده انجام دهید.

لاتاری-آمریکا

بهترین وکیل مهاجرت به آمریکا

مهاجرت به آمریکا در واقع امری بسیار حساس و دقیق است. شما لازم است که برای اخذ انواع ویزا در کشور آمریکا از تجربه کافی بهره مند شوید. بهترین گزینه برای مهاجرت به آمریکا استفاده از وکلای مجرب است. به عنوان وکیل و مشاور یک وکیل مهاجرت می تواند به شما راهنمایی های بسیار خوبی را بکند. وکیلان تجربه کافی در زمینه انواع ویزای آمریکا دارند.

 

 

یکی از مسائل مهم برای آنکه شما یک وکیل خوب را انتخاب کنید در واقع سابقه کار و پیشینه وکیل مهاجرت می باشد. در نظر گرفتن این موارد موجب می شود که شما یک وکیل با تخصص و تجربه را استخدام کنید. ویزا های اخذ شده و موفق یک وکیل مهاجرت نیز به عبارت دیگر از دلایل محکم دیگری است که می تواند نشان دهد وی تخصص و کارایی بالا را برای انجام کارهای شما دارد. از دیگر مسائل مهم برای آنکه نشان داده شود کدام وکیل برای انتخاب شما خوب است می تواند داشتن پروانه وکالت یا گواهی های رسمی مشاوره مهاجرتی باشد.

مزایای وکیل مهاجرت به آمریکا

کشور آمریکا دارای ویزا های متعددی می باشد و قوانین مهاجرتی این کشور بسیار گسترده است. اگر تجربه کافی را در مهاجرت ندارید، به شما توصیه می شود که از وکلای مهاجرتی برای انجام کار های مهاجرتی خود استفاده کنید. وکیلان مهاجرتی تجربه کافی در زمینه های مختلف مهاجرتی آمریکا دارند. وکیلان مهاجرتی به خوبی می دانند که چگونه باید پرونده های مهاجرتی شما را پیش ببرند. داشتن وکیل تضمینی است که شما نتایج بهتری را دریافت کنید.

 

در مسئله اخذ ویزا، داشتن وکیل مهاجرت می تواند با مزیت های فراوانی همراه باشد و شانس شما را برای دریافت ویزا افزایش دهد. همچنین لازم است که شما خودتان نیز اطلاع کافی از نحوه تهیه مدارک را داشته باشید و بتوانید مدارک لازم برای مهاجرت را جمع آوری کنید. یکی از اصلی ترین مراحل اخذ ویزا انجام مصاحبه در سفارت آمریکا می باشد که یک وکیل مهاجرتی خوب نیز می تواند به شما در این مورد راهنمایی های لازم بکند.

 

مسیر مهاجرت شما تا حد بسیاری با داشتن چنین امتیازاتی که از یک وکیل مهاجرت ماهر دریافت کرده اید می تواند هموار شود. بسیار از کسانی که وکیل مهاجرتی داشته اند ریسک ریجکتی ویزا آنها به شدت پایین آمده است. در صورت واجدالشرایط نبودن یک وکیل مهاجرتی می تواند به شما آگاهی های لازم را بکند. یک وکیل از ابتدای کار می تواند به شما اگر برای مهاجرت شرایط اخذ ویزا را نداشته باشید، این مسئله را گوشزد کند. اهمیت این در آن است که این قضیه می تواند زمان و هزینه بیهوده شما را برای مهاجرت به آمریکا کاهش دهد.

اعتماد به وکیل مهاجرتی

یکی از مهمترین مسائلی که لازم است هنگام مهاجرت به آمریکا به آن توجه کنید، انتخاب یک وکیل مهاجرت حاذق و ماهر می باشد. اعتماد متقابل در انتخاب وکیل بسیار مهم است. حال ممکن است که این سوال پیش بیاید که باید چگونه و به چه وکیلی اعتماد داشته باشیم؟ پاسخ این می باشد که یک وکیل مهاجرتی معتبر دارای پرونده وکالت می باشد. اما برای انجام فعالیت های مهاجرتی داشتن پروانه وکالت ممکن است که کافی نبوده باشد. یعنی تجربه و سابقه خوب وکالت نیز می تواند علاوه بر پروانه وکالت برای جلب اعتماد نشانه های خوبی باشد.

 

 

از این رو موسسه مهاجرتی کاربین با سالها تجربه کاری یکی از بهترین موسسات برای دریافت انواع ویزا از طریق وکیلان خود در آمریکا است. وکیلان و متخصصان موسسه مهاجرتی کاربین می توانند به شما در خصوص مهاجرت به آمریکا راهنمایی های لازم را بکنند. 

وکیل-مهاجرت-آمریکا

وکیل مهاجرت بین المللی

هنگامی که شما قصد دارید برای مهاجرت به آمریکا اقدام کنید، لازم است که با یک موسسه مهاجرتی به صورت مستقیم در تماس باشید. موسسات مهاجرتی وکیلان بسیار حاذقی را در آمریکا دارد که از طریق آنها شما این امکان را خواهید داشت که به خوبی با شرایط مهاجرتی آمریکا آشنا شوید. توجه داشته باشید که تمام موسسات مهاجرتی از وکلا با سطح بالایی استفاده نمی کنند و این یک مسئله بسیار مهمی می باشد که لازم است شما در نظر داشته باشید. بهتر است که شما با موسساتی کار کنید که وکیلان خوبی را استخدام کرده اند.

 

کار امور مهاجرتی یک وکیل بسیار تخصصی است. آندسته از وکلای مجرب و شناخته شده که دارای رتبه های بالا هستند می توانند بهترین گزینه برای مهاجرت شما باشند. موسسه کاربین سال ها است که با بهترین وکلا در بسیاری از کشورهای جهان در ارتباط بوده و در امور مهاجرتی از آنها استفاده می کند.

سخن پایانی

انتخاب یک وکیل مهاجرت بسیار خوب می تواند از عوامل بسیار مهمی باشد که شما حتما در مراحل پروسه مهاجرت به آمریکا آن را باید در نظر داشته باشید. بنابراین هنگام انتخاب وکیل لازم است که شما موضوعات مختلفی را که برای مهاجرت لازم است را در نظر بگیرید. بهترین کار این است که شما از وکلای مهاجرتی موجود اطلاع کافی را کسب کنید و آنها را با یکدیگر مقایسه نمایید. در انتخاب بهترین وکیل مهاجرت از هر وکیل مهاجرتی مشاوره دریافت کنید و آنها را با یکدیگر مقایسه کنید.

 

 

برای انتخاب یک وکیل مهاجرتی مناسب و خوب برای شما پرونده های قبلی وکیل را ببینید و از تجربه کاری وی اطلاع کافی را کسب کنید. قدمت وکلای مهاجرتی برای انتخاب مناسب وکیل مهاجرت نیز از دیگر ارکان بسیار مهم است. شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی مهاجرتی و اخذ انواع ویزا های آمریکا با وکیلان مهاجرتی با کیفیت کاربین در تماس باشید. امیدواریم که این مقاله به شما برای انتخاب وکیل مهاجرت به آمریکا کمک مهمی را کرده باشد.

 

 

شما همچنین می توانید به صورت مستقیم با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 -021 به جهت دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد مهاجرت به آمریکا با متخصصان و کارشناسان ما به صورت رایگان در ارتباط باشید.

سوالات متداول

شما این امکان را خواهید داشت که با بررسی مدت سابقه کار وکیل مهاجرتی مورد نظر خود و تعداد پرونده های موفقی که وی داشته بوده است در مورد این که این وکیل مهاجرتی خوب است نظر نهایی خود را بدهید.

به خاطر تجربه کاری که یک وکیل در پرونده های قبلی داشته است، می تواند روند مهاجرتی شما را نیز به خوبی رهبری کند و آن را نیز پیش ببرد. به دلیل آنکه مهاجرت به آمریکا امری زمان بر و هزینه بر است استفاده از یک وکیل مهاجرت می تواند شما را از زیان‌های بزرگی که ممکن است پیش روی شما باشد حفظ کند.

به صورت کلی خیر اما آمریکا کشوری ویژه است و مهاجرت به این کشور حساسیت خاص خود را دارد. هنگام صدور ویزا برای ایرانیان داشتن یک وکیل بسیار مهم است.

با شماره ثابت موسسه مهاجرتی کاربین تماس حاصل فرمایید تا بتوانید از مشاوره بهترین وکیلان مهاجرتی کاربین استفاده نمایید.

به صورت کلی اجباری برای داشتن وکیل مهاجرتی نیست اما داشتن یک وکیل مهاجرتی می تواند کارهای شما را با دقت بالاتری انجام دهد. یک وکیل می تواند به جای شما به دانشگاه مورد نظر رفته و ثبت نام شما را با وکالات شما انجام دهد.  

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر