آوسبیلدونگ مکانیک خودرو در آلمان

مهاجرت کاری به کشور آلمان یکی از بهترین روش‌های موجود برای داشتن آینده‌ای عالی است. ورود به این کشور جهت شرکت در دوره آوسبیلدونگ مکانیک خودرو در آلمان می‌تواند به شما عزیزان در این زمینه کمک کند. این دوره را می‌توان از محبوب‌ترین دوره‌های آوسبیلدونگ دارند. شما در این دوره تحت آموزش‌های مختلفی قرار می‌گیرید تا بتوانید پس از پایان آن در بازار کار کشور آلمان مشغول به کار شوید. دوره مکانیک خودرو به دلیل بازار کار بسیار مناسب و همچنین حقوق عالی خود مورد توجه بسیاری از شرکت‌کنندگان دوره آوسبیلدونگ است. شرکت در این دوره نیز نیازمند بررسی کلیه شرایط مربوط به آن و شناخت مباحثی همچون حقوق پرداختی، نوع ارائه آموزش‌ها و … است. اهمیت این موضوع ما را بر آن داشت تا در این متن کلیه اطلاعات موردنیاز متقاضیان عزیز را در این زمینه ارائه کنیم. با ما همراه باشید تا بتوانید آگاهی کامل در این باره به دست بیاورید.

فرم مشاوره رایگان

مهاجرت کاری به کشور آلمان یکی از بهترین روش‌های موجود برای داشتن آینده‌ای عالی است.

آنچه خواهید خواند:

شناخت دوره

آوسبیلدونگ مکانیک خودرو در آلمان شامل ارائه بحث‌های عملی و تئوری است. در دوره تئوری شما کلیه مباحث ارائه شده در زمینه‌هایی همچون نحوه کارکرد سیستم برق خودرو، نحوه سوخت‌رسانی و … را آموزش می‌بینید. پس از پایان این دوره نوبت به دوره عملی می‌رسد. دوره عملی بخش اعظمی از کل وقت این آموزش‌ها را به خود اختصاص داده است. در دوره عملی همان مباحث موجود در بحث تئوری به اجرا گذاشته می‌شوند. پس از طی¬کردن دوره‌های مذکور شما باید بتوانید به¬عنوان یک تکنسین ماهر نسبت به شناخت کلیه عیب‌های خودرو یا همان مبحث عیب‌یابی و همچنین رفع آن‌ها اقدام کنید.


آوسبیلدونگ مکانیک خودرو در آلمان یک دوره آموزشی فوق‌العاده در کلاس جهانی است. همان‌طور که می‌دانید برخی از برترین شرکت‌های خودروسازی در دنیا در آلمان مشغول به کار هستند و به همین دلیل دانش ارائه شده در این دوره با هیچ دوره آموزشی دیگر قابل مقایسه نیست. کل دوره مزبور حدودآً سه و سال و نیم به طول می‌انجامد، البته این امر متغیر است. حال شاید این پرسش برایتان به وجود آید که متغیر بودن زمان دوره به چه معناست؟ در پاسخ باید گفت هر دانشجو می‌تواند باتوجه به سطح سواد و همچنین سرعت یادگیری خود نسبت به تکمیل دوره مدنظر اقدام کنند. به¬عنوان مثال امکان تکمیل دوره در یک بازه دو ساله نیز وجود دارد.

آوسبیلدونگ مکانیک خودرو در آلمان شامل ارائه بحث‌های عملی و تئوری است.

مهم‌ترین شرایط مربوط به دوره مکانیک خودرو

علاوه بر آشنایی با روند برگزاری دوره آوسبیلدونگ مکانیک خودرو در آلمان باید با شرایط مخصوص شرکت در این دوره نیز آشنا شوید. به‌طورکلی باید بگوییم که شرایط مخصوص این دوره نیز تفاوت خاصی با سایر دوره‌های موجود در دسته‌بندی آوسبیلدونگ ندارد. برخی از شرایط مربوط به این موضوع عبارت‌اند از:

مهم‌ترین شرایط مربوط به دوره مکانیک خودرو

• داشتن دیپلم متوسط و یا دبیرستان
• برخورداری از سطح زبان بی دو (B2) آلمانی
• مقاضی نهایتاً بیست و پنج سال سن داشته باشد.
• داشتن تمکن مالی برای زندگی و کار در آلمان
• بیمه سلامت

درآمد مربوط به دوره مکانیک خودرو

آوسبیلدونگ مکانیک خودرو در آلمان نیز همانند سایر دوره‌های آوسبیلدونگ دارای حقوق مختص به خود است. در واقع دانشجویان حاضر در دوره مزبور باتوجه‌به سطح خود و سال تحصیلشان از کمک هزینه تحصیلی بهره‌مند می‌شوند. شما می‌توانید از همین کمک هزینه تحصیلی به منظور پرداخت هزینه‌های زندگی خود کمک بگیرید. در سال اول آموزش شما مبلغ حقوق ارائه شده چیزی بین هفتصد الی نهصد یورو خواهد بود. حقوق مربوط به سال دوم نیز نهایتاً به هزار یورو مي‌رسد. با رسیدن به سال سوم حقوقتان تا هزار و صد یورو نیز افزایش می‌يابد. بیشترین میزان حقوق ارائه شده مربوط به سال چهارم است، جایی که دانشجویان می‌توانند از حقوق هزار و دویست یورویی بهره‌مند شوند.

درآمد مربوط به دوره مکانیک خودرو

درآمد پس از تکمیل دوره آوسبیلدونگ

اگر قصد زندگی در آلمان را دارید، باید پس از آوسبیلدونگ مکانیک خودرو در آلمان نسبت به یافتن یک شغل در این کشور اقدام کنید. خوشبختانه تقاضا برای استخدام متخصصان موجود در این زمینه بالا است و می‌توان گفت که پیداکردن شغل برای شما راحت خواهد بود. درآمد مربوط به زمان پس از تکمیل دوره آوسبیلدونگ رابطه مستقیمی با شرکتی دارد که آن مشغول به کار می‌شوید.

 

به طور کلی باید گفت که میانگین حقوق یک مکانیک ماهر در شرکت‌های نسبتاً معتبر می‌تواند تا دوهزار یورو در ماه نیز برسد. این مبلغ در بین کلیه رشته‌های حاضر در دوره‌های آموزشی اوسبیلدونگ واقعاً یک مبلغ بی‌نظیر است. اگر به دنبال رشته‌ای هستید که پس از پایان آن بازار کار مناسبی در کشور آلمان داشته باشید و بتوانید به¬راحتی استخدام شوید، گزینه‌ای بهتری از آوسبیلدونگ مکانیک خودرو در آلمان وجود ندارد. با انتخاب این دوره علاوه بر اینکه حقوق بسیار مناسبی خواهید داشت، این امکان برای شما فراهم می‌شود که درخواست خود را برای شهروندی کشور آلمان نیز ارسال کنید. به‌طورکلی باید گفت که این دوره یک دوره بی‌نظیر است.

درآمد پس از تکمیل دوره آوسبیلدونگ
سخن پایانی

شرکت در دوره‌های موسوم به آوسبیلدونگ یک انتخاب عالی برای جوانانی است که قصد دارند بدون پرداخت هزینه‌های زیاد در کشور آلمان ساکن شوند و بتوانند پس از پایان دوره آموزشی خود اقامت آلمان را به دست بیاورند. از بین دوره‌های مختلف، دوره آوسبیلدونگ مکانیک خودرو در آلمان دارای طرف‌داران بسیار زیادی است. هرساله افرادی زیادی از سراسر جهان نسبت به دریافت اجازه شرکت در دوره مزبور اقدام می‌کنند. اگر با پرسش خاصی در این رابطه روبه‌رو هستید‌ تنها کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما عزیزان را در این امر یاری کنند.

مقاله ی پیشنهادی : 

ویزای کار آلمان

سوالات متداول

شما باید حداقل مدرک بی دو زبان آلمانی را به دست‌ آورده باشید. داشتن این مدرک یک شرط اساسی برای دریافت اجازه شرکت در آوسبیلدونگ است.

مکانیکی خودرو یکی از مهم‌ترین و پرتقاضاترین مشاغل در کشور آلمان به شمار می‌آید.

به¬طورکلی تنها افراد زیر بیست و پنج سال می‌توانند برای شرکت در دوره مذکور ثبت نام کنند.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی