ویزای والدین استرالیا – دائمی (ساب کلاس 143)

ویزای والدین استرالیا – دائمی (ساب کلاس 143)

دولت استرالیا ویزایی به نام ویزای والدین استرالیا – دائمی (ساب کلاس 143) دارد که به شما این اجازه را می دهد تا برای کسب اقامت دائم استرالیا به این کشور مهاجرت کنید. برای مهاجرت از طریق این ویزا لازم است که فرزندان شما شهروندی و یا اقامت دائم استرالیا را داشته باشند. دارنده این ویزا این اجازه را خواهد داشت تا در هر نقطه از این کشور بتواند کار کند. از طریق ویزا زیر کلاس 143 شما این امکان را خواهید داشت تا تحصیلات عالی خود را نیز در استرالیا دنبال کنید.


از طریق این ویزا شما این اجازه را خواهید داشت تا هر زمانی که می خواهید در استرالیا اقامت داشته باشید. با این ویزا، شما این فرصت را پیدا خواهید کرد تا در طرح های مختلف بیمه پزشکی یا مراقبت های بهداشتی نیز ثبت نام کنید.

شما از طریق این ویزا همچنین این امکان را نیز خواهید داشت تا از اعضای خانواده خود حمایت کنید تا به استرالیا مهاجرت کنند و در این کشور اقامت داشته باشند.

همچنین شما از طریق این ویزا می توانید به مدت پنج سال ورود و خروج از استرالیا را نیز داشته باشید. همچنین این امکان را نیز خواهید داشت در صورت داشتن شرایط، شهروندی استرالیا را دریافت کنید.


چنانچه در خصوص ویزای والدین استرالیا دائمی (ساب کلاس 143) سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که آن را در انتهای این مقاله برای کارشناسان ما در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ دهند.

شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی کاربین در تماس باشید تا آنها شما را با جدیدترین قوانین مهاجرتی استرالیا آشنا کنند.

 

همچنین فرم مهاجرتی آنلاین کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما شرایط شما را بررسی کرده و برای مهاجرت به استرالیا با شما تماس برقرار کنند.

موسسه مهاجرتی کاربین به صورت تخصصی بر روی مهاجرت به استرالیا فعالیت می کند و دارای مجوز رسمی از وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی می باشد.

آنچه خواهید خواند:

مهاجرت-به-استرالیا

واجدین شرایط ویزای 143 استرالیا

ویزای مشارکتی والدین 143 می تواند برای بازنشستگان و همچنین افراد غیر بازنشسته اعمال شود. متقاضیانی که درخواست می دهند باید تمام این معیارهای لازم را برای دریافت ویزای والدین 143 داشته باشند. عواملی که متقاضی برای دریافت ویزای زیر کلاس 143 باید برآورده کند در زیر مورد بحث قرار گرفته است:

 

درخواست به عنوان بازنشسته تنها در صورتی امکان پذیر است که شما ویزای بازنشستگی سرمایه گذار زیر کلاس 405 یا زیر کلاس بازنشستگی 410 را داشته باشید. در این شرایط اطمینان از پشتیبانی لازم نیست و به اسپانسر نیز نیاز نخواهید داشت.

برای ویزای والدین به عنوان یک فرد غیر بازنشسته اگر اقدام کنید لازم است که:

 

 • در حین درخواست شما می توانید در داخل یا خارج از استرالیا باشید.
 • اگر شما و یکی از اعضای خانواده تان از استرالیا درخواست دهید، باید در حین درخواست در این کشور بوده باشید.
 • اگر شما و یکی از اعضای خانواده تان از خارج درخواست دهید، هر دوی شما باید خارج از استرالیا بوده باشید.
 

ما در ادامه این مقاله به بررسی شرایط ویزای والدین استرالیا دائمی (ساب کلاس 143) و دریافت اقامت استرالیا خواهیم پرداخت و همچنین شرایط دریافت تابعیت این کشور را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مزایای ویزای زیرکلاس 143 والدین استرالیا

از طریق ویزای زیرکلاس والدین 143 شما این امکان را خواهید داشت برای مدت نامحدودی در استرالیا اقامت داشته باشید.

متقاضیان این ویزا نیز می توانند در استرالیا از طریق این ویزا ادامه تحصیل دهند. همچنین می توانید از برنامه های مختلف بیمه استرالیا بهره مند شوید. ویزای پدر و مادر 143 به شما این امکان را می دهد که به مدت 5 سال به استرالیا بروید و از آن خارج شوید.

سیتیزن-شیپ-استرالیا

شرایط ویزای زیر کلاس 143

شما برای مهاجرت از طریق ویزای زیرکلاس 143 باید تمام مدارک مورد نیاز خود را بدون هرگونه خطا ارسال کنید. راه عملی برای پیگیری ویزای 143 والدین مشارکتی، آماده کردن چک لیست برای الزامات مورد مهاجرت است. الزامات مهم زیرکلاس ویزای والدین 143 شامل این موارد می باشد:

 

 • شما می توانید یک بازنشسته باشید و یا در حین درخواست در داخل یا خارج از استرالیا بوده باشید.
 • حداقل یکی از فرزندان شما باید در استرالیا اقامت داشته باشد.
 • شما و خانواده تان هر دو باید شرایط شخصیتی و سلامتی مورد نظر دولت استرالیا را فراهم کرده باشید.
 • تمام بدهی های خود را که به نام شما است باید به دولت استرالیا تسویه کرده باشید.
 • متقاضیانی که قبلاً در استرالیا اقامت داشته‌اند نباید ویزای آنها لغو یا رد شده باشد.
 

برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی در مورد ویزای والدین استرالیا دائمی (ساب کلاس 143) ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. وکیلان مهاجرتی ما، به صورت آنلاین شما را در جریان تازه ترین اخبار و قوانین مهاجرتی استرالیا قرار خواهند داد.

معیارهای عمومی واجد شرایط برای ویزای والدین زیر کلاس 143

ویزای زیر کلاس 143

مشخصات خاصی از ویزای والدین زیر کلاس 143 وجود دارد، که قبل از دریافت ویزا لازم است که از سوی شما رعایت شوند. شما قرار است تمام معیارهای ویزا زیر کلاس 143 را بدون از دست دادن حتی یک مورد رعایت کرده باشید. ما در ادامه شما را در مورد اینکه چگونه ویزای والدین 143 را بدون ریجکت دریافت کنید راهنمایی خواهیم کرد.

 

جزئیات حمایت مالی

شما باید یک حامی واجد شرایط برای خود داشته باشید که می تواند فرزند یا بستگان واجد شرایط شما باشند و جزئیات حمایت مالی شما باید توسط دولت استرالیا مورد تایید قرار گرفته باشد. اگر به عنوان یک بازنشسته درخواست می دهید، شما نیازی به اسپانسر ندارید. در صورت فوت حامی مالی شما، همچنان واجد شرایط دریافت ویزا خواهید بود.

 

آزمون تعادل خانواده

شما باید حداقل یکی از فرزندانتان در این کشور دارای درآمد بوده و اقامت دائم استرالیا را نیز داشته باشد. این معیار واجد شرایط بودن است. اگر شما بازنشسته هستید، نیازی به درخواست برای این آزمون را نخواهید داشت.

 

اطمینان از پشتیبانی

باید تضمین پشتیبانی داشته باشید، به این معنی که پس از ورود به استرالیا نیازی به اتکا به دولت استرالیا نخواهید داشت. اگر به عنوان یک بازنشسته درخواست می دهید، نیازی به پشتیبانی نخواهید داشت.

 

لطفا سوالات خود را در مورد ویزای والدین استرالیا دائمی (ساب کلاس 143) از طریق ایمیل موسسه مهاجرتی کاربین به آدرس karbin@info.com ارسال کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ دهند.

 

نیاز به سلامت و معیار های شخصیتی

شما و یکی از اعضای خانواده تان باید تمام الزامات بهداشتی و شخصیتی اعلام شده توسط دولت استرالیا را رعایت کرده باشید.

 

بازپرداخت بدهی

شما یا یکی از اعضای خانواده تان نباید به دولت استرالیا بدهی داشته باشید و اگر آن را دارید باید پرداخت کنید.

 

ویزا لغو شده

ویزای شما در طول مدت اقامت در استرالیا نباید با هیچ گونه شرایط لغوی یا ردی مواجه شود.

 

بیانیه را امضا کنید

باید مدارک مربوطه در مورد بیانیه استرالیا را امضا کنید که شما از شیوه زندگی و قوانین استرالیا تبعیت خواهید کرد.

 

بیمه سلامت

اگر به عنوان یک بازنشسته درخواست می دهید، باید بیمه درمانی خود را تا زمانی که ویزای والدین دریافت می کنید حفظ کنید. بیمه شما باید درمان های پزشکی و حمل و نقل شما را پوشش دهد.

چک لیست ویزای والدین 143

ما در ادامه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا فرآیند خود را بدون هیچ مشکلی انجام دهید.

 

 • ابتدا گذرنامه خود را بررسی کنید، گذرنامه شما باید معتبر و دارای 12 ماه اعتبار باشد.
 • تمام مدارک مورد نیاز خود را جمع آوری کرده و ارسال کنید.
 • هنگام درخواست برای ویزای زیرکلاس 143 والدین همیشه باید به خاطر داشته باشید که اگر به عنوان یک بازنشسته این درخواست را ارائه می کنید، باید داخل یا خارج از استرالیا بوده باشید.
 • مقامات مربوطه پس از آنکه درخواست و مدارک شما را دریافت کردند به شما اطلاعات لازم را خواهند داد.
 • اگر ویزا به شما اعطا شد، جزئیات آن مانند شماره ویزا، تاریخ اعمال ویزا و شرایط مربوط به ویزا را بررسی کنید.
ویزای-والدین-استرالیا

مدت زمان پردازش ویزای والدین 143

زمان خاصی برای ارزیابی ویزای والدین 143 وجود ندارد. اگر مشخصات شما به وضوح ارائه نشده باشد، ممکن است زمان بیشتری طول بکشد. اگر فرم درخواست به درستی پر نشده باشد یا تمام مدارک را مطابق فرم درخواست وارد نکنید، یا اگر برای هدف راستی‌آزمایی به اطلاعات بیشتری نیاز باشد، ممکن است پردازش ویزای والدین 143 زمان بیشتری را نیاز داشته باشد.

 

در صورت عدم ارائه اطلاعات مناسب، تأیید برای ویزا زیر کلاس 143 امکان پذیر نخواهد بود. این ویزا یکی از محبوبترین ویزاهای مهاجرتی است و به همین دلیل ممکن است که زمان بیشتری برای اعطای آن صرف شود.

 

ما در موسسه مهاجرتی کاربین به عنوان بهترین نماینده مهاجرتی استرالیا برای دریافت ویزای والدین کمکی 143 به شما کمک خواهیم کرد تا تمام جزئیات مربوطه را که برای تایید ویزا نیاز است را بدانید و تمام آنچه را که نیاز دارید در اختیار شما قرار دهیم.

 

شما می توانید سوالات خود را در مورد ویزای والدین استرالیا دائمی (ساب کلاس 143) در پایان این متن در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما با بررسی شرایط شما برای مهاجرت به استرالیا به سوالات شما پاسخ دهند.

درباره استرالیا

استرالیا یک کشور مستقل است که در سرزمین اصلی قاره استرالیا قرار گرفته و شامل جزیره تاسمانی و بسیاری از جزایر دیگر در اقیانوس هند و اقیانوس آرام می شود. این کشور در شمال خود اندونزی، تیمور-شرقی و پاپوآ گینه نو، در شمال شرقی جزایر سلیمان، وانواتو و کالدونیای جدید و در جنوب شرقی، نیوزیلند را در همسایگی خود دارد. پایتخت استرالیا کانبرا است و از بزرگترین شهر های آن می توان به ملبورن، سیدنی، پرت و بریزبن اشاره کرد.

 

استرالیا یکی از کشورهای مشترک المنافع مانند بریتانیا، کانادا و نیوزلند است و رئیس دولت استرالیا به نمایندگی از ملکه الیزابت دوم است. نظام سیاسی استرالیا یک نظام پادشاهی مشروطه است. از زمان تأسیس استرالیا این کشور یک نظام سیاسی لیبرال دموکراتیک مبتنی بر دموکراسی را داشته است. استرالیا دارای شش ایالت، دو قلمرو و شش منطقه با جمعیتی در حدود 22.9 میلیون نفر است که اکثراً در شرق این کشور متمرکز شده اند و یکی از بالاترین نرخ های شهرنشینی را در جهان دارد.

 

استرالیا دوازدهمین کشور از لحاظ تولید ناخالص داخلی است. از لحاظ هزینه های تسلیحاتی دوازدهمین و دومین رتبه را نیز در شاخص توسعه انسانی دارد. استرالیا در مقایسه با کشورهای دیگر از لحاظ شاخص های کیفیت زندگی، بهداشت، آموزش، آزادی اقتصادی، آزادی های مدنی در رتبه بالایی قرار گرفته است. استرالیا عضو G20 ,OECD ,WTO ,APEC سازمان ملل متحد, مشترک المنافع انگلیس, ANZUS و مجمع جزایر اقیانوس آرام می باشد.

 

برای بهره مندی از وکیلان مهاجرتی و کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا لطفا فرم آنلاین مهاجرتی کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با بررسی شرایط برای راهنمایی بهتر با شما تماس برقرار کنند.

 

اقتصاد استرالیا

استرالیا، یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان بوده و دارای اقتصاد بازار آزاد، تولید ناخالص داخلی سرانه بالا و نرخ فقر نسبتا پایین است. از نظر میانگین ثروت، استرالیا از سال 2013 تا 2018 پس از سوئیس در رتبه دوم جهان قرار داشته است. در سال 2018، این کشور از سوئیس پیشی گرفت و به کشوری با بالاترین میانگین ثروت تبدیل شد. نرخ فقر استرالیا از 10.2% به 11.8% از سال 2001 تا 2013 افزایش یافته است. در سال 2013 توسط موسسه Credit Suisse به عنوان کشوری با بالاترین میانگین ثروت در جهان انتخاب شد.

 

دلار استرالیا واحد پول این کشور است و بورس استرالیا نهمین بورس بزرگ جهان می باشد. استرالیا، با رتبه پنجم در شاخص آزادی اقتصادی (2017)، چهاردهمین اقتصاد بزرگ جهان است. همچنین استرالیا در شاخص توسعه انسانی سازمان ملل در رتبه سوم قرار دارد. ملبورن نیز برای چهارمین سال متوالی در صدر بهترین شهرهای اکونومیست قرار دارد. پس از آن نیز شهر های آدلاید، سیدنی و پرث به ترتیب در رده های پنجم، هفتم و نهم قرار دارند. کل بدهی دولت استرالیا 190 میلیارد دلار است که معادل 20 درصد تولید ناخالص داخلی استرالیا می باشد.

 

استرالیا تنها کشور در جهان توسعه یافته بوده است که رکود بزرگ 2008-2009 بر این کشور تاثیری نگذاشت. از سال 2008، تورم استرالیا به طور کلی 2-3٪ بوده است. بخش خدمات اقتصاد، از جمله گردشگری، آموزش و خدمات مالی، حدود 70 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را تشکیل می دهند. استرالیا از نظر منابع طبیعی فراوان، صادرکننده عمده محصولات کشاورزی به ویژه گندم و پشم، مواد معدنی مانند آهن و طلا و انرژی هایی مانند گاز طبیعی مایع و زغال سنگ است. کشاورزی و منابع طبیعی به ترتیب 3 و 5 درصد از تولید ناخالص داخلی (GDP) استرالیا را تشکیل داده اند. بزرگترین بازارهای صادراتی استرالیا عبارتند از ژاپن، چین، ایالات متحده آمریکا، کره جنوبی و نیوزلند.

 

اگر قصد دارید که به استرالیا مهاجرت کنید، لازم است که با روش های مهاجرت به این کشور آشنا شوید. یک وکیل مهاجرت می تواند شما را برای مهاجرت به این کشور به خوبی راهنمایی کند. برای مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت دائم می توانید با وکیلان مهاجرتی ما در موسسه مهاجرتی بین المللی کاربین در تماس باشید.

استرالیا

هزینه زندگی در استرالیا

 به طور کلی، یک فرد مجرد باید بین 1800 تا 2500 دلار استرالیا در ماه داشته باشد تا تمام هزینه های زندگی از جمله مسکن، غذا و فعالیت های اجتماعی خود را پوشش دهد.

میانگین بودجه مورد نیاز برای زندگی در هر یک از شهرهای استرالیا بدین صورت است:

 

 • سیدنی :                    حدود 2500 دلار استرالیا در ماه.
 • آدلاید :                    حدود 1700 دلار استرالیا در ماه.
 • بریزبن :                 حدود 1800 دلار استرالیا در ماه.
 • ملبورن :                  حدود 1200 دلار استرالیا در ماه.
 • کانبرا :                   حدود 1000 دلار استرالیا در ماه.
 

هزینه های اقامت در استرالیا نیز بدین صورت است:

 

خانه: حدود 440 – 1080 دلار استرالیا در ماه

آپارتمان: بین 320 تا 540 دلار استرالیا در ماه.

 

اتاق های مشترک: از 320 شروع می شود و تا 1000 دلار استرالیا در ماه ادامه پیدا می کند.

قیمت ها نیز بر اساس شهر ممکن است که متفاوت باشد. به عنوان مثال، اجاره یک آپارتمان در کانبرا می تواند برای شما 1400 تا 1700 دلار استرالیا در ماه هزینه داشته باشد، در حالی که در سیدنی گران ترین شهر استرالیا، اجاره آپارتمان یک خوابه می تواند به 2200 دلار استرالیا در ماه نیز برسد.

علاوه بر اجاره محل اقامت، شما باید هزینه های اضافی را نیز پرداخت کنید:

 

خدمات: 175 دلار استرالیا در ماه.

کارت اینترنت: حدود 70 دلار استرالیا در ماه.

 

هزینه غذا در استرالیا

برای خرید غذا در سوپرمارکت های محلی معمولاً حدود 80 تا 200 دلار استرالیا در هفته نیاز دارید که پس انداز کنید. شما می توانید که از سوپرمارکت های ارزان نیز خرید کنید.

هزینه متوسط یک وعده غذایی در یک رستوران ارزان 16 دلار استرالیا است، در حالی که یک وعده غذایی برای دو نفر به 80 دلار استرالیا نیز می رسد.

با توجه به این واقعیت که استرالیا جمعیت زیادی از آسیایی، یونانی و ایتالیایی دارد، می توانید از بین انبوهی از رستوران های آسیایی، یونانی و ایتالیایی غذای مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

 

هزینه حمل و نقل در استرالیا

دولت استرالیا برای یک فرد مجرد که در برنامه ACTION ثبت نام می کند، حمل و نقل رایگان ارائه می دهد.

بسته به منطقه ای که در آن زندگی می کنید، می توانید از تخفیف های دیگر برنامه های دولتی مانند KLD (کوئینزلند)، SA (استرالیای جنوبی) یا VIC (ملبورن) استفاده کنید.

در غیر این صورت، هزینه بلیط حمل و نقل عمومی برای یک فرد مجرد بسته به شهر، بین 30 تا 70 دلار استرالیا در ماه خواهد بود.

همچنین می توانید در شهر دوچرخه سواری کنید، ملبورن یکی از شهرهای بسیار مناسب برای دوچرخه سواران است.

 

هزینه های دیگر

بیمه درمانی: نرخ ها از 25-30 دلار استرالیا در ماه شروع می شود.

شرایط خود را در مورد ویزای والدین استرالیا دائمی (ساب کلاس 143) در پایان این مقاله مطرح کنید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن با بررسی شرایط شما به سوالات شما پاسخ دهند.

با کارشناسان و متخصصان ما برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد ویزای والدین استرالیا دائمی (ساب کلاس 143) در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در امور مهاجرت در ارتباط باشید.

پیشنهاد می کنیم که برای بررسی بیشتر شرایط ویزای والدین استرالیا دائمی (ساب کلاس 143) با توجه به شرایط خود فرم مهاجرتی آنلاین کاربین را تکمیل کنید.

 

موسسه کاریابی بین المللی کاربین به صورت تخصصی در امور مهاجرت به استرالیا فعالیت دارد و دارای مجوز رسمی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی بوده و همچنین پرونده های مهاجرتی موفق بی شماری را در بسیاری از کشور های اروپایی، کانادا، آمریکا و استرالیا دارد.

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد ویزای والدین استرالیا دائمی (ساب کلاس 143) از وکیلان و کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 در تماس باشید.

سوالات متداول

ویزای مشارکتی والدین 143 به متقاضی نیاز دارد که هزینه اولیه آن 47755 دلار استرالیا می باشد.

این ویزا به نوعی یک ویزای دائمی همراه با اقامت دائم استرالیا می باشد.

ویزای 143 به متقاضی اجازه می دهد تا برای مدت نامحدودی به استرالیا برود و کار کند.

ویزای ساب کلاس 143 ویزایی است که به والدین اجازه می دهد از طریق فرزندان خود در این کشور اقامت دریافت کنند.

با ویزای 143 می توانید به طور دائم در کشور استرالیا اقامت داشته، کار کرده و تحصیلات خود را ادامه دهید.

مدت زمان پردازش ویزای 143 3.5 تا 4.5 سال می باشد.

استرالیایی ها در کشوری امن و با ثبات با فرهنگی دوستانه و آرام زندگی می کنند که شهروندان آن به تعادل بین کار و زندگی دست یافته اند. استرالیا کشوری زیبا و فوق العاده است. در این کشور شما می توانید از مناظر دیدنی، شهرهای پویا، مراکز منطقه ای پر جنب و جوش و فرهنگی حرفه ای لذت ببرید.

استرالیا کشوری بسیار امن برای سفر است. این کشور دارای سیستم سیاسی با ثبات و نرخ جرم و جنایت بسیار پایین است و استرالیایی ها به طور کلی زندگی ایمنی را تجربه می کنند. با این حال، شما باید همان اقدامات احتیاطی را در مورد امنیت شخصی و دارایی خود در این کشور رعایت کنید که در دیگر کشور های دنیا رعایت می کنید.

فرم مشاوره رو پرکنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه
امیدواریم اگر علاقه مند به فعالیت و یا ادامه زندگی در کشورهای خارجی هستید، شما هم بتوانید مانند بسیاری از افراد موفق که در خارج از کشور زندگی می کنند، بهترین موسسه مهاجرتی را برای دست یافتن به هدف خود پیدا کنید و آینده بهتری برای خود ایجاد کنید.
مهاجرت

مطالب تصادفی

مهاجرت از شرکت کاربین
آوسبیلدونگ

آوسبیلدونگ

بلوکارت آلمان

بلوکارت آلمان

جاب آفر کانادا

جاب آفر کانادا

اسکیل ورکر کانادا

اسکیل ورکر کانادا

اقامت یک ساله ترکیه

اقامت یک ساله ترکیه

اکسپرس اینتری

اکسپرس اینتری کانادا

مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت کاری به آلمان

سرمایه گذاری در استراليا

سرمایه گذاری استرالیا

درخواست مشاوره رایگان

نام و نام خانوادگی*

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

فرم مشاوره با ما

نام و نام خانوادگی*