ویزای تحصیلی استرالیا

ویزای تحصیلی استرالیا

 مهاجرت تحصیلی به استرالیا به غیر از انتخاب دانشگاه و رشته مورد نظر برای تحصیل، متکی بر مراحل مختلفی مانند اقدام به موقع درخواست، نمرات خوب در آزمون های مشخص، دریافت نامه پذیرش و غیره می باشد. از مهمترین مراحل مهاجرت به استرالیا اخذ ویزای تحصیلی است. برای مهاجرت به استرالیا از طریق تحصیل شما باید ویزای زیر کلاس 500 را دریافت کرده باشید.

ما در این مقاله همه آنچه را که برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا زیر کلاس 500 نیاز دارید، فراهم کرده ایم. برای کسب اطلاعات در مورد شرایط ویزای تحصیلی استرالیا، هزینه ویزای تحصیلی استرالیا و تحصیل در استرالیا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

ویزای-تحصیلی-استرالیا

ویزای زیر کلاس 500 استرالیا

برای تحصیل در استرالیا شما باید ویزا داشته باشید. داشتن ویزای تحصیلی استرالیا برای تمامی کسانی که قصد دارند برای تحصیل به استرالیا مهاجرت کنند ضروری است. از بین انواع ویزا، داوطلبان برای تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی باید ویزای زیر کلاس 500 را دریافت کنند. ویزای تحصیلی زیر کلاس 500 تحت دوره های زیر ارائه می شود.

 

 • دوره های آموزشی حرفه.
 • آموزش عالی.
 • مدارس ابتدایی و متوسطه.
 • تحقیقات و تحصیلات تکمیلی.
 • دوره های فشرده زبان انگلیسی برای دانشجویان خارج از کشور.
 • دوره های آموزشی در دانشگاه.

 

شرایط ویزای تحصیلی استرالیا

برای درخواست ویزای دانشجویی استرالیا شما باید برخی شرایط عمومی را که از طرف سفارت اعلام می شود را داشته باشید. در صورت عدم رعایت موارد و شرایط لازم این امکان وجود دارد که شانس ادامه تحصیل در استرالیا را از دست بدهید.

مهمترین شرایط برای تحصیل در استرالیا عبارتند از:

 

 • سن داوطلبان باید 6 سال یا بیشتر باشد.
 • در یک دوره تحصیلی در یک موسسه آموزشی و یا دانشگاهی شناخته شده ثبت نام کرده باشید.
 • شرط ورود موقت  (GTE)را کسب کرده باشید.
 • در یکی از آزمونهای مهارت زبان انگلیسی مانند IELTS شرکت کرده باشید.
 • اثبات تمکن مالی مورد نیاز برای تحصیل در استرالیا را داشته باشید.
 • داشتن الزامات سلامتی و شخصیتی مورد نیاز.
 • بیمه درمانی معتبر.
 • داشتن حداقل محدودیت سنی 18 سال است.
 • متقاضیان تحصیل در استرالیا نباید ویزای دیگری داشته باشند.
 • باید ثابت کنید که قصد دارید پس از اتمام دوره تحصیلی خود به کشور بازگردید.
 • باید شرایط درمانی و بهداشتی لازم را داشته و از سلامت کاملی برخوردار باشید.
 • عدم سابقه کیفری.

 

مراحل اخذ ویزای دانشجویی استرالیا 

شما برای درخواست ویزای دانشجویی استرالیا باید حداقل 6 هفته پیش از شروع دوره جدید ترم دانشگاهی در استرالیا درخواست خود را ارائه کنید. لازم است که اطمینان حاصل کنید که به موقع درخواست خود را ارائه کرده اید. برای درخواست ویزای تحصیلی استرالیا لازم است که مراحل زیر را سپری کنید:

 

مرحله 1:  به وب سایت رسمی مهاجرتی استرالیا بروید و در این وبسایت حساب خود را ایجاد کنید.

مرحله 2:  در همین راستا فرم درخواست مربوط به ویزای تحصیلی استرالیا زیر کلاس 500 را تکمیل کنید.

مرحله 3 : پس از تکمیل جزئیات، تمام مدارک لازم مانند کپی گذرنامه و غیره را بارگذاری نمایید.

مرحله 4:  در پایان به شما یک شماره منحصر به فرد داده می شود که برای برنامه خود دریافت خواهید کرد که از طریق آن می توانید در ادامه وضعیت درخواست ویزای خود را بررسی کنید.

 

مدارک مورد نیاز ویزای دانشجویی استرالیا

تمام کسانی که مایل به اخذ ویزای دانشجویی استرالیا هستند، باید برخی از مدارک مهمی را که در لیست زیر به آن اشاره شده است را برای دریافت ویزای دانشجویی خود ارائه کنند:

 

 • گذرنامه معتبر که پس از 12 ماه حضور در استرالیا اعتبار داشته باشد.
 • تکمیل فرم درخواست ویزای زیر کلاس 500 دانشجویی استرالیا (157A)
 • مدارک اثبات ثبت نام در دانشگاه یا کالج در استرالیا.
 • قبول بیانیه مهاجرت موقت.(GTE) 
 • ریز نمرات علمی و آکادمیک مقاطع پیشین.
 • گواهینامه آزمون زبان انگلیسی مانند آیلتس.
 • جزئیات بیمه درمانی.
 • عکس پرسنلی که به تازگی گرفته شده و در اندازه های گذرنامه.
 • تمکن مالی لازم برای پرداخت شهریه، هزینه زندگی و غیره.
ویزای-زیرکلاس-500-استرالیا

اقامت موقت (GTE) استرالیا

یکی از شرایط دریافت ویزای تحصیلی استرالیا قبول کردن شرایط اقامت موفت(GTE)  در استرالیا است که در نوامبر 2011 معرفی شده است. بر طبق این برنامه شما باید در زمانی که درخواست ویزا می کنید باید موقعیتی داشته باشید که نشان دهد که قصد اقامت موقت برای تحصیل یا حضور در استرالیا را دارید. در استرالیا عناصر زیر برای اعطای ویزای تحصیلی بر اساس GTE مورد بررسی قرار می گیرند.

 

 • شرایط شما در کشور مبدا.
 • شرایط شما در استرالیا.
 • شرایط آینده رشته مورد نظر.
 • سابقه مهاجرتی شما.
 • وجود بستگان شما در استرالیا.
 

این امکان وجود دارد که از شما خواسته شود به سفارت یا کنسولگری استرالیا برای انجام مصاحبه ای در این رابطه بروید. در این مصاحبه مشخص می شود که ایا شما معیارهای GTE را دارید یا خیر.

هزینه ویزای دانشجویی استرالیا

تمام کسانی که قصد دارند ویزای تحصیلی استرالیا را دریافت کنند باید هزینه این ویزا را نیز بپردازند. در همین راستا شما باید برای ویزای دانشجویی زیر کلاس 500 چیزی بالغ بر 620 دلار استرالیا پرداخت کرده باشید.

 

برای هر یک از اعضای خانواده متقاضی که قصد دارد با ویزای همراه به استرالیا مهاجرت کند هزینه ای دریافت می شود. به عنوان یک دانشجوی بین المللی، هزینه ویزای دانشجویی شما در استرالیا با توجه به دسته های زیر شامل موارد زیر می شود:

 

هزینه درخواست بعدی

هزینه متقاضی کمتر از 18 سال

هزینه متقاضی 18 سال یا بالاتر باشد

هزینه پایه

ویزا

700 دلار استرالیا

150 دلار استرالیا

460 دلار استرالیا

630 دلار استرالیا

ویزای دانشجویی (زیر کلاس 500)

700 دلار استرالیا

150 دلار استرالیا

460 دلار استرالیا

620 دلار استرالیا

ویزای همراه دانشجویی (زیر کلاس 500)

صفر

صفر

صفر

620 دلار استرالیا

ویزای دانشجویی (زیر کلاس 500) – بخش تحقیقات تحصیلات تکمیلی

هزینه-ویزای-تحصلی-استرالیا

مدت زمان بررسی ویزای تحصیلی استرالیا

مدت زمان بررسی ویزای تحصیلی شما بسته به اینکه شرایط شما چیست و یا تا چه حدی پرونده شما برای تحصیل در استرالیا پیچیده و یا کامل است متغیر خواهد بود. گاهی اوقات نیز به دلیل پرونده های بسیار زیاد در سفارت شما باید بیشتر در انتظار بمانید.

گاهی اوقات نیز کار های سفارتی شما انجام شده است اما برای تایید نهایی از سوی مقامات مهاجرتی در استرالیا نیاز است که بیشتر منتظر باشید.

بسته به شرایط و محدوده زمانی که شما قصد دریافت ویزای تحصیلی دارید باید چیزی بین 2 هفته تا 6 ماه منتظر جواب خود بمانید.

اعتبار ویزای دانشجویی استرالیا

متقاضیان تحصیل در استرالیا با ویزای تحصیلی می توانند به راحتی به داخل و خارج از استرالیا سفر کنند. ویزای تحصیلی استرالیا یکی ویزای موقت است و دانشجویان مجاز به اقامت در استان محل تحصیل خود برای حدود 5 سال می باشند.

علاوه بر این، مدت زمان واقعی این بستگی به برنامه انتخاب شده شما خواهد داشت. دارندگان ویزای تحصیلی این امکان را دارند که 40 ساعت در هر 2 هفته به کار نیز مشغول باشند.

اعتبار-ویزای-دانشجویی-استرالیا

کار در هنگام تحصیل در استرالیا

دانشجویان در استرالیا می توانند با ویزای تحصیلی زیر کلاس 500 تا 20 ساعت در هفته به کار مشغول باشند. شما پس از شروع دوره های آموزشی خود این امکان را دارید که به صورت پاره وقت در استرالیا کار کنید.

از سوی دیگر، دانشجویان بین المللی در مدارس دولتی ACT مجاز به کار حداکثر 10 ساعت در هفته در طول سال تحصیلی خود هستند.

دانشجویان این امکان را دارند که در هنگام تعطیلات دانشگاه خود به صورت تمام وقت به کار مشغول باشند.

 

کار پس از فارغ التحصیلی در استرالیا 

استرالیا یکی از صنعتی ترین کشور های جهان می باشد و از این رو نیاز به کارمندان و کارگران بین المللی در این کشور بسیار زیاد است.

از این رو دانشجویانی که مدرک دانشگاهی خود را از دانشگاه های استرالیا دریافت کرده باشند، شرایط بهتری برای دریافت ویزای کاری استرالیا را خواهند داشت.

ویزای کاری استرالیا از یک سیستم نسبتاً ساده مبتنی بر امتیاز بهره می برد که برای اخذ اقامت دائم در نظر گرفته است.

اگر قصد دارید پس از فارغ التحصیلی در استرالیا بمانید و در این کشور به کار بپردازید، باید برای ویزای کار اقدام کرده و ویزای کار خود را دریافت کنید.

با 4 سال اقامت در استرالیا می توانید ویزای اقامت دائم استرالیا را دریافت کنید. در اینجا انواع ویزای کار در استرالیا را برای شما آورده ایم:

شرح 

نوع ویزا 

این ویزا یکی از محبوب ترین گزینه ها برای دانشجویان خارج از کشور پس از فارغ التحصیلی می باشد. شما اگر به تازگی در دو سال اخیر تحصیل خود در استرالیا را به پایان رسانده اید، می توانید برای کسب تجربه کاری با ویزای 485 در استرالیا اقامت لازم را کسب کنید. دانشجویان خارجی از طریق این ویزا این امکان را دارند که دو تا چهار سال در استرالیا بمانند و تجربه کار بین المللی خود را افزایش دهند.

ویزای موقت 485 فارغ التحصیل با مهارت کاری

یکی از روش های اقامت در استرالیا از طریق دریافت ویزای 442 استرالیا است. این ویزا به دانشجویان این امکان را می دهد تا در استرالیا بمانند و مهارت های شغلی خود را افزایش دهند. این در حالی است که متقاضیان می توانند تا دو سال با این ویزا تحت حمایت کارفرما اقامت داشته باشد.

ویزای تحقیقی 402

این ویزا به داوطلب این اجازه را می دهد تا سه سال در یک منطقه در استرالیا کار کند و از این طریق برای مهاجرت دائمی در استرالیا نیز اقدام کند.

ویزای حمایت منطقه ای 487

تحت ویزای 887 متقاضیان می توانند در استرالیا اقامت دائم دریافت کنند و داوطلبان با این ویزا این اجازه را دارند که به طور نامحدود در استرالیا به کار و زندگی مشغول باشند. داوطلبان برای آنکه از طریق این ویزا واجد شرایط باشند باید حداقل دو سال در استرالیا اقامت داشته و دارای امتیاز کافی برای دریافت ویزا را نیز دریافت کرده باشند.

ویزای مهارت منطقه ای 887

تحت ویزای 885 استرالیا شما این امکان را دارید که بدون حمایت مالی اقامت دائمی برای کار و زندگی داشته باشید.

ویزای 885 اقامت مستقل مهارت کاری

تحت ویزای 886 یک دانشجوی بین المللی این اجازه را دارد که در حالی که تحت حمایت کارفرما قرار دارد، اقامت دائم و کاری را نیز در این کشور دریافت کند.

ویزای 886 اقامت مهارت کاری با حمایت مالی کارفرما

لازم است که توجه داشته باشید که همسران مهاجران تحصیل در استرالیا نیز دارای امتیازاتی مشابه همسر خود می باشند. در نتیجه، اگر همسر شما در استرالیا در هنگام تحصیل حق کار دارد، شما نیز به عنوان همسر وی نیز این امکان را دارید که از امتیازات وی بهره مند شوید. البته باید توجه داشته باشید که فقط دارندگان مجوز کار می توانند واجد شرایط درخواست این ویزا باشند.

کار-حین-تحصیل-در-استرالیا

ددلاین دانشگاه های استرالیا

داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در استرالیا هستند می توانند بین دو ددلاین اصلی ارائه شده توسط دانشگاه های استرالیا در فوریه و ژوئیه یکی را انتخاب کنند. بیشتر دانشجویان از سراسر جهان برای تحصیل در دانشگاههای استرالیا دوره تحصیلی فوریه را انتخاب می کنند و از این رو باید از اکتبر برای ثبت نام خود اقدام کنند. سایر پذیرش ها در ماه های سپتامبر و نوامبر این امکان را به دانشجویان بین المللی می دهد تا در دوره های آموزش حرفه تحصیل کنند.

 

شروع ترم تحصیلی

شروع ثبت نام

ترم فوریه

اکتبر – نوامبر

ترم ژوئیه

آوریل- می

سایر موارد

سپتامبر و نوامبر

هزینه تحصیل و زندگی در استرالیا

از آنجا که به طور منظم استرالیا به عنوان یکی از بهترین و امن ترین مقاصد تحصیلی در جهان شناخته می شود از این رو یکی از ایده آل ترین انتخاب های هر دانشجویی برای تحصیل در خارج از کشور استرالیا می باشد. علاوه بر این، دانشجویان باید پیش از انتخاب ویزای دانشجویی خود از هزینه زندگی و تحصیل در استرالیا آگاهی کامل را داشته باشند.

 

در اینجا ما نمونه ای از هزینه تحصیل و زندگی را برای شما فراهم کرده ایم:

 

میانگین شهریه به دلار استرالیا (برای سال اول)

دسته بندی

20 تا 45 هزار دلار

مقطع کارشناسی

20 تا 55 هزار دلار

مقطع کارشناسی ارشد

4 تا 22 هزار دلار

دوره آموزش حرفه

90 تا 150 دلار

خوابگاه / مهمانسرا

95 تا 220 دلار

آپارتمان مشترک

270 تا 540 دلار

سایر هزینه های زندگی

هزینه-زندگی-در-استرالیا

بهترین دانشگاه های استرالیا

دانشگاه های بسیار خوبی در سراسر استرالیا وجود دارد که از آنها می توان به دانشگاه های سیدنی، ملبورن، ملی استرالیا و نیو ساوت ولز اشاره داشت. تحصیل در دانشگاه های استرالیا می تواند اشتغال شما پس از فارغ التحصیلی را تامین کند.

از بهترین دانشگاه های استرالیا بر اساس رتبه بندی QS در سال 2022 می توان به ترتیب به این دانشگاه ها اشاره کرد:

 

دانشگاه

رتبه بندی جهانی

رتبه ملی

دانشگاه ملی استرالیا

27

1

دانشگاه ملبورن

37

2

دانشگاه سیدنی

38

3

دانشگاه نیو ساوت ولز

43

4

دانشگاه کوئینزلند

47

5

دانشگاه موناش

58

6

دانشگاه استرالیای غربی

93

7

دانشگاه آدلاید

108

8

دانشگاه صنعتی سیدنی

133

9

دانشگاه نیوکاسل

197

10

دانشگاه ولونگونگ

193

11

دانشگاه صنعتی کوئینزلند

217

12

دانشگاه کورتین

194

13

دانشگاه مک کواری

200

14

دانشگاه RMIT

206

15

دانشگاه دیکین

283

16

دانشگاه استرالیای جنوبی

326

17

دانشگاه تاسمانی

303

18

دانشگاه گریفیت

290

19

دانشگاه جیمز کوک

424

20

آخرین قوانین مهاجرت به استرالیا

اگر قصد دارید که در مورد آخرین قوانین مهاجرتی به استرالیا اطلاعات کاملی را دریافت کنید پیشنهاد می شود که این بخش را تا انتها مطالعه کنید:

 

 • به عنوان بخشی از قانون موقت دولت استرالیا برای کمک به کارکنان در زمان قرنطینه، تمام دانشجویان بین المللی که در استرالیا در حال تحصیل هستند قادر به دریافت وام اضطراری خواهند بود.
 • تمام دانشجویان بین المللی که در استرالیا در حال تحصیل هستند می توانند واجد شرایط حمایت مالی کوتاه مدت در استان ویکتوریا باشند. نخست وزیر استرالیا اسکات موریسون تا 500 دلار غرامت به تمام کسانی که تحت تاثیر طولانی مدت قرنطینه قرار گرفته اند، کمک مالی می کند. به گفته موریسون، تمام افرادی که بیش از 20 ساعت در هفته کار می کرده اند می توانند واجد شرایط دریافت 500 دلار استرالیا باشند. در حالی که کسانی که ساعات کمتری کار می کنند واجد شرایط دریافت 325 دلار استرالیا خواهند بود.
 • بر اساس گزارش رسانه های محلی در استرالیای جنوبی تمام دانشجویان خارج از کشور می توانند برای تحصیل به استرالیا جنوبی تحت شرایط داشتن سلامتی بازگردند.
 • در استرالیا، همه کسانی که ویزای موقت استرالیا را دارند، از جمله والدین سالمند دارای ویزای توریستی و دانشجویان خارج از کشور می توانند واجد شرایط دریافت واکسیناسیون رایگان کرونا باشند. این قانون شامل حال همه پناهندگان، پناهجویان، بازداشت شدگان و مهاجرانی است که ویزای آنها به پایان رسیده است. واکسن های Pfizer و AstraZeneca پس از ارزیابی توسط سازمان تنظیم دارو و درمان به افراد واجد شرایط تزریق می شود.
 • وزارت امور داخلی استرالیا تایید کرده است که در برنامه جریان مهارت کاری تغییر ایجاد نشده است. استرالیا قصد دارد که در سالهای 21-2022 حداکثر 160،000 مهاجر را از طریق برنامه های مهاجرتی بپذیرد. این شامل 79،600 مهاجر از طریق جریان مهارت کاری و 77،300 مهاجر از طریق جریان خانوادگی می شود.
 • دولت اعلام کرده است که دارندگان ویزا که تحت حمایت یک شرکت استرالیایی قرار دارند که در لیست مشاغل ماهر می باشد می توانند تحت اقدامات قرنطینه قرار بگیرند.
 • در 2 ژوئیه 2021، کابینه ملی استرالیا تصمیم گرفته است که یک استراتژی چهار مرحله ای برای بازگشایی کشور انجام دهد. اما این امر منوط به واکسیناسیون کلی استرالیایی ها می باشد.
 • دانشگاه های نیو ساوت ولز و ویکتوریا بیان کرده اند که دانشجویان خارجی می توانند از اوایل دسامبر 2021 به استرالیا برای تحصیل بازگردند. در استرالیا هر استان سیستم قرنطینه خود را دارد.
 • تا پایان سال 2021، تمام دانشجویان بین المللی این امکان را دارند که به استرالیا بازگردند. طبق آمارهای رسمی، بیش از 130،000 دانشجوی بین المللی در خارج از استرالیا قرار دارند. بر این اساس مقامات استرالیایی گفته اند که دانشجویان خارجی می توانند در زمان مقرر به کشور بازگردند.
قوانین-مهاجرت-استرالیا

کسب اطلاعات بیشتر

امیدواریم که این مقاله در مورد ویزای دانشجویی استرالیا به شما کمک کرده باشد تا با نمای کلی روند درخواست ویزای تحصیلی استرالیا آشنا شوید. درخواست ویزای تحصیلی استرالیا یک کار طاقت فرسا است که نیاز به آگاهی از قوانین آن دارد.

برای دریافت ویزای تحصیل استرالیا شما می توانید با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید. آنها شما را در جریان آخرین اطلاعات ویزای تحصیلی استرالیا قرار می دهند.

 

کارشناسان ما می توانند به شما برای دریافت آسان و بی دغدغه ویزای تحصیلی استرالیا کمک کنند. بدین منظور با شماره های 28111107 021 و یا 22654650 021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

برای تحصیل در استرالیا شما باید الزامات مالی و اثبات تمکن مالی کافی برای پرداخت شهریه، سفر و هزینه های زندگی را داشته باشید. برای دریافت ویزای تحصیلی استرالیا شما باید تمکن مالی برای هزینه های زندگی جدا از شهریه و سفر را به مبلغ 20،290 دلار استرالیا در سال داشته باشید.

در مقایسه با بسیاری از کشور های جهان، اخذ ویزای دانشجویی در استرالیا ساده است. تمام دانشجویانی که مایل به تحصیل در مقاطع مختلف در استرالیا هستند می توانند با استفاده از استانداردهای خاصی برای اخذ ویزا اقدام کنند. هنگامی که شما قصد دارید که در یک برنامه تحصیلی تمام وقت ثبت نام کنید، می توانید برای اخذ ویزا تحت زیر کلاس 500 درخواست خود را ارائه دهید.

هزینه فعلی برای دریافت ویزای دانشجویی زیر کلاس 500 چیزی در حدود 575 دلار استرالیا می باشد. به عنوان بخشی از درخواست ویزای خود، شما باید بیمه سلامتی را نیز برای تحصیل در استرالیا برای خود و سایر اعضای خانواده خود دریافت کنید.

بر اساس قوانین استرالیا شما می توانید با ویزای دانشجویی اعضای خانواده خود را نیز به عنوان همراه به استرالیا ببرید. همسر و همچنین فرزندان وابسته شما از اعضای خانواده شما محسوب می شوند که شما می توانید آنها را در هنگام مهاجرت همراه داشته باشید. پیش از اینکه همسر یا فرزندان خود را به استرالیا بیاورید، شما باید نشان دهید توانایی حمایت مالی از آنها را دارید.

پس از اتمام دوره های آموزشی و تحصیلی خود تمام دانشجویان بین المللی می توانند با پیدا کردن یک پیشنهاد کاری برای اخذ اقامت دائم استرالیا اقدام کنند. همچنین، اگر قصد تحصیل در استرالیا را دارید، بهتر است که اطمینان حاصل کنید که از بیمه درمانی و بهداشتی بهره مند هستید. وزارت امور داخلی استرالیا داشتن بیمه درمانی را برای دانشجویان خارجی اجباری کرده است.

برای آنکه ویزای تحصیلی استرالیا را دریافت کنید شما باید حداقل 42 امتیاز PTE  برای آنکه واجد شرایط باشید کسب کرده باشید.

خیر، شما بدون آنکه در آزمون آیلتس شرکت کرده باشید نمی توانید برای ویزای تحصیلی استرالیا (زیر کلاس 500) اقدام کنید. حتما شما باید پیش از درخواست تحصیل در هر دانشگاهی در استرالیا، باید شرایط مهارت انگلیسی را داشته باشید و در یکی از متداول ترین آزمون های زبان دنیا به نام IELTS شرکت کرده باشید.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر