بهترین کشور برای مهاجرت

بهترین کشور برای مهاجرت

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به خارج از کشور هستند. در صورت تمایل به مهاجرت به خارج از کشور در ابتدا باید باتوجه‌به شرایط خود مقصد ایده‌آل مهاجرتی را انتخاب کنید. شرایط و قوانین مهاجرتی در هر کشور متفاوت است. اکثر متقاضیان می‌خواهند به کشورهای اروپایی، آمریکا و کانادا مهاجرت کنند. معیارهای مختلفی برای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت وجود دارد. در ادامه درباره این معیارها بیشتر توضیح خواهیم داد.


درصورتی‌که افراد خواهان مهاجرت تحصیلی باشند، کیفیت علمی دانشگاه‌های کشور مقصد برایشان اهمیت بسیار زیادی خواهد داشت. متقاضیان اخذ ویزای کاری نیز در ابتدا شرایط بازار کار در آن کشور را مورد بررسی قرار می‌دهند. از میان دیگر موارد مؤثر در تعیین یک کشور به‌عنوان مقصد مهاجرتی ایده‌آل می‌توان به شرایط اخذ اقامت دائم اشاره کرد.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

ویژگی‌های مهم در انتخاب بهترین مقصد برای مهاجرت از طریق اخذ ویزای تحصیلی

بخش قابل‌توجهی از متقاضیان مهاجرت خواهان اخذ ویزای تحصیلی هستند. روند حقوقی آسان‌تر اخذ ویزای تحصیلی کشورهای مختلف، دلیل اصلی این موضوع محسوب می‌شود. متقاضیان مهاجرت تحصیلی گزینه‌های بسیار زیادی برای انتخاب دارند. از میان محبوب‌ترین مقاصد برای مهاجرت تحصیلی می‌توان به ایتالیا، آلمان، انگلستان و کانادا اشاره کرد. هزینه‌های تحصیل یکی از مهم‌ترین معیارها در هنگام انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت از طریق اخذ ویزای تحصیلی محسوب می‌شود.


در اکثر مواقع متقاضیان مهاجرت تحصیلی خواهان اخذ ویزای کاری کشور مورد نظر پس از پایان تحصیل هستند. در چنین شرایطی فرد باید پیش از مهاجرت شرایط کار بعد از فارغ‌التحصیلی در کشورهای مختلف را برای انتخاب مقصد ایده‌آل مورد بررسی قرار دهد. معمولاً در کشورهای اروپایی، کانادا و امریکا می‌توان بین یک تا دو سال پس از فارغ‌التحصیلی برای یافتن کار در آن کشور سکونت داشت.


زبان دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌های کشورهای مختلف یکی دیگر از معیارهای مهم برای انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت تحصیلی است. متقاضیانی که خواهان تحصیل به زبان انگلیسی هستند باید کشورهایی مانند انگلستان، کانادا، استرالیا یا آمریکا را به‌عنوان مقصد مهاجرت انتخاب کنند. امکان تحصیل به زبان انگلیسی در برخی از دانشگاه‌های کشورهای آلمان و ایتالیا نیز وجود دارد.

دانشجویان پس از مهاجرت به خارج از کشور

معیارهای مهم برای انتخاب بهترین کشور جهت مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری

اخذ ویزای کاری به دلیل هزینه‌های نسبتاً پایین مهاجرت یکی از محبوب‌ترین راه‌های مهاجرتی محسوب می‌شود. با مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری می‌توانید پس از چند سال نسبت به دریافت کارت اقامت دائم و تابعیت کشور مقصد اقدام کنید. میزان درآمد کارکنان در یک کشور یکی از موارد بسیار مهم برای تعیین بهترین کشور برای مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری محسوب می‌شود.

 

نرخ بیکاری کشورهای محبوب برای مهاجرت کاری معمولاً پایین‌تر از هفت درصد است. در نظر داشته باشید کشورهایی مانند آلمان، سوئد، استرالیا و نیوزیلند بهترین کشورها برای مهاجرت کاری محسوب می‌شوند. شرایط کشورهای کانادا و انگلستان نیز برای مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری نسبتاً ایده‌آل است. در صورت تمایل به مهاجرت کاری باید در اکثر مواقع از یک کارفرما دعوت‌نامه کاری دریافت کرد.

 

هر فرد پیش از انتخاب کشور ایده‌آل برای مهاجرت باید لیست مشاغل مورد نیاز کشورهای مختلف را بررسی کند. درصورتی‌که افراد داری تخصص در زمینه مشاغل مورد نیاز یکی از کشورها باشند، یافتن موقعیت شغلی در آن کشور برایشان آسان‌تر خواهد بود. پزشکان و کارکنان کادر درمان معمولاً در کشورهایی مانند انگلستان و آلمان آسان‌تر کار پیدا می‌کنند. آمریکا و کانادا نیز انتخاب ایده‌آل بسیاری از کارشناسان حوزه آی‌تی محسوب می‌شود.

کارمندان پس از مهاجرت به خارج از کشور

فاکتورهای اصلی برای انتخاب بهترین کشور توسط متقاضیان مهاجرت با ویزای سرمایه‌گذاری

شاخص امنیت سرمایه، یکی از معیار اصلی برای انتخاب مقصد ایده‌آل جهت مهاجرت با اخذ ویزای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود. معمولاً سرمایه‌گذاران خارجی راحت‌تر از سایر متقاضیان مهاجرت ویزای خود را اخذ می‌کنند. در واقع فرایند حقوقی برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری پیچیدگی‌های بسیار کمتری دارد. هر یک از متقاضیان باتوجه‌به بودجه خود باید بهترین کشور برای مهاجرت از طریق اخذ ویزای سرمایه‌گذاری را انتخاب کنند.

 

حداقل سرمایه مورد نیاز برای اخذ ویزا از طریق سرمایه‌گذاری در کشورهای شرق اروپا و کشورهای عربی پایین‌تر است. ازاین‌جهت بسیاری از متقاضیان کشورهایی مانند استونی، لیتوانی، یونان یا امارات را برای مهاجرت انتخاب می‌کنند؛ پرتغال نیز برای بسیاری از افراد با بودجه محدود بهترین مقصد مهاجرت از طریق اخذ ویزای سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

 

شرایط دریافت کارت اقامت دائم یکی از معیارهای مهم برای تعیین بهترین کشور برای مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری است. در برخی از کشورها مانند اسپانیا سرمایه‌گذاران خارجی در مدت‌زمان نسبتاً کوتاهی می‌توانند برای دریافت کارت اقامت دائم اقدام کنند. درصورتی‌که متقاضیان مهاجرت سرمایه‌گذاری خواهان اخذ کارت اقامت دائم در سریع‌ترین زمان ممکن باشند باید به اسپانیا مهاجرت کنند. برای یافتن بهترین مقصد مهاجرتی می‌توانید با مؤسسه کاربین تماس بگیرید.

(((( مقاله پیشنهادی: بهترین کشورها برای سرمایه گذاری ))))

مهندسان پس از مهاجرت به خارج از کشور

شرایط اخذ اقامت دائم و تأثیر آن در انتخاب یک کشور به‌عنوان برترین مقصد مهاجرتی

همان‌طور که پیش‌تر به این موضوع اشاره کردیم بسیاری از متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور خواهان دریافت کارت اقامت دائم کشور مقصد هستند. به‌طورکلی کشورهای انگلیسی‌زبان مانند کانادا، انگلستان، امریکا و استرالیا راحت‌تر از سایر کشورها کارت اقامت دائم خود را اعطا می‌کنند. استرالیا نیز به بسیاری از دارندگان ویزای کاری در همان ابتدا کارت اقامت دائم می‌دهد. این کشور در میان بسیاری از متقاضیان بهترین کشور برای مهاجرت محسوب می‌شود.

کشورهایی که راحت تر اقامت دائم میدهند

قوانین اعطای کارت اقامت دائم کشورهای مختلف متفاوت است. در تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا برای اخذ کارت اقامت دائم باید بین پنج تا ده سال در کشور سکونت داشته باشید. شایان ذکر است تمامی کشورهای عضو اتحادیه اروپا تابع قوانین مهاجرتی این اتحادیه هستند. شرایط اخذ تابعیت یکی از فاکتورهای اصلی برای تعیین بهترین مقصد مهاجرتی محسوب می‌شود.


در نظر داشته باشید بسیاری از کشورهای دنیا تابعیت دوگانه دارای وجه قانونی نیست. در واقع افراد در صورت تمایل به اخذ تابعیت این کشورها باید تابعت اولیه خود را ترک کنند. از میان کشورهایی که از این قانون تابعیت می‌کنند می‌توان به کشورهای امارات، قطر و کویت اشاره کرد. معمولاً فرایند اخذ تابعیت در کشورهای اتحادیه اروپا نسبت به کشورهای انگلستان، آمریکا و کانادا پیچیدگی‌های حقوقی بیشتری دارد.

سرمایه‌داران پس از مهاجرت به خارج از کشور

اهمیت بالای هزینه‌های مهاجرت به یک کشور در هنگام انتخاب مقصد مهاجرتی برتر

به‌طورکلی میزان هزینه‌های مورد نیاز برای مهاجرت به یک کشور به عواملی همچون مقصد و روش مهاجرتی مورد نظر بستگی دارد. در نظر داشته باشید میزان هزینه لازم یکی از معیارهای مهم در انتخاب بهترین کشور برای مهاجرت محسوب می‌شود. افراد پیش از شروع فرایند مهاجرت هنگام انتخاب مقصد ایده‌آل خود باید هزینه‌های مهاجرت به هر کشور را در نظر بگیرند. افرادی که بودجه نسبتاً کمی برای مهاجرت در نظر گرفته‌اند، باید از طریق اخذ ویزای کاری مهاجرت کنند. در صورت تمایل به مهاجرت از طریق اخذ ویزای تحصیلی هزینه‌های کلی مهاجرت افراد بیشتر خواهد بود. متقاضیان برای کاهش هزینه‌های مهاجرت تحصیلی باید دانشگاه‌هایی که تحصیل در آنها برای دانشجویان خارجی رایگان است را انتخاب کنند.


آلمان در میان بسیاری از متقاضیان اخذ ویزای تحصیلی، بهترین کشور برای مهاجرت محسوب می‌شود. تحصیل در دانشگاه‌های این کشور در اکثر مواقع رایگان است. از میان دیگر کشورهای ایده‌آل برای مهاجرت تحصیلی با سرمایه محدود می‌توان به نروژ و ایتالیا اشاره کرد. هزینه‌های زندگی دانشجویان در کشورهای ذکرشده نسبتاً پایین است. دانشجویان می‌توانند در این کشورها برای تأمین هزینه‌های زندگی خود مشغول به کار شوند.

هزینه مورد نیاز برای مهاجرت به خارج از کشور

دریافت راهنمایی از مؤسسه کاربین برای انتخاب برترین کشور برای مهاجرت به خارج از کشور

در صورت داشتن تردید حین انتخاب گزینه ایده‌آل برای مهاجرت به خارج از کشور می‌توانید با مؤسسه بین‌المللی کاربین تماس بگیرید. این مؤسسه در زمینه ارائه راهنمایی برای مهاجرت به خارج از کشور فعالیت می‌کند. متخصصان حقوقی فعال در کاربین پس از بررسی پرونده متقاضیان بهترین کشور برای مهاجرت را باتوجه‌به شرایط هر فرد تعیین می‌کنند.


در صورت تمایل به دریافت راهنمایی از کاربین می‌توانید به سایت karbinco.com مراجعه کنید. شماره تماس با این شرکت نیز 02128111107 است. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه شرایط مهاجرت کاری می‌توانید کاربین را در اینستاگرام با آیدی Karbin_international دنبال کنید. امکان مراجعه حضوری به مؤسسه کاربین نیز وجود دارد. دفتر این شرکت در ولنجک، خیابان سیزدهم، ساختمان گالریا واقع شده است. متخصصان حقوقی مؤسسه کاربین پرونده‌های حقوقی موفق بسیار زیادی دارند. در نظر داشته باشید مؤسسه کاربین تحت‌نظر وزارت کار فعالیت می‌کند.

اخذ پاسپورت پس از مهاجرت به خارج از کشور

نحوه یافتن برترین کشور برای مهاجرت در سریع‌ترین زمان ممکن

هر فرد پیش از مهاجرت باید باتوجه‌به روش مهاجرتی مورد نظر و میزان بودجه خود بهترین کشور برای مهاجرت را انتخاب کند. معیارهای انتخاب برترین مقصد مهاجرتی برای هر یک از متقاضیان اخذ ویزا متفاوت است. از میان مهم‌ترین معیارها می‌توان به شرایط اقتصادی، وضعیت بازار کار، کیفیت دانشگاه‌ها و نرخ امنیت سرمایه در هر کشور اشاره کرد. کاربین بهترین مؤسسه برای دریافت راهنمایی جهت انتخاب برترین مقصد مهاجرت محسوب می‌شود. این مؤسسه با مجرب‌ترین وکلا همکاری می‌کند.

مقاله ی پیشنهادی : 

وکیل مهاجرت

سوالات متداول

به‌طورکلی کشورهای انگلیسی‌زبان مانند کانادا، انگلستان، امریکا و استرالیا راحت‌تر از سایر کشورها کارت اقامت دائم خود را اعطا می‌کنند.

درصورتی‌که متقاضیان مهاجرت سرمایه‌گذاری خواهان اخذ کارت اقامت دائم در سریع‌ترین زمان ممکن باشند باید به اسپانیا مهاجرت کنند.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر