ویزا مولتیپل کانادا

ویزا مولتیپل کانادا

ویزا مولتیپل کانادا یکی از انواع ویزاهایی است که به متقاضیان دریافت اقامت و ویزای این کشور داده می‌شود. این نوع ویزا به شما اجازه می‌دهد تا بتوانید به‌راحتی هرچه تمام چندین بار به این کشور ورود و خروج داشته باشید و از این نظر محدودیت خاصی برای ورود و خروج به این کشور ندارید. مدت‌زمان اعتبار این ویزا 5 سال است و به همین علت امروزه به آن ویزای ۵ساله کشور کانادا نیز گفته می‌شود. دریافت این نوع از ویزای کانادا می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

 

از جمله مهم‌ترین مزایای دریافت این نوع ویزا می‌توان به این مورد اشاره کرد که شما می‌توانید در طول یک بازه زمانی ۵ساله بارهاوبارها وارد کشور کانادا شده و از آن خارج شوید. بااین‌حال نباید فراموش کنید که برای دریافت این نوع ویزا شما باید دارای شرایط خاصی بوده و مدارک مخصوصی را نیز آماده کنید. برای این کار نیز بهتر است از افرادی که دارای تجربه و دانش بیشتری نسبت به شما در این زمینه هستند مشورت بگیرید تا بتوانید بهترین عملکرد را از خود نشان دهید.

 

ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره ویزای مولتیپل کشور کانادا صحبت کرده و اطلاعاتی را درباره این موضوع در اختیار شما قرار دهیم. پس اگر شما هم علاقه‌مند به اخذ این نوع ویزا هستید و به دنبال یک موسسه مهاجرتی معتبر برای دریافت خدمات مشاوره در این زمینه هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما ادامه این مطلب را بادقت مطالعه کنید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

ویزای-مولتیپل-کانادا

آشنایی با ویزا مولتیپل کانادا

اگر با ویزای شنگن آشنایی داشته باشید حتما می‌دانید که زمانی که این ویزا را دریافت می‌کنید شما تنها یک الی دو بار اجازه ورود و خروج به کشور کانادا را خواهید داشت. حال در برخی از مواقع افراد نیازمند این هستند که بیش از دو بار به این کشور ورود و خروج داشته باشند. در چنین شرایطی راهکارهای مختلفی پیش روی شما قرار دارد که یکی از بهترین آنها اخذ ویزای مولتیپل کانادا است. با دریافت این ویزا شما می‌توانید برای یک بازه زمانی ۵ساله چندین بار به این کشور ورود و خروج داشته باشید.

 

نکته بسیار مهمی که در خصوص این نوع ویزا وجود دارد این است که به‌صورت پیش‌فرض به‌عنوان درخواست اولیه تمامی متقاضیان اخذ ویزای کشور کانادا در نظر گرفته می‌شود مگر این‌که خود شخص متقاضی عنوان کند که قصد دریافت ویزای ۵ساله کشور کانادا را ندارد. پس اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دریافت این نوع ویزا را دارید باید بدانید که نیازی نیست هیچ‌گونه مسئله خاصی را در درخواست صدور ویزای خود اضافه کنید.

 

این موضوع یکی از مهم‌ترین مزایای اخذ ویزای کشور کانادا به شمار می‌آید؛ چراکه سایر کشورهای دنیا معمولا به‌سختی ویزای مولتیپل را برای متقاضیان صدور ویزا صادر می‌کنند و این در حالی است که کشور کانادا از این نظر هیچ‌گونه سخت‌گیری را برای شما ندارد. همین عامل نیز باعث می‌شود تا رفت‌وآمد شما به کشور کانادا بسیار ساده‌تر شود.

آشنایی با مهم‌ترین محدودیت‌هایی که ویزای مولتیپل کانادا دارد

زمانی که قصد دریافت ویزا مولتیپل کانادا را دارید باید به چند نکته مهم دقت داشته باشید. در بخش‌های قبلی تا حدودی درباره مزایای مهم این نوع ویزای کشور کانادا صحبت کرده و اطلاعاتی را دراین‌خصوص به شما ارائه دادیم. بااین‌حال نباید فراموش کنید که ویزای مولتیپل کانادا دارای محدودیت‌هایی نیز هست که باید با آنها آشنا شوید. یکی از مهم‌ترین این محدودیت‌ها این است که شما برای مدت‌زمان 6 ماه می‌توانید بین هر دو بار ورود و خروج به این کشور در آن اقامت داشته باشید.

 

پس زمانی که شما موفق شدید ویزا مولتیپل کشور کانادا را دریافت کنید به مدت 6 ماه می‌توانید در این کشور اقامت داشته باشید. حال سوالی که ممکن است پیش بیاید این است که پس از این 6 ماه باید چه اقدامی انجام دهیم؟ پاسخ این سوال بسیار ساده و راحت است. شما تنها کافی است که پس از این 6 ماه برای چند ساعت خاک کانادا را ترک کرده و مجددا وارد این کشور شوید. به‌این‌ترتیب شما می‌توانید بدون هیچ مشکلی تا 6 ماه دیگر در خاک کشور کانادا اقامت داشته باشید.

ویزا مولتیپل کانادا چه مزایای مهم دیگری دارد؟

بدون شک یکی از مهم‌ترین مزایای دریافت این نوع ویزای کشور کانادا این است که شرایط راحتی برای اخذ این ویزا وجود دارد. درصورتی‌که شما از افرادی که دارای تجربه بالایی هستند در این زمینه مشورت بگیرید با شانس بالایی می‌توانید ویزا مولتیپل کانادا خود را دریافت کرده و از آن برای ورود به خاک کانادا استفاده کنید. یک مزیت بسیار مهم دیگر این نوع ویزا این است که شما برای اخذ آن نیازی به پرداخت هزینه خیلی بالا نخواهید داشت و با کمترین هزینه ویزای خود را دریافت می‌کنید.

 

این ویزا می‌تواند برای تمام افرادی که قصد دارند برای یک مدت‌زمان طولانی در کشور کانادا اقامت داشته باشند مفید باشد. بااین‌حال حتی اگر شما جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دارید تنها برای یک مدت‌زمان محدود و کوتاه به این کشور سفر کنید باز هم بهتر است که این نوع ویزای کشور کانادا را دریافت کنید. با دریافت این نوع ویزا شما تا پایان مهلت پاسپورت خود می‌توانید هر بار که خواستید بدون نیاز به اخذ ویزای جدید به این کشور سفر کرده و وارد آن شوید بدون این‌که مشکلی برایتان به وجود بیاید.

کشور-کانادا

آیا می‌توان ویزا مولتیپل کانادا را به اقامت این کشور تبدیل کرد؟

یکی از رایج‌ترین سوالاتی که اکثر افراد در خصوص ویزا مولتیپل کانادا دارند این است که آیا می‌توان این نوع ویزا را به اقامت کشور کانادا تبدیل کرد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که خیر این امکان برای شما وجود ندارد که ویزای خود را به اقامت کشور کانادا تبدیل کنید ولی نکته‌ای که باید به آن دقت داشته باشید این است که شما می‌توانید زمانی که در کشور کانادا اقامت دارید از راهکارهایی که وجود دارند استفاده کرده و ویزای دائم یا ویزای کاری خود را در این کشور دریافت کنید.

برای این کار به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات موسسه مهاجرتی ما در این زمینه بهره‌مند شوید که تا مشاوره‌های موردنیاز خود در این حوزه را دریافت کرده و با اطلاعات کامل اقامت خود را دریافت کنید. دقت داشته باشید که شما می‌توانید با دریافت اقامت ۵ساله کشور کانادا به‌راحتی وارد این کشور شده و زمانی که در خاک آن حضور دارید می‌توانید به دنبال یک موقعیت شغلی مناسب برای خود باشید. در ادامه می‌توانید این موقعیت شغلی را به ویزا و اقامت کاری تبدیل کنید.

برای دریافت ویزا مولتیپل کانادا چه مراحلی را باید طی کنیم؟

در این بخش قصد داریم درباره مراحلی که شما برای دریافت ویزا مولتیپل کانادا باید طی کنید صحبت کرده و این مراحل را به شما معرفی کنیم. برای دریافت این نوع ویزا شما در گام اول باید مدارک خود را آماده کنید. در ادامه در خصوص مدارک موردنیاز برای دریافت این نوع ویزا صحبت خواهیم کرد ولی به‌طورکلی باید بدانید که اولین مرحله از دریافت ویزای این کشور آماده‌کردن مدارک است. پس از آماده‌کردن مدارک شما باید با مراجعه به سایت سفارت این کشور اقدام به تعیین وقت سفارت کنید.

 

برای تعیین وقت سفارت فرمی در اختیار شما قرار می‌گیرد که تمام اطلاعات موردنیاز را باید به‌صورت کاملا دقیق وارد آن کنید. درصورتی‌که اطلاعات متناقض یا اشتباه را وارد کنید درخواست صدور ویزای شما رد خواهد شد. پس حتما به این موضوع دقت داشته باشید. پس از تعیین وقت سفارت ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که در آن تاریخ و زمان مراجعه شما به سفارت کشور کانادا به‌صورت دقیق آمده است. در تاریخ مشخص شده شما باید با دردست‌داشتن مدارک خود به سفارت این کشور مراجعه کنید.

برای دریافت ویزا مولتیپل کانادا به چه مدارکی نیاز داریم؟

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که قصد دریافت ویزا مولتیپل کانادا را دارید حتما باید مدارک موردنیاز در این زمینه را آماده کنید. از جمله مدارکی که شما برای این کار به آنها نیاز پیدا خواهید کرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

  • مدارک شناسایی از جمله مهم‌ترین مدارکی هستند که حتما باید نسخه ترجمه شده آنها در لیست مدارک شما قرار گیرد. این مدارک شامل شناسنامه، کارت ملی، پاسپورت فعلی و تمام پاسپورت‌های قدیمی شما است.
  • داشتن تمکن مالی یکی از مهم‌ترین شروط دریافت ویزای ۵ساله کشور کانادا است. به همین علت نیز شما باید نامه‌ای را از بانک خود دریافت کنید که مبنی بر تمکن مالی کافی شما برای مهاجرت به این کشور است.
  • درصورتی‌که قصد دریافت ویزای کاری را دارید باید حتما مدارک شغلی خود را نیز در لیست مدارک قرار دهید.
  • برای دریافت ویزای تحصیلی مدارک تحصیلی نیز حتما باید در لیست این مدارک قرار گیرند.
  • فرم درخواست صدور ویزا نیز باید به‌صورت تکمیل شده در پرونده شما قرار داشته باشد.
  • فرم تکمیل شده مربوط به اطلاعات خانوادگی نیز از دیگر مدارک موردنیاز برای دریافت این ویزا است.
انواع-ویزای-کانادا

متقاضیان ویزا مولتیپل کانادا را چه کسانی تشکیل می‌دهند؟

به‌طورکلی تمام افرادی که این توانایی را داشته باشند که افسر سفارت کشور کانادا را برای مهاجرت و دریافت ویزای این کشور قانع کنند این امکان را خواهند داشت که بتوانند ویزا مولتیپل کانادا را نیز دریافت کنند. بااین‌حال برخی از افراد هستند که شرایط بهتری نسبت به سایرین داشته و در نتیجه شانس بالاتری برای دریافت ویزا خواهند داشت. افرادی که بنا به دلایل مختلف نیازمند این هستند که در یک بازه زمانی خاص چندین و چند بار وارد کشور کانادا شده و از آن خارج شوند اولین دسته از این افراد به شمار می‌آیند.

 

دقت داشته باشید که این افراد حتما باید تمکن مالی لازم را داشته و از سلامت کافی نیز برخوردار باشند تا بتوانند این نوع ویزا را دریافت کنند. گروه دوم افرادی هستند که به طور دائم قصد سفر به کشور کانادا را دارند. این افراد پیش درخواست صدور ویزا حتما باید توسط کنسولگری این کشور موردتایید قرار گیرند تا برای ورود و خروج به کشور کانادا با مشکل مواجه نشوند. گروه آخر نیز والدینی هستند که به‌وسیله فرزندشان برای مهاجرت به این کشور اقدام کرده‌اند.

آیا ما قطعا می‌توانیم ویزای مولتیپل کانادا را دریافت کنیم؟

یکی از تبلیغاتی که امروزه توسط برخی از موسسات صورت می‌گیرد این است که ادعا دارند ویزا مولتیپل کانادا را به‌صورت قطعی برای شما دریافت خواهند کرد. در خصوص این موضوع باید بدانید که هیچ موسسه‌ای نمی‌تواند این ادعا را داشته باشد که به‌صورت قطعی این ویزا را برای شما دریافت می‌کند. صدور این ویزا کاملا به سفارت کشور کانادا بستگی داشته و افسری که مسئول مصاحبه با شما است پس از بررسی مدارک و همین‌طور وضعیت و شرایط شما اقدام به تصمیم‌گیری دراین‌خصوص خواهد کرد.

 

 

حال اگر شما مدارک خود را به‌صورت تکمیل شده به سفارت این کشور تحویل داده باشید و از طرفی مشکلی برای مهاجرت به این کشور نداشته باشید با شانس بالایی می‌‌توانید ویزای مولتیپل کشور کانادا را دریافت کنید. در غیر این صورت برای انجام این کار با مشکل مواجه شده و درخواست صدور ویزای شما نیز رد خواهد شد. دقت داشته باشید که یک موسسه مهاجرتی تنها می‌تواند به شما کمک کند تا مشکلاتی که در این مسیر دارید را برطرف کرده و از شانس بالاتری برای دریافت ویزا برخوردار باشید.

زندگی-در-کانادا

به چه دلایلی ممکن است درخواست صدور ویزای مولتیپل ما رد شود؟

دلایل متعددی ممکن است برای این موضوع وجود داشته باشد که بررسی آنها خالی‌ازلطف نخواهد بود. اولین دلیلی که برای رد شدن درخواست صدور ویزا مولتیپل کانادا وجود دارد مربوط به نقصی مدارک است که پیش‌ازاین به طور خلاصه درباره آن صحبت کردیم. درصورتی‌که مدارک شما به‌صورت تکمیل شده در اختیار سفارت کشور کانادا قرار نگیرد احتمالا درخواست شما برای صدور ویزای این کشور رد خواهد شد. دلیل دیگری که وجود دارد داشتن سابقه کیفری است.

 

افرادی که دارای سابقه کیفری هستند از شانس پایینی برای دریافت ویزای خود برخوردار خواهند بود مگر این‌که بتوانند افسری که در سفارت کانادا از آنها مصاحبه می‌کند را به‌خوبی نسبت به این موضوع اقناع کنند. عامل مهم دیگری که در این زمینه می‌تواند باعث رد شدن درخواست شما شود نداشتن تمکن مالی است. افرادی که به هر دلیلی نتوانند تمکن مالی خود را برای دریافت ویزای این کشور ثابت کنند معمولا درخواستشان رد خواهد شد.

حال اگر درخواست شما رد شود فرصتی خواهید داشت تا نسبت به تجدیدنظر توسط سفارت این کشور اقدام کنید که برای این کار بهتر است از خدمات موسسه مهاجرتی ما در این زمینه بهره‌مند شوید.

استفاده از خدمات مشاوره موسسه ما برای دریافت ویزا مولتیپل کانادا

دریافت خدمات مشاوره به‌منظور اخذ ویزا مولتیپل کانادا لازم و ضروری است؛ چراکه اگر شما خدمات مشاوره دریافت نکنید دقیقا نمی‌دانید که باید چه مراحلی را طی کنید. در طول دریافت ویزای کشور کانادا ممکن است سوالات زیادی برای شما به وجود آمده و با چالش‌های جدی در این زمینه مواجه شوید. در چنین شرایطی داشتن یک مشاور که اطلاعات کاملی در خصوص تمام مراحل دریافت ویزا مولتیپل کشور کانادا داشته باشد بدون شک می‌تواند به میزان زیادی کمک‌کننده باشد.

 

 

موسسه مهاجرتی کاربین یکی از بهترین موسساتی است که امروزه در این زمینه می‌تواند خدمات مشاوره خود را به شما ارائه دهد. با استفاده از این خدمات مشاوره شما می‌‌توانید به تمام سوالاتی که در ذهن دارید پاسخ داده و بهترین راهکار را برای دریافت ویزای کشور کانادا انتخاب کنید. دقت داشته باشید که استفاده از خدمات مشاوره موسسه مهاجرتی ما هزینه چندان زیادی را برای شما ندارد و با استفاده از خدمات این موسسه شما می‌توانید در هزینه‌های خود نیز صرفه‌جویی کنید.

 

 

نکته مهم دیگری که در خصوص استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی ما باید بدانید این است که شما با استفاده از این خدمات می‌توانید اطلاعات کاملی را درباره انواع ویزای کشور کانادا نیز به دست بیاورید. ما در سایت خود اطلاعات کاملی را دراین‌خصوص منتشر کرده‌ و مطالبی را با شما به اشتراک گذاشته‌ایم که مطالعه آنها برای شما مفید و سودمند خواهد بود.

مهاجرت-به-کانادا

نتیجه‌‎گیری

ویزا مولتیپل کانادا یک ویزای بسیار کاربردی است که به‌صورت پیش‌فرض به تمام افرادی که درخواست صدور ویزای این کشور را دارند اعطا می‌شود. در واقع شما بدون این‌که چیزی را در درخواست خود ذکر کنید می‌توانید این ویزا را دریافت کنید. زمانی که ویزا مولتیپل را دریافت می‌کنید در یک بازه زمانی ۵ساله این اجازه را خواهید داشت که تا هرچند بار که خواستید به خاک این کشور ورود و خروج داشته باشید. در این ویزا شما در هر بار ورود حداکثر 6 ماه می‌توانید در خاک این کشور حضور داشته باشید.

 

برای دریافت این ویزا شما باید مراحل خاصی را طی کرده و مدارک موردنیاز را نیز به طور کامل تهیه کنید. برای آشنایی بیشتر درباره این دو موضوع بهتر است از مشاورانی که امروزه در این حوزه فعالیت داشته و خدمات خود را به شما ارائه می‌دهند استفاده کنید. اگر شما هم به دنبال یک موسسه مهاجرتی هستید که بهترین مشاوران را با مناسب‌ترین هزینه و بالاترین سطح کیفیت خدمات مشاوره به شما ارائه دهد پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات موسسه مهاجرتی ما نیز استفاده کنید.

 

با مراجعه به سایر بخش‌های سایت ما می‌توانید اطلاعات کاملی را در خصوص مزایای استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی ما و همین‌طور طیف گسترده خدماتی که در این حوزه به شما ارائه می‌دهیم به دست آورده و با دانش بیشتری از این خدمات استفاده کنید.

مقاله ی پیشنهادی :

مهاجرت به کانادا

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر