eVisitor (ساب کلاس 651)

eVisitor (ساب کلاس 651)

آندسته از افراد واجد شرایطی که برای اهداف گردشگری یا تجاری می خواهند به استرالیا سفر کنند، می توانند ویزای آنلاین یا ETA که ویزای eVisitor (ساب کلاس 651) می باشد را دریافت کنند. شما به عنوان یکی از افراد خارجی که قصد دارید به نوعی ویزای استرالیا را دریافت کنید لازم است که پاسپورت معتبری داشته باشید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

ویزای-ویزیتور-استرالیا-651

eVisitor ویزا زیر کلاس 651 چیست؟

eVisitor یک مرجع مسافرتی آنلاین است که به صورت الکترونیکی ویزای سفر به استرالیا را صادر می کند. این در واقع مشابه همان سیستم ESTA در ایالات متحده آمریکا است. eVisitor نیاز به مراجعه فیزیکی به سفارت یا کنسولگری برای ارائه درخواست کاغذی ویزای استرالیا را ندارد.

مجوز فعلی eVisitor در سال 2008 برای ترتیبات سفر کوتاه مدت متقابل بین اتباع استرالیا و شهروندان اتحادیه اروپا در چارچوب قوانین ویزای استرالیا معرفی گردید.

 

ویزای eVisitor زیر کلاس 651 برای شهروندان کشورهای اروپایی به صورت آنلاین در دسترس است، در حالی که اتباع 8 کشور غیر اروپایی (ایالات متحده، کانادا، برونئی، هنگ کنگ، ژاپن، مالزی، سنگاپور و کره جنوبی) می توانند برای ETA استرالیا درخواست دهند.

 

آندسته از شهروندانی که برای گردشگری یا تجارت به استرالیا سفر می کنند واجد شرایط eVisitor و ETA آنلاین نیستند، می توانند از کنسولگری یا سفارت استرالیا برای دریافت ویزا درخواست خود را ارائه دهند.

 

ما در ادامه این مقاله به بررسی شرایط eVisitor (ساب کلاس 651) و دریافت اقامت استرالیا خواهیم پرداخت و همچنین شرایط دریافت تابعیت این کشور را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد.

eVisitor چگونه کار می کند؟

پیش از درخواست ویزای 651 استرالیا باید شرایط دریافت این ویزا را داشته باشید. همه متقاضیان باید دارای پاسپورتی با اعتبار حداقل 3 ماه از تاریخ ورود به استرالیا باشند که توسط یک کشور واجد شرایط eVisitor صادر شده است.

ارائه یک آدرس ایمیل فعلی برای دریافت ویزای eVisitor استرالیا و همچنین پرداخت هزینه eVisitor با استفاده از کارت اعتباری معتبر یا کارت نقدی الزامی می باشد.

همچنین لازم است که مسافران مشخص کنند برای چه اهدافی (گردشگری یا تجاری) به استرالیا قصد مهاجرت دارند.

 

برای درخواست ویزای eVisitor استرالیا از طریق درخواست ویزای استرالیا به صورت آنلاین، متقاضیان باید فرمی را با نام کامل، آدرس و شماره تلفن خود و همچنین تمام اطلاعات صفحه اطلاعات پاسپورت خود، از جمله کشور و شهر محل تولد، شماره پاسپورت و تاریخ انقضا آن تکمیل کنند.

 

پیش از تایید eVisitor، متقاضی باید شرایط سلامت و شخصیتی لازم برای سفر به استرالیا را داشته باشد. اینها می تواند شامل نداشتن بیماری که موجب خطر برای جامعه استرالیا شود و یا نداشتن سابقه کیفری جدی شامل گذراندن دورانی در زندان باشد.

 

اعضای اضافی خانواده نمی توانند در درخواست ویزای شما گنجانده شوند. برای هر یک از اعضای خانواده که به eVisitor استرالیا نیاز دارند، باید یک درخواست جداگانه، از جمله موارد ذکر شده در گذرنامه متقاضی گنجانده شود.

 

برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی در مورد eVisitor (ساب کلاس 651) ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. وکیلان مهاجرتی ما، به صورت آنلاین شما را در جریان تازه ترین اخبار و قوانین مهاجرتی استرالیا قرار خواهند داد.

کارهایی که می توانید با eVisitor انجام دهید

کارهایی که می توانید با eVisitor انجام دهید

ویزای eVisitor استرالیا به دارنده آن، این امکان را می دهد که اقامت برای گردشگری در استرالیا را داشته باشد.

این شامل گذراندن:

  • تعطیلات در استرالیا
  • دیدن خانواده یا دوستان باشد.
  • شما همچنین این امکان را نیز خواهید داشت که با یک کشتی کروز وارد استرالیا شوید. البته لازم است که توجه کنید زمان صرف شده در سفر دریایی به عنوان زمان سپری شده در استرالیا محاسبه می شود.
 

ویزای 651 استرالیا همچنین امکان بازدیدهای تجاری را برای فعالیت هایی مانند ملاقات تجاری، مذاکره یا بررسی یک قرارداد تجاری، شرکت در سمینار و کنفرانس یا نمایشگاه تجاری، در صورتی که سازمان دهندگان به شرکت کنندگان پولی پرداخت نکنند را می دهد.

کار با حقوق در استرالیا با ویزای eVisitor مجاز نیست، اگرچه دارنده آن ممکن است نقش داوطلبانه بدون حقوق نیز داشته باشد. اما با این ویزا شما این امکان را خواهید داشت که در دوره های آموزشی شرکت کنید. اما تنها در صورتی که مطالعات دلیل اصلی سفر شما به استرالیا نباشد.

لطفا سوالات خود را در مورد eVisitor (ساب کلاس 651) از طریق ایمیل موسسه مهاجرتی کاربین به آدرس [email protected] ارسال کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ دهند.

ساب-کلاس-651-استرالیا

مدت زمان اقامت با eVisitor استرالیا

ویزای eVisitor مجوز اقامت متوالی 90 روزه (3 ماهه) را در استرالیا به شما می دهد. با این حال، اعتبار کلی این ویزا برای ورود به استرالیا 12 ماه است. ویزای eVisitor استرالیا نیز یک ویزای چند بار ورود است، به این معنی که شما با این ویزا، این امکان را خواهید داشت که چندین بار وارد استرالیا شده و تا زمان انقضای پاسپورت یا eVisitor خود، از استرالیا خارج شوید.

 

شما می توانید سوالات خود را در مورد eVisitor (ساب کلاس 651) در پایان این متن در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما با بررسی شرایط شما برای مهاجرت به استرالیا به سوالات شما پاسخ دهند.

کشورهای واجد شرایط دریافت ویزای ویزیتور

شهروندان کشورهای آندورا، اتریش، بلژیک، بلغارستان، کرواسی، قبرس، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایرلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، موناکو، هلند، نروژ، لهستان، کشور پرتغال، رومانی، سن مارینو، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، بریتانیا – اتباع بریتانیا و شهر واتیکان می توانند به صورت آنلاین برای دریافت ویزای eVisitor (زیر کلاس 651) استرالیا درخواست خود را ارائه دهند.

 

پس از ارسال درخواست ویزای eVisitor استرالیا، حدود یک روز طول می کشد که درخواست شما مورد پردازش قرار بگیرد. حدود 90٪ درخواست ها ظرف 24 ساعت پردازش می شوند. با این حال، برخی از درخواست‌ها ممکن است تا ۲ روز کاری طول بکشند. متقاضی می تواند پس از تایید و دریافت ویزا در صندوق پست الکترونیکی خود، نسخه ای از eVisitor استرالیا را دریافت کرده و آن را نیز چاپ کند.

 

برای بهره مندی از وکیلان مهاجرتی و کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا لطفا فرم آنلاین مهاجرتی کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با بررسی شرایط برای راهنمایی بهتر با شما تماس برقرار کنند.

 

پیش از سفر

مسافران باید پیش از مسافرت به استرالیا مطمئن شوند که پاسپورتی که آنها برای تکمیل درخواست خود استفاده کرده‌اند برای 12 ماه اعتبار دارد.

علاوه بر ارائه ویزای پرینت شده 651 استرالیا شما همچنین ملزم به تکمیل کارت سفر هستید که برای شهروندان غیر استرالیایی در نظر گرفته شده است که به نوعی شناسه مسافری شما نیز می باشد.

 

شما همچنین در فرودگاه‌های بزرگ استرالیا، از طریق Visitor  استرالیا می‌توانید از Smart Gate برای عبور سریع‌تر از کنترل مرزی استفاده کنید. این یک فرآیند خودکار است که از گذرنامه بیومتریک و فناوری تشخیص چهره برای تایید هویت استفاده میکند.

 

در استرالیا

دارندگان ویزای 651 استرالیا، ملزم هستند که هر گونه تغییر در اطلاعات یا وضعیت خود را مانند تغییر در شماره تلفن، آدرس ایمیل، وضعیت رابطه یا تولد فرزند خود را به اداره مهاجرت استرالیا اطلاع دهند.

اگر پاسپورت فعلی پیوست شده شما منقضی شود، eVisitor شما برای سفر به استرالیا نامعتبر خواهد بود. کسانی که ویزای eVisitor منقضی شده دارند نمی توانند در زمانی که در استرالیا هستند دوباره درخواست خود را ارائه دهند و باید نوع دیگری از ویزای استرالیا را دریافت کنند.

 

اگر قصد دارید که به استرالیا مهاجرت کنید، لازم است که با روش های مهاجرت به این کشور آشنا شوید. یک وکیل مهاجرت می تواند شما را برای مهاجرت به این کشور به خوبی راهنمایی کند. برای مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت دائم می توانید با وکیلان مهاجرتی ما در موسسه مهاجرتی بین المللی کاربین در تماس باشید.

کشورهای-واجد-شرایط-ویزای-651-استرالیا

درباره استرالیا

کشور مشترک المنافع استرالیا یا همان استرالیا، کشوری است که در قاره استرالیا و چندین جزیره اطراف آن قرار گرفته است. نزدیکترین همسایگان استرالیا عبارتند از نیوزیلند و اندونزی  و پایتخت این کشور کانبرا می باشد.

استرالیا از شش ایالت تشکیل شده است که عبارتند از نیو ساوت ولز، ویکتوریا، استرالیای جنوبی، استرالیای غربی، کوئینزلند و تاسمانی و همچنین دو قلمرو که پایتخت استرالیا (APT) و قلمرو شمالی نام دارند.

بزرگترین شهرهای استرالیا عبارتند از:

 

  • سیدنی با بیش از 4,300,000 نفر،
  • ملبورن با بیش از 3,800,000 نفر،
  • بریزبن با بیش از 1,800,000 نفر و
  • پرث با 1,500,000 نفر.

 

تاریخ استرالیا

بومیان استرالیا 42000 سال پیش در سرزمین استرالیا ساکن بوده اند. پس از حمله بریتانیایی ها آنها نیمه شرقی جزیره را در طول سال 1770 تصرف کردند.

در سال 1788 جمعیت استرالیا افزایش یافت و مناطق جدیدی در طول قرن 19 کشف شد که شامل پنج قلمرو خودمختار دیگر بود. در 1 ژانویه 1901 ، شش مستعمره فدراسیونی به نام مشترک المنافع استرالیا را تشکیل دادند تا استرالیا به عنوان یک فدراسیون، یک سیستم سیاسی لیبرال دموکراتیک با ثبات ایجاد شود.

 

اقتصاد استرالیا

واحد پول رسمی استرالیا دلار استرالیا است. این ارز در جزیره کریسمس, جزایر نارگیل, جزیره نورفولک, کیریباتی, نائورو و تووالو نیز استفاده می شود.

سرانه تولید ناخالص داخلی استرالیا بالاتر از کشور های بریتانیا، آلمان و فرانسه است. بر اساس شاخص توسعه انسانی در سال 2007، استرالیا از نظر کیفیت زندگی در رتبه سوم قرار گرفت. بر اساس بهترین شهرها برای زندگی، شهرهای استرالیا رتبه بالایی در این فهرست دارند، بر این اساس شهر ملبورن در سال 2008 توانست که رتبه دوم، پرت رتبه چهارم، آدلاید رتبه هفتم و سیدنی نیز رتبه نهم را در اختیار بگیرد. توسعه اقتصادی استرالیا در 15 سال گذشته حدود 3.6 درصد نیز بوده است.

 

سیستم سیاسی استرالیا

استرالیا کشوری است که دارای یک نظام پادشاهی مشروطه با سیستم حکومتی پارلمانی است. ملکه الیزابت دوم پادشاه استرالیا است و نقش او با دیگر پادشاهی های مشترک المنافع متفاوت است. در سطح فدرال، ملکه فرماندار کل استرالیا است و فرمانداران رده پایین در راس ایالت قرار دارند. اگرچه قانون اساسی اختیارات گسترده ای را به فرماندار کل می دهد، اما او تنها به توصیه نخست وزیر از آنها استفاده می کند. بدنام ترین استفاده از این اختیارات بدون موافقت نخست وزیر، انحلال دولت در دوران بحران قانون اساسی 1975 بوده است.

استرالیا

هزینه زندگی در استرالیا

هزینه زندگی در استرالیا برای مهاجران به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل بسته به تقاضای هر فرد می تواند بسیار متفاوت باشد. اندازه خانواده، شهر، وسعت جابجایی، سبک زندگی، غذا و برخی موارد دیگر.

 

متوسط هزینه زندگی در استرالیا کمی بالاتر از سایر کشورها است. هزینه ماهانه زندگی به عوامل دیگری نیز بستگی دارد. به عنوان مثال هزینه اجاره، مواد غذایی، حمل و نقل، بیمه و آب و برق، باید در نظر گرفته شوند. با در نظر گرفتن تمام عوامل، میانگین هزینه زندگی در استرالیا به صورت تقریبی 30 تا 40 هزار دلار در سال است.

 

استرالیا با منابع طبیعی، آب و هوای گرم و سواحل زیبا، یکی از 10 مکان شاد برای زندگی است. استرالیا همیشه مقصدی جذاب هم برای گردشگران و هم برای کسانی بوده است که می خواهند در خارج از کشور تحصیل و کار کنند. استرالیا کشوری با استاندارد بسیار بالاست.

 

هزینه زندگی در استرالیا بسته به سبک زندگی شما می تواند متفاوت باشد. استرالیا یکی از گرانترین کشور های جهان است اما درآمد شما نیز به طبع در این کشور بالاتر خواهد بود. دولت استرالیا قوانینی را برای مهاجرت پولی وضع کرده است. متقاضی یا یکی از اعضای خانواده او باید حداقل امکانات را برای برآورده کردن این الزامات داشته باشد.

 

هزینه غذا و نوشیدنی در استرالیا

طبق آمار، متوسط حقوق در استرالیا 1516 دلار در هفته است (منبع اداره آمار استرالیا)، که 30.9٪ آن به غذا و نوشیدنی اختصاص می یابد. قیمت ها بسته به شهر یا کشور متفاوت است. ملبورن، سیدنی و پرث گران‌ترین شهرهای استرالیا هستند که فقط برای غذا از 100 تا 280 دلار استرالیا در هفته باید هزینه کنید. در بازار، یک لیتر شیر را می توانید با 1 دلار استرالیا خریداری کنید. میوه و سبزیجات به ازای هر کیلوگرم از 2 تا 5 دلار استرالیا قیمت دارند. در حالی که نان حدود 3.50 دلار استرالیا است. به استرالیایی ها توصیه می شود در صورت وجود تخفیف به صورت ماهانه از بازارها خرید کنند، زیرا به این ترتیب می توانید تا 50 درصد پس انداز کنید.

 

یک وعده غذای دونفره در یک فست فود زنجیره ای 18 دلار استرالیا است، در حالی که یک ناهار برای دو نفر در یک رستوران به طور میانگین 60 تا 110 دلار است. قیمت آبمیوه نیز بسته به داخلی یا وارداتی بودن آنها و محل فروش متفاوت است. بنابراین آبمیوه تازه را می توانید با 3 دلار استرالیا خریداری کنید. در حالی که در جایی می توانید آن را با 12 دلار استرالیا پیدا کنید. هزینه قهوه در رستوران یا کافی بار در استرالیا در حدود 4 دلار استرالیا می باشد.

 

هزینه اجاره خانه در استرالیا

قیمت و قبوض آپارتمان نیز بسته به ایالت و شهر محل زندگی خود می تواند متفاوت باشد. طبق آمار امسال، 32 درصد از حقوق در استرالیا به اجاره خانه ها مربوط است. قیمت قبوض که شامل آپارتمان یک خوابه، گرمایش، آب و برق و اینترنت است، بین 35 تا 200 دلار استرالیا در هفته است. اجاره ماهانه آپارتمان یک خوابه خارج از مرکز شهر به طور متوسط 1300 دلار استرالیا است. هزینه هر متر مربع برای خرید آپارتمان از 3000 تا 12000 دلار استرالیا بسته به موقعیت مکانی متغیر می باشد.

 

هزینه حمل و نقل در استرالیا

هزینه حمل و نقل از 15 تا 55 دلار استرالیا در هفته می باشد. هزینه بلیط شهری یک طرفه به طور متوسط 4 دلار استرالیا است. در مورد تاکسی، شروع از 4 دلار استرالیا با نرخ معمولی است، بنابراین زمان رانندگی ساعتی حدود 50 دلار استرالیا است. یک لیتر بنزین حداکثر  1.36 دلار استرالیا قیمت دارد و برای خرید یک خودروی متوسط به 20000 تا 28000 دلار استرالیا نیز نیاز دارید.

 

سوالات خود را در مورد eVisitor (ساب کلاس 651) در پایان این مقاله مطرح کنید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن با بررسی شرایط شما به سوالات شما پاسخ دهند.

با کارشناسان و متخصصان ما برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد eVisitor (ساب کلاس 651) در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در امور مهاجرت در ارتباط باشید.

 

پیشنهاد می کنیم که برای بررسی بیشتر شرایط eVisitor (ساب کلاس 651) با توجه به شرایط خود فرم مهاجرتی آنلاین کاربین را تکمیل کنید.

موسسه کاریابی بین المللی کاربین به صورت تخصصی در امور مهاجرت به استرالیا فعالیت دارد و دارای مجوز رسمی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی بوده و همچنین پرونده های مهاجرتی موفق بی شماری را در بسیاری از کشور های اروپایی، کانادا، آمریکا و استرالیا دارد.

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد eVisitor (ساب کلاس 651) از وکیلان و کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 در تماس باشید.

سوالات متداول

ویزای eVisitor استرالیا (زیر کلاس 651) فقط از طریق فرآیند درخواست آنلاین قابل استفاده است. این ویزا به گونه ای طراحی شده است که سریعتر و آسان تر از نوع درخواست کاغذی آن تحت بررسی قرار بگیرد. این در حالی است که که اکثر مسافران تنها لازم است چند دقیقه برای ارسال درخواست خود وقت صرف کنند.

از آنجایی که سیستم درخواست این ویزا کاملاً دیجیتالی است، متقاضیان مجبور نیستند برای درخواست از سفارت یا کنسولگری استرالیا وقت ملاقات دریافت کنند.

اگر احیانا شما ویزای ساب کلاس 870 دارید، باید منتظر بمانید تا منقضی شود، به ایران برگردید و از داخل کشور برای ویزای 173 استرالیا اقدام کنید.

اگر ویزای موقت دارید، می توانید برای چشم پوشی از شرط “عدم اقامت بیشتر” به وزارت امور داخلی استرالیا درخواست خود را ارائه دهید.

شما لازم است که فرم درخواست را به صورت آنلاین که تمام قسمت های آن تکمیل شده است به همراه مدارک مربوط و هزینه درخواست را که پرداخت شده است ارسال کنید.

مدت اعتبار ویزای eVisitor از تاریخ اعطای آن 12 ماه (1 سال) است. با این حال، مسافران نمی توانند برای تمام این مدت در استرالیا اقامت داشته باشند.

ویزای eVisitor امکان سفرهای متعدد تا حداکثر 3 ماه (90 روز متوالی) را فراهم می کند. مسافران می توانند تا زمانی که این ویزا یا پاسپورت شان اعتبار دارد، هر چند بار که بخواهند وارد استرالیا شده و از آن خارج شوند.

لطفاً توجه داشته باشید که ماندن بیش از حد ممکن است عواقب جدی از جمله جریمه و احتمال به خطر انداختن درخواست‌های ویزا در آینده شما را داشته باشد و شما را در بلک لیست استرالیا قرار دهد.

امکان درخواست ویزای eVisitor در بدو ورود به استرالیا وجود ندارد. این بدان معناست که شما مجاز به درخواست ویزا در فرودگاه پس از رسیدن به استرالیا نخواهید داشت. افسران کنترل مرزی از اتباع خارجی که از طریق این ویزا به استرالیا مهاجرت می کنند تاییدیه قبلی را درخواست خواهند کرد.

با این حال، فرآیند درخواست ویزای eVisitor کاملا الکترونیکی است و بسیار سریع تکمیل می شود. اکثر درخواست ها ظرف چند ساعت پس از ارسال نیز تایید می گردند.

همچنان اکیداً توصیه می‌شود که حداقل 2 روز پیش از حرکت درخواست خود را ارائه کنید تا تاخیرهای احتمالی در آن وجود نداشته باشد.

ویزای eVisitor یکی از سریعترین مجوزها برای اخذ ویزای سفر به استرالیا است. بررسی و تایید درخواست ویزای استرالیا تنها تا 2 روز ممکن است که طول بکشد، با این حال، اکثر ویزاها ظرف چند ساعت اعطا می گردند.

برای تسریع روند ، لطفاً مطمئن شوید که:

  • به تمام سوالات موجود در فرم درخواست به طور کامل و صادقانه پاسخ داده اید.
  • تمام مدارک پشتیبانی مورد نیاز را بارگذاری کنید.
  • پیش از ارسال درخواست مجددا تمام موارد مورد نیاز خود را بررسی کنید.

بیشتر تأخیرها ناشی از عدم دقت یا عدم وجود مدارک مورد نیاز در برنامه است.

فرم مشاوره رو پرکنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه
امیدواریم اگر علاقه مند به فعالیت و یا ادامه زندگی در کشورهای خارجی هستید، شما هم بتوانید مانند بسیاری از افراد موفق که در خارج از کشور زندگی می کنند، بهترین موسسه مهاجرتی را برای دست یافتن به هدف خود پیدا کنید و آینده بهتری برای خود ایجاد کنید.
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر