آلمان یا کانادا

آلمان یا کانادا

آلمان و کانادا از مهاجر خیز ترین کشور های جهان هستند. در بسیاری از رتبه بندی های جهانی که به صورت رسمی سالیانه ارائه می شود آلمان همواره در رتبه برتر مهاجرت قرار می گیرد. این در حالی است که کانادا سالهاست که در رتبه اول این رتبه بندی قرار دارد. آلمان و کانادا هر دو در شاخص های کیفیت زندگی، رشد اقتصادی، نرخ تورم و بیکاری و همچنین درآمد ناخالص ملی در مکان بسیار مطلوبی قرار دارند.

 

این که بین کانادا و آلمان شما کدام را برای مهاجرت ترجیح می دهید بیشتر به اولویت و ترجیحات شما بستگی خواهد داشت. آلمان و کانادا هر دو کشور پیشرفته ای با اقتصاد پایدار هستند و زیرساخت های این دو کشور بسیار مطلوب می باشد.

بین این دو کشور با این حال تفاوت وجود دارد. ما در این مقاله نگاهی به این دو کشور به عنوان مقصد مهاجرتی شما انداخته ایم تا ایده های خوبی را به شما بدهیم.

آلمان
آلمان
کانادا
کانادا

فرم مشاوره رایگان

آلمان یا کانادا ؟ کدام کشور برای مهاجرت مناسب است؟

بین آلمان و کانادا بسیار دشوار است که شما یکی را انتخاب کنید. هر دو کشور دارای مزایا و معایبی منحصر به فرد خود هستند که با کشورهای دیگر کاملا متفاوت می باشد.


در این مقاله به مزایای کار، تحصیل و زندگی در این دو کشور پرداخته ایم و تفاوت های آنها را بیان کرده ایم.


آلمان و کانادا از لحاظ موقعیت مکانی بسیار با یکدیگر متفاوت هستند. بین این دو کشور شما تفاوت مشهودی در فرهنگ، آب و هوا و همچنین طبیعت، زیست بوم خواهید دید.


با وجود تمام این تفاوت ها، این دو کشور اما در یکی سری موارد با یکدیگر شباهت زیادی دارند؛ مانند:


 • فرصت های کاری برابر و فراوان
 • تعادل بین کار و زندگی
 • کیفیت بالای زندگی
 • امنیت بالا جانی شهروندان
 • امنیت اجتماعی شهروندان
 • کیفیت و امکانات عالی سامانه بهداشت و سلامت
 • درآمد های بسیار بالا
 • قوانین خوب مهاجرتی
 • مجوز اقامت پس از تحصیل
 • داشتن محیط چند فرهنگی
 • دموکراتیک بودن دو کشور
نقاط مشترک بین آلمان و کانادا

مهاجرت به کشور آلمان

بین آلمان و کانادا بزرگترین تفاوت زبان است. زبان کشور آلمان، آلمانی و زبان کشور کانادا، انگلیسی می باشد. در آلمان بدون مهارت در زبان آلمانی زندگی در این کشور کمی دشوار است. اما نگران نباشید شما بدون تسلط به زبان آلمانی امکان مهاجرت به آلمان را هم دارید. برای کار در مشاغل STEM که به رشته های علوم، فناوری، مهندسی و ریاضیات معروف هستند آلمان بهترین کشور برای مهاجران می باشد.

 

جمهوری فدرالی آلمان کشوری بسیار مرتب و منظم است، اگر نگران اداره امور هستید آن را به آلمانی ها بسپارید. در این کشور زیبا شما افراد بی خانمان در خیابان نخواهید دید، زیرا دولت از تمام افرادی که سرپناه ندارند مواظبت خواهد کرد.

آلمان

مهاجرت به کشور کانادا

ottawa-full-color

اما در سوی دیگر جهان کانادا قرار گرفته است، که قطعاً اختلافات بسیاری با آلمان دارد.


کانادا از فرهنگ های متفاوتی تشکیل شده است. کانادا یک از چند قومیتی ترین کشورهای جهان می باشد و به همین دلیل مردم این کشور نژاد پرست نیستند.


طبیعت بسیار زیبا با کوه های باشکوه، دریاچه ها، دره های پوشیده از جنگل، رودخانه های زیبا و آرام و تپه ها و دشت های سرسبز ، کانادا را به کشوری مبدل کرده است که با هیچ جای دیگر جهان قابل مقایسه نمی باشد.


علاوه بر این، دولت کانادا برنامه های سلامت و بهداشتی، بسیار با کیفیتی را به شهروندانش اعطا میکند و با مهاجران رفتار همراه با احترام را همیشه داشته است.

پیشنهاد میکنیم مقاله مهاجرت به کانادا را مطالعه نمایید.

تحصیل در آلمان

سومین مقصد محبوب دانشجویان در جهان آلمان است. چیزی در حدود 12٪ دانشجویان آلمان خارجی هستند. آلمان مکان بسیار محبوبی برای تحصیل در خارج از کشور است و مدارک دانشگاهی این کشور در جهان بسیار مورد اعتبار هستند.


آموزش با کیفیت بالا به همراه تحصیلات رایگان موجب شده است که سالیانه مهاجران بسیاری آلمان را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب کنند. بیش از 380 دانشگاه و 32 هزار مدرسه توسط خود دولت آلمان تامین مالی می شوند.


دانشگاه های آلمان به صورت تئوری و عملی به آموزش می پردازند. دانشگاه های آلمان تمرکز بسیاری بر تحقیقات را ارائه می دهند. همچنین دانشگاه های علوم کاربردی در این کشور طیف وسیعی از برنامه های تحصیلی را به دانشجویان متقاضی خود ارائه می دهند.


در آلمان تئوری و عمل با هم ترکیب شده اند. دانشجویان در آلمان در مراحل اولیه تحصیل خود با کارفرمایان آینده خود در هنگام تحصیل آشنا می شوند. به همین احتمال اشتغال آنها پس از تحصیل ممکن است که افزایش یابد. هزینه زندگی دانشجویان در آلمان چیزی در حدود 10،000 یورو در سال می باشد.

تحصیل-در-آلمان-و-کانادا

تحصیل در کانادا

دانشگاه های کانادا رایگان نیستند و هزینه تحصیل در این کشور بسیار بیشتر از رقیب اروپایی اش است. هزینه تحصیل در کانادا بین 6000 تا 35000 دلار کانادا می باشد. هزینه زندگی دانشجویان در کانادا بیشتر از آلمان می باشد و به 12000 دلار کانادا در سال می رسد.


اما گرچه دانشگاه های کانادا گرانتر هستند اما کیفیت آموزشی در دانشگاه های کانادا بسیار بهتر از آلمان می باشد. در حالی که بهترین دانشگاه آلمان رتبه 98 را دارد، رتبه 18 لیست بهترین دانشگاه های جهان متعلق به کانادا است. همچنین چهار تا از 26 دانشگاه برتر کانادا در جهان رتبه زیر 100 را دارند.


مدارک تحصیلی در کانادا ارزش بالایی داشته و معمولا با همسایه آن یعنی آمریکا در یک وزن قرار می گیرند. بهترین دانشگاه های کانادا در جهان شامل دانشگاه تورنتو، دانشگاه بریتیش کلمبیا، دانشگاه آلبرتا، دانشگاه کلگری و دانشگاه بریتیش کلمبیا شمالی می باشند.

مقایسه دانشگاه های کانادا با آلمان

دانشگاه های کانادا فضای بزرگتری نسبت به دانشگاه های آلمان دارند و خوابگاه های آن کیفیت بیشتری داشته و خدمات رسانی بهتری نیز نسبت به دانشگاه های آلمان ارائه می دهند.


در کانادا دانشگاه بیش از یک موسسه آموزشی جایگاه دارد و بسیاری از رویدادهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در این مکان ها اتفاق می افتد. اما در آلمان به این صورت نیست.


تمرکز آموزش در آلمان بر روی آموزشی کاربردی و عملی است. در حالی که کانادا بر روی تحقیق و پژوهش تاکید بیشتری دارد. گرچه دانشگاه های کانادا رایگان نیستند، اما شرایط ویژه ای را اغلب به دانشجویان برای گرفتن بورسیه های تحصیلی اختصاص می دهد.

کار در آلمان

یکی از ساده‌ترین روش های مهاجرت به آلمان اقدام از طریق ویزای کار این کشور است. دولت آلمان اهمیت ویژه ای به کارگران و کارمندان می دهد. 5 هفته مرخصی و عدم اضافه کاری از مزایای کار در آلمان می باشد.


از مهمترین مزایای اجتماعی دیگر کار در آلمان می توان به داشتن بیمه بازنشستگی، بیمه بیکاری و بیمه درمانی اشاره کرد. هزینه همه اینها نیمی توسط کارفرما و نیمی دیگر توسط خود کارمندان پرداخت می شود.


نرخ بیکاری در آلمان 3،1٪ و این در حالی است که این نرخ در کشور کانادا 5،7٪ می باشد. پس بر اساس این شاخص شما خیلی سریعتر در آلمان کار پیدا خواهید کرد تا کانادا.


این روزها مهاجران باتجربه و با مهارت به خوبی در آلمان مورد استقبال قرار می گیرند. رشته های مهندسی، تحقیق و فناوری بهترین فرصت کاری برای متقاضیان کار در این کشور می باشد.


تسلط به زبان آلمانی می تواند برگه برنده شما برای مهاجرت کاری به آلمان باشد. در واقع پیدا کردن کار در آلمان برای کسی که به زبان مسلط نیست کار سختی است.

کار در آلمان و کانادا

کار در کانادا

2 هفته در کانادا، کارمندان می تواننند از تعطیلات خود استفاده کنند. بیمه اشتغال، بیمه بازنشستگی، امکان تحصیل، مسکن و مرخصی زایمان از مهمترین مزایای کار در کانادا می باشد.


البته لازم به ذکر است که مزایای مسکن به کارمندان که در کانادا ارائه می شود در آلمان ارائه نمی شود.


داشتن مهارت کاری می تواند شانس شما را برای پیدا کردن کار در آلمان افزایش دهد. شرکت های فناوری، بسیاری هم اکنون در کانادا به متخصصان فناوری اطلاعات نیاز دارند.در استان کبک رایج است و بقیه استان های کانادا که به زبان انگلیسی صحبت می کنند. اما بسیاری از شهروندان کانادا به دو زبان انگلیسی و فرانسوی مسلط هستند.


به عنوان مثال یک جهانگرد برای مهاجرت به کانادا تنها کافی است که دانش زبان انگلیسی را داشته باشد. اما داشتن مدرک فرانسه می تواند برای ویزای تحصیلی و یا کاری می تواند یک امتیاز خوبی را به متقاضی بدهد. بنابراین شما باید بتوانید برای زندگی در بخش خاصی از کانادا به دو زبان انگلیسی و فرانسوی صحبت کنید. در مقاله قوانین کار در کانادا این موارد را بیشتر توضیح داده ایم که پیشنهاد می کنیم حتماً آن را هم مطالعه کنید.

دریافت ویزای اقامت دائم آلمان

در آلمان پس از تحصیل می توانید برای دریافت مجوز کار اقدام کنید. فارغ التحصیلان مشاغل STEM بیشترین شانس را برای اخذ ویزای کاری آلمان دارند. حتی فارغ التحصیلان کشورهای دیگر، می توانند با ویزای جستجوی کار آلمان برای یافتن کار به این کشور مهاجرت کنند و کار مورد نظر خود را پیدا کنند.


گزینه دیگر برای متخصصین با مهارت کاری دریافت کارت آبی اتحادیه اروپا است. اما برای دریافت این ویزای کاری نیز باید تجربه کاری داشته و حداقل 53600 یورو در سال یا 41808 یورو در مشاغل با مهارت کاری در آلمان حقوق دریافت کنید. کارت آبی اتحادیه اروپا 4 ساله است و امکان تمدید آن نیز وجود دارد.


اگر 5 سال با مجوز کار یا سایر موارد در آلمان شما کار و زندگی کنید، سپس می توانید برای اقامت دائم این کشور درخواست مجوز بدهید. به صورت نامحدود در آلمان با این کارت می توانید با آرامش برای همیشه به کار و فعالیت بپردازید.


امکان شرایط درخواست تابعیت آلمانی نیز وجود دارد و پس از پس 8 سال زندگی در این کشور با اقامت دائم به شما در صورت اقدام با شرایط لازم تخصیص داده خواهد شد.

canada-passport
اقامت دائم کانادا
پاسپورت-آلمان
اقامت دائم آلمان

دریافت ویزای اقامت دائم کانادا

کانادا و آلمان کشور هایی هستند که به خوبی از نیروی کار خود استقبال می کنند. اما کشور های آمریکا و انگلیس قوانین و شرایط مهاجرتی خود را در دو سال گذشته بسیار برای مهاجران سخت کرده اند.


برای مهاجرت به کانادا با مهارت کاری شما باید امتیاز و شرایط لازم را داشته باشید.


مطابق با برنامه کلاس تجربه کانادایی (CEC) تمام فارغ التحصیلان می توانند برای اقامت دائم این کشور اقدام کنند. کانادا با جمعیت بسیار کم در حال پیر شدن است و نیاز به نیروی جوان با مهارت کاری دارد. دریافت اقامت دائم کانادا در مقایسه با اکثر کشورهای جهان به همین دلیل بسیار آسان تر می باشد.


در  آلمان شما باید پیشنهاد کاری داشته باشید تا بتوانید ویزای کار دریافت کنید. اما در کانادا فرق دارد و شما می توانید از طریق اکسپرس انتری کانادا بدون حتی یک پیشنهاد کاری، درخواست اقامت دهید. اما در این برنامه مهاجرتی شما باید امتیاز لازم در این سامانه کسب کرده باشید.


برای مهاجرت با اکسپرس انتری، امتیاز بیشتر شانس شما را برای مهاجرت به کانادا افزایش می دهد. از عواملی که برای دریافت ویزای اکسپرس انتری شما تاثیر گذار است، سن، تحصیلات، سابقه کار و مهارت در زبان انگلیسی یا فرانسه می باشد. متقاضیان کار در کانادا می توانند در کمتر از 6 ماه با این برنامه مهاجرتی به کانادا مهاجرت کنند.


برای کسانی که مدرک و مهارت کاری ندارند، مهاجرت به آلمان به نسبت کانادا راحت تر است. اما اگر مهارت کاری و تجربه خوبی دارید پیشنهاد ما این است که از طریق برنامه مهاجرت کاری کانادا اقدام کنید.

مقایسه مالیات در آلمان و کانادا

مالیات بین کانادا و آلمان تفاوت دارد. در کشور آلمان، بیمه ها و هزینه های اجتماعی همراه با مالیات از شما کسر می شود، بنابراین شما نیازی به پرداخت موارد گفته شده را در آلمان نخواهید داشت.

به عنوان مثال، بیمه درمانی، بیمه بازنشستگی، بیمه بیکاری، بیمه مراقبت همه به صورت خودکار پرداخت می شوند. این در حالی است که در کانادا تمام این پرداخت ها باید به صورت جداگانه انجام شود.

بیمه در آلمان اجباری است و به مهاجران خارجی، فریلنسرها و صاحبان مشاغل و کارگران، بیمه های اختصاصی داده می شود.

مالیات-در-کانادا-و-آلمان

در جدول زیر مالیات بر درآمد در آلمان را می توانید مشاهده کنید:

درآمد

نرخ مالیات

تا 9408 یورو

9408 تا 57،051 یورو

14٪ تا 42،00٪

57،051 تا 270،500 یورو

42٪

از 270،500 یورو

45٪

در جدول زیر نرخ مالیات در کانادا با نرخ های آن ذکر شده است:

درآمد

نرخ مالیات

تا 45،916 یورو

15٪

50،522 یورو

26٪

60،447 ،یورو

29٪

202،800 یورو

33٪

هزینه زندگی در آلمان

برای کسانی که قصد مهاجرت دارند، دانستن هزینه های کشور مقصد مهمترین عامل انتخاب آنان می باشد. بیشتر مهاجران از خود این سوال را می پرسند که آیا از پس هزینه های زندگی در آلمان بر می آیند؟ ما در این جا لازم است که بگوییم هزینه های زندگی در آلمان نسبت به کانادا بسیار کمتر است و این در حالی است که قدرت خرید مردم آلمان نیز بیشتر از کانادایی ها می باشد. مواد غذایی در آلمان بسیار ارزان‌ و کیفیت بسیار خوبی دارند.


حدود 2300 تا 3000 یورو میانگین هزینه یک خانواده در آلمان است. اما هزینه های شما در آلمان به منطقه، سبک و شرایط زندگی شما بستگی دارد. یک خانواده در آلمان برای داشتن زندگی راحت باید چیزی در حدود 3800 یورو در ماه درآمد داشته باشند.

میانگین هزینه خانوار در آلمان و کانادا

هزینه زندگی در کانادا

یکی از اولین مواردی که باید برای مهاجرت به کانادا در نظر بگیرید هزینه زندگی در این کشور است. تخمین دقیق هزینه های خانوار در کانادا شاید کمی دشوار باشد. زیرا هزینه ها در کانادا بسته به استان، منطقه، شهر یا حتی محله متفاوت است.


در حدود 7،400 دلار کانادا در ماه میانگین هزینه های یک خانوار در این کشور است. برای مسکن تقریباً 1600 دلار کانادا، برای مالیات 1،300 دلار، برای حمل و نقل 1،030 دلار، برای غذا 730 دلار و برای تحصیل 188 دلار باید به صورت حدودی بپردازید. یک خانواده در کانادا باید 7000 دلار در ماه در آمد داشته باشد تا یک زندگی خوبی را بتواند تجربه کند.


بیشترین هزینه شما در کانادا شامل اجاره یک آپارتمان است. در تورنتو یک آپارتمان 2 خوابه 3200 دلار کانادا در ماه هزینه خواهد داشت. غذا و مواد غذایی در کانادا نسبت به آلمان گران‌تر است و ماهیانه در حدود 400 دلار می باشد. هزینه درمان و سلامت نیز در کانادا بین 60 تا 120 دلار است.


اما در این میان یک از مواردی که کانادا ارزانتر از آلمان است خرید ملک می باشد. به طور میانگین در هر مترمربع در کانادا شما تنها باید در حدود 2،719 یورو پرداخت کنید، این در حالی است که هزینه هر متر مربع در آلمان 3،572 یورو می باشد.


برخی از هزینه های ماهانه یک خانواده مهاجر در کانادا:

 • تلفن 127 دلار
 • تاکسی و مترو: 176 دلار
 • خوراک: 383 دلار
 • بیمه: 52 دلار
بیشترین هزینه شما در کانادا شامل اجاره یک آپارتمان است.

گرانترین شهرهای آلمان

گرانترین شهر های آلمان برای زندگی بدین ترتیب است:


 • مونیخ
 • هامبورگ
 • فرانکفورت
 • دوسلدورف
 • برلین
 • اشتوتگارت
 • هایدلبرگ
گران ترین شهرهای آلمان و کانادا

گران‌ترین شهرهای کانادا

 • تورنتو
 • ونکوور
 • ویکتوریا
 • همیلتون-برلینگتوی
 • کلگری

مزایای زندگی در آلمان

آلمان کشور بسیار پیشرفته ای است که در اینجا برخی از دلایلی را که مهاجرت به آلمان پیشنهاد می شود ذکر شده است:

 

 • چهارمین اقتصاد بزرگ جهان.
 • هزینه زندگی بسیار کم است.
 • حمل و نقل ارزان و بسیار با کیفیت.
 • غذا های بی نظیر.
 • مردمان شیک پوشی.
 • فرهنگ بسیار خوب.
 • داشتن فناوری بسیار پیشرفته.
 • موقعیت عالی در اروپا.
 • درآمد بسیار بالا کارکنان و کارگران.
 • دارای مردمی اصیل و  قابل اعتماد.
 • خرج زندگی بسیار پایین.
مزایای زندگی در آلمان

مزایای زندگی در کانادا

برخی از مزایای مهاجرت به کانادا نیز شامل موارد زیر است:


 • مراقبت های سلامتی رایگان
 • مردم خوش برخورد
 • عدم نژاد پرستی در این کشور
 • جامعه ای بسیار مدرن
 • کیفیت آموزشی بسیار عالی
 • نرخ مالیات پایین
 • تکلم مردم به انگلیسی و فرانسوی
 • نزدیکی به آمریکا
 • غذاهای دریایی بسیار ارزان
 • هزینه بسیار کم برای خانه و ملک

بهترین کشور های جهان برای مهاجرت ایرانیان

به غیر از آلمان و کانادا که دو کشور بسیار خوب برای مهاجرت ایرانیان می باشد، پنج کشور برتر دیگر نیز وجود دارد که شامل موارد زیر هستند:


 1. ایالات متحده آمریکا
 2. سوئد
 3. سوئیس
 4. استرالیا
 5. فرانسه

نتیجه گیری

از کشورهای پیشرفته دارای اقتصاد پایدار، که دارای استاندارد بالای زندگی و امکانات عالی هستند می توان به آلمان و کانادا اشاره کرد. با این حال، برای بسیاری از مهاجران انتخاب یک کشور بین کانادا و آلمان اغلب سخت است. این دو کشور در همان حال که در بسیاری از شاخص ها با یکدیگر برابر هستند اما تفاوت هایی نیز با یکدیگر دارند. به طور مثال در بحث هزینه زندگی، آلمان بهتر از کانادا است. در مورد تحصیل اگرچه شما در آلمان نیازی نیست که پول بپردازید اما دانشگاه های کانادا کیفیت آموزشی بسیار بهتری دارند. شرایط مهاجرت کاری کانادا نیز از آلمان بسیار بهتر است. اما در کانادا به افراد با مهارت و سابقه اغلب ویزا می دهد اما در مقابل آلمان برای  افرادی که سابقه و مهارت کاری ندارند بسیار مطلوب می باشد.

 

می توانید برای آنکه در جریان جزئیات مهاجرت به کانادا و یا آلمان قرار بگیرید با کارشناسان ما در موسسه کاربین با شماره تلفن 22654650-021 و یا 28111107-021 در تماس باشید.

مقاله های پیشنهادی:

استرالیا یا آلمان؟

سوالات متداول

بین این دو کشور تفاوت بسیاری وجود دارد و امکان انتخاب یک کشور خیلی سخت است. اما در مجموع برای زندگی آلمان بهتر از کانادا است. اما اگر برای مهاجرت کاری و تحصیلی می خواهید اقدام کنید، پیشنهاد ما کانادا است.

بر اساس رتبه بندی جهانی، دانشگاه های کانادا رتبه بهتری نسبت به دانشگاه های آلمان دارند. اما دانشگاه های آلمان رایگان بوده، اما شما برای تحصیل در کانادا باید پول بپردازید.

هزینه های زندگی در آلمان نسبت به کانادا بسیار کمتر است.

مهاجرت به کانادا برای متقاضیان کار با مهارت کاری بهتر است. اما اگر مهارت و تجربه کاری ندارید بدون شک آلمان را انتخاب کنید.

جمعیت کانادا و آلمان هر دو رو به پیری می رود و هر دو کشور از مهاجران به خوبی استقبال می کنند. اما کانادا به دلیل آنکه حتی جمعیت بسیار کمتری به نسبت مساحتش دارد در مقابل آلمان دریافت اقامت دائم این کشور آسانتر می باشد.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

6 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید دانشگاه های آلمان بهتره یا کانادا؟ برای مهاجرت تحصیلی کدوم رو پیشنهاد میدید؟

  1. سلام . بسته به شرایط شما داره باید ارزیابی بشه تا بتونیم بهترین مسیر رو بهتون پیشنهاد بدیم

  1. در آلمان مقرون به صرفه تر هست ولی بازم بستگی به شغلتون و نحوه ی زندگیتون داره

 2. سلام خسته نباشید
  بین آلمان یا کانادا کدومش برای گرفتن ویزای کاری نسبتا آسون تره؟

  1. بستگی به شرایط شما داره . باید بررسی بشه تا ببینیم کدوم کشور براتون مناسب تره .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر