همه چیز در مورد ویزای کار آلمان

ویزای کار آلمان

اخذ ویزای کاری آلمان در این مقاله توسط موسسه کاریابی بین المللی کاربین که دارای مجوز از وزارت کار است به صورت کامل مورد بررسی قرار می‌گیرد. شرایط و سایر قوانین برای مهاجرت کاری به آلمان بررسی می‌شود. همچنین شما می‌توانید با تکمیل فرم سامانه کاریابی خارجی موسسه، به صورت تلفنی از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه در این مقاله میخوانید:

اخذ ویزای کار آلمان در کاریابی کاربین

کشور آلمان یکی از کشورهای صنعتی جهان است که به دلیل کمبود جمعیت و نبود نیرو کاری جوان، به نیروی کار نیاز دارد. از این رو با داشتن تخصص کافی و برخی مدارک می‌توان ویزای کار آلمان یا ویزای جاب سیکر آلمان را اخذ کرد. همچنین از طریق ثبت شرکت در آلمان می‌توان به اشتغال در این کشور پرداخت.

 

با توجه به اینکه نیاز کشور آلمان به نیروی کار جوان و ماهر در سال 2022، نسبت به سال‌های گذشته افزایش قابل توجهی داشته است، این کشور قوانین مهاجرتی ساده‌تری برای این کار در سال 2022 تصویب کرده تا مهاجران راحت‌تر بتوانند از طریق مهاجرت کاری به آلمان مهاجرت کنند. این موضوع باعث شده است تا شرایط کار در آلمان برای ایرانیان و همچنین مهاجرت کاری به آلمان راحت‌تر شود و آن ها بتوانند با مهاجرت به این کشور و کار در آلمان، اقامت آلمان را به دست آورند.

 

ویزای کار آلمان چیست؟

ویزای کاری آلمان ویزایی است که اجازه کار یا همان  work permit در آلمان را صادر میکند . یعنی افراد با دریافت آن بعد از مهاجرت به آلمان  اجازه کار در آلمان را دارند. این ویزا برای افرادی است که دارای تخصص باشند تا از طریق تخصص خود بتوانند در کشور آلمان فعالیت داشته باشند.

 

کشور آلمان چون شاهد رشد منفی جمعیت است، به این منظور دولت این کشور برای افرادی که دارای تخصص و مهارت بالا و سطح دانش کافی باشند و در کشور خود از سابقه ی کار حرفه‌ای برخوردار باشند، شرایط اشتغال را فراهم کرده است. از این طریق مشکل مربوط به کمبود نیروی کار متخصص در کشور آلمان رفع خواهد شد.

ویزای کار آلمان

در این ویدئو به بررسی تمام نکات راجع به ویزای کار آلمان می پردازیم، با ما همراه باشید:

دریافت ویزا کاری کشور آلمان

همانطور که گفته شد، کشور آلمان با توجه به اینکه با کمبود نیرو کار ماهر و جوان روبرو است، قوانین مهاجرتی ساده تری در سال 2022 برای ویزای کاری و مهاجرت کاری به آلمان در نظر گرفته تا مهاجران متخصص و حرفه ای و با استعداد بتوانند با دارا بودن مدرک لیسانس، کاردانی و یا حتی مدرک فنی حرفه ای، به آلمان مهاجرت کنند.

دریافت ویزا کاری کشور آلمان از طریق پیشنهاد کار یا ویزای جاب آفر آلمان:

این ویزا مناسب افرادی که تخصص و مهارتی در رابطه با مشاغل مورد نیاز کشور آلمان دارنداست ، چرا که این موقعیت امکان دریافت پیشنهاد کاری از سوی کارفرمایان آلمانی را فراهم می کند. سفارت آلمان برای دریافت ویزا جاب آفر آلمان شرایط و مدارکی را تعیین کرده است که با گردآوری آن ها و مراجعه به سفارت کشور آلمان می توانید برای دریافت آن اقدام کنید.

 

برای دریافت ویزای جاب آفر آلمان وجود

1-  پیشنهاد کاری

2- شرایط سنی

3- میزان حقوق دریافتی و …

 

شما اهمیتی بالایی دارد که برای اطلاع از آن ها می توانید از مشاوران ما سوال کنید.

دریافت ویزای کاری آلمان از طریق ویزای جستجوی کار آلمان

ویزا جاب سیکر آلمان ویزای بسیار پر تقاضا در آلمان است که شش ماه اعتبار دارد یعنی این فرصت را به مدت شش ماه در اختیار شما می گذارد که در خاک آلمان به دنبال شغلی مناسب بگردید و از آنجا که ممکن است در مدت زمانی که در اختیار شما گذاشته می شود بتوانید شغل مورد نظر خود را پیدا کنید و قرار داد کاری امضا کنید و ویزای خود را به ویزای کاری یک ساله آلمان تبدیل نمایید.

 

برای استفاده از این ویزای کاری، لازم است که حداقل مدرک لیسانس داشته باشید که البته در برخی موارد با توجه به رشته شما و برخی عوامل دیگر، وجود مدرک فنی حرفه ای با حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط نیاز است.

دریافت ویزای کاری آلمان با گذراندن دوره آوسبیلدونگ در این کشور

یکی دیگر از روش‌های متداول برای دریافت ویزای کاری در کشور آلمان گذراندن دوره‌های فنی و حرفه‌ای دوگانه یا همان آوسبیلدونگ است. منظور از دوره آوسبیلدونگ، در واقع دوره‌های فنی حرفه‌ای است که در کشور آلمان برگذار می‎شود. استفاده از این ویزا کار برای مهاجرت به آلمان به افراد دارای دیپلم یا  دارندگان مدارک فنی حرفه‎ای که زیر 25 سال سن دارند پیشنهاد می‎شود چرا که با مهاجرت به کشور آلمان و شرکت در این دوره‎ها، شما سریعا آماده ورود به بازار کار آلمان می‎شوید و می‎توانید درآمد بسیار خوبی به دست آورید. 

 

یکی از مهم‎ترین ویژگی های استفاده از این روش تنوع در رشته‎ می‎باشد و تبدیل سریع آن به ویزای کار یا بلوکارت می‎باشد.

توجه داشته باشید که برای دریافت هر یک از این روش‌ها، شرایط و مدارک خاصی نیاز دارد که شما با مراجعه به کارشناسان موسسه کاریابی بین المللی کاربین می‌توانید از آن‌ها مطلع شوید.

ویزای کاری در آلمان

شرایط لازم برای ویزای کار در آلمان

www.karbinco.com

همانطور که گفته شد، برای انواع ویزای کار در آلمان، شرایط و مدارک به خصوصی وجود دارد اما به طور کلی، افرادی که دارای تحصیلات، سابقه شغلی و تخصص در زمینه مشاغل مورد نیاز در کشور آلمان باشند و همچنین افرادی که دارای مدرک زبان المانی  باشند، شرایط لازم برای دریافت این نوع ویزا را خواهند داشت. این شرایط عبارتند از:

 

 ✔ دارا بودن دعوت نامه کاری (پیشنهاد شغلی) معتبر در آلمان (برای ویزای جاب سیکر آلمان نیاز نیست).

 ✔ دارا بودن سابقه کار ( بهتر است همراه با بیمه تأمین اجتماعی باشد) حداقل دو سال

 ✔ دارا بودن مدرک تحصیلی حداقل لیسانس ( دارای تاییدیه ZAB)

 ✔ تسلط کافی به زبان‌های آلمانی یا انگلیسی برای زبان آلمانی (حداقل در سطح B2) و برای زبان انگلیسی (حداقل در سطح IELTS 5.5)

 

لازم به ذکر است که اگر شما با کشور آلمان آشنایی داشته باشید یا با کاریابی‌های معتبر این کشور که در زمینه تخصص شما فعالیت می‌کنند، ارتباط داشته باشید، احتمال دریافت ویزای این کشور برای شما بالا خواهد رفت.

مدارک مورد نیاز برای ویزای جاب سیکر کشور آلمان

برای اینکه بتوانید ویزای جاب سیکر آلمان را دریافت کنید، لازم است که مدارک کاملی ارائه دهید. ما در این بخش از مقاله مهم‌ترین مدارکی که باید برای اخذ جاب سیکر آلمان ارائه دهید را ذکر می‌کنیم. برای کسب اطلاعات جزئی‌تر با کارشناسان ما تماس بگیرید:

   —————

گواهینامه مهارت‌هایی که دارید

—————

مدارک تحصیلی

——————

مدرک زبان آلمانی حداقل B1

————— 

روزمه کاری

—————

تمکن مالی

اخذ ویزای کار در آلمان و همراه داشتن خانواده

از طریق اخذ ویزای کار در آلمان می‌توان دیگر اعضای خانواده خود را با خود به کشور آلمان به همراه برد. همه افرادی که تحت تکفل شما باشند، مانند همسر و فرزندانی که زیر ۱۸ سال سن داشته باشند، از همان ابتدا ویزای آلمان به آن‌ها تعلق خواهد گرفت و می‌توانند با شما در کشور آلمان زندگی کنند. نکته دیگر در این زمینه این است که اجازه کار در آلمان برای همسر شما هم امکان پذیر خواهد بود.

 

البته لازم است توجه داشته باشید که اجازه کار در کشور آلمان برای همسر و یا سایر اعضای خانواده شما در طی مدتی که از ویزای جستجوی کار در آلمان استفاده می‌کنید، به آسانی وجود ندارد.

 

جالب است بدانید که با مهاجرت کاری به آلمان، برای همسر و سایر اعضای خانواده که همراه شما هستند، علاوه بر اجازه کار در آلمان، امکان تحصیل در آلمان نیز برایشان فراهم می‌شود و همچنین هم شما و هم تمامی همراهانتان از مزایای شهروندی در آلمان بهرمند می‌شوید.

مدت زمان اخذ ویزای کار در آلمان

اما سوال مهمی که ممکن است برای بسیاری از متقاضیان ویزای کار آلمان پیش بیاید این است که فرآیند اخذ ویزای جاب سیکر آلمان چه مدت طول خواهد کشید؟

 

 در پاسخ به این سوال باید گفت که برای دریافت کردن وقت سفارت آلمان جهت ویزای کار این کشور تقریبا یک سال زمان لازم است. این زمان برای تقویت زبان زمان بسیار خوبی خواهد بود.

 

برای کم کردن این مدت زمان راه حلی وجود ندارد. در سال‌های گذشته برخی از افراد با کمک سفارت آلمان در ترکیه این پروسه را طی می‌کردند. ولی این امکان در سال ۲۰۱۹ میلادی به بعد دیگر وجود ندارد.

ویزای کار آلمان

لیست مشاغل مورد نیاز در آلمان

سالانه لیست مشاغل مورد نیاز در آلمان را اعلام می‎کنند و شانس برای مشاغل زیر بیشتر خواهد بود، اما به حرفه ‎های دیگر نیز ویزای کار آلمان تعلق خواهد گرفت. لیست این مشاغل عبارتند از تمام رشته‎ های مهندسی شامل:

 

 • مهندسی فناوری اطلاعات (IT)
 • مهندسی نرم افزار و یا سخت افزار
 • مهندسی برنامه نویسی
 • مهندسی کامپیوتر
 • مهندسی مکانیک
 • مهندسی الکترونیک (انواع گرایش ها)
 • مهندسی برق (و یا برق صنعتی)
 • مهندسی الکتروتکنیک
 • مهندسی خودرو
 • مهندسی صنایع
 • مهندسی شیمی
 • مهندسی قدرت
 • مهندسی مخابرات
 • مهندسی جوش
 • مهندسی پزشکی
 • مهندسی مکانیک خودرو
 • مهندسی اپتیک و لیزر
 • مهندسی مکاترونیک
 • مهندسی لجستیک
 • مهندسی مواد
 • مهندسی اتوماسیون صنعتی
 

همچنین لیست برخی از رشته های پزشکی و پیراپزشکی آلمان عبارتند از:

 • پزشک عمومی
 • پرستاری 
 • ارتوپدی 
 • مامائی
 • هوشبری 
 • دستیار اتاق عمل
 • رادیولوژی 

اخذ تابعیت و پاسپورت آلمان از طریق دریافت ویزای کاری آلمان

مهاجرانی که به واسطه کار به آلمان مهاجرت می‌کنند، می‌توانند بعد از 5 سال زندگی و کار در آلمان، تابعیت و اقامت این کشور را (در صورت داشتن تمامی شرایط مورد نیاز ) به صورت قانونی را به دست بیاورند.

 

برای اینکه بتوانید تابعیت و اقامت دائم آلمان را به دست آورید، لازم است که در طی مدتی که در خاک آلمان مشغول به کار و زندگی هستید، طبق شرایط و ضوابط معینی رفتار کنید که برای اطلاع از این شرایط و ضوابط می‌توانید از کارشناسان و وکلای مهاجرت مشاوره بگیرید.

دلایل ریجکتی ویزای کاری آلمان

در پاراگراف های قبل در مورد نحوه درخواست ویزای کاری و مدارک مورد نیاز آن به طور کامل صحبت کردیم. بعد از تحویل مدارک به سفارت و اطمینان خاطر از اینکه تمام اسناد کامل است، ممکن است با خبر ریجکتی درخواست خود روبرو شوید. یکی از دلایلی که باعث می شود افسران کنسولگری آلمان با درخواست شما موافقت نکنند، نداشتن رزومه کاری مرتبط با موقعیت شغلی مورد نظر است. همانطور که گفته شد یکی از شرایط دریافت ویزای کاری داشتن حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط با وقعیت شغلی مورد نظر و رزومه کاری مناسب در کشور مبدا است. علاوه بر این شما باید در مصاحبه به مامور سفارت ثابت کنید، انگیزه کافی برای پیشرفت و ارتقا دادن جامعه آلمان را دارید.

 

به طور کلی مهم ترین دلایل ریجکتی ویزای کاری آلمان عبارت است از:

 • جعلی بودن مدارک
 • داشتن سوء سابقه
 • نداشتن مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی
 • سن بالای 40 سال(مگر در موارد خاص)
 • نداشتن سابقه کار مرتبط با موقعیت شغلی
 • نداشتن دعوتنامه کاری معتبر از کارفرمای آلمانی
 • بالای نداشتن تمکن مالی تعیین شده از طرف سفارت
 • نداشتن مدرک تحصیلی لیسانس به بالا و تاییدیه ZAB
 • عدم اثبات توانایی بدنی و روانی برای اشتغال در این کشور

سوالات متداول

لیسانس، کاردانی و یا حتی مدرک فنی حرفه ای

وجود مدرک فنی حرفه ای با حداقل 2 سال سابقه کار مرتبط

پزشک عمومی، پرستاری ، ارتوپدی ، مامائی، هوشبری ، دستیار اتاق عمل ، رادیولوژی و…

شما عزیزان میتوانید با پر کردن فرم های ارزیابی در سایت کاربین طی 48 ساعت منتظر تماس کارشناسان ما باشید

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

102 پاسخ

  1. سلا. برای ویزای کار آلمان سن زیر 40 سال – بالای 3 سال سابقه کاری مرتبط با رشته ی تحصیلی یا مدرک فنی به همراه بیمه – و مدرک b1 زبان آلمانی از مهمترین شروط اولیه هستند

  1. سلام دوست عزیز . شما میتونید با پر کردن فرم مشاوره رایگان درخواستتون رو ثبت و منتظر تماس کارشناسانمون باشید.

 1. سلام خسته نباشید موسسه کاربین صفر تا صد اخذ ویزای کار آلمان رو انجام میده؟

 2. سلام و عرض ادب من 31 سالمه و فوق دیپلم صنایع دارم و خدمت سربازی هم رفتم مدت 4 سال کارتجربی ساخت اپتیک را تجربی انجام دادم متاسفانه مدرک آن را ندارم و حق بیمه ای برام پرداخت نمیشد بنابراین آیا میتونم در شرکتهای اوسبیلدونگ در رشته اپتیک شرکت کنم و مشغول کار در آلمان بشم از نظرسنی مشکلی نیست؟ تشکرمیکنم

  1. سلام سن شما برای اوسبیلدونگ مناسب نیست و اوسبیلدونگ پرستاری فقط میتونید اقدام کنید . برای افر کاری هم سابقه کاری به همراه بیمه لازم هست

 3. سلام من 26 سالمه و لیسانس حسابداری دارم و سطح زبان انگلیسیم b1 هستش میتونم برای مهاجرت کاری اقدام کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. سلام . اگر بالای 3 سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیتون دارین به همراه بیمه بله میتونید برای ویزای کار آلمان اقدام کنید.

 4. سلام روز بخیر
  من علی پوزشی 28 سال سن دارم
  مدرک مهندسی مکانیک گرایش سیالات از دانشگاه دولتی دارم و 3/5 سال سابقه بیمه دارم
  الانم در حال حاضر کارم دیجیتال مارکتینگ و برنامه نویسی سایت هست و متاهل هستم
  میخواستم بدونم که شانسی برای مهاجرت کاری دارم ؟

  1. سلام . ببینید برای مهاجرت کاری شروط اولیه . داشتن بالای 3 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیه . ولی اگر مدرک فنی حرفه ای شغلتون رو دریافت کنید میتونید به عنوان برنامه نویس برای جاب افر آلمان اقدام کنید. سابقه کاری و سنتون مناسب هست. اگر سابقتون توی رشته مکانیک هست برای همون رشته اقدام کنید. و اگر سابقتون توی برنامه نویسی هست با گرفتن مدرک فنی حرفه ای برای برنامه نویسی اقدام کنید

 5. سلام. 36 ساله هستم فوق لیسانس مهندسی عمران 10 سال سابقه کار دارم برای ویزای کار آلمان شانس دارم؟ چکار باید انجام بدهم؟

  1. سلام . بله شرایط اولیه برای اقدام ویزای کار آلمان رو دارید . برای اطلاعات دقیق تر میتونید فرم مشاوره پر بفرمایید تا کارشناسا تماس بگیرن و راهنماییتون کنند.

 6. سلام
  من ۳۶ سالمه کارشناس رادیولوژی هستم با ۱۲ سال سابقه کار ، برای ویزا کار اگر جاب آفر داشته باشم چند درصد شانس گرفتن ویزا رو دارم ؟ البته تازه شروع به خواندن زبان المانی کردم

  1. تا زیر 40 سال شانس پذیرش بالاست باید زودتر اقدام کنید. میتونید فرم مشاوره پر کنید تا کارشناسامون باهاتون تماس بگیرن و راهنماییتون کنند.

 7. با سلام و عرض ادب
  با توجه به اینکه قرارداد کاری برای من از طرف کارفرما در آلمان (burger king) ارسال شده و مدرک دیپلم هستم و زبان آلمانی در سطح مبتدی ولی شرکت در قرارداد ذکر کرده از من مدرک تحصیلی و دانش زبان نمیخواهد و اینکه کار من آنجا کار در آشپزخانه میباشد آیا شانسی برای دریافت ویزا از سفارت دارم . و اینکه چه کاری باید انجام بدهم
  پیشاپیش از راهنمایی شما کمال تشکر را دارم

  1. معمولا برای افر کاری سطح زبان مهمه. ولی چون کارفرما ذکر کرده که مهم نیست احتمال قبول شدن هست. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسانمون تماس بگیرید تا راهنماییتون کنن.

 8. سلام من ۴۳ سالمه رشته مهندسی کامپیوتر هستم و ده سال سابقه کار مرتبط با رشته کامپیوتر دارم با بیمه و متخصص شبکه و لینوکس و تا حدودی امنیت شبکه هم کار کردم.جاب آفر آلمان میتونم بگیرم

  1. سلام بله میتونید برای جاب افر اقدام کنید . برای راهنمایی دقیق تر میتونید با کارشناسانمون تماس بگیرید.

 9. درود بر شما، وقت بخیر
  ۳۹ سال سن دارم ، بیشتر از پانزده سال سابقه کار با بیمه و مدارک فنی بالای سی مورد در حوزه تخصصی مکانیک و تاسیسات صنعتی، چهار سال اخیر در بهره‌برداری خطوط لوله انتقال گاز صادراتی بعنوان کارشناس نگهداری، سرویس، تعمیرات و عملیات مشغول به فعالیت هستم، با توجه به نیاز اعلامی از طریق بين الملل، آیا موقعیت شغلی مناسب برای من وجود دارد.
  با احترام

  1. سلام . بله برای جاب افر میتونید اقدام کنید . با کارشناسانمون تماس بگیرید و یا فرم مشاوره پر بفرمایید

 10. سلام خسته نباشید رشته تحصیلی من امور زراعی بود تا دیپلم خوندم و بعدش رفتم تعمیرات موبایل ۱۳-۱۴ سال کار کردم با مدرک فنی میتونم اقدام بکنم؟

  1. سلام بله با مدرک فنی میتونید برای جاب افر اقدام کنید. به شرط بالای دو سال سابقه کار به همراه بیمه.

 11. با سلام و عرض خسته نباشید
  آیا با ویزای توریستی یکساله ترکیه بعد از ٦ ماه اقامت میتوان درخواست ویزای جاب سیکر آلمان کرد؟ جدیدا میگن که امکان برای ویزای توریستی برداشته شده.

 12. سلام وقت بخير.
  27 سالمه و ليسانس و ارشد اقتصاد از دانشگاه دولتي دارم با 3 سال سابقه كار در اين رشته در شركتي معتبر. در حال حاضر هم شاغل هستم.
  زبان انگليسيم خيلي خوب نيست و آلماني هم بلد نيستم.
  بنظرتون با گرفتن مدرك آلماني شانسي براي كار در آلمان دارم؟
  آگر با گرفتن مدرك آلماني ميتونم شانسي داشته باشم، چه مهارت ديگري رو پيشنهاد ميديد كه روش تمركز كنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر در زمینه تخصص شما جاب آفری وجود ندارد . شما میتوانید شرایطتان را برای روش های امتیاز بندی استرالیا ارزیابی کنید .

 13. سلام. من ۳۵ساله متاهل و دارای فرزند ۳ساله هستم. کارشناسی مکانیک و دارای ۱۰ سال سابقه کار مرتبط در تاسیسات کارخانه همراه با بیمه.
  آشنایی با زبان انگلیسی تا حدودی دارم ولی ظرف ۱سال میتونم حداقل آیلتس۵ بگیرم.
  میتونیم برای دریافت جاب آفر اقدام کنیم؟ شانسمون چقدره؟

  1. بله با توجه به سابقه کاری و سنتون میتونید برای جاب افر اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و یا فرم مشاوره پر بفرمایید

   1. سلام من ۲۴ساله متاهل دارای یک فرزند هستم و مدرک کمک پرستاری دارم با ۶سال سابقه کار.میخواستم بدونم بااین مدرک میتونم برای ویزای کاری برای کشور آلمان اقدام کنم؟

    1. سلام روزتون بخیر. بله برای رشته پرستاری کشور آلمان میتونید اقدام کنید . اگر مایل هستین فرم مشاوره پر بفرمایید تا کارشناسانمون به صورت دقیق راهنماییتون کنند.

 14. 8 سال سابقه کار مهندسی برق دارم .
  مقطع کارشناسی ارشد دارم میخوام برای ویزای کاری آلمان اقدام کنم . میتونم دخترمو با خودم ببرم. تو ایران تنهاست نمیتونه پیش کسی بمونه
  و اینکه چقدر من با سن 33 سال شانس دارم که ویزای کار آلمان دریافت کنم؟

  1. سلام بله برای جاب افر میتونید اقدام کنید و دخترتون به همراهتون ببرید. تا قبل 40 سال شانس برای جاب افر با توجه به سابقه کار بالاست. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 15. سلام وقتتون بخیر
  برای مهاجرت کاری به آلمان تا چه سنی میتونم اقدام کنم؟
  من 36 سالمه

  1. تا قبل 40 سال شانستون بالاست. باید بالای 2 سال سابقه کار با بیمه هم حتما داشته باشید توی رشته تحصیلی مرتبط یا با مدرک فنی مرتبط

 16. سلام من 39 سالم هست و لیسانس کشاورزی گرایش مهندسی آب{ آبیاری و زهکشی ) از دانشگاه دولتی کرمانشاه سال 2004 و فوق لیسانس عمران سال 2009 با 15 سال سابقه هستم امکان جاب آفر برای من در آلمان هست

  1. بله امکانش وجود داره. ولی برای راهنمایی به اطلاعات بیشتری نیازه . برای اطلاعات کامل تر تماس بگیرید ویا فرم مشاوره پر بفرمایید

 17. سلام. من 39 سالمه. لیسانس کامپیوتر هستم و فوق لیسانس مدیریت صنعتی و 13سال سابقه کار دارم که 10 سالش حسابداری هست و مدرک زبان B1 رو هم گرفتم. آیا میتونم برای ویزای کار در آلمان در رشته حسابداری اقدام کنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای مهاجرت کاری باید سابقه کارتون مرتبط با مدرک تحصیلی یا فنی حرفه ای شما باشد .

 18. سلام نیلوفر هستم
  ۳۵ سال سن دارم مدرک لیسانس حسابداری با معدل بالا و مدرک b1 زبان آلمانی و سه سال سابقه کار حسابداری دارم آیا امکان ویزای کاری برای من هست؟ لطفا توضیح بدین ممنون میشم
  میزان تمکن مالی هم بگید ایا دولت المان حتما باید رقم خاصی برای ویزای کاری تو حسابمون باشه چقدر؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بستگی به ظرفیت رشته حسابداری در زمان اقدام شما دارد .
   ویزای کاری نیازی به ارائه تمکن مالی ندارد .

 19. درود
  32 ساله و مدرک فوق لیسانس معدن و 5 سال سابقه کار مرتبط- دارای مدرک A1 آلمانی- امکان مهاجرت هست؟ مدارک دوره های تخصصی نظام مهندسی نیز دارم.سوال بعدی راجب وقت سفارت هست. موقع گرفتن وقت مدارکی لازمه ارائه بدیم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر متاسفانه در حال حاضر رشته و تخصص شما جزو تخصص های مورد نیاز کشور آلمان نیست .

 20. سلام من ۲۷سال سن دارم لیسانس برق الکترونیک و فوق لیسانس برق مخابرات که تازه فارغ التحصیل شدم.۳سال سابقه کار الکترونیکی دارم.همسرم هم فوق لیسانس کاتدیک هستن با ۳۳سال سن و ۵سال سابقه کار.ما میتونیم برای جاب آفر آلمان اقدام کنیم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله خوسبختانه رشته و تخصص شما برای دریافت ویزای کار کشور آلمان مناسب هست .

 21. با عرض سلام و خسته نباشید. من دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته شیلات و 39 ساله هستم . حدود 8 سال سابقه کار در یک شرکت صنایع غذایی معتبر و از برندهای کشور و قسمت سرپرستی مواد اولیه رو دارم . به نظر شما با این شرایط، شانسی برای اخذ ویزای کار در آلمان دارم. با سپاس

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر متاسفانه برای جاب آفر نمیتوانید اقدام کنید ولی امکان شرکت در دوره های آوسبیلدونگ پرستاری آلمان را دارید .

   1. باعرض سلام من ۴۱ سال سن دارم و مدرک کارشناس مامایی دارم.سابقه ۱۳ سال پرستاری در بیمارستانهای تهران دارم. و درحال خواندن زبان آلمانی در سطح B1 هستم . امکان گرفتن ویزای جاب سیکر برای من وجود داره؟

    1. ویزای جاب سیکر الان تقریبا غیر ممکن هست . به دلیل شرایط سخت. ولی برای جاب افر میتونید اقدام کنید. و با قرارداد کاری و ویزای کار وارد آلمان بشید به راحتی با کمترین هزینه. برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید یا فرم مشاوره پر بفرمایید

 22. سلام. من ۳۲سالمه. دیپلم و فوق دیپلم برق. با دو سال سابقه بیمه برق ساختمانی. زبان آلمانی در حد مبتدی میدونم. میتونم اقدام کنم ؟ و چه مقدار باید سرمایه داشته باشم؟ تشکر

  1. سلام وقتتون بخیر .
   بله شرایطتون مناسب هست برای کار در کشور آلمان . با شماره 02128111107 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را بهتر و دقیقتر راهنمایی کنند .

 23. سلام وقت بخیر .

  من کارشناس رشته اقتصاد هستم ، بدون سابقه کار ولی مدرک زبان آلمانی B1 رو دو سال پیش گرفتم .
  الان 23 سال سن دارم میخام مهاجرت کاری داشته باشم به آلمان …

  من همه شرایطم اوکی هست فقط سابقه کار ندارم بنظر شما امکانش هست با گرفتن جاب افر ویرا بگیرم؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر امکانش برای شما وجود نداره . میتونید در دوره های آوسبیلدونگ آلمان شرکت کنید .

 24. سلام سعید حمیدی هستم ۲۹ساله ، کارشناسی حسابداری دارم با ۲سال سابقه کار تامین اجتماعی ، میخواستم اقدام کنم به کارهای بانکی در کشور آلمان ولی (زبان آلمانی و عدم آگاهی از قوانین پولی و بانکی آلمان) مشکلیه که دارم ، میشه راهنماییم بفرمایید؟ اصلا امکان داره به صورت آوسبیلدونگ اقدام کرد؟ (۲۴سال داشتن امکان پذیر نیست بدلیل سربازی و لیسانس)

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر متاسفانه در این رشته نمیتونید برای آوسبیلدونگ اقدام کنید ، باتوجه به سنتون فقط آوسبیلدونگ پرستاری میتونید اقدام کنید .

 25. سلام
  من دارای مدرک زبان ایلتس b2 و سطح المانی a2 هستم.
  اگر از یک شرکت المانی جاب افر بگیرم و اونا با این سطح زبان المانی من اوکی باشن، سفارت ویزا میده ؟
  ممنون

 26. سلام،من ۳۵سالمه،مهندسی مکانیک از دانشگاه دولتی دارم و حدودکمتر ازدوسال دریک شرکت شش ماه در شرکت دیگه سابقه کار،متاهلم و یک پسرپنج ساله دارم،یک ونیم سال هم در نظام مهندسی مشغولم،میخواستم ببینم امکان گرفتن ویزای کار دارم؟

 27. سلام
  24ساله کارشناسی رشته کامپیوتر
  در حال اتمام دوره های طراحی سایت و دیجیتال مارکتینگ هستم(و همینطور چندتا زبان برنامه نویسی میدونم)
  زبان آلمانی رو دارم میخونم سطح a1
  چطوری میتونم برای گرفتن ویزای کاری اقدام کنم ؟

 28. سلام، وقت به خیر.
  ویزای کاری برای کشورهای مختلف شرایط سنی داره؟ اگه شرایط داره، لطفا شرایط سنی رو برای کشورهای مختلف بفرمائید.

 29. سلام
  بنده فوق لیسانس کامپیوتر از آلمان دارم، کارم رو از دست دادم و به خاطر کرونا موفق به پیدا کردن کار نشدم، 10 سال پیش مدرک C1 از گوته تهران گرفتم، 38 سالمه. جاب آفر جدید می تونید بگیرید?

 30. با سلام
  بنده 32 ساله و لیسانس مهندسی معماری دارم . حدود 3 سال سابقه کاری مرتبط با رشته دارم که 2 سالش همراه با بیمه هست . پروانه نظام مهندسی پایه 3 نظارت نیز دارم . در حال حاضر دوره C1 زبان آلمانی را می گذرانم . آیا امکان دریافت جاب آفر برای اینجانب وجود دارد ؟

 31. سلام وقت بخیر ۳۷ساله دارای لیسانس برنامه ریزی شهری
  ایا میشه دوره ی پرستاری در المان در کالج گذروند بعد اقدام ب اقامت کنم؟!

 32. سلام، مهندس برق و ابزار دقیق هستم با 7 سال سابقه نیروگاهی به همراه سابقه بیمه ،آیا امکانش هست ک بتونم برای ویزای کاری اقدام کنم، شانس پیدا کردن شغل تو آلمان به چه صورته؟؟ آیا موسسه شما توانایی پیدا کردن شغل هم داره یا خیر

 33. درود بر شما مدرک برق ساختمان و برق خودرو را از سازمان فنی و حرفه ای را دارم 17 سال بیمه تامین اجتماعی و همچنین مدارک ریگری جرثقیلهای سبک و سنگین را دارم شماره واتساپ من 09301376204 و 09168177296 و 09378522579

 34. سلام و خسته نباشید
  من خانومم چهار ماهه که دوقلو بارداره میخوام ببینم اگه بچه های من آلمان به دنیا بیان توی روند اقامت تاثیر داره؟
  ممنون از راهنماییتون

 35. سلام
  26 ساله
  مهندسی مکانیک
  معدل15/33
  ایلتس 7 اکادمیک
  پایان خدمت دارم
  زبان المانی A1
  2سال سابقه تدریس زبان انگلیسی بدون بیمه

 36. سلام لیسانس زبان انکلیسی،مدرس کانون زبان ایران به مدت یازده سال و مترجم ارشد یک انتشاراتی به مدت دو سال .زبان فرانسه را در حد متوسط می دانم .آلمانی نمی دانم.۳۷ سال سن دارم.ایا برای آلمان امکان اقدام دارم و باتوجه به رشته من چقدر احتمال دریافت ویزا وجوددارد؟

 37. سلام یونس توکلی هستم ۲۴ ساله
  رشته ی تربیت بدنی
  سابقه کار ندارم
  دارم زبان آلمانی میخونم
  برنامم برای ۲ سال ایندس
  چشکلی میتونم ویزای کاری برم؟

 38. با سلام. محمد هستم .35 سالمه. فوق لیسانس برق قدرت دارم با ده سال سابقه ی کار. به دنبال ویزای کار آلمان هستم.میخواستم بدونم تا چه سنی فرصت مهاجرت برام وجود داره؟

 39. سلام خسته نباشید
  آیا سابقه کار با مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد باید مرتبط باشد؟؟

 40. سلام. من 52 ساله هستم و لیسانس معماری داخلی و مدرک درودگری فنی و حرفه‌ای دارم. در حال حاضر 3 سال است که در ترکیه زندگی می کنم و منبع درآمد مستمر از ترکیه دارم. با توجه به سنم شانس گرفتن ویزای job seeker چقدر است؟

 41. سلام روزبخير
  من ٤٥ ساله هستم آيا مي توانم در دوره آوسبيلدونگ در آلمان شركت كنم ؟
  شرايط اين دوره چيست
  ممنونم

 42. سلام روز بخیر ممنون از اطلاعات مفیدتون. من 30 سال دارم و فوق لیسانس مهندسی صنایع غذایی .متاسفانه دوسال سابقه کار دارم ولی سابقه بیمه چندماه. به دلیل بیمه نکردن کارفرما…. ایا ممکنه که یک ریسک به حساب بیاد برای ویزای حاب افر؟سطح زبان المانی من هم خوبه;

 43. سلام الینا هستم48ساله با 22سال سابقه کاری در بیمارستان نفت ،بخش اداری ان ومدرک لیسانس زبان انگلیسی و مسلط به زبان انگلیسی هستم وفوق لیسانس محیط زیست راهم دارم و بتازگی زبان المانی را شروع کردم و خواهان کار در المان میباشم ،میخواستم ببینم با این تجربیات و تحصیل ایا میتونم موفق به اخذ ویزای کار در المان بشم ،ایا لازم است مدارک دیگری مثل سراشپزی وغیره ارایه بدم جهت کار لطفا منو راهنمایی کنید

  1. نیازی به ارائه مدارک غیر از تخصصتون نمی باشد . فقط با توجه به سنتون ریسک ویزا شدن در سفارت برای شما وجود دارد باید ریسک سنی خودتون رو قبول کنید و بعد مراحل مهاجرت رو ادامه بدید

   1. سلام
    من راننده ليفتراك هستم و ٢٤ سال سن دارم
    سابقه بيمه تامين اجتماعي ندارم چون صاحب كارم اين كار دو براي من انجام نميده
    از بچگي كارم ليفتراك بوده و تخصص كافي رو دارم
    ديپلم فني مكانيك دارم
    يك سالي هست ثبت نام كردم براي ويژه ليفتراك ولي به دليل كرونا به سختي امتحان ميگيرن
    چقدر هزينشه من بتونم تو خاك المان به ادامه كارم بپردازم
    سابقه كار با ليفتراك من حدود ١٠ سال هست ولي گفتم صاحب كار من مدرك مهم نبوده و نيست بيشتر كار مد نظرش بوده و خودم افتادم دنبال مدارك و مهاجرت به روش قانوني
    پايان خدمت هم دارم

    مدرك b2 الماني و زبان انگليسي رو بلدم ولي مدرك ندارم

    1. سلام وقت بخیر باید سابقه کار داشته باشید که اگر دولت آلمان سندیت سابقه کار شمارو درخواست کرد بتونید ارائه بدین ولی با توجه به سنتون برای دوره های اوسبیلدونگ میشه اقدام کرد برای اطلاعات بیشتر لطفا با موسسه تماس بگیرید

 44. سلام.من مشکل اصلیم همسر و بچم میباشد.میخوام با خودم بیان آلمان.اینجا نمونن.چه تار باید کنم

  1. سلام برای مهاجرت کاری حتما خانوادتون رو هم میتونید همراه خودتون ببرید با ویزای پیوست خانواده اصلا مشکلی بابته این موضوع وجود ندارد.

 45. سلام.۲۹سالمه مهندسی تاسیسات حرارتی و برودتی دارم از مشاغل مورد نیاز المان چند موردش ارتباط مستقیم با رشتم دارن (لوله کشی، گرمایش، تهویه مطبوع،تبرید) که زیر مجموعه مهندسی مکانیک میشه ،دارای مدرک بین المللی برق صنعتی و جوشکاری هستم و سابقه ی کار بیمه ای مرتبط با رشتم رو دارم.اشنای با زبان انگلیسی و المانی رو هم دارم.

  فقط مدرک لیسانسم از دانشگاه غیر انتفاعیه که تو سایت anabin سرچ کردم H +/- زده بود ، این نگرانم کرده ،میشه لطفا راهنمایی کنید ایا میشه ویزای کار در المان بگیرم؟
  اگر مدرک مورد تایید نبود چه راهی های دیگری وجود داره ؟؟؟؟ مدر رک های فنی حرفه ای تاثیری دارد یا نه؟؟
  ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در ایسلند
کار در ایسلند

یکی از امن‌ترین کشورهای جهان که مهاجران بسیاری را به سمت خود می‌کشاند، کشور ایسلند است؛ اما نکته مهم این است که مهاجرت بدون اشتغال

بیشتر
کار در انگلستان
کار در انگلستان

اگر به فکر کار در انگلستان هستید، باید بدانید مسیری که پیش روی شما است، به ‌سادگی اشتغال در سایر کشورها نیست. روندی که باید

بیشتر
کار در امارات
کار در امارات

کشور امارات به‌عنوان یکی از کشورهای پیشرفته و توسعه‌یافته غرب آسیا، هرساله مهاجران زیادی را به خود جذب می‌کند. کشور امارات از نظر اقتصادی بسیار

بیشتر