کاریابی کاربین
تهران، ولنجک، خیابان سیزدهم ، مجتمع تجاری گالریا ساختمان گالریا ساختمان شمالی طبقه 1- واحد 2
وکیل مهاجرت به استرالیا

فرصتی استثنایی برای اخذ وکیل مهاجرت به استرالیا

تا دیر نشده، مهاجرت به استرالیا خودت را قطعی کن

چرا استرالیا بهترین گزینه برای مهاجرت است؟

دلایل مهاجرت به کشور استرالیا کم نیستند و اگر 3 کشور عالی برای مهاجرت وجود داشته باشد، قطعا نام این کشور در میان آنها وجود دارد. سیستم اقتصادی با ثبات در کنار منابع طبیعی انرژی تا حدی نامحدود و از همه مهم‌تر مردمانی که با فراغ باز مهاجرین قانونی را پذیرا هستند، سبب شده تا بازار مهاجرت به استرالیا برای سومین دهه متوالی داغ بماند. در این راستا، اگر بی‌گدار به آب بزنید ممکن است برای همیشه از مهاجرت به این کشور باز بمانید، پیشنهاد ما این است که برای پروسه پرونده خود از بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا استفاده کنید.


سیستم اقتصادی باثبات در کنار منابع طبیعی انرژی تا حدی نامحدود و از همه مهم‌تر مردمانی که با فراغ باز مهاجرین قانونی را پذیرا هستند، سبب شده تا بازار مهاجرت به استرالیا برای سومین دهه متوالی داغ بماند. در این راستا، اگر بی‌گدار به آب بزنید ممکن است برای همیشه از مهاجرت به این کشور باز بمانید، پیشنهاد ما این است که برای پروسه پرونده خود از بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا استفاده کنید.

رشد اقتصادی با وجود بحران‌ها جهانی

هیچ یک از بحران‌های اقتصادی که گریبان‌گیر کشورهای جهان اول شدند، نتوانستنداقتصاد پویای استرالیا از پای در آورند. این موضوع کافی است که همین حالا با مشاورین ما در وکلای کاربین در ارتباط باشید و زودتر از رقیبتان شغل خود را در استرالیا انتخاب کنید.

خدمات درمانی بسیار باکیفیت و مثال زدنی

کمک‌هزینه‌های درمانی و دارویی دولت استرالیا نه تنها به رزیدنت‌ها بلکه به مهاجرین قانونی که در این کشور زندگی می‌کنند تعلق خواهند گرفت. هیچ یک از افرادی که به کشور کانگوروها مهاجرت کرده از بابت درمان و سلامت نباید ترس و کمبودی احساس کند، چرا که قانون برای همه یکسان است و خدمات درمانی با کیفیت استرالیا شامل همه افراد خواهد شد.

کشوری با مردم مهربان و مهاجرپذیر

بیشتر از نصف جمعیت استرالیا را غیربومی‌ها (غیراسترالیایی‌ها) تشکیل داده‌اند که به خوبی نشان دهنده مهاجرپذیری این کشور است. اگر همین حالا اقامت استرالیا را بگیرید و وارد این کشور شوید، هیچگونه رفتار غیرانسانی و تبعیض‌نژادی نخواهید دید. آخرین چیزی که برای مردمان این کشور مهم است، دین، نژاد، ملیت و رنگ پوست افراد است.

قوانین سخت‌گیرانه مهاجرت به استرالیا که مانع ورود همه اقشار جامعه می‌شوند

دولت استرالیا برای جبران کسری نیروی انسانی ماهر در تمامی صنایع، دروازه‌های این کشور را به روی افراد حرفه‌ای، متعهد، و آزاده‌خواه باز کرده است. از طرف دیگر، این کشور نمی‌خواهد به هر قیمتی که شده آرامش و رفاه ساکنین این جزیره را برهم بزند. لذا، داشتن اطلاعات دقیق و به‌روز و همچنین استفاده از وکیل جهت مهاجرت به استرالیا، بسیار ضروری است.

ما از مهم‌تری دغدغه‌های مهاجرین عزیز ایرانی که می‌خواهند زندگی تازه‌ای را در خارج از وطن خود تجربه کنند، آگاهیم. از این رو تمامی موانع و مشکلات مهاجرتی شما را میشناسیم و تا اتمام پروسه مهاجرتی همراه شما هستیم.

با وکلای کاربین؛ با خیال راحت مهاجرت کن

برای اینکه بتوانید از مزایای یک مهاجرت بی‌دغدغه، قانونمند و سریع بهره‌مند شوید، همین حالا با همکاران ما در موسسه کاربین تماس بگیرید. ما با داشتن روابط کاری با موسسه‌های کاریابی در استرالیا و کشورهای دیگر، ما قادر خواهیم بود تا قبل از اینکه به کشور مقصد مهاجرت کنید، شغل مورد نظرتان را پیدا کنید و از این بابت هیچ دغدغه‌ای نداشته باشید.

بهترین روش برای اخذ اقامت استرالیا را از کاربین بخواهید

سیستم اقتصادی با ثبات در کنار منابع طبیعی انرژی تا حدی نامحدود و از همه مهم‌تر مردمانی که با فراق باز مهاجرین قانونی را پذیرا هستند، سبب شده تا بازار مهاجرت به استرالیا برای سومین دهه متوالی داغ بماند. در این راستا، اگر بی‌گدار به آب بزنید ممکن است برای همیشه از مهاجرت به این کشور باز بمانید، پیشنهاد ما این است که برای پروسه پرونده خود از بهترین وکیل مهاجرت به استرالیا استفاده کنید.

شرکت کاربین

فرصت را غنیمت بشمارید و تا دیر نشده اقدام کنید

چه فرصتی از این بهتر تا صفر تا صد مهاجرت خود را به دست وکلای تراز اول مهاجرت به استرالیا بسپارید؛ وکلای کاربین با بیشترین نرخ موفقیت در پرونده‌های مهاجرتی، توانسته‌ایم بستری امن را برای شما ترتیب دهیم تا با صرف کمترین هزینه و وقت آرزوی شما را برآورده کنیم. استرالیا دارای هشتمین پاسپورت معتبر دنیا است و همین موضوع جایی برای شک در مورد مهاجرت به این کشور باقی نمی‌گذارد.

ویزا های کاری استرالیا

ویزای 189 استرالیا:

برای بدست آوردن ویزای کاری 189 استرالیا، شما باید 65 امتیاز – بدون امتیاز اسپانسر و کارفرمای استرالیایی – کسب کنید، که همه این 65 امتیاز، براساس توانایی‌ها و تخصص (تجربه) کاری شما بدست خواهد آمد. اقامت دائم در بدو ورود – با ویزای 189 – بدون هیچ پیش‌شرطی قطعی است.

ویزای 190 استرالیا:

با این ویزا هم اقامت دائم به شما تعلق می‌گیرد اما نکته مهم این است که در ازای دو سال کار و زندگی در یک ایالت، می‌توانید 5 امتیاز دیگر را کسب کنید.

ویزای 491 استرالیا: اگر به هر دلیلی نتوانستید امتیازات لازم برای اخذ دو ویزای 190 و 189 را کسب کنید، با ویزای 491 می‌توانید اقامت 5 ساله استرالیا گرفته و سپس برای اقامت دائم اقدام کنید. در عوضِ این ویزا، دولت استرالیا از شما می‌خواهد که در شهرهایی به غیر از سیدنی، ملبورن و بریزبین مشغول به کار و زندگی شوید.

ویزای 476 استرالیا:

در اقدامی کم‌نظیر اداره مهاجرت استرالیا، نام چند دانشگاه معتبر از سراسر دنیا را آورده است که دانشجویان آنها می‌توانند از این فرصت استثنائی استفاده کنند و اقامت 18 ماهه استرالیا به دست آورند. دو دانشگاه امیرکبیر و دانشگاه تهران در بین دانشگاه‌های نامبرده شده دیده می‌شود. کافی است فارغ التحصیل یکی از رشته‌های مهندسی این دو دانشگاه باشید و از زمان فارغ‌التحصیلی‌تان دو سال نگذشته باشد. همچنین در هنگام درخواست نباید بیشتر از 31 سال سن داشته باشید.

برای دستیابی به یکی از ویزاهای کاری استرالیا باید شرایط زیر را داشته باشید.

1 نداشتن سوء پیشینه (ارائه مدرک عدم سوء پیشینه اجباری است)

2 داشتن حداکثر 45 سال و حداقل 18 سال سن

3 داشتن مدرک دانشگاهی (هرچه بالاتر باشد، امتیاز شما بیشتر خواهد شد)

4 حداقل نمره6 مدرک آیتلس

5 داشتن حداقل دو سال سابقه مفید در حرفه (سابقه کاری هرچه بیشتر باشد، امتیاز شما بالا می‌رود)

مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه‌گذاری؛ آسان و سودآور

استرالیا دارای بهترین بستر برای جذب سرمایه‌های خارجی است و این موضوع را در بحران‌های مالی سال‌های اخیر به خوبی نشان داده است. بحران‌هایی که حتی اقتصاد کشورهایی مثل ژاپن، آلمان و آمریکا را با مشکل روبه‌رو کرد، با تمهیدات دولت استرالیا و به لطف نظام اقتصادی پویا این کشور، سرمایه‌داران هیچ‌گونه کاهشی در سرمایه خود احساس نکردند.


اخذ اقامت دائم کشور استرالیا از طریق مهاجرت سرمایه‌گذاری این کشور بسیار راحت و سریع‌ است. این ویزا مخصوص سرمایه‌داران و کارآفرینانی است که علاقمند به سرمایه‌گذاری امن با سود دهی همیشگی‌اند. اداره مهاجرت استرالیا برای شما سرمایه‌گذاران عزیز ویزاهای مختلفی را در نظر گرفته است که پیشنهاد می‌کنیم قبل از هرگونه اقدام، با وکلای کاربین تماس بگیرید تا ما بهترین مسیر را پیش روی شما قرار دهیم.

ویزا 0
اگر دارای ایده نوینی هستید و فکر می‌کنید از شرکت‌های AVCAL می‌توانید سرمایه اولیه (نزدیک به یک میلیون دلار) را بگیرید، این ویزا مختص شماست.
ویزا 0
به مدت 5 سال در این کشور زندگی کنید . بعد از بدست آوردن حداقل 65 امتیاز در جدول امتیازبندی سرمایه‌گذاری، باید اثبات کنید که گردش مالی شما در دو سال اخیر برابر با 500 هزار دلار استرالیا بوده است.
ویزا 0
نشان دهید حداقل یک سال در این کشور اقامت داشته‌اید. همچنین اگر گردش مالی کسب‌وکارتان کمتر از 400 هزار دلار است، باید 51 درصد سهام متعلق به شما باشد.

مهاجرت به استرالیا از طریق ازدواج

ویزای 309 استرالیا:

ویزای 309 مخصوص افرادی است که همسر آنها شهروند (اقامت دائم) استرالیا است. با داشتن این ویزا می‌توانید 2 سال از زندگی مشترک لذت ببرید و در صورت داشتن شرایط، برای دریافت اقامت دائم این کشور اقدام کنید.

ویزای 820 استرالیا:

 برای دریافت ویزای 820، باید به طرق دیگری وارد خاک این کشور شوید (البته قانونی) و سپس برای اخذ ویزای 820 اقدام کنید. از مزایای این ویزا می‌توان به اجازه کار به صورت تمام وقت، تحصیل به صورت رایگان، و استفاده از بیمه خدمات درمانی استرالیا اشاره کرد.

ویزای 100 استرالیا:

ویزای 100 به شکلی مکمل ویزای 309 است و پس از دو سال اقامت موقت، می‌توانید برای شهروندی استرالیا اقدام کنید. با این ویزا می‌توانید بدون هیچ پیش‌شرطی در استرالیا کار کرده و از خدمات درمانی این کشور استفاده کنید.

ویزای 801 استرالیا:

این ویزا اقامت دائم استرالیا را برای شما به ارمغان می‌آورد و پس از گذشت دو سال از ویزای 820، می‌توانید برای اخذ این ویزا و سپس اقامت دائم اقدام کنید. شرط اصلی اخذ این ویزا، داشتن ویزای820 است.

کاربین ؛ زیر نظر مستقیم وزارت کار

وزارت کار
بیمه ایران

ما در موسسه بین‌المللی کاربین زیر نظر مستقیم وزارت کار ایران آماده خدمات‌گذاری به شما عزیزان هستیم. صفر تا صد کاریابی برای افراد در خارج از کشور مطابق دستور العمل‌های وزارت کار انجام می‌شود. با کاربین که متشکل از بهترین وکلای مهاجرت به استرالیا است، بدون کمترین دغدغه به این کشور مهاجرت کنید و از زیبایی‌ها و امکانات آن لذت ببرید.

تماس با کاربین

کافی است، با شماره‌های درج شده در وب‌سایت تماس بگیرید و یا از طریق فرم ارزیابی به طور رایگان شرایط خود را بسنجید و برای یافتن بهترین روش مهاجرتی منتظر تماس مشاورین ما باشید. اگر هر چه سریع‌تر مسیر مهاجرتی خود را با وکلای کاربین تنظیم کنید، شانس شما برای اخذ ویزای مورد نظرتان بیشتر خواهد بود. پر کردن فرم مشاوره با شما، ارائه بهترین روش مهاجرت با ما ….

سوالات متداول

از آنجا که روند مهاجرت بسیار پیچیده است و قوانین مهاجرتی همیشه و همواره در حال تغییر هستند، داشتن وکیل گرچه اجباری نیست ولی قویا توصیه می شود. یک دلیل برای به کار گرفتن وکیل این است که می تواند کارهای مهاجرتی را به نمایندگی از شما در استرالیا انجام دهد.

بهتر است که یک وکیل مهاجرت حداقل یک مدرک لیسانس حقوق داشته باشد. در دوره تحصیل در دانشگاه حقوق، به منظور تخصص در قوانین مهاجرت، وکیلان باید در کلاسهای شهروندی، مشاوره، مصاحبه و تجزیه و تحلیل قانونی شرکت کرده باشند. داشتن تجربه و حس مسئولیت نیز از دیگر فاکتور های مهم یک وکیل مهاجرتی خوب است.

وکیل، در استرالیا، اصطلاحی گسترده است كه به هر شخصی كه در حرفه وكالت به عنوان وکیل پذیرفته شده باشد اطلاق می شود. اصطلاح “وکیل” اغلب برای توصیف وکلا در استرالیا استفاده می شود.

یک وکیل مهاجرتی به امور حقوقی مربوط به امور مهاجرت رسیدگی می کند. وکلای مهاجرت در مورد مهاجرت، شهروندی و امور تجاری، پناهندگی و فرایندهایی که از طریق آن افراد می توانند ویزای سفر، کار یا دانشجویی را دریافت کنند مشاوره و راهنمایی ارائه می کنند.

برای مهاجرت به استرالیا، از همه مهمتر این است که گذرنامه معتبری داشته باشید که حداقل 6 ماه پس از اقامت در استرالیا معتبر باشد. مهاجران باید در معاینه فیزیکی که توسط پزشک انجام داده می شود شرکت کنند و مورد تأیید مقامات مهاجرتی استرالیا قرار بگیرند. از دیگر شرایط مهم برای مهاجرت به استرالیا داشتن عدم سوء پیشینه کیفری نیز می باشد.

اگرچه اکثر وکلای خوب مهاجرت بسیار سرشان شلوغ است اما شما می توانید با مراجعه به دفتر آنها مشاوره دریافت کنید. حتما پیش از به کار گیری یک وکیل مطمئن شوید که وی نسبت به مشتریان خود مسئولیت پذیر است و دارای صداقت است.

سوالات مهاجرتی خود را در بخش دیدگاه بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *