وکیل مهاجرت به فرانسه

وکیل مهاجرت به فرانسه

در سراسر جهان، افراد بسیار زیادی هستند که تصمیم می گیرند به علت های مختلف از جمله اقتصادی، اجتماعی و یا سیاسی به کشور های با ثبات تر و پیشرفته‌تر مهاجرت کنند. فرانسه را در این میان می توان یکی از با ثبات ترین و بهترین کشور های جهان برای مهاجرت دانست. این کشور توانسته است که در سالهای اخیر به عنوان یکی از بهترین کشور های جهان برای مهاجرت شناخته شود. بی شک فرانسه یکی از مدرن ترین و پیشرفته‌ترین کشور های جهان است. این کشور سالانه شاهد متقاضیان بسیار زیادی است که خواهان مهاجرت به این کشور هستند و وکیل مهاجرت به فرانسه نقش اساسی در این امر دارد.


مهاجرت امری بسیار مهم است و سرنوشت تمام افرادی که مهاجرت می کنند به صورت مستقیم تحت تاثیر قرار می گیرد و در واقع امکان آن وجود ندارد که آن را بی اهمیت جلوه داد. در همین زمینه مشاوران و وکیلان بسیار مجربی در این زمینه فعالیت کنند تا مسیر را برای مهاجران آسان و امن تر کنند. وکیلان وظیفه دارند تا متقاضیان را برای مهاجرت و اخذ اقامت کشور فرانسه راهنمایی کنند. داشتن وکیل مهاجرت به فرانسه اجباری نیست اما امری ضروری است. زیرا وکیلان به صورت قانونی با تمام قوانین مهاجرتی آشنا هستند و می دانند که چطور می توانند برای مهاجرت اقدام کنند و چه شرایطی نیز در این راستا برای شما لازم است.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

وکیل-مهاجرت-به-فرانسه

درباره فرانسه

فرانسه یکی از زیباترین کشور های جهان است که در جنوب غربی اروپا قرار دارد. فرانسه بزرگترین کشور اروپای غربی است و مساحتی در حدود 643 کیلومتر مربع دارد. این کشور از بنیانگذاران اتحادیه اروپا است و همچنین به عنوان سومین کشور بزرگ قاره اروپا نیز به حساب می آید. کشورهای مهمی همچون آلمان، سوئیس، ایتالیا، اسپانیا و بلژیک در همسایگی این کشور واقع شده اند. فرانسه کشوری بسیار وسیع است که یکی از متنوع ترین طبیعت ها و آب و هوا ها را در جهان دارد.

 

 

کشور هایی که در جهان سواحل آن ها به دریای مدیترانه و به دریای اطلس متصل هستند تنها سه کشور می باشند. یکی از این سه کشور فرانسه است. کشور فرانسه چیزی در حدود 69 میلیون نفر جمعیت دارد و این کشور به عنوان دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا شناخته می شود. مردم فرانسه اغلب به زبان فرانسوی صحبت می کنند و این زبان به عنوان زبان رسمی این جمهوری شناخته می شود.. چیزی در حدود 87 درصد مردم فرانسه مسیحی کاتولیک نیز هستند و حدود 12 درصد بقیه به دین های اسلام و مسیحیت اعتقاد دارند. دین های دیگری از جمله یهودی در حدود 1 درصد مردم این کشور را تشکیل می دهند.

تکمیل و ارسال فرم درخواست مشاوره

برای پیدا کردن وکیل مهاجرت لازم است که با حساسیت بالایی تمام عوامل را در نظر داشته باشید. سودجویان بسیاری وجود دارند که با دریافت مبالغ بسیار کم و اندک و با وعده های دروغین مهاجران بسیاری را به دردسر می اندازند. با این وجود ما در موسسه کاریابی کاربین برای ساده تر کردن این امر مشاوران و وکلا بسیار مجربی را گردآوری کرده ایم. شما با می توانید با استفاده از وکیلان مهاجرتی کاربین با خیال آسوده برای مهاجرت به کشور فرانسه اقدام کنید.

وکیل مهاجرت کیست؟

فردی که با قوانین کشور مبدا و مقصد به خوبی آشنایی داشته باشد و بتواند تمامی کار های حقیقی و حقوقی را به درستی انجام دهد وکیل مهاجرت نامیده می شود. شما لازم است که توجه داشته باشید که در این زمینه افراد بسیار زیادی فعالیت دارند. به عنوان وکیل اگر شما فردی را انتخاب کرده باشید که فاقد سابقه و تجربه کافی باشد، مطمئن باشید که تمامی هزینه و زمان خود را هدر داده اید.

 

 موسسه کاربین از کارشناسان و متخصصان بسیار مجرب و حرفه ای تشکیل شده است که در کمترین زمان ممکن تمامی کار های مهاجرتی شما را به صورت صحیح انجام خواهند داد.

 

هزینه های مقرون به صرفه اما بسیار با کیفیت و استفاده از کارشناسان و وکیلان این موسسه یکی از مهمترین علت های استفاده از کارشناسان مهاجرتی کاربین است. 

وکیل-مهاجرت-فرانسه

روش های مهاجرت به کشور فرانسه

آندسته از متقاضیانی که قصد دارند به کشور فرانسه مهاجرت کنند، لازم است که طبق شرایطی که دارا هستند در ابتدا نوع ویزای خود را مشخص کرده باشند. شما برای اقامت 90 روز لازم است که ویزا شینگن را دریافت کرده باشید. در همین راستا لازم است که به سفارت کشور فرانسه مراجعه داشته باشید تا بتوانید برای اقامت بلند مدت و بیش از 90 روز مجوز خود را دریافت کنید. 

وکیل مهاجرت اقامت فرانسه از طریق تحصیل

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور فرانسه از طریق اخذ اقامت این کشور از طریق تحصیل است. شما در تمامی مقاطع تحصیلی فرانسه این امکان را دارید که برای تحصیل اقدام کنید. شما پس از تحصیل نیز با جستجوی کار، این امکان را خواهید داشت که اقامت فرانسه را دریافت کنید. شما می توانید با داشتن شرایط لازم در این کشور مشغول به کار شده و برای تبدیل ویزا تحصیلی خود نیز اقدام کنید. پس از 5 سال شما می توانید ویزا کار فرانسه خود را تمدید کنید و همچنین پس  از گذشت این مدت برای دریافت اقامت دائم نیز به سفارت فرانسه درخواست خود را ارائه کنید.

 

شما با داشتن پذیرش از یکی از دانشگاه های این کشور می توانید برای مهاجرت تحصیلی به این کشور اقدام کنید. برای مهاجرت به کشور فرانسه لازم است که از طریق ایمیل به دانشگاه های فرانسه برای اخذ پذیرش رزومه تحصیلی را با دیگر مدارک مورد نظر خود ارسال کنید. شما می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی با شماره های موسسه کاریابی کاربین تماس حاصل فرمایید. اگر دانشگاه های فرانسه رزومه تحصیلی شما را مورد تایید قرار دهد، به ایمیل شما نامه پذیرش ارسال خواهد شد. از دانشگاه متقاضی اگر نامه پذیرش را دریافت کنید شما لازم است که به کنسولگری فرانسه مراجعه کنید و ویزای تحصیلی خود را نیز دریافت کنید.

 

در صورتی که شما مسلط به زبان فرانسوی باشید در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می توانید به صورت رایگان تحصیل کنید. همچنین هزینه های زندگی برای دانشجویان در این کشور ماهانه نزدیک به 700 تا 1000 یورو می باشد. وجود وکیل مهاجرت برای تحصیل در کشور فرانسه امری لازم و برای اخذ اقامت در این کشور امری ضروری می باشد. کسی که میتواند شما را با قوانین و مقررات دانشگاه های فرانسه آشنا کند، وکیلان مهاجرت فرانسه هستند. آنها این امکان را خواهند داشت که رزومه تحصیلی شما را به گونه ای طراحی کنند که به سرعت بتوانید برای اخذ پذیرش از دانشگاه های این کشور اقدام کنید.

 

همچنین شما می توانید که مدارک مورد نیاز خود را به جهت دریافت ویزا و پذیرش از طریق وکیل مهاجرتی ما ارسال کنید. وکیلان مهاجرتی می توانند به شما کمک کنند تا در روز مصاحبه در کنسولگری پس از آنکه مدارک خود را به صورت کامل ارائه کردید بتوانید بر افسر مهاجرتی تاثیر گذاری بالایی را نیز داشته باشید.

مهاجرت-تحصیلی-به-فرانسه

وکیل مهاجرت اقامت فرانسه از طریق کار

برای مهاجرت به کشور فرانسه یکی از روش های آسانی که شما می توانید از طریق آن اقدام کنید از طریق داشتن  کار در این کشور است. متقاضیان جهت کار در کشور فرانسه لازم است که دعوت نامه کاری از کارفرمای فرانسوی برای مهاجرت به کشور فرانسه دریافت کرده باشند. شرایط ارسال آن البته قبل از ارسال دعوت نامه را باید کارفرمای فرانسوی شما فراهم سازد. برای استخدام شما در کشور فرانسه لازم است که کارفرمای شما آگهی استخدام برای کار مورد نظر را به مدت 6 ماه آگهی نماید.

 

این آگهی لازم است که حداقل 3 ماه در فرانسه و 3 ماه در اتحادیه اروپا بوده باشد. اگر تنها پس از گذشت 6 ماه جهت استخدام کارفرما فرد مناسبی را نتوانست پیدا کند، در این صورت لازم است که دعوت نامه کاری به خارج از اروپا ارسال کند. شما لازم است که به سفارت فرانسه پس از دریافت دعوت نامه کاری، مراجعه داشته باشید و ویزا کاری خود را نیز دریافت کنید. البته پروسه ای که شما باید طی کنید برای دریافت دعوتنامه و ویزا به همین آسانی و سادگی نیست و لازم است که شما یک وکیل مهاجرتی را حتما در کنار خود داشته باشید.

وکیل مهاجرت اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری

از مهمترین روش های مهاجرت و دریافت اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری در این کشور است. از طریق خرید ملک، سرمایه گذاری، کارآفرینی و ثبت شرکت، شما این امکان را خواهید داشت که به کشور فرانسه مهاجرتی کنید. البته قوانین و شرایط خاصی در کشور فرانسه برای خرید ملک، کارآفرینی و غیره وجود دارد.  آگاهی از آنان برای متقاضیان مهاجرت کاملا ضروری است. آگاهی از شرایط اقتصادی و سیاسی فرانسه بسیار لازم و ضروری است و از این رو لازم است که برای سرمایه گذاری در این کشور اطلاعات خود را کامل کرده باشید. این آگاهی موجب می شود تا شما مبادا سرمایه خود را در این کشور از بین ببرید.

 

شما می توانید با موسسه مهاجرتی بین المللی کاربین برای آگاهی از این موارد تماس بگیرید. شما می توانید سوالات خود را در این مورد با کارشناسان ما در میان گذارید تا آنها شما را در مورد مهاجرت به کشور فرانسه راهنمایی کنند. همچنین شما این امکان را خواهید داشت که با وکلا خبره و با سابقه ما در موسسه مهاجرتی کاربین در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین قوانین مهاجرتی این کشور قرار دهند.

سرمایه-گذاری-در-فرانسه

وکیل مهاجرت اقامت فرانسه از طریق تولد

تولد کودک در فرانسه از دیگر روش های بسیار مهم مهاجرت است. در مورد تولد کشور فرانسه از سیستم خون تبعیت می کند. دریافت تابعیت در هنگام متولد شدن کودک در کشور فرانسه به شرطی که یکی از والدین این کودک شهروند فرانسه بوده باشند امکان پذیر است و این همان سیستم خونی نام دارد. کودک شما با تولد در خاک فرانسه از مادر و پدری که تبعیت فرانسوی را ندارد امکان پذیر نیست. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد پیشنهاد می شود که با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید. کاربین یکی از بهترین موسسات مهاجرتی است که می تواند شما را در مبحث تولد راهنمایی کند.

وکیل مهاجرت اقامت فرانسه از طریق ازدواج

یکی دیگر از مهمترین روش های مهاجرت و دریافت اقامت کشور فرانسه، از طریق ازدواج می باشد. متقاضیان این امکان را دارند که از طریق سفر به کشور فرانسه، و ازدواج با یکی از شهروندان این کشور اقامت این کشور را دریافت کنند. شرایط سختی را دولت فرانسه برای متقاضیان به علت سو استفاده های زیادی که از قانون مهاجرت از طریق ازدواج شده است  قرار داده است. برای صوری نبودن ازدواج لازم است که متقاضی پس از ازدواج با شهروند فرانسوی، چند سال با همسر خود زندگی کرده باشد.


اقامت موقت فرانسه پس از ازدواج با فرد فرانسوی به متقاضی اهدا می شود. شما این ویزا را می توانید که تا 5 سال نیز تمدید کنید. اقامت دائم فرانسه را نیز شما می توانید پس از گذشت 5 سال داشته باشید. شما لازم است که این درخواست را به سفارت فرانسه بدهید. موسسه مهاجرتی کاربین می تواند به شما برای مهاجرت از طریق ازدواج، شما را همراهی کند. روش های بسیاری برای مهاجرت به کشور فرانسه وجود دارد شما این امکان را خواهید داشت که از روش های سرمایه گذاری و تحصیلی فرانسه استفاده کنید. برای مهاجرت به کشور فرانسه لازم است که شما اطلاعات کاملی را در مورد شیوه های مهاجرتی این کشور داشته باشید.


سرمایه و زمان خود را به خطر نیندازید. وکیلان مهاجرتی با بررسی شرایط شما می توانند تضمینی برای مهاجرت شما به کشور فرانسه باشند. اگر قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارید لازم است که آگاهی کاملی را از شرایط اقتصادی و زندگی در این کشور را داشته باشید. عدم آگاهی از شرایط باعث هدر رفتن زمان و سرمایه مهاجرتی شما می شود. ما به شما پیشنهاد می کنیم، پیش از هر اقدامی با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.


شما همچنین می توانید با متخصصان و کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین به صورت مستقیم با شماره تلفن های 28111107 – 021 و یا 22654650 -021 برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد مهاجرت در ارتباط باشید.

سوالات متداول

بله. اطلاعات مناسبی را وکلا و مشاورین مهاجرتی در اختیار موکلان خود می توانند قرار دهند. آنها می توانند با راهکار های مناسب در صورت به وجود آمدن مشکل آن را به خوبی برطرف نمایند.

با توجه به سابقه و رزومه هزینه وکیل مهاجرتی این می تواند متفاوت باشد. مهاجرت موضوع بسیار مهمی است. از این رو بهتر است وکیل با تجربه ای را داشته باشید که سابقه درخشانی نیز داشته باشد.

برای مهاجرت به فرانسه موضوع جمع آوری مدارک موضوع بسیار مهمی است. شما ممکن است که اگر این مرحله را به درستی انجام ندهید، با مشکل مواجه شوید و درخواست شما را رد کنند. در نتیجه ما به شما پیشنهاد می کنیم که از راهنمایی و مشاوره وکیلان مهاجرتی موسسه کاربین استفاده کنید.

موسسه مهاجرتی کاربین یکی از بهترین موسسات مهاجرتی در جهان است و از بهترین و مجرب ترین وکلا مهاجرتی استفاده می کند. در همین راستا شما می توانید برای دریافت وکیلان با تجربه و خوب با کارشناسان ما در تماس باشید.

از مهمترین شرایطی که موجب شده است که فرانسه به عنوان یکی از بهترین کشور های جهان به حساب آید تحصیل رایگان، حضور در دانشگاه های برتر فرانسه و اخذ ویزای تحصیلی فرانسه در کمترین زمان ممکن است. این عوامل موجب شده است تا این کشور به عنوان یکی از بهترین کشور های جهان برای مهاجرت تبدیل شود.

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور فرانسه تحصیل رایگان در این کشور است. شما این امکان را خواهید داشت که بدون مدرک زبان امکان تحصیل در کشور فرانسه را نداشته باشید. شما می توانید با ثبت‌نام در دوره‌های زبان، در کشور فرانسه اقامت این کشور را نیز دریافت کنید.

یکی از بهترین و ارزانترین روش های مهاجرت به کشور فرانسه را می توانیم از طریق دریافت ویزای جاب آفر بدانیم. این روش مهاجرتی از سایر روش‌های مهاجرتی ارزان‌تر و آسانتر است. زیرا در این روش مهاجرتی کارفرما بخشی بسیاری از هزینه‌های مهاجرتی شما را پرداخت خواهد کرد.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر