وکیل-مهاجرت به سوئد

وکیل مهاجرت به سوئد

برای مهاجرت به هر کشوری داشتن یک وکیل مهاجرت می تواند شما را در جریان قوانین مهاجرتی کشور مورد نظر خود قرار دهد. از همین رو برای مهاجرت به کشور سوئد که یکی از مهاجر خیز ترین کشور های جهان می باشد و قوانین خاص خود را دارد، داشتن وکیل می تواند راه و مسیر مهاجرت به این کشور را برای شما روشن کند. شما برای مهاجرت به کشور سوئد می توانید از بهترین وکلای ایرانی مهاجرتی ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین بهره مند شوید. ما در این مقاله به دلیل اهمیت داشتن وکیل مهاجرت، به بحث این امر پرداخته و هزینه وکیل مهاجرت به سوئد ،  قوانین مهاجرت به سوئد و وکیل اقامت سوئد را مورد بررسی قرار داده ایم.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

وکیل-مهاجرت-به-سوئد

شرایط عمومی مهاجرت به سوئد

قبل از آنکه ما به بررسی شرایط وکیل مهاجرت به سوئد  بپردازیم بهتر است که شما را با شرایط و ویژگی های کلی مهاجرت به این کشور قرار دهیم. شما از طریق این مقاله می توانید دیدی بازتر نسبت به این کشور زیبا پیدا کنید.

سوئد از جمله پنج کشور بزرگ اروپا به حساب می آید. این کشور از جهت شرایط آب و هوایی بسیار سرد است و قسمت اعظم جمعیت آن در بخش جنوبی قرار دارد که آب و هوای آن گرمتر است.

 

حدود 10 میلیون نفر در این کشور زندگی می کنند و مساحت این کشور چیزی بالغ بر 964449 متر مربع است. سوئد از کشور های پیشرفته اروپا است که در بخش شمالی اروپا واقع شده است. سوئد در یک منطقه شبه جزیره‌ای اسکاندیناویی قرار گرفته است که در شمال و شرق با فنلاند، در جنوب با دانمارک و در شرق با خلیج بوتنی و در غرب نیز با کشور نروژ  همسایه می باشد.

 

بزرگترین شهر سوئد که به نوعی پایتخت آن نیز به حساب می آید شهر استکهلم می باشد. سوئد اقتصاد بسیار قوی دارد و واحد پول این کشور کرون می باشد.

زبان رسمی در این کشور سوئدی می باشد و اغلب مردم این کشور نیز به زبان سوئدی صحبت می کنند، اما به خوبی نیز به زبان انگلیسی مسلط هستند.

از همین رو آندسته از مهاجرانی که مسلط به زبان انگلیسی هستند اگر قصد دارند که در سوئد برای زندگی و کار اقدام کنند با مشکل مواجه نخواهند شد.

سوئد کشوری است که از سطح رفاه و امنیت بالایی برخوردار است. سوئد کشوری است که مقصد بسیار مناسبی برای تمام مهاجران از سراسر جهان می باشد.

شرایط وکیل مهاجرت به سوئد

مهاجرت به سوئد یکی از موضوعات بسیار مهم و اساسی که برای مهاجرت وجود دارد این است که اول از همه مهاجرت شما به کشور سوئد درست و قانونی باشد.

در همین راستا داشتن وکیل مهاجرت می تواند مسیر درست و قانونی را به شما برای مهاجرت به سوئد معرفی کند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت آندسته از عزیزانی که قصد دارند به کشور سوئد مهاجرت کنند، اولین قدم این است که از وکیل مهاجرت استفاده کنند.

شما با تعیین وکیل مهاجرتی که متخصص، باتجربه و با اعتبار است مسیر زندگی و آینده خود و خانواده تان را مشخص خواهید کرد.

شما می توانید با مشورت با یک وکیل مهاجرتی شرایط و علاقمندی خود را به وی توضیح دهید و وی بهترین مسیر را متناسب با خصوصیات و علایق شخصی شما معرفی کند.

یکی از عوامل مهم و تعیین کننده در مسیر مهاجرت سوئد این است که بتوانید تابعیت و پاسپورت این کشور را نیز دریافت کنید.

به صورت کلی برای مهاجرت به کشور سوئد 6 روش برای مهاجرت وجود دارد که از آنها می توانیم به مهاجرت به سوئد از طریق کار، تحصیل، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج و پناهندگی اشاره داشته باشیم. ما نیز در ادامه به تفصیل به بررسی این موارد خواهیم پرداخت.

برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی درباره وکیل مهاجرت به سوئد از طریق وکیلان مهاجرتی، ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. وکیلان مهاجرتی ما، به صورت آنلاین شما را در جریان تازه ترین اخبار و قوانین مهاجرتی سوئد قرار خواهند داد.

 

لطفا سوالات خود را در مورد وکیل مهاجرت به سوئد از طریق ایمیل موسسه مهاجرتی کاربین به آدرس [email protected] ارسال کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن با بررسی سوالاتتان به شما پاسخ دهند.

وکیل مهاجرت به سوئد از طریق کار

اولین مرحله ای که شما برای دریافت ویزای کار سوئد باید اقدام کنید این است که در سوئد پیشنهاد کاری داشته باشید. برای پیدا کردن کار شما می توانید از طریق موسسات کاریابی در داخل کشور خودمان و موسسه کاریابی بین المللی کاریبن اقدام کنید.

 

 

شما در صورت داشتن پیشنهاد کاری این امکان را خواهید داشت که به سوئد مهاجرت کنید و در این کشور مشغول به کار شوید. همچنین از طریق شرکت در دوره های کارآموزی نیز می توانید ویزای کاری سوئد را دریافت کنید و به این کشور مهاجرت داشته باشید.

 

 

بعضی مشاغل مانند دندانپزشکان، پزشکان و پرستاران لازم است که ابتدا در یک دوره یک تا یک سال و نیم در کشور سوئد شرکت داشته باشند. شما می توانید با مجوز کار مورد نظر خود سپس می توانید در این کشور مشغول به کار شوید.

 

 

البته با توجه به نیاز بالای کشور سوئد برای پیدا کردن نیروی کادر درمان شما می توانید به راحتی کار مورد نظر خود را در این کشور پیدا کنید. لازم به ذکر است که نرخ بیکاری در کشور سوئد در حدود 5 درصد می باشد.

 

آندسته از افرادی که در زمینه های فنی و مهندسی تجربه بالایی دارند و همچنین به زبان انگلیسی مسلط هستند، شرایط خوبی را برای یافتن کار خواهند داشت. بدین صورت شما می توانید پس از پیدا کردن کار و رسیدن به قرارداد کاری با کارفرمای خود برای ویزای کار سوئد اقدام کنید. در همین راستا لازم است که شما توسط کارفرمای خود با اثبات مدارک لازم، اجازه کار را در کشور سوئد دریافت کنید.

مهاجرت-کاری-به-سوئد

وکیل مهاجرت به سوئد از طریق تحصیل

تحصیل در کشور سوئد به طور معمول اجباری است و دانش آموزان در این کشور از سن 6 سالگی وارد مدرسه می شوند. دوره پیش دبستانی در کشور سوئد 9 سال به طول می انجامد و پس از آن دانش آموزان وارد دوره دبیرستان می شوند.

بعد از آن نیز شما وارد دانشگاه می شوید. تحصیل در مدارس دولتی اگر اقامت سوئد را داشته باشید رایگان خواهد بود. شما برای مهاجرت به کشور سوئد می توانید از طریق وکیلان مهاجرتی متخصص ما در موسسه مهاجرتی کاربین استفاده کنید.

برای استفاده از یک وکیل مهاجرتی، فرم مشاوره مهاجرت کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با بررسی تمام جوانب، با شما تماس برقرار نمایند.

 

کارشناسی در سوئد

شما می توانید برای تحصیل در کشور سوئد به دو زبان انگلیسی و سوئدی تحصیل کنید. معمولا این دوره بسته به رشته و دانشگاهی که انتخاب کرده اید ممکن است که 3 الی 4 سال به طول انجامد. شما لازم است که برای تحصیل در کشور سوئد در این مقطع 180 واحد درسی را سپری کرده باشید. چندین دانشگاه در کشور سوئد به زبان انگلیسی می باشد. شما برای تحصیل در کشور سوئد لازم است که آیلتس 6 و همچنین مدرک دیپلم 12 ساله خود را دریافت کرده باشید.

 

کارشناسی ارشد در سوئد

همانند دوره لیسانس شما برای تحصیل در دوره فوق لیسانس می توانید به دو زبان سوئدی و انگلیسی تحصیل کنید. بسیاری از رشته هایی که در دانشگاه های این کشور ارائه می شوند اغلب به زبان سوئدی هستند. همچنین چیزی در حدود 900 رشته نیز به زبان انگلیسی ارائه می شود. برای تحصیل در دانشگاه های سوئد در مقطع ارشد لازم است که شما آیلتس 6.5 را داشته باشید.

 

دکتری در سوئد

در سوئد برای تحصیل دکتری مهمترین چیز این است که سوپروایزر (استاد راهنما) داشته باشید. در واقع در دوره تحصیلی دکتری بیشتر دوره تحصیلی مطالعه آموزشی، تحقیقی و پژوهشی و همچنین سمینار می باشد.

 

بهترین دانشگاه های سوئد

بسیاری از دانشگاه های سوئد در میان برترین دانشگاه های جهان قرار دارند که از آنها می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

رتبه در ARWU 2018

رتبه در سال 2022

دانشگاه

رتبه 44

رتبه 111

دانشگاه کارولینسکا سوئد

رتبه 63

رتبه 87

دانشگاه اوپسالا سوئد

رتبه 101-150

رتبه 103

دانشگاه لوند سوئد

رتبه 77

رتبه 183

دانشگاه استکهلم سوئد

رتبه 201-300

رتبه 201-250

دانشگاه KTH سوئد

رتبه 201-300

رتبه 201-250

دانشگاه چالمرز سوئد

رتبه 101-150

رتبه 191

دانشگاه گوتنبرگ سوئد

رتبه 201-300

رتبه 251-300

دانشگاه علوم کشاورزی سوئد

رتبه 401-500

رتبه 301-350

دانشگاه اومئو سوئد

رتبه 301-400

رتبه 401-500

دانشگاه لینشوپینگ سوئد

مهاجرت-تحصیلی-به-سوئد

وکیل مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

یکی دیگر از روش های مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری می باشد. این کشور از لحاظ سرمایه گذاری از بهترین کشور های جهان می باشد. سوئد در سالهای اخیر توانسته است که روند رو به رشد خود را داشته باشد به طوری که این کشور در رتبه دوم بهترین کشور های دنیا از لحاظ نوآوری قرار گرفته است.

 

شما از طریق موسسه مهاجرتی کاربین می توانید که در جریان تازه ترین قوانین مهاجرتی سوئد برای سرمایه گذاری قرار بگیرید. بهترین وکلای مهاجرت سوئد شما را در جریان مهمترین قوانین سرمایه گذاری در این کشور قرار می دهند.

 

کشور سوئد از لحاظ جلوگیری از میزان فساد اداری و قضایی و همچنین میزان مصادره اموال در بهترین رتبه جهانی قرار دارد. سوئد از لحاظ سرمایه گذاری از سال 2013 روندی رو به رشد و افزایشی داشته و توانسته است که امروزه در میان بهترین کشور های جهان قرار بگیرد.

 

یکی از بهترین روش های مهاجرت به کشور سوئد از طریق ثبت شرکت با مسئولیت های محدود در این کشور است که با سرمایه ای بالغ بر 500.000 کرون انجام می شود. در این نوع سرمایه گذاری سهم هر سهامدار می بایست 50.000 کرون نیز بوده باشد.

 

البته لازم است که شرکت مورد نظر شما در دفاتر ثبت شرکت در سوئد و همچنین اداره امور مالیاتی به ثبت رسیده باشد. شرکتی که شما ثبت کرده اید لازم است که این خصایص و ویژگی ها را نیز داشته باشد:

 

 • شرکت ثبت شده لازم است که با مسئولیت محدود در هیئت مدیره تشکیل شده باشد.
 • هیئت مدیره لازم است که متشکل از رئیس و مدیر امور اجرایی باشند.
 • شرکت مورد نظر شما لازم است که توسط یک حسابرس به طور سالیانه طبق قوانین سوئد فعالیت کند.
 • در ابتدای امر لازم است که اطلاعات مقدماتی خود را از نوع کار و حرفه ای که دارید جهت مطالعه و کسب اعتبار ارائه کنید.
 • همچنین لازم است که حساب بانکی در سوئد برای واریز سرمایه اولیه خود باز کرده باشید
 • معمولا 15 تا 30 روز پروسه اخذ مجوز کار زمان خواهد برد.
 • شرکت شما لازم است که سود ده باشد و برای اثبات آن یک سال زمان خواهید داشت.
 • شما این امکان را خواهید داشت که بعد از 5 سال اقامت دائم و تابعیت سوئد را نیز دریافت کنید.
 

کنترل فساد در سوئد طی سالهای گذشته موجب شده است که این کشور منطقه خوبی برای سرمایه گذاری تبدیل شود. همچنین امنیت بسیار بالا در این کشور موجب شده است تا این کشور برای سرمایه گذاری بسیار مناسب باشد.

 

میزان مصادره اموال هم نشان دهنده آن است که میزان قدرت دولت در مصادره سرمایه گذاران چقدر می باشد. از این رو با توجه به بررسی هایی که به وجود آمده است طی سالیان اخیر میزان مصادره اموال در این کشور در کمترین میزان خود قرار داشته و به موجب آن این کشور مقصد بسیار مناسب و امنی برای سرمایه گذاری خارجی بوده است.

وکیل مهاجرت به سوئد و اخذ اقامت سوئد از طریق تولد

یکی دیگر از روش هایی که برای مهاجرت به سوئد وجود دارد دریافت اقامت سوئد از طریق تولد فرزند در این کشور است. البته قوانین و شرایط خاصی در سوئد برای کسانی که خواهان دریافت این ویزا هستند وجود دارد.

 

اقدام از این روش لازم است که شما با قوانین مهاجرت به سوئد به خوبی آشنایی داشته باشید. بهترین راه برای مهاجرت از طریق تولد در سوئد اقدام از طریق وکیلان مهاجرتی کاربین می باشد زیرا آنها کاملا با قوانین این گونه مهاجرت آشنایی کاملی را دارند.

 

کشور سوئد برای اعطای اقامت و تابعیت از قانون خون پیروی می کند و این یعنی یکی از والدین کودک مانند پدر یا مادر لازم است که سوئدی بوده باشد.

 

در چنین حالتی تابعیت سوئدی بدون توجه به محل تولد به فرزند متولد شده اعطا خواهد شد. ولی موارد استثنایی نیز ممکن است که وجود داشته باشد از جمله این که در صورتی که والدین اقامت بلند مدت این کشور را داشته باشند می تواننند تابعیت این کشور را برای فرزند خود دریافت کنند. البته استثنا دیگر این است که تابعیت پدر و مادر اگر نامشخص باشد تابعیت کشور سوئد به فرزند متولد شده اعطا می شود.

وکیل مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج

یکی دیگر از روش های بسیار مهم برای مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج می باشد. ما نیز به شما توصیه می کنیم که جهت اقدام از این طریق بهتر است که با وکیلان مهاجرتی ما در مورد اقامت سوئد از طریق ازدواج در ارتباط باشید.

 

برای مهاجرت به سوئد از طریق ازدواج بسیار مهم است که شما هیچ گونه اشتباهی انجام ندهید. زیرا کوچکترین اشتباه ممکن است که برای شما عواقب بسیار بدی را به همراه داشته باشد.

اخذ اقامت کشور سوئد از طریق ازدواج نیز برای کسانی که شرایط لازم را داشته باشند امکانپذیر است. برای مهاجرت از طریق ازدواج لازم است که شما از قوانین خاصی تبعیت کنید.

در صورتی که قصد دارید با تبعه سوئدی ازدواج کنید لازم است که این شرایط را داشته باشید:

 

 • تابعیت سوئدی و یا اقامت این کشور را باید با شخصی که قصد دارید با او ازدواج کنید، داشته باشد.
 • شریک زندگی سوئدی شما لازم است که قادر به تامین مالی شما بوده باشد و همچنین اثبات کند که منزل با استاندارد های لازم را برای زندگی مشترک دارد.
 • شخصی که متقاضی ازدواج و مهاجرت به سوئد است لازم است که درخواست خود را به صورت کتبی به کنسولگری این کشور ارائه کند.
 

چنانچه که با درخواست شما برای مهاجرت به سوئد موافقت به عمل آمد، در ابتدا به شما اقامتی دو ساله اعطا می شود بعد از دو سال نیز شما می توانید چنانچه نشان دهید ازدواج شما پابرجاست از دولت سوئد اقامت 3 ساله این کشور را نیز دریافت کنید.

پس از آن نیز متقاضی می تواند درخواست خود را برای اقامت دائم سوئد ارائه کند. در این پروسه بهتر است که شما از یک وکیل ایرانی برای ازدواج در سوئد بهره مند بوده باشید. یک وکیل مهاجرتی در این امر تمام شرایط لازم را برای مهاجرت به سوئد به شما معرفی خواهد کرد.

مهاجرت-به-سوئد-از-طریق-ازدواج

مشاوره با وکیل قابل اعتماد مهاجرت به سوئد

انتخاب وکیل مهاجرتی معتبر برای آنکه شما اقامت سوئد را دریافت کنید یکی از مهمترین مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. یک از بهترین مواردی که شما باید در نظر داشته باشید این است که از وکیلان مهاجرتی با اعتباری که در مورد اقامت سوئد تجربه کافی دارند را در کنار خود داشته باشید.

برخلاف بسیاری از کشورهای جهان کشور سوئد هیچ آزمون زبانی برای افرادی که قصد دارند شهروندی و پاسپورت این کشور را دریافت کنند در نظر نگرفته است. برای دریافت اقامت دائم سوئد لازم است که در مدت زمان مشخصی در این کشور زندگی کنید رفتار خوبی را از خود نشان داده باشید.


از شرایط مهم برای دریافت اقامت سوئد شامل عدم سو پیشینه کیفری یا بدهی های پرداخت نشده است.

برای دریافت اقامت دائم سوئد هیچ الزامی به داشتن توانایی یا دانش زبان سوئدی نیست. همچنین این کشور اجباری را برای آشنایی شما با تاریخ و فرهنگ سوئد در نظر نگرفته است. تنها کشوری که همچنین شرایطی را به غیر از سوئد برای مهاجران فراهم کرده است کشور ایرلند می باشد.

وکیل مهاجرت به سوئد و سخن پایانی

ما در این مقاله تمام موارد ممکن در مورد مهاجرت به سوئد و وکیل مهاجرت را مورد بررسی قرار دادیم.

امیدواریم که شما در این مقاله اطلاعاتی کاملی را در مورد مهاجرت به سوئد و اهمیت داشتن وکیل مهاجرت دریافت کرده باشید.

کشور سوئد سالیانه مقصد مهاجران بسیار زیادی از سراسر جهان می باشد. به همین جهت اخذ وکیل با اعتبار و مجرب برای مهاجرت به سوئد بسیار مهم و حیاتی است.

این کشور به علت نرخ پایین بیکاری و همچنین نرخ پایین فساد مقصد بسیار خوبی برای مهاجرت است.

 

برای تحصیل، کار و سرمایه گذاری سوئد یکی از بهترین کشور های جهان می باشد. وکلا و موسسات بسیاری در امر مهاجرت به سوئد می توانند شما را راهنمایی کنند اما یک از بهترین موسسات مهاجرت به سوئد از طریق وکیلان مهاجرتی موسسه کاریابی بین المللی کاربین است.

 

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان از وکیلان مهاجرتی موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 تماس برقرار کنید.

 

سوالات متداول

کمک گرفتن از وکیل مهاجرتی در کشور سوئد تا حدودی امور مهاجرتی شما را تسهیل می کند. اما لازم است که در نظر داشته باشید که آنها نمی‌توانند امری غیرممکن را ممکن کنند. پروسه دریافت پیشنهاد شغلی در کشور سوئد حداقل شش ماه می باشد. این مدتی است که کارفرما از اداره کار کشور مجوز تایید را دریافت می کند. شما سپس می توانید در سوئد مشغول به کار شوید.

کلیه هزینه‌هایی که شما پرداخت خواهید کرد بابت کارهایی است که وکیل مهاجرت انجام خواهد داد. اعم از یافتن شغل و همچنین دریافت ویزای کاری سوئد هزینه ای را خواهد داشت که لازم است شما آن را پرداخت کنید.

در پاسخ به این سؤال این طور می توانیم بگوییم که پرونده متقاضی از فیلترهای متعددی عبور می کند. برای مهاجرت به سوئد بخش‌های متعددی صلاحیت دریافت ویزای شما را مورد تایید قرار می دهند. یکی از مهم‌ترین عوامل برای مهاجرت به سوئد مصاحبه با افسر مهاجرتی سوئد است که شما باید در این جلسه به خوبی حاضر شوید. پس سفارت خود به تنهایی مسئول تایید ویزای شما نیست.

شما این امر را می توانید با پرس‌وجو از مؤسسات و وکلای مهاجرتی در مورد هزینه‌های ثابت و همچنین آگاهی های لازم در مورد مهاجرت کسب کنید. همچنین می‌‎توانید از وکیل مربوطه بخواهید فهرستی از خدمات و هزینه‌های انجام‌شده را به‌شما ارائه دهد.

اینکه کدام شهر سوئد برای زندگی بهتر است می توان گفت بسته به این که هدف شما برای مهاجرت به سوئد چیست می تواند متفاوت باشد. اما در مجموع می توانیم بگوییم که شهر سولنا به دلیل فرصت های شغلی پر رونقی که دارد و همچنین اینکه به استکهلم نزدیک می باشد به عنوان بهترین شهر سوئد برای زندگی می تواند انتخاب شود.

سوئد به دلیل استاندارد بالای زندگی، فرهنگ کاری انعطاف پذیر و طبیعت بسیار زیبایی که دارد در میان جذاب ترین مکان های جهان برای مهاجرت قرار دارد. سوئدی ها همچنین به راحتی می توانند به زبان انگلیسی با شما مکالمه کنند و این زبان به عنوان زبان دوم این کشور شناخته می شود. 

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر