وکیل مهاجرت به کانادا

وکیل مهاجرت به کانادا

یک وکیل مهاجرت که هیچ ارتباطی با مقامات کانادایی ندارد به موکلان خود درمورد دریافت ویزا، اقامت، تابعیت و همچنین دیگر مزایای مهاجرتی به این کشور راهنمایی و کمک های لازم را می کند. طبق قانون یک متقاضی مهاجرت به کانادا می تواند در هر زمان از یک وکیل کمک بگیرد، حتی اگر در حال حاضر در کانادا نباشد و یا اینکه در کشور دیگری زندگی می کند.

هدف اساسی مهاجران این است که به متقاضیان خود کمک کنند تا کارهای مربوط به مهاجرت را با موفقیت و سرعت بیشتری انجام دهند. وکیلان مهاجرت در یک محیط کاملا رقابتی می توانند از طریق راه حل های پویا و قانونی، مشکلات پیچیده مهاجرتی خود را حل کنند.

 

اگر واجد شرایط مهاجرت تحصیلی، کاری و یا سرمایه گذاری به این کشور هستید، این مقاله اطلاعات بسیار مفیدی را به شما خواهد داد و پیشنهاد می شود به هیچ عنوان از دست ندهید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

وکیل مهاجرت به کانادا

چرا برای مهاجرت به کانادا باید وکیل بگیرم

استخدام وکیل مهاجرت به کانادا اجباری نیست. مهاجرت به کانادا با داشتن وکیل موجب نمی شود که به پرونده شما توجه خاصی شود. پس با این حال چرا به جای این که شما می توانید خود درخواست مهاجرت دهید بهتر است که یک وکیل مهاجرت با تجربه داشته باشید؟

 

واقعیت این است که در حالی که برخی از روش ها و شیوه های مهاجرت به کانادا ممکن است ساده به نظر برسند، اما لازم به ذکر است که ملاحظات قانونی و تبعات آن در عین سادگی بسیار پیچیده هستند. معمولا بسیاری از افراد پس از تشدید شدن شرایط و خسارت سعی می کنند که وکیل مهاجرت برای خود اتخاذ کنند. که این اشتباه است و بهترین حالت این است تا در ابتدایی مراحل مهاجرت شما از یک وکیل مهاجرت بهره مند شوید. 

 

وکیل مهاجرت وظیفه دارد تا از تشدید شدن شرایط شما جلوگیری کند. عواقب نداشتن وکیل می تواند از طولانی شدن زمان مهاجرت تا تصمیم های غلط متغیر باشد. اکثر خطاهای مهاجرتی از افرادی رخ می دهد که خود نمایندگی مهاجرت را بر عهده گرفته اند. تمام عوامل فوق می تواند با داشتن یک وکیل مهاجرت اجتناب گردد. هنگامی که پرونده ای به وکیلان سپرده می شود.

 

متقاضی مهاجرت می تواند از متخصصان باتجربه و با استعدادی بهره مند شود که در هر پرونده با اصول اخلاقی دقیق به موکل خود کمک می کنند.

 

به گفته کانون وکلای کانادا، ” داشتن یک وکیل با تجربه، دانش و تخصص به دلیل استدلال های قانع کننده در مورد محاسن پرونده مهاجرتی و جلوگیری از خطا یا حذف اطلاعات غلط، می تواند برای موکل نتایج سریعتر و مطلوب تری را به همراه داشته باشد “.

انتخاب وکیل مهاجرت خوب به کانادا

انتخاب وکیل مهاجرت مناسب برای مهاجرت به کشور کانادا تصمیمی است که ارزش تحقیق و بررسی را دارد. برای انتخاب وکیل مهاجرت به کانادا باید از مطابقت وکیل انتخاب شده با استانداردهای آموزشی، مهارت و حرفه ای اطمینان حاصل کنید. با این حال، متقاضی مهاجرت باید این مسئولیت را هنگام انتخاب وکیل داشته و به درستی گزینه های خود را بررسی کند.

 

 

وکلای مهاجرت به کانادا مجاز به ارائه نمایندگی قانونی با توجه به کلیه امور مهاجرت این کشور هستند. متقاضیان مهاجرت به کانادا با دفاع بی وقفه از حقوق موکلان خود از طریق استفاده از تخصص ناشی از سالها تجربه، می توانند تمام آنچه را که متقاضیان مهاجرت به کانادا نیاز دارند را در اختیار آنها بگذارند.

 

 

یک وکیل مهاجرتی خوب کسی است که مشاوره جامع و رایگان ارائه دهد. بعضی از وکیلان پیش از اینکه فرصت ها و گزینه های یک متقاضی را ارزیابی کنند، بر هزینه های آن اصرار می ورزند. بعضی از موکلان بدون آنکه شرایط و عوامل مهاجرت را بر اساس ویژگی های مشتری خود مورد بررسی کنند در مورد شرایط مالی حرف می زنند. اما وکیلان مهاجرت خوب این کار را نمی کنند. آنها در حالی که به مشتریان خود اطمینان می دهند، اولویت را به انتخاب های متفکرانه قرار می دهند تا صرفا درآمدزایی از متقاضیان مهاجرت.

وکیل مهاجرت

مهاجرت به کانادا

وکیلان مهاجرت برای کسانی که علاقه دارند تا بدانند که آیا واجد شرایط مهاجرت به کانادا هستند یا خیر، شما را ارزیابی کرده و صلاحیت های لازم را به شما بازگو می کنند. بهترین روش برای تعیین صلاحیت مهاجرت به کانادا از طریق، پر کردن فرم ارزیابی این وکیلان می باشد و معمولا، ظرف 24 ساعت به شما پاسخ داده می شود.

راه های مهاجرت به کانادا

مهاجرت تجاری به کانادا

برای بازرگانان و یا مدیرانی که قصد مهاجرت به کانادا را دارند، برنامه مهاجرت تجاری و یا سرمایه گذاری کانادا ممکن است گزینه سریع و آسانی برای مهاجرت به این کشور باشد. اگر می خواهید یک سرمایه گذاری واجد شرایط در کانادا انجام دهید یا یک کسب و کار را در این کشور به راه بیندازید بهتر است تا با یک وکیل مهاجرت برای بررسی گزینه های پیش روی خود مشاوره دریافت کنید.

مهاجرت کاری به کانادا

به طور کلی، پیش از شروع فرآیند دریافت مجوز کار، برای مهاجرت به کانادا شما باید یک پیشنهاد کاری داشته باشید. این امکان با چند برنامه مهاجرتی ممکن است که بتوانید بدون داشتن پیشنهاد کاری به کانادا مهاجرت کنید و مجوز کار این کشور را دریافت کنید. همچنین مواردی وجود دارد که افراد می توانند مجوز کار آزاد را بدست آورند و در این کشور به کار مشغول شوند.


داشتن وکیل مهاجرتی با دانش در مورد نحوه، شیوه و شرایط مهاجرت به کانادا می تواند به شما در مورد بهترین و سریعترین شیوه های مهاجرت به شما مشاوره دهد و مسیر شما را نیز برای رسیدن به کانادا با هزینه کمتر، کوتاه کند.

مهاجرت تحصیلی به کانادا

به طور کلی، اولین قدم برای دریافت مجوز تحصیل در کانادا، اخذ پذیرش از یک دانشگاه کانادایی است. داشتن وکیل مهاجرتی با داشتن دانش در مورد انواع دانشگاه های کانادا می تواند به عنوان وکیل تمام کارهای شما را در کانادا از جمله ثبت نام و دریافت مجوز های تحصیل انجام دهد و به غیر از کاهش زمان مهاجرت، هزینه های مهاجرتی شما را نیز کاهش دهد.

چه زمانی به وکیل مهاجرتی نیاز دارم؟

شما قطعاً به یک وکیل مهاجرتی نیاز دارید اگر شرایط زیر را داشته باشید:

 

 • شما در مورد آنکه واجد شرایط و یا سایر مزایای مهاجرت به کانادا هستید مطمئن نمی باشید.
 • نگران هستید که به دلایل دیگری برای مهاجرت به کانادا قابل قبول نباشید.
 • شما برای پناهندگی درخواست می کنید، که شامل ترغیب مقامات مهاجرت برای ایجاد یک استثنا یا پیشنهاد مزایایی به شما می شود که ممکن است به طور معمول به متقاضی دیگری در موقعیت شما ارائه نشود.
 • دریافت اقامت دائم کانادا، تابعیت یا سایر مزایای مهاجرت برای شما دشوار است. شاید از شما خواسته شده باشد که شواهد و مدارک بیشتری را ارائه دهید.
 • شما در زمینه مهاجرت به کمک فوری نیاز دارید.
 • شما در شرف دیپورت شدن هستید.
 • شما از کانادا دیپورت شده اید و می خواهید برای بازگشت به کانادا اقدام کنید.
 • شما در گذشته درخواست مهاجرت به کانادا را رد کرده اید.
 • شما به جرم جنایی محکوم شده اید یا مرتکب جرمی شده اید و می خواهید وارد کانادا شوید یا خود را در برابر دیپورت شدن از کانادا محافظت کنید.
 • شما قصد دارید برای کار برای یک کارفرمای کانادایی به این کشور مهاجرت کنید و در روند مهاجرت به شما کمکی نشده است و نیاز به کمک دارید.
 • شما مراحل درخواست را بررسی کرده اید و متوجه شده اید که تعداد فرم ها و مدارکی که باید تهیه کنید بسیار گیج کننده یا وقت گیر است که نمی توانید به تنهایی آنها را فراهم کنید.
 • شما تقاضای ویزای مبتنی بر سرمایه گذاری را دارید.
 

اینها تنها برخی از دلایلی است که شما می توانید با یک وکیل مهاجرت مشاوره داشته باشید.

هزینه وکیل مهاجرت کانادا

هزینه وکیل مهاجرت به کانادا

بیشتر وکلای مهاجرتی برای ملاقات با شما و صحبت در مورد اینکه آیا می توانند به شما برای مهاجرت به کانادا کمک کند، هزینه ای ثابت در حدود 100 دلار را می گیرند. اما این در حالی است که بسیاری از آنها در اولین مشاوره به صورت رایگان مشاوره خود را ارائه می دهند. شما احتمالاً می خواهید پیش از انتخاب یک نماینده برای خود، با بیش از یک وکیل دیدار داشته باشید. برای دریافت اقامت دائم کانادا نیز باید چیزی در حدود 1000 تا 7000 دلار بپردازید.

 

بسیاری از وکلای مهاجرتی برای انواع پرونده ها مانند مهاجرت به کانادا از طریق ازدواج، ساختاری با هزینه ثابت ارائه می دهند. با این حال، برای انواع دیگری مانند وکالت در جلسه دادگاه مهاجرت که به چندین جلسه دادرسی تبدیل می شود، وکیل به احتمال زیاد با نرخ ساعتی از شما هزینه می گیرد.

مدارک مورد نیاز وکیل مهاجرت به کانادا

مدارک وکیل مهاجرت به آلمان

در هنگام مراجعه به وکیل مهاجرت کانادایی خود بهتر است که مدارک شخصی مربوط به وضعیت مهاجرت، گذرنامه، مدارک تحصیلی، مدرک و سوابق کاری، سند ازدواج، سابقه محکومیت کیفری و هرگونه مدارکی را که از طرف مقامات کانادایی برای مهاجرت به این کشور درخواست شده است را داشته باشید.


وکیل مهاجرت در اولین جلسه احتمالاً چندین سوال از شما می پرسد و یادداشت برداری می کند و سپس به شما در مورد چگونگی ادامه کار و اینکه آیا مدارک دیگری برای تهیه یا درخواست وجود دارد، به شما می گوید.

در جلسه وکیل مهاجرتی چه می گذرد؟

این جلسه فرصتی است برای گفتن شرایط خود به وکیل و پرسیدن سوال است. تا جایی که ممکن است به وکیل مهاجرتی خود اطلاعات درستی را بدهید، تا بعداً از اشتباهات یا شگفتی های ناخوشایند جلوگیری شود. وکیل موظف است اطلاعات شما را محرمانه نگه دارد. به هر حال، نقش وکیل دروغگویی از طرف شما نیست. اگر مثلاً به وکیل بگویید: “من برای تهیه مدارك ازدواج جعلی به كمك احتياج دارم” ، وکیل باید درخواست شما را رد کند.

نتیجه گیری

کانادا یکی از کشور های بسیار پیشرفته جهان است که با داشتن یک اقتصاد بسیار قوی و با ثبات از کشور های ثروتمند دنیا نام برده می شود. با داشتن کیفیت بالای زندگی در این کشور بسیاری از مهاجران از سراسر جهان این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می کنند. اما بسیاری از آنها به علت انتخاب مسیر اشتباه و یا ناقص بودن مدارک معمولا از ورود به کانادا محروم می شوند. شما می توانید برای مهاجرت به کانادا از یک وکیل با دانش و سابقه برای مهاجرت به این کشور کمک بگیرید تا با صرف هزینه کمتر در سریعترین زمان ممکن بتوانید برای مهاجرت به این کشور اقدام کنید.

 

اگر شما نیز قصد دارید به کانادا مهاجرت کنید هم اکنون می توانید با کارشناسان مهاجرت کانادایی ما در موسسه کاربین با شماره تلفن 22654650-021 و یا 28111107-021 در تماس باشید.

سوالات متداول

 • وکیل مهاجرت به امور حقوقی مربوط به امور مهاجرت رسیدگی می کند. وکلای مهاجرت در مورد مهاجرت، شهروندی و امور مهاجرت تجاری، پناهندگی سیاسی و فرایندهایی که از طریق آن افراد می توانند ویزای سفر، کار یا دانشجویی را بدست آورند، مشاوره می دهد.

  1. قانون مهاجرت یکی از زمینه های پیچیده حقوق است. بنابراین، شخصی باتجربه از اهمیت بیشتری برخوردار است.
  2. باید شما از سبک مشاوره وکیل خود راحت باشید.
  3. معمولا وکیلان خوب در جلسه اول هزینه ای را دریافت نمی کنند.
 • وکیل مهاجرت در درجه اول یک برنامه مهاجرت متناسب با شرایط خاص شما را می گوید. او در تشکیل پرونده و تهیه مدارک، شما را در کلیه مراحل از ارائه مدارک تا اخذ ویزا راهنمایی و همراهی می کند.

 • بهترین زمان برای استخدام یک وکیل مهاجرت در همان ابتدای کار است، حتی پیش از اینکه تصمیم بگیرید که می خواهید مهاجرت کنید یا خیر. بسیاری از وکلا مشاوره رایگان یا مشاوره ای را با پرداخت هزینه کمی در این رابطه ارائه می دهند.

 • سوالی که باید بپرسید شامل این است که آیا شما عضو انجمن وکلا هستید؟ – چقدر تجربه در مورد قانون مهاجرت کانادا دارید ؟ – آیا شما پرونده من را به طور کامل نظارت خواهید کرد؟ – برخی از وکلا بخش بزرگی از پرونده ها را خودشان اداره می کنند و برخی دیگر پرونده ها را به کارمندان قانونی خود می سپارند تا آنها بر روی آن کار کنند.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر