مهاجرت وکلا به استراليا

مهاجرت کاری وکلا به استراليا

برنامه مهاجرت وکلا به استرالیا در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته است. شما در این مقاله متوجه خواهید شد که چگونه وکلا می توانند به عنوان وکیل به استرالیا مهاجرت کنند. هزاران وکیل مانند شما در سال آینده به استرالیا مهاجرت خواهند کرد. نحوه مهاجرت به استرالیا برای وکلا را شما در این مقاله می توانید مطالعه کنید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

مهاجرت-وکلا-به-استرالیا

چگونه به عنوان وکیل به استرالیا مهاجرت کنیم؟

سوالی که خیلی ها ممکن است که بپرسند این است که آیا می توانم به عنوان وکیل به استرالیا مهاجرت کنم؟

اگر به عنوان وکیل به استرالیا مهاجرت می کنید، خوش شانس هستید! تقاضا برای وکلا در سراسر استرالیا وجود دارد و شما می توانید ویزای اقامت دائم استرالیا را با یا بدون پیشنهاد شغلی دریافت کنید. اگر وکیل هستید و به عنوان وکیل کار کرده اید، ممکن است اگر شرایط لازم را داشته باشید، بتوانید که به استرالیا مهاجرت کنید.

لیستی از تمام مشاغل مورد نیاز در استرالیا هر ساله اعلام می شود که برای افرادی که به عنوان وکیل قصد دارند به استرالیا مهاجرت کنند اطلاعات کاملی را در این رابطه کسب کنند. شغل وکالت نیز یک از مهمترین شغل های استرالیا می باشد و این شغل در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور می باشد.

مهاجرت وکلا به استرالیا

در وهله اول، به دلیل افزایش تقاضا برای وکلا در استرالیا، تعداد زیادی از وکلا واجد شرایط درخواست مهاجرت به این کشور تحت برنامه مهاجرتی استرالیا هستند.

این یک خبر عالی برای وکلای سراسر جهان است که به این کشور مهاجرت کنند و در این کشور زندگی کنند.

ورود وکلا به استرالیا توسط اداره مهاجرت استرالیا مورد بررسی قرار می گیرد. وکلا همچنین می توانند که اقامت دائم استرالیا را نیز از طریق این ویزا دریافت کنند.

در این صورت شما به عنوان یک وکیل برای مهاجرت به استرالیا از طریق برنامه های ایالتی یا مهارت کاری می توانید مهاجرت کنید.

 وکلا در سراسر جهان می توانند در صورت داشتن مهارت، تجربه و صلاحیت های مناسب در کشور خود، با توجه به داشتن شرایط ویژه مهاجرت کنند.

وکلایی که مایل به مهاجرت به استرالیا هستند، می توانند تحت عنوان های زیر درخواست های خود را ارسال کنند.

وکیل اداری
وکیل حوادث
دانشجوی حقوق
دستیار مشاور
دستیار وکیل
معاون دادستان کل کشور
کمک قانونی
دستیار مشاور منطقه ای
وکیل درماتوم
معاون وکیل
معاون دادستان ایالتی
وکیل وکالت
وکیل شهر
وکیل حقوقی

وکیل تجارت
مشاور قرارداد
مشاوره مدیریت
وکیل جنایی
وکیل سلطنتی
مشاور حقوقی دولت محلی
وکلای خانواده و املاک
وکلای عمومی
دادستان کل
وکیل مهاجرت
وکیل صنعت
مشاور حقوقی داخلی
وکیل بیمه
وکیل مالکیت فکری

معاون دادگستری – دیوان عالی کشور
وکیل تجارت
مشاور حقوقی و بازرگانی
شریک حقوقی
وکیل ثبت اختراع
دادستان محلی
دادستان کل منطقه
وکیل حسابرس
دادستان ویژه
وکیل مالیاتی

 

 

 

 

همه این نقش هایی که یک وکیل ایفا می کند را می توان در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا مشاهده کنید.

همکاری-وکلا-با-شرکتها-در-استرالیا

مهارت ها و وظایف وکیل در استرالیا

به طور کلی، وکلای مهاجرت به استرالیا می توانند دانش یا تجربه خود را در موارد زیر نشان دهند:

 

ماموریت های اصلی

در زیر خلاصه ای از وظایف اصلی برخی از موقعیت ها در این گروه آورده شده است.

وکلا و دفاتر اسناد رسمی برخی از وظایف زیر را می توانند انجام دهند:

 

 • حقوق قانونی و کلیه مسائل حقوقی را به مشتریان اطلاع دهید
 • تحقیق در مورد تاریخچه حقوقی و جمع آوری شواهد
 • تبلیغ پرونده های موکل در دادگاه ها، و شوراها.
 • تنظیم اسناد حقوقی از قبیل معاملات ملکی، وصیت نامه، طلاق و عقد و تنظیم نظرات حقوقی.
 • حل اختلاف حقوقی (فقط وکلا)
 • انجام وظایف دفتری مرتبط با اجرای قانون.
 • کار به عنوان میانجی، مصالحه کننده یا داور.
 • کار در امور املاک و خانواده به عنوان مدیر یا قیم.
 • کار در دفتر وکلا و دفاتر اسناد رسمی در ایالت های استرالیا در زمینه های خاصی از حقوق مانند حقوق جزا (فقط وکلا)، حقوق شرکت ها، حقوق قراردادها، قانون مالیات، حقوق اداری، حقوق بین الملل، حقوق تجاری، حقوق املاک، حقوق خانواده و حقوق املاک و مستغلات که به عنوان وکیل مالکیت معنوی شناخته می شود.
 

در حالی که موارد فوق یک راهنمای کلی است، برای کسب اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم که با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

 

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا به عنوان وکیل

دو یا سه سال تحصیل در مقطع کارشناسی یا تحصیل در یک برنامه تحصیلی کارشناسی ارشد در دانشکده حقوق معتبر و یا اتمام موفقیت آمیز آزمون وکالت و ارائه پایان نامه.

 

شرایط برای دریافت مجوز از اتحادیه ایالتی استرالیا

مدرک لیسانس و دیپلم در رشته حقوق به همراه اسناد رسمی از یک دانشکده حقوق معتبر یا مدرک کارشناسی ارشد در حقوق با تخصص در حقوق اسناد رسمی و یک برنامه آموزشی حرفه ای 32 هفته ای.

ثبت اسناد رسمی در شرکت

 

چگونه به عنوان وکیل به استرالیا مهاجرت کنیم

اولین قدم در فرآیند مهاجرت به استرالیا، محاسبه امتیاز مهاجرت به استرالیا برای ورود با استفاده از سیستم رتبه بندی جامع این کشور است.

در میان مواردی که شما با آن مورد سنجش قرار میگیرید می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

 

 • سن
 • تسلط بر زبان انگلیسی
 • تسلط به زبان های دیگر
 • مهارت های شریک زندگی
 • تجربه حرفه ای
 

وکلا همچنین به عنوان نکات کلیدی برای رسیدن به نمره کلی مهاجرت لازم است که توجه لازم را برای دریافت امتیاز لازم داشته باشند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای بررسی بیشتر در این رابطه با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

 

برای کسب اطلاع از اینکه آیا امتیاز کافی برای مهاجرت به استرالیا به عنوان وکیل برای مهاجرت به استرالیا را دارید، از ارزیابی رایگان آنلاین کاربین نیز استفاده کنید.

هنگامی که از شما خواسته می شود برای ویزای استرالیا درخواست دهید، نمی توانید به عقب برگردید و آن را به صورت عطف به ماسبق تأیید کنید، این کار باید پیش از کسب امتیاز انجام شود و تا زمانی که پروفایل ورودی اولویت شما است فقط برای یک سال معتبر نباشد ارائه می شود.

برای مهاجرت به استرالیا به عنوان مشاور ما به شما در فرآیند اخذ صلاحیت ها و گواهینامه های مهاجرتی لازم کمک خواهیم کرد.

 

آیا می توانم بدون پیشنهاد شغلی به عنوان وکیل به استرالیا مهاجرت کنم؟

تا زمانی که نمره کافی برای مهاجرت داشته باشید می توانید به عنوان نیروی با مهارت کاری به استرالیا مهاجرت کنید و اقامت این کشور را نیز دریافت کنید.

برای آنکه بدانید برای مهاجرت به استرالیا به چه امتیازی نیاز خواهید داشت می توانید با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اخبار مهاجرت به استرالیا از طریق وکیل مهاجرت قرار دهند.

 

وکالت مشاغل در استرالیا

به عنوان یک مقیم دائم واجد شرایط، می توانید از روز اول به صورت تمام وقت در استرالیا به کار مشغول باشید. مشاغل قانونی در استرالیا به طور کلی نسبت به انگلستان، اروپا و آسیا دستمزد بهتری دارند و قانون کار استرالیا به تعادل بین کار و زندگی احترام می گذارد. نهاد حاکم بر حرفه حقوقی، کانون وکلای استرالیا است.

مهاجرت به استرالیا نه تنها برای پردازش مدارک مهاجرت شما، بلکه برای ثبت کسب و کار از همان روز اول عالی است.

وظایف-وکلا-در-استرالیا

شرایط مهاجرت برای وکلا در استرالیا

استرالیا یکی از کشورهایی است که نیاز به نیروی کار ماهر دارد و از طریق برنامه های مهاجرتی ایالتی استرالیا هر ساله پذیرای افراد واجد شرایط بسیار زیادی از سراسر جهان است که شغل و حرفه آنها در لیست مشاغل مورد نیاز این کشور قرار داشته باشند.

 

کیفیت زندگی، رفاه اجتماعی، سطح درآمد، تحصیلات و بسیاری موارد دیگر در استرالیا از استاندارد بالایی برخوردار است و یک زندگی ایده آل و رویایی را برای کسانی که قصد دارند به این کشور مهاجرت کنند ایجاد کرده است و بنابراین مقصدی مهم برای بسیاری از مهاجران، این کشور می باشد.

 

در این مقاله سعی می کنیم به وکلای مهاجرت به استرالیا بپردازیم. افرادی که قصد مهاجرت به استرالیا به عنوان وکیل را دارند خوش شانس هستند زیرا این حرفه در تمام ایالت های استرالیا مورد تقاضا است و می توانند اقامت دائم و شهروندی استرالیا را برای خود و خانواده خود دریافت کنند.

 

اگر دارای مدرک حقوق و سابقه کار در این زمینه هستید، برای اطلاعات جامع تر در زمینه کار در استرالیا و مشاوره تلفنی رایگان در این زمینه با مشاورین کاریابی کاربین در تماس باشید.

آشنایی با حرفه وکالت در استرالیا

حرفه وکالت در استرالیا مانند سایر نقاط جهان بسیار حساس است. کسانی که حرفه وکالت را انتخاب می کنند، وظیفه اداره امور قضایی و حقوقی دیگران را بر عهده می گیرند. در واقع فردی که به حرفه وکالت می پردازد باید به دانش موجود در این زمینه تسلط کامل داشته باشد و بتواند وظایف خود را در قبال موکل خود به بهترین وجه انجام دهد.

 

وکیل علاوه بر وکالت برای افراد دیگر، می تواند به عنوان وکیل در سازمان هایی مانند سازمان های مالی، مالیاتی، شهرداری، بیمه، گمرک و غیره نیز فعالیت داشته باشد.

در استرالیا چهارده انجمن حقوقی در ایالت های دیگر وجود دارد که نظارت بر کار 120000 وکیل شاغل در کشور را بر عهده دارد.

 

استرالیا برای حرفه وکالت اهمیت زیادی قائل است و از کارشناسان این حوزه به خوبی استقبال می کند، بنابراین نرخ مهاجرت به استرالیا در حال افزایش است. در این کشور، کانون ملی وکلای دادگستری یا FLSC وظیفه تدوین و ایجاد استانداردهای لازم را در این زمینه و سایر حوزه های مرتبط با حوزه حقوقی را بر عهده دارد.

اعتبار پروانه وکالت ایران در استرالیا

علاقه مندان به مهاجرت به استرالیا به عنوان وکیل باید توجه داشته باشند که برای وکیل شدن در استرالیا باید مسیر خاصی را طی کنند. در واقع این افراد نمی توانند با مجوز ایران به عنوان وکیل در استرالیا مشغول به کار شوند. وکلای ایرانی در هنگام درخواست مهاجرت به استرالیا باید مراحل معادل سازی مدارک، ارزیابی مدارک توسط CNA، اخذ گواهینامه و قبولی در آزمون وکالت استرالیا را برای اخذ مجوز استرالیا طی کرده باشند.

پیشنهاد می کنیم محصول کار خارج از کشور را مرحله به مرحله تهیه کنید تا شرایط مهاجرت خود برای کار در سایر کشورها و نحوه اخذ اقامت آن کشورها را به دقت بررسی کرده باشید.

مراحل وکیل شدن در استرالیا

افراد علاقه مند و متقاضی مهاجرت به استرالیا که مایل به کار به عنوان وکیل در این کشور هستند، باید ابتدا مدرک خود را مورد بررسی قرار داده باشند.

شما لازم است که دوره های اضافی را اگر قرار است که سپری کنید در ایالت مورد نظر سپری کرده و تکمیل کنید. دوره ها از این سازمان صلاحیت دریافت می کنند.

 

برای درخواست مجوز وکالت، متقاضیان باید در آزمون مورد نظر شرکت کرده و آن را به خوبی سپری کرده باشند.

این دوره ها توسط کانون وکلای استرالیا برگزار می شود و در صورت قبولی، می توانید برای مجوز وکالت استرالیا اقدام کنید.

این آزمون شامل 5 بخش است که در آن قدرت تحلیل، استدلال و منطق وکیل متقاضی مهاجرت به استرالیا مورد ارزیابی قرار می گیرد.

در این آزمون داوطلبان باید بین 120 تا 180 امتیاز لازم را کسب کنند. پس از اخذ مجوز وکالت، فرد می تواند به عنوان وکیل در یک کشور خارجی دیگر نیز مشغول به کار شود.

در نهایت، زمانی که فردی مجوز وکالت در استرالیا را می گیرد، باید در پایان هر سال پروانه وکالت خود را با اثبات درآمد مشخص و تعداد معینی از موارد قانونی تمدید کند.

شرایط-وکلا-در-استرالیا

روندهای حقوقی در استرالیا

رشته حقوق مانند سایر رشته ها گرایش های متفاوتی دارد و متقاضیان می توانند با توجه به علاقه خود یکی از این گرایش ها را انتخاب کنند. برخی از محبوب ترین گرایش های حقوقی در استرالیا عبارتند از:

 

 • گرایش حقوق خصوصی
 • گرایش حقوق عمومی
 • گرایش حقوق اساسی
 • گرایش حقوق مدنی
 • روند حقوق خانواده
 • روند قانون
 • گرایش حقوق اداری
 • گرایش حقوق جزا
 • روند حقوق مالکیت فکری
 • گرایش حقوق تجارت
 • حقوق بین الملل

 

درآمد وکالت در استرالیا

همانطور که گفته شد، وکالت یکی از محبوب ترین و پرطرفدارترین رشته ها در استرالیا است. یکی از عواملی که باعث مهاجرت وکلا به استرالیا می شود، درآمد آنها در این کشور است. وکلا در این کشور درآمد بالایی دارند و میانگین حقوق یک وکیل در استرالیا بین 40 تا 80 هزار دلار در سال است.

ما به شما پیشنهاد می کنیم که برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد درآمد وکالت در استرالیا با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

مهارت های مورد نیاز برای حرفه وکالت در استرالیا

وکلا در استرالیا باید مهارت هایی داشته باشند که در این بخش از مقاله بررسی خواهیم کرد.

مهارت تحلیلی

یک وکیل ماهر باید بتواند مسائل پیچیده را به دقت تجزیه و تحلیل کند و با درک اطلاعات، عوامل کلیدی را از بین آنها انتخاب کند.

اعتماد به نفس

وکلای علاقه مند به مهاجرت به استرالیا باید توجه داشته باشند که می توانند اعتماد مشتریان خود را جلب کنند. همچنین وکلا باید بتوانند با شهود، همکاران، واسطه ها و افراد فعال در این حوزه ارتباط برقرار کنند.

اعتماد به نفس و شجاعت

یک وکیل باید شجاعت و اعتماد به نفس دفاع از موکل خود را داشته باشد و مهارت های او در این زمینه باید نتیجه را به نفع موکل خود تغییر دهد.

رهبری

یک وکیل موفق کسی است که مانند یک رهبر عمل کند و مسئولیت اعمال خود را بپذیرد. او باید مهارت کافی برای ارائه بهترین مشاوره به مشتریان خود را نیز داشته باشد.

قوانین-مهاجرت-وکلا-به-استرالیا

فرصت های شغلی وکلا در استرالیا

با توجه به ماهیت موضوع، فرصت های شغلی و تحصیل این امر در استرالیا بسیار رقابتی است. با این حال، می توانید موقعیت خود را با یک دوره کارآموزی در یک شرکت حقوقی تقویت کنید.

شما می توانید به عنوان وکیل یا در زمینه حقوق در زمینه های حقوق کار، حقوق جزا، قانون کار و خانواده فعالیت کنید. همچنین می توانید به یک مرکز حقوق اجتماعی وابسته به یک سازمان غیرانتفاعی بپیوندید.

 

حوزه های کلیدی که در آن فارغ التحصیلان حقوق استرالیایی جستجو می شوند عبارتند از: سهام خصوصی، مالیات، دعاوی قضایی، املاک، اقتصاد، جامعه، بانکداری و امور مالی. متوسط حقوق سالانه برای فارغ التحصیلان حقوق از 72000 دلار استرالیا شروع می شود.

 

اگر می خواهید بعد از فارغ التحصیلی در استرالیا بمانید و کار کنید، باید برای ویزای کار استرالیا اقدام کنید. اما فقط به این دلیل که در استرالیا تحصیل کرده اید به این معنی نیست که شما به راحتی می توانید در استرالیا کار کنید. مدارک تحصیلی حقوق استرالیا در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده و فرصت های شغلی بسیار زیادی برای شما وجود خواهد داشت.

 

با توجه به دانشگاه های معتبر استرالیا، تعجب آور نیست که بسیاری از دانشجویان بین المللی برای تحصیل در رشته حقوق این کشور را انتخاب می کنند.

با این حال، با وجود سطح تحصیلات بالا در استرالیا، شرایط زندگی و کار در این کشور بسیار خوب است. چشم انداز خوبی برای مهاجران در این کشور وجود دارد.

درامد-وکلا-در-استرالیا

شرایط تحصیل در رشته حقوق در استرالیا

اگر قصد تحصیل در رشته حقوق در استرالیا را دارید، می توانید از بین کالج ها و برنامه های تحصیلی مختلف، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال، بسیاری از مهاجران از تحصیل در سیدنی و دانشگاه های معتبر این کشور لذت می برند. مدرک حقوق به مهاجران اجازه می دهد تا مشاغل مختلف در سیاست، تجارت و بانکداری را داشته باشند.

 

اگر می خواهید به دانشکده حقوق بروید، باید از قبل مدارک لازم را دریافت کرده باشید. همچنین لازم است که در یک سطح قابل قبولی از مهارت انگلیسی را داشته باشید.

دانشکده های حقوق استرالیا نیز ممکن است شرایط پذیرش خود را داشته باشند، بنابراین همیشه شرایط دانشگاه خود را بررسی کنید.

 

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد مهاجرت به استرالیا و یا مهاجرت وکلا به استراليا با وکیلان و کارشناسان ما در امور مهاجرت در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 در ارتباط باشید.

سوالات متداول

میانگین حقوق یک وکیل در استرالیا بین 40000 تا 80000 دلار در سال است.

بله وکیلان می توانند با داشتن شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم استرالیا اقدام کنند.

بله، برای اخذ مجوز استرالیا، متقاضیان باید در آزمون وکالت شرکت کرده و نمره لازم را نیز کسب کنند.

خیر، پروانه وکالت ایرانی در استرالیا معتبر نیست و وکلای دادگستری باید بتوانند با طی مراحل، پروانه وکالت استرالیا را دریافت کنند.

برای آنکه با بهترین شهر استرالیا اشنا شوید ما به شما پیشنهاد می کنیم که با کارشناسان ما در تماس باشید تا آنها شما را در جریان آخرین اطلاعات لازم در این مورد قرار دهند. اما در صورت کلی شهر های سیدنی و ملبورن برای زندگی و کار در امر وکالت بسیار مناسب هستند.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 

نظرات کاربران

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی