مهاجرت به پرتغال

مهاجرت به پرتغال

پرتغال یکی از زیباترین کشورها قاره اروپا است و زندگی در این کشور همراه با آرامش است. یکی از بهترین انتخاب های شما برای زندگی در یک کشور با کیفیت بالا و اروپایی بدون شک پرتغال می تواند باشد. در سالهای اخیر با تعداد بالای پذیرش مهاجر در پرتغال موجب شده است تا این کشور به یکی از مهاجر خیز ترین کشور های اروپایی تبدیل شود. زندگی در پرتغال همراه با مزایای بی شماری برای شما می تواند باشد. ما نیز به دلیل اهمیت مهاجرت به پرتغال و زندگی در این کشور به بررسی مهاجرت به پرتغال پرداخته ایم. پیشنهاد می کنیم که برای پاسخ به سوالات خود در مورد شرایط مهاجرت به پرتغال، هزینه مهاجرت به پرتغال و مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری، کار و تحصیل این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

مهاجرت-به-پرتغال

شرایط مهاجرت به پرتغال

پرتغال یکی از بهترین کشورهایی است که در اتحادیه اروپا قرار گرفته است. برای مهاجرت به پرتغال بسته به این که ملیت و یا هدف شما چیست می تواند شرایط و مدارک لازم برای اقامت شما در پرتغال متفاوت باشد. برای ورود به کشور پرتغال شما اگر پیش از آن اقامت یک کشور اروپایی را داشته باشید نیاز اخذ مجوز ورود به این کشور را نخواهید داشت.

 

شما با مهاجرت به پرتغال می توانید به راحتی در منطقه شنگن و در کشور های اتریش، جمهوری چک، بلژیک، دانمارک، فنلاند، استونی، فرانسه، مجارستان، ایسلند، آلمان، یونان، لتونی، ایتالیا، لوکزامبورگ، لیتوانی، نروژ، لهستان، مالت، هلند، پرتغال، اسپانیا، سوئد، اسلواکی، اسلوونی ، سوئیس و لیختن اشتاین سفر کنید.

 

تنها در اروپا چهار کشور نروژ، ایسلند، لیختن اشتاین و سوئیس هستند که در منطقه شنگن قرار نمی گیرند. اما این بدین معنی نیست که شما امکان ورود به این کشور ها را نداشته باشید، شما به این چهار کشور نیز می توانید به راحتی سفر داشته باشید. پرتقال را می توانیم بی شک یکی از مهاجرپذیرترین کشور های جهان بشماریم. اگر شما قصد دارید که برای کار، تحصیل و سرمایه گذاری به یک کشور خوب اروپایی مهاجرت کنید ما به شما پرتغال را پیشنهاد می کنیم. بهتر است که برای مهاجرت به پرتغال، از اطلاعاتی که در زیر برای شما آماده کرده ایم آگاهی های لازم را نیز کسب کنید.

 

جدیدترین قوانین مهاجرت به پرتغال

طبق سیاست و قوانین جدید مهاجرتی در کشور پرتغال، تمام آندسته از اشخاصی که کارت عضویت کشورهای حوزه اتحادیه اروپا و یا سوئیس را دارند می توانند تنها با داشتن کارت شناسایی به کشور پرتغال سفر کنند. شما اگر دارای شرایط بالا نیستید لازم است که برای مهاجرت به کشور پرتغال پاسپورت این کشور را نیز دریافت کرده باشید. پاسپورت شما برای مهاجرت به پرتغال لازم است که حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد.

 

لازم است که برای حضور در کشور پرتغال ویزای این کشور را دریافت کرده باشید. برای مهاجرت به کشور پرتغال ویزای این کشور را نیز باید اخذ کرده باشید. لازم است که برای مهاجرت به این کشور همچنین عوامل بسیاری را نیز مورد توجه قرار داده باشید. شما لازم است که برای طول مدتی که قصد حضور در کشور پرتغال را دارید نامه ای را به عنوان تمکن مالی ارائه کنید. نامه تمکن مالی شما نشان خواهد داد که شما می توانید در مدت زمان حضور خود در این کشور از خود و خانواده خود حمایت مالی کنید. بدین منظور گردش بانکی و مالی شما می تواند مدرکی برای اثبات این امر که شما دارایی کافی برای اقامت در کشور پرتغال را دارید مناسب باشد.

بیایید پیش از آنکه نحوه مهاجرت به پرتغال را مورد بررسی قرار دهیم، با چند نکته در مورد کشور پرتغال آشنا شویم:

 

 • زبان رسمی کشور پرتغال، پرتغالی است و این زبان در 9 کشور دیگر استفاده می شود.
 • یکی از قدیمی ترین کشور های جهان پرتغال است.
 • پایتخت پرتغال لیسبون است و قدیمی ترین کتابفروشی جهان در این شهر قرار دارد.
 • صادرات عمده پرتغال چوب پنبه است و این کشور بزرگترین تولید کننده آن در جهان است.
 • یکی از بهترین مناطق جهان برای موج سواری پرتغال است.
 • بهترین و قدیمی ترین دانشگاه های اروپا در کشور پرتغال قرار گرفته اند.

ویزای کوتاه مدت پرتغال

پرتقال دارای انواع مختلفی از ویزاهای توریستی است. ما در ادامه قصد داریم به چند نمونه از آنها اشاره داشته باشیم. یکی از ویزاهای کوتاه مدت کشور پرتغال ویزای ترانزیت (Visa A) است. شما از طریق این ویزای کوتاه مدت این امکان را خواهید داشت که درون مناطق و فرودگاه های بین المللی پرتغال رفت و آمد داشته باشید. دریافت این ویزا برای همه مسافرانی که می خواهند از پرتغال تغییر مسیر دهند اجباری است.

 

ویزای کوتاه مدت دیگر پرتغال که ممکن است که به شما اعطا شود ویزای کوتاه مدت مسافرتی (Visa C) است. شما از طریق این ویزا این امکان را خواهید داشت که در منطقه شنگن سفر داشته و اقامت کوتاه مدت نیز داشته باشید. توسط این ویزا شما می توانید برای مدت 90 روز در یک دوره 6 ماهه در کشور پرتغال حاضر شوید.

 

ویزای گردشگری پرتغال نیز یکی دیگر از رایج ترین انواع ویزاهای کوتاه مدتی است که برای شما صادر می شود. پس از ویزای گردشگری پرتغال ویزای تجاری نیز از محبوب ترین ویزاهای صادر شده در کشور پرتغال است. شما این امکان را نیز خواهید داشت که در شرایط اضطراری نظیر بیماری و سایر موارد ویزای پرتغال را نیز دریافت نمایید.

انواع-ویزای-پرتغال

ویزای بلند مدت پرتغال

دریافت اقامت بلند مدت کشور پرتغال هدف بسیاری از مهاجران برای مهاجرت به این کشور است. به همین دلیل لازم است که اگر شما قصد دارید به این کشور مهاجرت داشته باشید در مرحله اول برای دریافت ویزای بلند مدت این کشور اقدام نمایید. ویزای بلند مدت پرتغال را می توانید از روش های مختلفی دریافت کنید. روش هایی که شما از طریق آن می توانید ویزای پرتغال را دریافت کنید در ادامه معرفی کرده ایم.

 

 

 

برای آندسته از افرادی که قصد دارند طبق یک مدت زمان مشخص برای انجام سرمایه گذاری، کار، تحصیل و دیگر موارد به این کشور مهاجرت کنند لازم است که ویزای تایپ D این کشور را دریافت کرده باشند. شما این امکان را نیز خواهید داشت که برای مدت زمان طولانی بنابر بر درخواست خود در این کشور نیز حضور داشته باشید.

 

 

 

از مهمترین مزایایی که برای مهاجرت به پرتغال از طریق اخذ اقامت بلند مدت این کشور وجود دارد این است که شما می توانید به راحتی بدون اخذ ویزا به کلیه کشورهای حوزه اتحادیه اروپا سفر داشته باشید. شما همچنین این امکان را نیز خواهید داشت که بسته به نوع اقامت خود بعد از چند سال اقامت در این کشور برای اقامت بلند مدت یا شهروندی پرتغال نیز درخواست خود را ارائه کنید.

هزینه ویزای مهاجرتی پرتغال

هزینه ای را نیز لازم است که شما برای درخواست هر ویزایی در کشور پرتغال ارائه کنید. بسته به نوع درخواست شما در پرتغال هزینه هایی که ممکن است پرداخت شود این امکان را دارد که متفاوت باشد. هزینه پرداخت ویزای شما برای مهاجرت به پرتغال به صورت زیر می باشد:

 

نوع ویزا                                                                                هزینه ها به یورو

 

 • ویزای ترانزیت پرتغال                                                                         60  یورو
 • ویزای کوتاه مدت گردشگری پرتغال                                                        60 یورو
 • ویزای پرتغال (اقامت کم تر از 120 روز)                                                    75 یورو
 • ویزای پرتغال (اقامت بیش تر از 90 روز)                                                  99 یورو
هزینه ویزای مهاجرتی پرتغال

مهاجرت تحصیلی به پرتغال

دانشگاه های معتبر و موسسات آموزشی عالی بسیار خوبی در کشور پرتغال وجود دارد. در کشور پرتغال با توجه به سبک زندگی و فرهنگی که شما دارید می توانید در این کشور ادامه تحصیل دهید. در کشور پرتغال شما این امکان را دارید که از طریق تحصیل در دوره های کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری در موسسات آموزشی تحصیل کنید.

 

آندسته از دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در یکی از موسسات آموزشی و دانشگاهی پرتغال را دارند این امکان را دارند که با توجه به رشته مورد نظر خود پذیرش تحصیلی از یکی از دانشگاه های معتبر این کشور دریافت نمایند. پس از آن نیز شما این امکان را خواهید داشت که برای پروسه ویزا خود اقدام کنید. یکی از مهمترین مزیت های تحصیل در کشور پرتغال این است که برخی از رشته های دانشگاهی در این کشور به زبان انگلیسی تدریس می شوند.

تمام این عوامل باعث شده است که هر ساله این کشور شاهد خیل عظیم مهاجرانی باشد که برای تحصیل به این کشور مهاجرت می کنند. به عنوان یکی از آسانترین روش های مهاجرتی به پرتغال می توانیم مهاجرت تحصیلی را به شما معرفی کنیم. یکی از مهمترین مزایایی که برای دریافت ویزای تحصیلی در این کشور وجود دارد، تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کاری می باشد. شما این امکان را خواهید داشت که در سال آخر تحصیلی خود و یا پس از اتمام دوره تحصیل خود در پرتغال، پس از آنکه شغل مورد نظر خود را پیدا کردید از طریق کاریابی به اشتغال بپردازید و مجوز اقامت خود را نیز دریافت کنید.

 

نکته مهمی که در خصوص دریافت پیشنهاد کاری از کارفرمایان پرتغالی وجود دارد این است که بهتر است در رشته های تحصیلی که در این کشور نیاز به نیروی کار وجود دارد تحصیل کنید و درخواست خود را نیز ارائه کنید. رشته های مورد تقاضا در کشور پرتغال شامل موارد زیر است:

 

 • رشته های کامپیوتر
 • رشته های مهندسی
 • رشته های فناوری و اطلاعات
 • رشته های حسابداری و مالی
 • رشته های هنر
 • رشته های پزشکی و پیراپزشکی
 • رشته های داروسازی
 • رشته های دندانپزشکی

 

مدارک لازم برای ویزای تحصیلی پرتغال

شما برای تحصیل در این کشور لازم است که مدارک معتبری را ارائه کنید. لازم است که شما برای تحصیل در پرتغال هویت و هدف تحصیلی خود را مشخص کنید. برای دریافت ویزای تحصیلی پرتغال مدارک زیر را ارائه کنید:

 

 • پاسپورت معتبر که 6 ماه از اعتبار آن مانده باشد.
 • گواهی سلامت معتبر از یک پزشک.
 • عکس در اندازه پاسپورت.
 • مدارک رسید پرداخت هزینه ویزا.
 • ارائه نامه عدم سوء پیشینه.
 • ارائه بلیط مشخص و دقیق برای مدت زمان خروج از کشور.
 • خرید بیمه درمانی به ارزش 30000 یورو.
 • ارائه فرم ویزا پس از تکمیل آن.
 • ارائه فرم درخواست پذیرش.
 • ارائه گواهی تمکن مالی و پرینت حساب.
 • نامه پذیرش از دانشگاه.
رشته های مورد تقاضا در پرتغال

مهاجرت کاری به پرتغال

یکی از بهترین روش های مهاجرت به پرتغال را میتوانیم مهاجرت از طریق مهاجرت کاری بدانیم. دریافت مجوز کار در کشور پرتغال نسبت به بسیاری از کشور های اروپایی دیگر کمی متفاوت است. شما لازم است که برای مهاجرت کاری به پرتغال در ایران در ابتدا برای کاریابی اقدام کرده باشید. کسانی که تابعیت کشور های اروپایی را دارند برای دریافت مجوز کار به مدت 6 ماه برای ورود به کشور پرتغال به مجوز احتیاج ندارند. شما برای مهاجرت کاری به پرتغال لازم است که یک پیشنهاد شغلی برای کار در این کشور و مهاجرت داشته باشید.

 

شما باید برای کار در پرتغال حتما مجوز کار در این کشور را دریافت کرده باشید و پس از آن است که شما می توانید در این کشور به کار مشغول باشید.

 

درآمد مشاغل در کشور پرتغال

کشور پرتغال یکی از بهترین کشور های جهان برای مهاجرت کاری و زندگی با درآمد بالا و کیفیت بسیار خوب زندگی می باشد. برای بسیاری از افرادی که به دنبال مهاجرت و پیدا کردن کاری با درآمد بالا هستند کشور پرتغال پیشنهاد می شود. درآمد مشاغل در کشور پرتغال با توجه به سن، جنسیت، سابقه کاری و میزان تحصیلات شما می تواند متفاوت باشد. طبق آخرین برآوردی که در کشور پرتغال به وجود آمده است میزان درآمد و دریافتی در این کشور بدین صورت است:

 

شغل                                                                            میزان درآمد به یورو

مهندسان انفورماتیک                                                       2790 یورو

مهندسان مکانیک                                                            1838 یورو

کارمندان بیمه                                                                 1929 یورو

کارگران عمومی                                                            1404 یورو

کارمندان حقوق و وکالت                                                  2326 یورو

پزشکان بهداشت عمومی                                                   1660 یورو

اپراتورهای صنایع چوبی                                                  1538 یورو

کارمندان مترجمی                                                          1796 یورو

مدیران ارشد                                                                 4316 یورو

مدیران منابع عمومی                                                       2120 یورو

کارمندان گردشگری                                                        1438 یورو

اپراتور های حفاری معدن                                                1959 یورو                                  

مدیران منابع طبیعی                                                       1783 یورو

مدیران حمل و نقل                                                          1597 یورو

 

 

مهمترین مشاغل مورد نیاز در کشور پرتغال

از مهمترین مشاغلی که در کشور پرتغال مورد نیاز است می توانیم به این مشاغل اشاره داشته باشیم:

 

 • مشاغل گردشگری شامل هتلداری، غذا، رستوران و غیره.
 • مشاغل بخش ارتباطات و مراکز تماس.
 • مشاغل فناوری اطلاعات.
 • مشاغل مرتبط با مراقبت های بهداشتی.

مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری

یکی از بهترین کشور های جهان برای سرمایه گذاری نه تنها در اروپا بلکه در جهان کشور پرتغال است. از طریق سرمایه گذاری در کشور پرتغال این امکان برای شما وجود دارد که با سرمایه گذاری و داشتن شرایط لازم موفق به دریافت اقامت دائم این کشور نیز شوید. از مهمترین شرایط برای مهاجرت به پرتغال می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

 

 • سرمایه گذاری کردن در بخش ملک و مستغلات                                         500000 یورو
 • سپرده گذاری نقدی و سرمایه گذاری از طریق اوراق قرضه و سهام                   1000000 یورو
 • راه اندازی کسب و کاری که بیشتر از 10 موقعیت شغلی را شما در آن استخدام کنید.

 

شما برای مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری 2 روش را برای دریافت ویزای طلایی این کشور نیز پیش روی خود خواهید داشت:

 

 • شما می توانید از طریق سرمایه گذاری در فرهنگ و تحقیقات علمی با 350000 یورو ویزای طلایی را دریافت کنید.
 • با سرمایه گذاری در کشور پرتغال این امکان را خواهد داشت که با توجه به خرید و بازسازی و نوسازی در این کشور با هزینه 500000 یورو ویزای طلایی این کشور را نیز دریافت کنید. 
سرمایه-گذاری-در-پرتغال

مهاجرت به پرتغال از طریق ازدواج و تولد

یکی دیگر از روش های مهاجرت به کشور پرتغال از طریق ازدواج و تولد است. شما اگر قصد دارید که به همسر خود و یا شریک زندگی در کشور پرتغال بپیوندید، می توانید از طریق همسر خود اقامت دائم این کشور را نیز دریافت نمایید. برعکس این موضوع نیز برای مهاجرت به کشور پرتغال وجود دارد و شما می توانید همسر خود را که در ایران حضور دارد برای مهاجرت به کشور پرتغال درخواست مجوز دهید. شرایطی که برای مهاجرت به پرتغال از طریق تولد وجود دارد بدین صورت است.

 

مراحل  شرایط مهاجرت به پرتغال

 

1        فرزند متقاضی که مادر و یا پدر وی پرتغالی باشد.

2        فرزند متقاضی اگر مادر یا یک پدر وی تابعیت پرتغالی داشته باشد.

3        فرزند متقاضی که یکی از والدین آن ها در کشور پرتغال متولد شده باشد.

4        اگر فرزند متقاضی در کشور پرتغال متولد شده و ملیت دیگری را نیز نداشته باشد.

5        فرزندی متقاضی اگر یک نسل فرزند حداقل از شهروندان پرتغالی بوده باشد.

 

 

برای مهاجرت به پرتغال فرم آنلاین مهاجرتی کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با بررسی پرونده شما جهت دریافت بورسیه تحصیلی آمریکا با شما تماس برقرار نمایند.

هزینه زندگی در پرتغال

پرتغال نسبت به دیگر کشور های اروپایی یکی از مقرون به صرفه ترین کشور های جهان برای زندگی می باشد. شما برای زندگی در این کشور لازم است که برای یک خانواده چهار نفره در این کشور چیزی در حدود 1890 یورو هزینه کنید. برای یک فرد تنها نیز در کشور پرتغال شما تنها لازم است که 540 یورو پرداخت کنید. دیگر هزینه های شما در کشور پرتغال به این صورت می باشد:

 

نوع غذا و یا نوشیدنی                                     میانگین هزینه به یورو

 

مصرف یک وعده غذایی در رستوران                                     7 یورو 

مصرف یک وعده غذایی برای 2 نفر                                     30 یورو

یک بطری شیر 1 لیتری                                                    0.65 یورو

1 کیلوگرم برنج                                                               0.88 یورو

12 عدد تخم مرغ                                                           1.75 یورو

1 کیلوگرم پنیر محلی                                                       7.14 یورو

1 کیلوگرم سینه مرغ                                                       5.32 یورو

1 کیلوگرم گوشت گاو                                                      9.97 یورو

1 کیلوگرم سیب                                                             1.73 یورو

1 کیلوگرم موز                                                                1.18 یورو

1 کیلوگرم گوجه فرنگی                                                     1.40 یورو

1 کیلوگرم سیب زمینی                                                     0.86 یورو

1 کیلوگرم پیاز                                                                1.17 یورو

1 سر کاهو                                                                    0.98 یورو

 

ما در ادامه هزینه های زندگی در کشور پرتغال را با دیگر کشور های جهان برای شما مقایسه کرده ایم. شما از طریق این می توانید به صورت واضح تر هزینه های زندگی در کشور پرتغال را با دیگر کشور های جهان مورد مقایسه قرار دهید:

 

 • هزینه زندگی در شهر پورتو پرتغال  8% ارزان تر از شهر لیسبون پرتغال است.
 • هزینه زندگی در شهر لیسبون پرتغال 12% ارزان تر از شهر مادرید اسپانیا است.
 • هزینه زندگی در لیسبون پرتغال  44% ارزان تر از لندن انگلیس است.
 • هزینه زندگی در شهر لیسبون پرتغال 14% ارزان تر از شهر بارسلونا اسپانیا است.
 • هزینه زندگی در شهر لیسبون پرتغال 43% ارزان تر از شهر واشنگتن دی سی آمریکا است.
 • هزینه زندگی در شهر لیسبون پرتغال 49% ارزان تر از شهر نیویورک آمریکا است.
 • هزینه زندگی در شهر لیسبون پرتغال 39% ارزان تر از شهر کپنهاگ دانمارک است.
 • هزینه زندگی در شهر لیسبون پرتغال  26% گران تر از شهر پراگ جمهوری چک است.

 

هزینه زندگی در پرتغال می تواند با توجه به این که شما کدام سبک زندگی را انتخاب کرده اید متفاوت باشد.

هزینه-زندگی-در-پرتغال

نکات مهم مهاجرت به کشور پرتغال

از مهمترنی نکات مهاجرت به کشور پرتغال می توانیم به این اشاره داشته باشیم که با توجه به ماهیت مهاجرت به این کشور ممکن است که از شما مدارک اضافی دیگری را نیز درخواست کنند. شما باید به عنوان مثال، اگر قصد دارید که برای ویزای توریستی یا ثبت نام در موسسات آموزشی پرتغال درخواست خود را ارائه نمایید، ممکن است که لازم باشد یک نسخه از مدارک تحصیلی و برنامه مهاجرتی خود را نیز ارائه کنید.

 

اگر شما قصد دارید که برای ویزای کسب و کار پرتغال نیز اقدام کنید احتمالا شما نیاز دارید که یک نامه از کارفرمای خود در این کشور دریافت کرده باشید. بسته به اهداف مهاجرتی شما در این کشور زمان پردازش ویزای پرتغالی شما نیز ممکن است که متفاوت باشد. زمان دریافت ویزای شما برای مهاجرت به این کشور نیز ممکن است که 2 تا 3 ماه زمان ببرد. به طور کلی به شما پیشنهاد می کنیم که برای دریافت اطلاعات تکمیلی و دقیق از مدارک تحصیلی با توجه به پذیرش دانشگاه مورد نظر خود اطلاعات لازم را کسب کرده باشید.

سخن پایانی

ما در مقاله مهاجرت به کشور پرتغال شما را گام به گام با تمام انواع روش های مهاجرتی که در این کشور وجود دارد آشنا کردیم. برای مهاجرت به پرتغال از طریق هر کدام از این روش ها شما باید شرایط مورد نیاز را داشته و مدارک لازم را نیز جمع آوری کرده باشید. برای مهاجرت به پرتغال لازم است که متقاضیان از روش های مهاجرت تحصیلی و سرمایه گذاری استفاده لازم را بکنند. زیرا این دو روش از بهترین روش های بسیار آسان و سریع برای مهاجرت است. 

 

 

 

 شما  می توانید به صورت مستقیم با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 -021 به جهت دریافت  مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد مهاجرت به آمریکا با متخصصان و کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین به صورت رایگان در ارتباط باشید.

مقاله پیشنهادی : 

اقامت پرتغال

سوالات متداول

شما این امکان را دارید که از طریق اخذ پذیرش از دانشگاه های معتبر این کشور و یا اخذ پیشنهاد کاری از کارفرمایی در یکی از شهر های پرتغال و یا همچنین از طریق تمکن مالی و یا خرید ملک در کشور پرتغال ویزای بلند مدت پرتغال را نیز دریافت کنید.

شما بهتر است که برای مهاجرت کاری به کشور پرتغال ابتدا به مشاغلی که مورد نیاز است نگاهی را انداخته باشید. به صورت حدودی می توان گفت که در حال حاضر در کشور پرتغال به مشاغل نیروی کار انفورماتیک، رشته های حقوق و وکالت، بیمه، مکانیک، حمل و نقل، پزشکان و مترجمان زبان نیاز پیدا شده است.

به طور مثال تمام افرادی که قصد دارند در رشته های پزشکی تحصیل کنند لازم است که در ابتدا در آزمون mcat  پذیرفته شده باشند. اما آندسته از افرادی که قصد دارند در رشته های مهندسی یا رشته های علوم انسانی تحصیل کنند باید در آزمون مشخص به رشته خود نیز شرکت کرده باشند.

شما برای مهاجرت به کشور پرتغال 3 روش عمده را پیش روی خود خواهید داشت. برای سرمایه گذاری در کشور پرتغال شما می توانید از طریق خرید اوراق قرضه و سهام 1000000€ (یورو)، ملک 500000 یورو و ایجاد استارت آپ و کسب و کاری که بیش از 10 موقعیت شغلی در پرتغال ایجاد کند مهاجرت کنید.

شما این امکان را نیز خواهید داشت که حق اقامت پرتغال را پس از تحصیل خود در این کشور دریافت کنید.شما می توانید از طریق پیدا کردن یک کار تمام وقت در این کشور پس از تحصیل، اقامت های 1 ساله را نیز دریافت نمایید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که پس از 3 تا 5 سال برای اخذ اقامت دائم در کشور پرتغال نیز اقدام کنید.

شما برای مهاجرت به پرتغال بهتر است که شهر های پورتو، لیسبون، کویمبرا و یا اوورا را انتخاب کنید. اما اگر قصد دارید که در شهر های مقرون به صرفه این کشور زندگی کنید ما به شما پیشنهاد می کنیم که شهر های فارو و یا براگا را انتخاب کنید.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر