مهاجرت به مجارستان

مهاجرت به مجارستان

اگر با کشورهایی که امروزه شرایط خوبی را برای مهاجرت ایرانیان فراهم کرده‌اند آشنایی داشته باشید حتما می‌دانید که مجارستان یکی از این کشورها به شمار می‌آید. امروزه تعداد زیادی از ایرانیان در کشور مجارستان اقامت دارند و با روش‌های مختلف به این کشور مهاجرت کرده‌اند. مهاجرت به مجارستان می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد و به شما کمک کند تا بتوانید یک زندگی خوب و ایده‌ال را در قاره اروپا داشته باشید.


یکی از نکات بسیار مهمی که در خصوص کشور مجارستان وجود دارد این است که در این کشور شرایط زندگی بسیار خوب بوده و شما می‌توانید از رفاه خوبی برخوردار باشید. از طرف دیگر امنیت در این کشور نیز بسیار بالاست که این مورد نیز از اهمیت بالایی برای مردم این کشور برخوردار است. اگر شما هم علاقه‌مند هستید تا به کشور مجارستان مهاجرت کنید بدون شک مطالعه این مطلب می‌تواند به شما کمک شایانی کند.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

مهاجرت-به-مجارستان

شرایط اولیه برای مهاجرت به کشور مجارستان

کشور مجارستان یکی از کشورهای اروپایی است که بدون شک می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای مهاجرت شما باشد. این کشور شرایط خوبی را برای مهاجرت فراهم کرده و همین عامل نیز باعث شده تا ایرانیان بیشتر علاقه‌مند به مهاجرت به این کشور باشند. اگر نگاهی به ایرانیان قاره اروپا بیندازیم مشاهده خواهیم کرد که تعداد زیادی از این افراد در کشور مجارستان زندگی کرده و در این کشور اقامت دارند. حال این سوال پیش می‌آید که مهاجرت به مجارستان دارای چه شرایطی است؟

 

از جمله مهم‌ترین شرایطی که برای مهاجرت به این کشور وجود دارد می‌توان به شرایط عمومی اشاره کرد. شما نباید سوپیشینه داشته باشید، باید از تمکن مالی لازم برای مهاجرت به این کشور برخوردار باشید، باید دعوت‌نامه‌ای را از این کشور دریافت کنید و موارد این‌چنینی که معمولا برای قوانین تمامی کشورها وجود دارد. با این حال برخی از محدودیت‌ها از جمله محدودیت‌های سنی در این کشور کمتر مدنظر قرار می‌گیرند و به‌اصطلاح سخت‌گیری‌های کمتری در این زمینه وجود دارد.

این شرایط اولیه مناسب می‌تواند به شما کمک کند تا در کمترین زمان ممکن ویزا و اقامت خود را دریافت کنید.

مهاجرت کاری به کشور مجارستان

کشور مجارستان یکی از کشورهایی است که امروزه به نیروی کار متخصص نیاز شدیدی دارد و به همین علت نیز شرایط بسیار خوبی را برای مهاجران فراهم کرده تا بتوانند با ارائه مدارک تخصصی و البته اثبات تخصصی که دارند ویزای کاری این کشور را دریافت کنند. مهاجرت به مجارستان از طریق کار در این کشور می‌تواند مزایای زیادی را برای شما داشته باشد.

 

مزایای مهاجرت کاری به مجارستان

در کشور مجارستان موقعیت‌های شغلی بسیار زیادی وجود دارد که شما می‌توانید بر حسب تخصص خود در هریک از آنها مشغول به کار شوید. نرخ مالیات در این کشور تقریبا پایین است و به همین علت نیز شما از سطح رفاه اقتصادی خوبی برخوردار خواهید بود. از طرف دیگر میزان درآمد افرادی که تخصص بالایی دارند معمولا در کشور مجارستان بسیار بالاست.

 

موقعیت‌های شغلی جذاب در مجارستان

از جمله این مشاغل می‌توان به رشته‌های پزشکی، مدیریتی، مهندسی و … اشاره کرد. امروزه کسب‌وکارها و صنایع زیادی در این کشور مشغول به کار شده‌اند و همین عامل نیز نیاز به نیروهای مدیریتی و همین‌طور نیروهای مهندسی را در این کشور به میزان زیادی افزایش داده است.

 

میزان درآمد در کشور مجارستان

میزان درآمد شما در این کشور تقریبا بالا خواهد بود؛ ولی با این حال عواملی وجود دارند که می‌توانند باعث کاهش یا افزایش درآمد شما شوند. از جمله این عوامل می‌توان به موقعیت شغلی شما، شهری که در آن مشغول به کار هستید، میزان تجربه و قوی بودن رزومه شما و … اشاره کرد.

 

مدارک لازم برای مهاجرت کاری به مجارستان

شما باید ابتدا مدارک شغلی خود را جمع‌آوری کرده و در رزومه خود قرار دهید. دقت داشته باشید که هرچه رزومه شما قوی‌تر باشد شانس شما نیز برای اخذ ویزای کاری این کشور بیشتر خواهد بود. در گام بعدی شما باید با یک کارفرما در این کشور هماهنگ کرده و دعوت‌نامه‌ای را از او دریافت کنید. با دریافت این دعوت‌نامه می‌توانید مراحل مربوط به دریافت ویزای کاری را طی کنید.

کار-در-مجارستان

مهاجرت تحصیلی در کشور مجارستان

یکی دیگر از روش‌های بسیار خوبی که برای مهاجرت به مجارستان وجود دارد مهاجرت از طریق تحصیل در دانشگاه‌های این کشور است. امروزه دولت کشور مجارستان شرایطی را فراهم کرده تا هرساله دانشجویان زیادی از سراسر دنیا بتوانند در دانشگاه‌های این کشور مشغول به تحصیل شده و از این طریق اقامت مجارستان را دریافت کنند.

 

مزایای تحصیل در مجارستان

دانشگاه‌های کشور مجارستان از نظر علمی در جایگاه خوبی قرار دارند و امکانات این کشور نیز امکانات خوبی است. شما می‌توانید در حین تحصیل در دانشگاه‌های مجارستان به‌صورت پاره‌وقت مشغول به کار شوید و از طرف دیگر در صورت داشتن پتانسیل علمی می‌توانید اقدام به اخذ بورسیه تحصیلی این کشور نیز کنید. هزینه تحصیل در این کشور نیز بسیار مناسب است.

 

مدارک موردنیاز برای مهاجرت تحصیلی به مجارستان

کشور مجارستان یکی از کشورهایی است که امروزه شرایط خوبی را برای مهاجرت تحصیلی فراهم کرده است. برای این کار شما ابتدا باید درخواست خود را به دانشگاه‌های این کشور ارسال کرده و نامه تاییدیه خود را دریافت کنید. این نامه تاییدیه اولین مدرکی است که شما برای مهاجرت تحصیلی به این کشور به آن نیاز دارید. در گام بعدی شما باید مدارک تحصیلی دوره تحصیلی قبلی خود را به همراه ریز نمرات تمامی دوره‌های قبلی تهیه کنید.

از دیگر مدارک موردنیاز برای اخذ این ویزا نیز می‌توان به مدارک عمومی اشاره کرد که در ادامه درباره این مدارک صحبت خواهیم کرد.

مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور

از دیگر روش‌های رایجی که امروزه برای مهاجرت به مجارستان وجود دارد می‌توان به سرمایه‌گذاری در این کشور اشاره کرد. سرمایه‌گذاری در مجارستان را می‌توان یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت و ویزای این کشور دانست که می‌تواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد.

 

مزایای سرمایه‌گذاری در مجارستان

سرمایه‌گذاری در مجارستان می‌تواند به شما کمک کند تا در سریع‌ترین زمان ممکن ویزای خود را دریافت کنید. از طرف دیگر کشور مجارستان کشوری در حال پیشرفت است که فرصت‌های جذاب زیادی را برای سرمایه‌گذاری در اختیار شما قرار می‌دهد. نرخ پایین مالیات در این کشور به شما کمک می‌کند تا سریع‌تر پیشرفت کنید. از طرف دیگر امنیت نسبی اقتصادی در این کشور به شما کمک می‌کند تا سودآوری چند برابری داشته باشید و با خیالی راحت سرمایه‌گذاری کنید.

 

شرایط سرمایه‌گذاری در کشور مجارستان

شما از طریق روش‌های مختلفی می‌توانید اقدام به سرمایه‌گذاری در این کشور کنید. خرید ملک یکی از این روش‌هاست که به شما اجازه سرمایه‌گذاری در مجارستان را می‌دهد. از طرف دیگر شما می‌توانید اقدام به خرید یا ثبت یک شرکت در کشور مجارستان کنید. راه‌اندازی یک کسب‌وکار جدید و نو با یک طرح تجاری جذاب نیز می‌تواند از دیگر روش‌ها برای این کار باشد.

 

مدارک موردنیاز برای مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور

زمانی که قصد سرمایه‌گذاری در کشور مجارستان و مهاجرت به مجارستان از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور را دارید علاوه بر مدارک عمومی که بیان می‌کنیم شما نیازمند اثبات تمکن مالی خود از طریق نامه‌ای که از بانک دریافت می‌کنید و ارائه طرح تجاری در صورت ثبت شرکت در این کشور خواهید بود. در این روش هیچ نیازی به داشتن مدارک تحصیلی یا شغلی وجود ندارد. البته شما باید برای ثبت شرکت در این کشور سابقه مدیریتی نیز داشته باشید و مدارک آن را ارائه دهید.

سرمایه-گذاری-در-مجارستان

آشنایی با سایر روش‌هایی که برای مهاجرت به مجارستان وجود دارد

امروزه شما می‌توانید علاوه بر روش‌هایی که بیان کردیم از روش‌های دیگری نیز برای مهاجرت به کشور مجارستان استفاده کنید. روش اولی که برای این کار وجود دارد مهاجرت از طریق ازدواج است. در این روش شما باید با شخصی که اقامت کشور مجارستان را دارد و البته از تمکن مالی لازم برای حمایت مالی از شما در این کشور برخوردار است ازدواج کرده و به‌این‌ترتیب ویزا و اقامت خود را دریافت کنید. دقت داشته باشید که ازدواج شما نباید به‌صورت سوری باشد.

نکاتی مهم در خصوص شرایط زندگی در مجارستان

یکی از نکات بسیار مهمی که باید در خصوص شرایط زندگی در مجارستان بدانید این است که در این کشور واحد پولی یورو نیست و برخلاف سایر کشورهای عضو اتحادیه اروپا این کشور از واحد پول رسمی خود استفاده می‌کند که فورنیت نام دارد. یکی از نکات مثبت در خصوص شرایط زندگی و کار در این کشور این است که شما می‌توانید سطح درآمد بالایی را در کشور مجارستان تجربه کنید. به همین علت نیز امروزه افراد زیادی از سراسر دنیا قصد مهاجرت به مجارستان از طریق کارکردن در این کشور را دارند.

 

به‌طورکلی کیفیت زندگی در این کشور بسیار بالاست و مردم آن از رفاه اقتصادی خوبی برخوردار هستند. این کشور از نظر فرهنگی نیز کشور بسیار خوبی است و معمولا برای ایرانیان ساده است که بتوانند با مردم این کشور ارتباط بگیرند. از طرف دیگر نباید فراموش کنید که امروزه ایرانیان زیادی در این کشور زندگی می‌کنند. شما می‌توانید با آنها نیز در ارتباط باشید و تجربیات خوبی را از زندگی در این کشور به دست بیاورید.

یک نکته مهم دیگر در خصوص زندگی در کشور مجارستان این است که در این کشور امنیت بالایی وجود دارد. به همین علت نیز شما می‌توانید با خیالی راحت در هر ساعتی از شبانه‌روز در این کشور به گردش و فعالیت بپردازید.

تعیین وقت سفارت برای مهاجرت به مجارستان

یکی از مهم‌ترین مراحلی که برای مهاجرت به مجارستان وجود دارد تعیین وقت سفارت است. در واقع شما پیش از این‌که به سفارت این کشور مراجعه کرده و مدارکی که در بخش‌های بعدی معرفی می‌کنیم را به سفارت این کشور ارائه دهید باید اقدام به تعیین وقت سفارت کنید. برای این کار کافی است که وارد سایت رسمی سفارت این کشور شده و در بخش ارسال درخواست تعیین وقت سفارت فرمی که برای شما ظاهر می‌شود را تکمیل کنید.

 

دقت داشته باشید که اطلاعاتی که در این فرم وارد می‌کنید حتما باید معتبر و صحیح باشند. درصورتی‌که هرگونه تناقضی در اطلاعات وارد شده از جانب شما وجود داشته باشد درخواست شما رد شده و شما دوباره باید تمامی این مراحل را طی کرده و منتظر بمانید. پس از ارسال درخواست طی یک بازه زمانی چندروزه ایمیلی برای شما ارسال می‌شود که تاریخ و زمان مراجعه شما به سفارت این کشور در آن مشخص شده است.

 

در تاریخ مشخص شده شما باید با دردست‌داشتن مدارک خود به سفارت این کشور مراجعه کرده و درخواست خود برای صدور ویزا و اقامت این کشور را به‌صورت حضوری پر کنید.

مجارستان

مدارک موردنیاز برای مهاجرت به مجارستان

در بخش‌های قبلی درباره مدارک تخصصی که شما در هریک از روش‌ها برای مهاجرت به مجارستان به آنها نیاز دارید صحبت کرده و اطلاعات مفیدی را در این زمینه در اختیار شما قرار دادیم. علاوه‌برآن مدارک شما به مدارک عمومی نیز برای مهاجرت به این کشور نیاز دارید که در این بخش درباره این مدارک صحبت خواهیم کرد. اولین مدارکی که شما نیاز دارید مدارک شخصی شما هستند. شما باید نسخه‌های ترجمه شده از شناسنامه، کارت ملی و پاسپورت خود را تهیه کنید.

 

در گام بعدی شما باید دو قطعه عکس 3 در 4 از خود تهیه کنید که مطابق با استانداردهای سفارت این کشور باشند. داشتن بیمه‌نامه مسافرتی برای مهاجرت به این کشور از اهمیت بالایی برخوردار است و حتما پیش از مراجعه به سفارت مجارستان باید آن را تهیه کنید. از طرف دیگر شما باید نامه‌ای مبنی بر عدم سوپیشینه را نیز تهیه کرده و به لیست مدارک خود اضافه کنید.

درصورتی‌که شما هم هرگونه سوالی در خصوص مدارکی که برای مهاجرت به کشور مجارستان به آنها نیاز دارید داشتید می‌توانید از خدمات مشاوره‌ای که توسط موسسه مهاجرتی ما ارائه می‌شود استفاده کرده و به پاسخ سوال خود برسید.

استفاده از خدمات موسسه مهاجرتی ما

مهاجرت به کشورهای خارجی همواره ممکن است دغدغه‌های زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. در بسیاری از مواقع ممکن است مشکلاتی در این مسیر برای شما به وجود بیاید که نتوانید آنها را حل کنید یا این‌که نیاز داشته باشید تا سوالاتی را در خصوص شرایط زندگی در کشورهای خارجی مانند کشور مجارستان بدانید. در این شرایط بهتر است که شما از خدمات مشاوره افرادی که تجربه و تخصص بیشتری نسبت به شما در این زمینه دارند استفاده کنید.

 

 

این مسئله برای مهاجرت به کشور مجارستان نیز صدق می‌کند. اگر شما هم به دنبال یک موسسه حقوقی و مهاجرتی معتبر هستید که پاسخ سوالات خود را از طریق آن بیابید و مشکلاتی که در طول مسیر مهاجرت به این کشور برایتان به وجود می‌آید را حل کنید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما از خدمات موسسه مهاجرتی ما یعنی موسسه مهاجرتی کاربین نیز بهره ببرید. استفاده از این خدمات می‌تواند مزایای بسیار زیادی را برای شما به همراه داشته باشد.

 

 

یکی از مهم‌ترین این مزایا این است که شما می‌توانید اطلاعات دقیق و به‌روزی را در خصوص شرایط و مزایای مهاجرت به مجارستان به دست بیاورید. مشاوران ما دارای تجربه بالایی در این زمینه هستند و می‌توانند راهنمایی‌های لازم را به نحو احسنت به شما ارائه دهند. علاوه بر این نباید فراموش کنید که هزینه استفاده از خدمات ما نیز بسیار مناسب است و نیازی نیست که برای دریافت خدمات مشاوره هزینه بالایی را بپردازید.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر