مهاجرت به اروپا از ترکیه

شرایط مهاجرت از ترکیه به اروپا

ترکیه موقعیت جغرافیایی منحصر به فردی دارد که بخشی از آن در آسیا و بخشی دیگر در اروپا قرار دارد، از نظر سرزمین و جمعیت در بین کشورهای بزرگ منطقه قرار دارد و مساحت آن از هر کشور اروپایی بیشتر است. حال در این مقاله مهاجرت از ترکیه به اروپا را بررسی می کنیم.

 

ترکیه با 84 میلیون نفر جمعیت در سال 2022، به عنوان کشوری پهناور با چشم انداز زیبا و دارای طبیعتی چشم گیر، حیوانات و گیاهان، جنگل های سبز، سواحل جذاب و رودخانه های مسحور کننده شناخته شده است.

 

از آنجایی که کشور ترکیه گسترده است، آب و هوای بسیار متفاوتی دارد. اما بیشتر اوقات کشوری با تابستان های گرم و زمستان های برفی در شمال است. در حالی که جنوب در تمام طول سال دارای آب و هوای زیبای مدیترانه ای است.

 

شهرهای اصلی ترکیه، آنکارا، استانبول، آنتالیا، ازمیر و ترابزون به یک جاذبه جهانی برای جهانگردان در سراسر جهان تبدیل شده اند، با مکان ها و شگفتی های تاریخی متعدد، غذاهای خاص، فرهنگی مهمان نواز در ترکیه است.

 

اقتصاد کشور ترکیه بیشتر از کشاورزی به بخش های صنعت و خدمات تبدیل شده است. ترکیه همچنین دارای منابع طبیعی متنوعی است و طیف وسیعی از فعالیت های تولیدی را پشتیبانی می کند. تجارت خارجی همچنین نقش فزاینده ای در اقتصاد ترکیه داشته است.

سیستم آموزشی ترکیه شامل پنج بخش اصلی است. اولین مورد آموزش ابتدایی بوده که کاملا رایگان است. این مقطع تحصیلی از شش سالگی شروع شده و در حدود پنج سال طول می کشد. تحصیلات متوسطه که نیمی از دانش آموزان در دوره راهنمایی و دبیرستان هر کدام به مدت سه سال ادامه می دهند. به علاوه تعداد زیادی آموزشگاه فنی و حرفه ای وجود دارد که ممکن است پس از اتمام دوره راهنمایی وارد این مدارس شود. به علاوه بیش از 1200 موسسه آموزش عالی و بیش از 60 دانشگاه وجود دارد. 

 

از بزرگترین و مشهورترین دانشگاه ها می توان به دانشگاه فنی خاورمیانه در آنکارا، دانشگاه فنی استانبول و دانشگاه هاچتپه آنکارا اشاره کرد.

مراقبت های بهداشتی در ترکیه توسط دولت و مراقبت های بهداشتی خصوصی انجام می شود، اگرچه همه کارگران تحت پوشش سیستم تامین اجتماعی نیستند که می توانند از خدمات درمانی بیمه استفاه کنند.

فرم مشاوره رایگان

اقامت-اروپا-از-ترکیه

شما مقاله ی مهاجرت از ترکیه به اروپا را مشاهده می کنید .

چگونه می توان شهروندی و گذرنامه ترکیه را دریافت کرد؟

راه های شهروندی ترکیه

اگر به فکر زندگی و کار دائم در ترکیه هستید و می خواهید برای شهروندی ترکیه اقدام کنید، می توانید از چند روش این کار را انجام دهید. 


 • شهروندی از طریق تابعیت

اگر چندین سال است که توسط دولت کشور به صورت قانونی در ترکیه زندگی می کنید، می توانید از طریق تابعیت درخواست شهروندی کنید، تابعیت یکی از رایج ترین روش های دریافت شهروندی است. اگر شما به مدت پنج سال از طریق ویزای کار یا از طریق ویزای دانشجویی در ترکیه زندگی کرده اید، واجد شرایط برای دریافت شهروندی از طریق تابعیت هستید.


 • شهروندی ترکیه از طریق ازدواج

اگر با یک شهروند ترکیه ازدواج کنید، می توانید شهروندی ترکیه را به مدت 3 سال دریافت کنید، این ازدواج می تواند در داخل یا خارج از ترکیه انجام شود، اما کنسولگری خارجی باید از ازدواج مطلع شود. پس از ازدواج ویزای 1 ساله دریافت خواهید کرد که می تواند قابل تمدید باشد و به شما امکان کار و زندگی در ترکیه را می دهد، پس از 3 سال می توانید شهروندی ترکیه را دریافت کنید.


 • شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری

روش های زیادی برای دریافت شهروندی ترکیه از طریق سرمایه گذاری وجود دارد، این روش ها عبارتند از:


 1. خرید ملک و دریافت اقامت

ساده ترین روش برای سرمایه گذاری در ترکیه، سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است. آغاز این پروژه سرمایه گذاری از سال 2018 بود که به افراد و خانواده های آنها فرصتی منحصر به فرد برای دریافت تابعیت در مدت زمان کوتاه با خرید ملکی با ارزش ارائه می دهد. البته این خرید باید با 250،000 USD باشد و اموال نیز باید به مدت سه سال حفظ شود و تابعیت ترکیه پس از 6 ماه صادر می گردد.


 1. برای گرفتن تابعیت یک ملک داشته باشید

در این گزینه هیچ محدودیتی در سرمایه گذاری یا ارزش ملک وجود ندارد، در صورت خرید هر ملک با ارزش معقول در ترکیه، شما یک اقامت 1 ساله دریافت خواهید کرد، می توانید آن را هر ساله تمدید کنید. هنگامی که 5 سال را سپری کردید و ملک به نام شما بود، می توانید درخواست شهروندی ترکیه را بدهید.


 1. در یک شرکت برای شهروندی ترکیه سرمایه گذاری کنید

اگر دو میلیون دلار در شرکت ترکیه سرمایه گذاری کرده و یا سهام این شرکت را خریداری کنید، می توانید برای شهروندی سریع اقدام کنید. اما نباید از زمان آن سه سال گذشته باشد.


 1. سپرده بانکی

برای انجام این روش، واریز مبلغ ثابت سپرده 500000 دلار به مدت 3 سال در یکی از بانک های ترکیه لازم است. در این صورت می توانید شهروندی ترکیه را دریافت کنید.


 1. برای دریافت گذرنامه در ترکیه شغل راه اندازی کنید

تأسیس شرکت، شهروندی ترکیه را به شما می دهد و می توانید برای همیشه در ترکیه زندگی کنید. اما یک شرط مهم وجود دارد و آن این است که شرکت یا سازمان شما باید 50 فرصت شغلی برای شهروندان بومی ایجاد کند اگر شما این شرایط را داشته باشید، می توانید شهروندی ترکیه را دریافت کنید.


چنانچه به فکر گرفتن تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری هستید، داشتن شرایط زیر الزامی است:


شما باید بالای 18 سال داشته باشید، از سلامتی کافی، دانش اولیه زبان ترکی، درآمد مناسب و عدم سابقه کیفری نیز برخوردار باشید.


در صورتی که سرمایه گذاری در ترکیه را برای دریافت شهروندی انتخاب کردید، می توانید می توانید بدون ویزا به 111 کشور سفر کنید، پس از 60 سال از قانون بازنشستگی بهره مند شوید.


 سرمایه گذار می تواند چندین تابعیت را برای فرزندان و نوه های خود و همچنین آموزش رایگان برای کودکان زیر 18 سال خود را در مدارس دولتی ترکیه بدست بیاورد.

گرفتن اقامت اروپا با ویزای ترکیه از چه راه هایی امکان پذیر است؟

شهروندی ترکیه یکی از آسان ترین روش ها برای دریافت اقامت اروپا است. برای دریافت اقامت اروپا می توان از روش های مختلفی همچون سرمایه گذاری، خرید ملک، تحصیلی، کاری، ازدواج و یا از طریق فرزند اقدام کرد که همگی این روش ها در صورتی امکانپذیر است که بتوان پاسپورت ترکیه را دریافت کرد.

 

 

ویزای ترکیه به لحاظ رتبه بندی در جایگاه 53 کشورهای جهان است، در صورتی که ویزای ایران در رتبه 101 ام قرار دارد. بنابراین افرادی که بتوانند ویزای ترکیه را دریافت کنند، می توانند به دیگر کشورها از جمله آلبانی، بوسنی و هرزگوین، مولداوی، مونته گرو، مقدونیه شمالی، صربستان و اوکراین مهاجرت کنند.

 

 

بنابران شهروندی ترکیه یکی از راحت ترین و مقرون به صرفه ترین مسیرهای ورود به ایالات متحده آمریکا است. شهروندان ترکیه واجد شرایط ویزای سرمایه گذاری E-2 ایالات متحده هستند.

در حال حاضر گذرنامه ترکیه با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات، می تواند به عنوان روشی برای اجازه اقامت اروپا ارائه شود.  علاوه بر این ویزای ترکیه اجازه دسترسی بدون ویزا به کشورهای شینگن اروپا را نیز می دهد.

 

 

تاکنون تابعیت ترکیه یکی از جذاب ترین روش های گرفتن اقامت اروپا است. با صدور 2،611 گذرنامه جدید ترکیه در سال 2018، ترکیه پیشروترین کشور در این زمینه است.

 

سرمایه گذاری فقط به مدت 3 سال، بدون حداقل اقامت در ترکیه، بدون اعلام ثروت، بدون مالیات بر درآمد خارج از کشور، بدون آزمون زبان، امکان پذیر است.

مراحل-درخواست-شینگن

شما مقاله ی مهاجرت از ترکیه به اروپا را مشاهده می کنید .

چرا تابعیت ترکیه از طریق سرمایه گذاری بسیار محبوب است؟

پاسخ این سوال ویزای E2  است. می توانید لیست انتظار چند ساله و دو برابر قیمت EB-5 را  با این ویزا دور بزنید.

 

در واقع ویزای E2 یک ویزای غیر مهاجرتی است که به اتباع خارجی کشورهای خاص اجازه می دهد تا با سرمایه گذاری قابل توجه (در حدود 100000 دلار) در یک تجارت آمریکایی در ایالات متحده زندگی و کار کنند.

 

با داشتن ویزای ترکیه، می توانید برای ویزای سرمایه گذاری E-2 اقدام کنید. در حالی که کسانی که دارای ویزای چین یا هند و غیره هستند نمی توانند درخواست ویزای E2 دهند. با ویزای E-2 می توانید از تمام مزایای داشتن گرین کارت آمریکا  نیز بهره مند شوید.

ویزای شینگن چیست؟

ویزای-شینگن

ویزای شینگن برای سفرهای ترانزیتی یا اقامت کوتاه مدت در محدوده شینگن به مدت بیش از 90 روز و به مدت 180 روز در نظر گرفته شده است.

 

 

 ویزای ورود به شینگن را می توان از کشورهای عضو شینگن تهیه کرد که این اعتبار نیز برای سفر به منطقه شینگن معتبر است و باید در کشور مقصد اصلی درخواست شود. اگر قصد سفر به چندین کشور شینگن را دارید، هیچ یک از این کشورها مقصد اصلی شما نخواهند بود و باید از کشوری که برای اولین بار وارد آن شده اید، درخواست ویزا کنید.

 

 

کشورهای عضو شینگن: اتریش، بلژیک، دانمارک، جمهوری چک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیختن اشتاین، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسپانیا، سوئد و سوئیس.

 

 

متقاضی باید قبل از انقضا ویزا از منطقه شینگن خارج شود. علاوه بر این، متقاضی باید بودجه کافی برای مدت اقامت داشته باشد و همچنین اسناد پشتیبانی مناسب را ارائه دهد.

درخواست ویزای شینگن کوتاه مدت در ترکیه

برای ورود به منطقه شینگن به ویزای شینگن نیاز دارید. این ویزا به 26 کشور عضو کنوانسیون امکان دسترسی می دهد و دارنده این ویزا می تواند برای مدت و شرایط مشخص به یکی از کشورهای عضو توافق نامه شینگن سفر کند. ماهیت و هدف سفر متقاضی، نوع و مدت زمان ویزای شینگن را تعیین می کند.

 

به عبارت دیگر، هدف از سفر شما پیوستن به یک تور توریستی یا تجارت و یا صرفاً چند ساعت گذراندن در یکی از کشورهای عضو است، این نوع ویزا و مدت اعتبار آن را تعیین می کند. ویزای شینگن توسط هر یک از کشورهای عضو این معاهده قابل صدور است و طبق قوانین خاص، دارنده می تواند در طول اعتبار ویزا بدون هیچ مشکلی در هر یک از کشورهای منطقه شینگن سفر کند.

شما مقاله ی مهاجرت از ترکیه به اروپا را مشاهده می کنید.

معرفی انواع ویزای شینگن

انواع ویزای شینکن

بسته به هدف سفر متقاضی، نوع ویزای شینگن مشخص می شود. از طرف دیگر نوع این ویزا اعتبار این ویزا را مشخص می کند. انواع ویزاهای شینگن تعیین می کند که چگونه و در چه شرایطی به یک یا چند کشور شنگن وارد شوید.

 

 • ویزای اتحادیه شینگن (USV)
 • ویزای اعتبار محدود منطقه ای (LTV)
 • ویزای ملی

معرفی ویزای اتحادیه شینگن

ویزای شینگن در واقع ویزای توریستی اروپا است. دارنده ویزا می تواند هر 6 ماه یک بار حداکثر 90 روز در منطقه شینگن سفر و اقامت کند.


بسته به هدف متقاضی از سفر به هر یک از کشورهای عضو پیمان، ویزاهای شینگن به سه دسته ویزاهای A ،B و C تقسیم می شوند که البته یکی از آنها ویزای متقاضی است.


الف) ویزای شینگن نوع   A  

ویزای نوع A ویزای ترانزیت فرودگاه است که فقط به شما امکان می دهد پرواز خود را در یکی از فرودگاه های شینگن تغییر دهید و به کشوری خارج از منطقه شینگن سفر کنید. این ویزا فقط برای استفاده در فرودگاه های شینگن معتبر است و اجازه خروج از فرودگاه را ندارید.


ب) ویزای شینگن نوع B

ویزای نوع B نیز نوعی ویزای ترانزیت است که پیوست آن به گذرنامه، به فرد اجازه می دهد حداکثر ظرف مدت 5 روز از قلمرو کشوری در منطقه شینگن عبور کند.


ج) ویزای شینگن نوع C

ویزای نوع C یک ویزای کوتاه مدت برای سفر به منطقه شینگن است و شخص مجاز به اقامت در یک کشور عضو شینگن برای مدت زمان مشخصی است که هنگام دریافت این نوع ویزا مشخص شده است.


البته ویزای نوع C بسته به اهداف سفر و شرایطی که فرد متقاضی دارد به سه دسته تقسیم می شود:


 • ویزای یک بار ورود شینگن
 • ویزای دوبار ورود شینگن
 • ویزای چند بار ورود شینگن
اخذ-ویزای-شینکن-از-ترکیه

چرا ویزای شینگن از ترکیه؟

با توجه به شرایط موجود با تعداد زیاد پناهندگان از ایران و همچنین سیاست کلی روابط بین الملل کشورهای شینگن، اخیراً اخذ ویزا از سفارتخانه های منطقه شینگن در ایران دشوارتر شده است. گرفتن وقت سفارت در ایران یکی دیگر از مشکلات گرفتن ویزا است.


طبق آمار سالهای اخیر، سازمان مهاجرت روند نزولی در اخذ ویزای شینگن از ایران برای هموطنانمان نشان می دهد. در مقابل آمار موجود سفارت های شینگن از ترکیه نسبت به آمار سفارت های شینگن در ایران برای هموطنان ما نسبتاً بهتر است.


به عبارت دیگر، شانس گرفتن ویزا بیشتر از سفارت خانه های منطقه شینگن در ترکیه است. اگر متقاضی ایرانی مدارک لازم برای ویزای شینگن از ترکیه را داشته باشد، شانس بیشتری برای دریافت ویزا دارد.

چرا شینگن؟

شرایط و مراحل اخذ ویزای شینگن از ترکیه

شرایط اخذ ویزای شینگن از ترکیه اساساً به این معنی است که آیا یک شهروند ایرانی شرایط و ضوابط لازم را برای درخواست این ویزا در سفارت های شینگن در ترکیه را دارد یا خیر.

 

گرفتن ویزای منطقه شینگن ترکیه یکی از مهمترین مراحل دریافت ویزا است. بنابراین بهتر است قبل از اقدام به تکمیل مدارک شرایط خود را از مشاورین شرکت بررسی نمایید.

 

 

از جمله مواردی که باید در ویزای شینگن مورد بررسی قرار داد، موارد زیر است:

 

 • شرط سنی که برای افراد مجردی که زیر 30 سال سن داشته و هیچ گونه سفر به اروپا هم نداشته است، سخت تر است.
 • مدارک شناسایی
 • مدارک اقامتی
 • مدارک مالی و کاری در ترکیه
 • سابقه سفر متقاضی
 

اما برای دریافت ویزای شینگن از ترکیه، مهمترین مرحله گرفتن وقت سفارت حوزه شینگن از ترکیه است. بهترین راه حل این است که از کارشناسان مهاجرت در این زمینه مشاوره بگیرید.

راه-های-اقامت-از-ترکیه-در-اروپا

مدارک مورد نیاز برای ویزای شینگن از ترکیه

 • پر کردن فرم درخواست ویزا
 • دو عکس مناسب (بیومتریک)
 • گذرنامه با اعتبار بیش از شش ماه
 • در صورت لزوم، نامه رکامنت به سفارت مربوطه به زبان های کشور مقصد یا به زبان انگلیسی
 • محل اسکان از دولت ترکیه
 • کارت اقامت با بیش از 6 ماه معتبر است (تعداد ماهها به کشور بستگی دارد)
 • ترجمه شناسنامه یا کارت ملی با مهر دادگاه
 • ترجمه سند ازدواج
 • اگر در ایران شغل یا شغلی دارید، اسناد کار و تجارت را با مهر دادگاه ترجمه کنید. و اگر در ترکیه شغل رسمی دارید، یک سند استخدام مانند کارت آبی یا ویزای کار دریافت کنید. اگر در ترکیه شرکتی دارید، اسناد تجاری خود را در ترکیه دریافت کنید
 • گردش 6 ماهه حساب بانکی از ترکیه را پرینت بگیرید. (پیشنهاد ما این است که متقاضیان سعی کنند نقدینگی بیش از 10 هزار دلار و گردش حساب بیش از 100 هزار دلار نشان دهند).
 • ترجمه سند خانه، مغازه از ترکیه در صورت وجود
 • تهیه مدارک بیمه توسط دولت الکترونیکی ترکیه
 • رزرو بلیط
 • ارائه نامه دعوت از بستگان و دوستان و یا رزرو هتل
 

البته این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی این مدارک باید به زبان رسمی سفارت ترجمه شوند و در روز انگشت نگاری توسط متقاضی به سفارت تحویل داده شود.

در صورتی که فرزندی داشته که در حال تحصیل در ترکیه است، حتما برگه اشتغال به تحصیل از دولت ترکیه را داشته باشید.

بررسی دیگر خصوصیات ویزای شینگن

ویزای-شنگن
 • زمان اعتبار ویزای شینگن

در مورد اعتبار ویزای شینگن، یک تصور غلط رایج وجود دارد که دو نکته جداگانه مشخص نیست. در تاریخی که غالباً با یکدیگر اشتباه گرفته می شود و برای بیشتر متقاضیان، تعریف دقیق و مشخصی از آنها وجود ندارد. اعتبار ویزای شینگن و تعداد روزهای اقامت مجاز که معمولاً به ترتیب 6 ماه و 3 ماه است.


این را با یک مثال توضیح می دهیم، در صورتی برای اولین روز سپتامبر ویزای فردی صادر شود، وی قادر است تا اواخر فوریه سال بعد وارد حوزه شینگن شود. دقیقا معادل همان 6 ماه تاریخ اعتبار ویزای شینگن متقاضی است.


با این حال، تعداد روزهای مجاز برای اقامت به این معنی است که دارنده ویزا می تواند در این دوره شش ماهه حداکثر 90 روز در منطقه شینگن بماند و باید تا پایان این دوره 90 روزه از منطقه شینگن خارج شود.


البته لازم به ذکر است که برای افرادی که سابقه سفر و اقامت در منطقه شینگن را ندارند، کد ویزای آنها 1 خواهد بود. این بدان معنی است که با ویزای اخذ شده، آنها فقط می توانند وارد این منطقه شوند. از طرف دیگر، اقامت مجاز آنها در منطقه شینگن به جای 90 روز فقط 15 روز است.


با توجه به اعتبار ویزای شینگن، توجه به این نکته مهم است که برای سفر هر شخص کد خاصی در نظر گرفته شده است که نشان می دهد در این دوره 90 روزه چند بار مجاز به سفر هستند.


 به عنوان مثال، شخصی با ویزای شینگن چندگانه می تواند 90 روز از اقامت مجاز خود به مدت 3 ماه در منطقه شینگن بگذرد یا این فرصت 90 روزه را به اشتراک بگذارد و چندین بار از آن استفاده کند.


با این وجود، در صورت ورود کد تک (تک ورود) در ویزای شینگن، حتی اگر وی فقط یک روز در منطقه شینگن بوده و به هر دلیلی از اروپا خارج شده باشد و اعتبار 180 روزه ویزا وی همچنان باقی است، باید درخواست کند. درخواست ویزای ورود مجدد به منطقه شینگن و تا زمان صدور ویزای جدید، اجازه ورود به هیچ یک از کشورهای منطقه را نخواهد داشت.

دلایل رد شدن ویزای شینگن چیست؟

 • اسناد جعلی! تحت هیچ شرایطی نباید با داشتن مدارک جعلی برای ویزای شینگن اقدام کنید، زیرا درخواست شما در 99٪ موارد رد می شود.
 • فعالیت مجرمانه در گذشته یا حال
 • پاسپورت آسیب دیده
 • عدم توضیح کافی درباره دلایل سفر
 • گذرنامه نامعتبر (اعتبار گذرنامه در زمان درخواست کمتر از 3 ماه)
 • نامه مرجع غیر معتبر
 • عدم تعیین هدف سفر
 • عدم وجود شواهد در مورد تمکن مالی برای سفر
 • گواهی تولد یا ازدواج نامعتبر
 • بیمه مسافرتی نامعتبر
 • عدم امکان ارائه اسناد اسکان
دلایل-رد-ویزای-شینگن

چگونه می توان در شینگن بدون ویزا تردد کرد؟

برای اینکه بتوانید بدون ویزا در منطقه شینگن سفر کنید، باید تابعیت یکی از کشورهای عضو منطقه شینگن را داشته باشید یا اجازه اقامت در یکی از این کشورها را داشته باشید. آسانترین راه برای به دست آوردن محل زندگی در کشورهای شینگن شرکت در برنامه “ویزای طلایی” این کشورها است.


بر اساس این برنامه، شما می توانید در چنین کشورهایی ملک خریداری کنید و اقامت دائم را دریافت کنید. البته خرید ملک در هر یک از این کشورها شرایط متفاوتی دارد. یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه خرید املاک و مستغلات در یونان است که فقط به 250،000 یورو سرمایه گذاری ملک، سرمایه نیاز دارد. البته روش های مختلف دیگری نیز برای دریافت اجازه اقامت در یونان وجود دارد.

مقاله ی پیشنهادی : کار در اروپا

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

4 پاسخ

 1. آیا لا توجه به اینکه در اروپا خانه دارم و برای اخذ ویزای اقامت تمکن مالی شرایط لازم را دارم، می توانم با اخذ کرملین کارت ترکیه از سفارت آنکارا برای ویزای تمکن مالی اقدام کنم یا فقط می توانم ویزای توریستی بگیرم ؟

  1. سلام. برای ترکیه در حال حاضر نمیتونید اقدام کنید برای ویزای تمکن مالی. ولی اگر برای اروپا هم میخواید که اقدام کنید باید مبلغ به حساب یورو داشته باشید حتما.

 2. سلام خسته نباشید
  مهاجرت از ترکیه به اروپا آسونتر از اقدام برای مهاجرت مستقیم به اروپاست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر