حداقل سرمایه برای مهاجرت

حداقل سرمایه برای مهاجرت

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری یکی از جدیدترین انواع مهاجرت است که اخیراً مورد توجه بسیاری از کشورها قرار گرفته است. مهاجرت از طریق سرمایه گذاری امروزه در ایالات متحده آمریکا، پرتغال، کانادا، انگلستان، اسپانیا، استرالیا، قبرس و غیره به یکی از مهمترین روش های مهاجرتی تبدیل شده است.


سنت کیتس و نویس، که در سال 1984 با خرید ملک یا انجام تجارت، سرمایه گذاران را برای اقامت در این کشور تشویق می کرد اولین کشور در نوع خود بود که برای سرمایه گذاری از مهاجران استقبال می کرد.تا سال 2006، اگرچه این نوع اقامت (مهاجرت سرمایه گذاری) در تعداد قابل توجهی از کشورها رواج داشت، اما هنوز چندان مورد استقبال قرار نگرفته بود تا اینکه این امر در ایالات متحده آمریکا با رویکردهای جدید برای افزایش سرمایه گذاری های داخلی رو به افزایش یافت. ظاهرا ارائه این نوع ویزا توسط آمریکا به مرور زمان باعث شد تا سایر کشورها نیز این نوع ویزا را ارائه دهند. به ویزای سرمایه گذاری در دیگر کشور های جهان ویزای طلایی، گولدن ویزا و یا پاسپورت طلایی نیز می گویند.


پرتغال و اسپانیا را می توان از جمله کشورهایی برشمرد که در سال های اخیر در زمینه ارائه ویزای سرمایه گذاری مورد توجه بسیاری قرار گرفته و از این لحاظ محبوبیت زیادی را نیز کسب کرده اند.


فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

بهترین-کشورها-برای-سرمایه-گذاری

ویزای سرمایه گذاری چیست؟

یکی از انواع ویزای مهاجرتی ویزای سرمایه گذاری است. افرادی که می خواهند برای اهداف سرمایه گذاری مهاجرت کنند می توانند از این ویزا استفاده کنند. این ویزا همراه با مزایای بسیاری است، اما برای داشتن تمام این مزایا باید هزینه بیشتری نسبت به سایر ویزاها پرداخت کنید.

شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. ویزای طلایی نام دیگری است که به ویزای سرمایه گذاری اطلاق می شود و در سال های اخیر در لیست ویزاهای ارائه شده توسط برخی کشورها به خصوص کشورهای بزرگ، توسعه یافته و مرفه مانند پرتغال و اسپانیا برای مهاجرت قرار گرفته است.

هدف از این ویزا جذب سرمایه گذاری خارجی، رشد و توسعه اقتصادی، ایجاد شغل، پیشرفت علمی و پروژه های راه اندازی و کارآفرینی است. ویزای سرمایه گذاری یکی از ویزاهای محبوبی است که به افراد اجازه می دهد پس از سرمایه گذاری برای مدتی برای اقامت دائم یا شهروندی نیز اقدام کنند.

 

برخلاف تصور بسیاری از افراد، ویزای سرمایه گذاری یک ویزایی است که شما می توانید با آن در کشور مقصد به خرید ملک، سهام دولتی، اوراق بهادار و غیره بپردازید.

اما به شکلی دیگر، سرمایه گذار باید تعدادی از الزامات و انتظارات را برآورده کرده باشد. برای ویزای استارت آپ و کارآفرینی تعداد الزامات از جمله راه اندازی یا خرید یک کسب و کار، ایجاد شغل، استخدام تعداد معینی از شهروندان به عنوان نیروی کار، سودآوری و دستیابی به گردش مالی مشخص سالانه و غیره در کشور مقصد مهم می باشد.

نحوه دریافت ویزای سرمایه گذاری

در حال حاضر، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری برای همه کشورها امکان پذیر نیست، اما قانون ویزای سرمایه گذاری در اکثر کشورها ایجادشده و اجرا می شود و همچنین هر ساله کشورهای بیشتری از این ویزا در قوانین مهاجرتی خود استفاده می کنند.

 

واضح است که هر کشور قوانین خاص خود را در زمینه مهاجرت برای سرمایه گذاری دارد. برخی از کشورها چندین برنامه مهاجرتی را برای سرمایه گذاری به مهاجران خود ارائه می دهند، در حالی که برخی دیگر تنها یک راه برای سرمایه گذاری دارند.

 

از سوی دیگر، مزایای این نوع ویزا از کشوری به کشور دیگر متفاوت است. برخی از کشورها اقامت دائم یا تابعیت را از طریق سرمایه گذاری اعطا می کنند، اما در برخی کشورها تنها اقامت موقت 2 تا 5 ساله اعطا می شود، البته در مورد دوم این کمتر رایج می باشد.

 

از طرفی فرآیند و روش اخذ ویزای سرمایه گذاری کاملاً به کشور مقصد شما بستگی دارد. انتخاب کشوری که در آن سرمایه گذاری می شود باید با دقت و اطلاعات کافی انجام شود، زیرا اولاً علاوه بر هزینه های بالا، ریسک سرمایه گذاری نیز زیاد است و در صورت عدم توسعه اقتصادی تنها امکان بهره مندی از “سرمایه گذاری” وجود ندارد اما ممکن است که موجب از بین رفتن سرمایه اولیه شما نیز بشود.

 

بنابراین، بهتر است کشوری را انتخاب کنید که سود بیشتر و ریسک کمتری برای سرمایه گذاری را به همراه داشته باشد. ثانیاً، سرمایه گذاری در کشور مورد نظر دارای مزایای قانونی بیشتر و همچنین رفاه بهتر، کیفیت زندگی بهتر، اقتصاد، امنیت، آزادی سیاسی، فرهنگ عمومی و غیره را نیز به همراه داشته باشد. ما در ادامه در مورد اینکه بهتر است که کدام کشور را انتخاب کنید اطلاع کاملی را برای شما فراهم کرده ایم.

شرایط-مهاجرت-سرمایه-گذاری

شرایط مهاجرت سرمایه گذاری

همانطور که از نام آن پیداست، برای سرمایه گذاری باید خرید ملک، ثبت کسب و کار، راه اندازی کسب و کار و کارآفرینی، خرید کارخانه، سهام شرکت، سهام اوراق قرضه و غیره را انجام دهید.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری معمولاً از ابتدا اجازه اقامت دائم را نمی دهد و مدت معینی (در اکثر کشورها 5 سال) را از طریق کارآفرینی، راه اندازی و غیره را برای دریافت اقامت درنظر گرفته اند.


لازم به ذکر است که برای مهاجرت از طریق این روش ها لازم است که الزاماتی را که در نظر گرفته شده است را در نظر گرفته باشید. علاوه بر این، در این دوره پنج ساله، فرد نمی تواند سرمایه خود را دریافت کند و تنها در ازای سرمایه گذاری خود مجوز اقامت دائم را دریافت می کند.

البته مجوز اقامت به این معنا نیست که حضور در کشور مورد نظر شما اجباری است. البته تقریباً همه کشورها ممکن است که نیاز داشته باشند شما در کشور آنها به مدت 14 روز در سال، 7 روز، 1 ماه و … حضور داشته باشید.


پس از پایان مدت مشخصی از ویزای سرمایه گذاری، فرد می تواند ویزای خود را تمدید کند. برای دریافت کارت اقامت یا شهروندی در کشور مورد نظر نیاز به حداقل هزینه سرمایه گذاری هستید.

در کشورهای اروپایی با سطح کیفی بالا هزینه این ویزا حدود 500 تا 600 یورو است. این در حالی است که در برخی از کشورهای اروپای شرقی مانند یونان و ترکیه به ترتیب 250000 یورو و در آمریکا سرمایه مورد نیاز چیزی حدود دو میلیون دلار بوده و در استرالیا 1.5 تا 5 میلیون دلار استرالیا است. در کانادا نیز بسته به استانی که درخواست داده اید این از 150 هزار دلار تا 1 میلیون دلار کانادا متغیر می باشد

مزایای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

با مهاجرت از طریق سرمایه گذاری فرد متقاضی می تواند خانواده خود یعنی همسر و فرزندانش را نیز در کشور محل اقامت خود همراه داشته باشد. در اکثر مواقع هم فرزند و هم همسر می توانند کار کنند. در برخی کشورها محدودیت سنی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری و همچنین مدرک زبان معتبر مانند آیلتس را از شما درخواست می کنند.

 

ثبت کسب و کار یا کارآفرینی مرتبط با راه اندازی یا سرمایه گذاری در یک شرکت و غیره شامل داشتن سوابق تحصیلی و مدیریتی مناسب است.

 

یکی از بزرگترین مزایای سرمایه گذاری دریافت سریعتر مجوز اقامت دائم است. توجه داشته باشید که افامت از طریق سرمایه گذاری در یک کشور به طور کلی محدود به شهر یا استانی از کشور نیست و فرد می تواند در هر نقطه از آن کشور زندگی یا کار کند.

 

به دلیل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، همسر فردی که در کشور مهاجرت کرده زندگی می کند می تواند به طور مستقل کار و تحصیل کند و فرزندان خود را نیز مانند هر کودکی بومی به مدارس آن کشور بفرستد.

 

البته توجه داشته باشید که افراد زیر 18 سال و گاهاً 21 سال (بسته به قوانین کشور مقصد) می توانند از شرایط ویزای والدین استفاده کنند، در غیر این صورت باید مستقلاً برای دریافت ویزا اقدام کنند.

مدارک مورد نیاز برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری

صرف نظر از نوع ویزای سرمایه گذاری (خرید ملک، خرید سهام، استارت آپ و کارآفرینی و غیره)، مدارک ضروری مورد نیاز برای این روش مهاجرتی عبارتند از:

 

 • گذرنامه معتبر
 • عدم سوء پیشینه
 • ارائه ترجمه کلیه مدارک هویتی شما و هویتی همسر + گواهی ازدواج (در صورت متاهل بودن)
 • اسناد بانکی، سند خانه، ماشین، زمین، مغازه و غیره که نشان از اثبات مالکیت شما است
 • گردش حساب بانکی مورد تایید در 4 ماه گذشته
 • صورتحساب حقوق کارمندی با گواهی اشتغال به کار به صورت بیمه
 • جواز کسب یا سهام شرکت در دو سال اخیر و رد سابقه بیمه برای کارفرمایان، روزنامه رسمی و …. سایر اسناد مربوط به شرکت
 • گواهی معاینه پزشکی تایید شده توسط پزشک سفارتی
 • و سایر اسناد مهم برای تمام روش های انتقال سرمایه گذاری
 

کاندیداهای عزیز مهاجرتی یادآوری می کنیم که با توجه به افزایش نرخ دلار در سال های اخیر، بهتر است گردش مالی بسیار قوی داشته باشید، زیرا تفاوت زیاد دلار و ریال ایران، نرخ گردش مالی شما را پایین می آورد.

مدارک-مورد-نیاز-مهاجرت-سرمایه-گذاری

درباره مهاجرت سرمایه گذاری

قبل از اینکه به بحث در مورد برخی از بهترین کشورها برای سرمایه گذاری در مورد مهاجرت بپردازیم، اجازه دهید در مورد برخی اطلاعات تکمیلی و نکات کلیدی در مورد سرمایه گذاری در مورد مهاجرت و ویزای طلایی صحبت کنیم:

بهترین کشورها برای مهاجرت سرمایه گذاری

معمولاً کانادا، پرتغال، اسپانیا، ایالات متحده آمریکا، قبرس، انگلستان، استرالیا، اتریش، یونان، ایسلند، ایرلند، سنگاپور، برزیل، قطر، روسیه و مالزی جزو بهترین کشورها برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری هستند.

یکی از عوامل مهم در انتخاب بهترین کشور برای سرمایه گذاری می تواند اقتصاد پررونق، میزان بودجه مورد نیاز و میزان منافع آن برای سرمایه گذار از جمله پتانسیل رشد اقتصادی کشور و کسب سود باشد.

 

تمدید اقامت

یکی از مهم ترین عوامل شرایط تمدید مدت اقامت مهاجران از طریق سرمایه گذاری با پرداخت به موقع مالیات است. برای اکثر انواع سرمایه گذاری در اکثر کشورها، یکی از موثرترین شرایط، پرداخت مالیات است.

 

در شرایطی مانند ایجاد شغل، توان مالی افراد برای پرداخت حقوق و بیمه کارگران بسیار مهم است. به طور کلی، لازم است که شرایط ویزای سرمایه گذاری که برای شما صادر شده است را بپذیرید و برای تمدید ویزای خود نیز مشکلی نداشته باشید.

معایب سرمایه گذاری مهاجران

یکی از معایب سرمایه گذاری برای مهاجران هزینه بالای سرمایه گذاری در هنگام مهاجرت است. در این روش، سرمایه گذار علاوه بر پرداخت هزینه های سرمایه گذاری اصلی، باید هزینه های ثانویه را نیز در نظر داشته باشد و باید علاوه بر هزینه های سرمایه گذاری ثانویه، مالیات های بالا را نیز پرداخت کند.

همچنین لازم به ذکر است که در برخی موارد تهیه اسناد استخدامی مرتبط با کارآفرینی یا ایجاد شغل در کشور مبدأ زمان بر و مشکل است.

معایب-مهاجرت-سرمایه-گذاری

مقاله پیشنهادی : 

بهترین موسسه مهاجرتی

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به پرتغال

این یک فرصت طلایی عالی برای سرمایه گذاری و دریافت ویزاهای راه اندازی کسب و کار است.

پرتغال یکی از بهترین کشورها برای زندگی خانوادگی و کاری در جنوب اروپا و در همسایگی اسپانیا در کنار دریای مدیترانه است. اقتصاد رو به رشد و با ثبات این کشور به ویژه در سال های اخیر در کنار مزیت استفاده از ویزای شینگن، یکی از مهم ترین دلایل مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به پرتغال بوده است.

هدف از ویزای طلایی در این کشور جذب سرمایه گذار از خارج از اتحادیه اروپا است و شما به عنوان سرمایه گذار باید شرایط زیر را داشته باشند:

 

 • شواهدی ارائه کنید که منبع سرمایه خارجی را نشان دهد.
 • عدم سابقه کیفری
 • اموال اصلی در داخل اتحادیه اروپا مصادره یا توقیف نشده باشد.
 • هزینه بررسی پرونده ویزا پرداخت شده باشد.
 • اولین ورود شما به پرتغال با ویزای معتبر شینگن باشد.
 • اقامت پرتغال برای درخواست ویزا؛ حداقل 7 روز در سال اول، 14 روز در دو سال بعد است.

 

مهاجرت سرمایه گذاری به پرتغال از سه طریق امکان پذیر است:

 
 • سرمایه گذاری با خرید ملک
 • خرید ملک در پرتغال یا دارایی در این کشور به ارزش 500000 یورو یا بیشتر
 • خرید ملک در پرتغال یا ملکی به ارزش 350000 یورو برای ملکی که بیش از 20 سال قدمت دارد و نیاز به بازسازی دارد و در منطقه ای فرسوده قرار گرفته است و در مناطقی با امکانات کمتر در پرتغال می باشد.

 

سرمایه گذاری مالی:

 • سرمایه گذاری در فعالیت های تحقیقاتی به مبلغ 350 هزار یورو
 • سرمایه گذاری برای بازسازی ساختمان های فرهنگی و تاریخی به ارزش 250 هزار یورو
 • خرید سهام های سرمایه گذاری در پرتغال یا سرمایه گذاری های خطرپذیر در این کشور به ارزش 500 هزار یورو

 

سرمایه گذاری از طریق کسب و کار:

 • 10 شغل ایجاد کنید و در واقع 10 شهروند پرتغالی جدید یا بیشتر را استخدام نمایید.
 • در سهام یک شرکت سرمایه گذاری کنید که به ارزش 350 هزار یورو می باشد (یا در مقابل ایجاد یا حفظ 5 شغل دائمی در طول مدت سه سال)
 

متقاضیان برای واجد شرایط بودن برای دریافت این ویزا ابتدا باید به مدت 5 سال از طریق اقامت موقت در کشور به تجارت بپردازند و در صورت موفقیت می توانند برای اقامت دائم اقدام کنند.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به کانادا

کانادا بعد از روسیه دومین کشور بزرگ جهان می باشد. این کشور با همه وسعتش اما جمعیت کمی دارد. در سال 2021، جمعیت این کشور 38.2 میلیون نفر برآورد شده است. واحد پول این کشور دلار کانادا (CAD) یکی از ارزهای باارزش در جهان است.

در سال 2022، هر دلار کانادا معادل 0.79 دلار آمریکا معامله شده است. وضعیت صنعت در کانادا عالی و پویا است. تورم پایین، ثبات اقتصادی و سطوح پایین فساد، این کشور را به یکی از امن ترین مکان ها برای مهاجرت و زندگی، از جمله راه اندازی یک کسب و کار و یا تجارت تبدیل کرده است.

 

 

در سال های اخیر بسیاری از سرمایه گذاران و کارآفرینان بین المللی به کانادا مهاجرت کرده اند تا فعالیت های اقتصادی خود را به صنایع خود توسعه دهند. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بسیار آسان و بدون دردسر است، اما طبیعتا درخواست برای سایر انواع ویزاها هزینه برخواهد بود.

 

 

سه راه برای مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری وجود دارد. اولین مورد، شرکت در برنامه های سرمایه گذاری استانی اعلام شده از سوی کانادا است. دوم اینکه برای ایجاد خوداشتغالی در کانادا باید مالیات خوداشتغالی بپردازید. سوم، راه اندازی یک استارتاپ و تبدیل شدن به یک کارآفرین است.

 

میزان سرمایه گذاری به شدت به متقاضی بستگی دارد و سقفی برای آن وجود ندارد، اما حداقل سرمایه برای دریافت این نوع ویزا 300000 دلار کانادا (بدون احتساب سرمایه گذاری 150000 دلار کانادا در جزیره پرنس ادوارد) می باشد.

 

برای سرمایه گذاری در یک مکان بهتر به عنوان مثال کبک، به 1.2 میلیون دلار کانادا نیاز دارید. قوانین کانادا راحت تر از قوانین آمریکاست.

داشتن سابقه مدیریت بازرگانی در هنگام اعطای ویزای سرمایه گذاری به کاندیداهای کارآفرینی  در کانادا، امری مهم است.

برای مهاجرت به کانادا برای مقاصد سرمایه گذاری، متقاضی می تواند با تمامی اعضای خانواده خود به جز فرزندان بالای 21 سال به کانادا مهاجرت کند، برای اخذ این ویزا محدودیت سنی وجود ندارد و به طور کلی نیازی به داشتن مدرک دیپلم و حتی مدرک زبان نیست. اما داشتن این مدارک مخصوصاً در هنگام درخواست اقامت دائم مزیت محسوب می شود.

 

همچنین توجه داشته باشید که کانادا نرخ مهاجرت بالایی دارد و برنامه های مهاجرتی فراوانی در تمامی زمینه های مهاجرتی از جمله ترکیبی از کار، سرمایه گذاری یا مهاجرت در نظر گرفته شده است.

نیازی به سرمایه گذاری کلان برای سرمایه گذاری در این کشور نیست و تنها کمتر از 200 دلار یا حتی 150 هزار دلار با خوداشتغالی، استارت آپ و کارآفرینی، ویزای ICT و C11 و برنامه های مهاجرتی دیگر ارائه می شود. برنامه ها مهاجرتی کانادا به صورت استانی همراه با اقامت دائم کانادا هستند.

سرمایه-گذاری-در-کانادا

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به استرالیا

گرفتن ویزای سرمایه گذاری یا ویزای SubClass188 در استرالیا نسبت به سایر ویزاها دشوارتر است و مراحل بیشتری را شامل می شود، اما یکی از سریع ترین راه ها برای مهاجرت به استرالیا است. استرالیا نسبت به کشورهای همتای خود به متقاضیان مهاجرت حساسیت بیشتری را به خرج می دهد. بنابراین شرایط دریافت این ویزا کمی دشوارتر است. ویزای سرمایه گذاری در استرالیا به 3 دسته تقسیم می شود:

 

 • جریان نوآوری کارآفرینی
 • جریان سرمایه گذار
 • جریان سرمایه گذاران ویژه
 

برخلاف کشورهایی مانند کانادا و ایالات متحده آمریکا، محدودیت سنی برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در استرالیا وجود دارد. این کشور تنها به افراد زیر 55 سال اجازه می دهد تا برای سرمایه گذاری به استرالیا مهاجرت کنند.

گرچه داشتن مدرک زبان انگلیسی در این نوع ویزا الزامی نیست، اما به عنوان امتیاز مهم در نظر گرفته می شود. البته معمولاً اگر فردی به زبان انگلیسی تسلط نداشته باشد، دولت استرالیا برای او کلاس های انگلیسی ترتیب می دهد و همچنین هزینه ای برای آن کلاس ها دریافت می کند.

 

حداقل سرمایه لازم برای درخواست ویزای سرمایه گذاری استرالیا

 • ویزای کارآفرینی – 200000 دلار استرالیا
 • ویزای سرمایه گذاری – 1.5 میلیون دلار استرالیا
 • ویزای سرمایه گذاری خصوصی – 5 میلیون دلار استرالیا
 

گردش مالی و سابقه سرمایه گذاری نیز تاثیر زیادی در اخذ این نوع ویزای استرالیا دارد. با سرمایه گذاری در استرالیا به راحتی می توانید برای اقامت دائم استرالیا اقدام کنید.

 

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد حداقل سرمایه برای مهاجرت از وکیلان و کارشناسان ما در امور مهاجرت به کشورهای اروپایی در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 در تماس باشید.

 

سوالات متداول

هزینه زندگی در اروپا کمتر از کانادا است. هزینه ماهانه زندگی در کانادا بین 1500 تا 2500 دلار است در حالی که در اکثر کشورهای اروپایی 800 تا 2000 دلار باید هزینه کنید. البته هنگام در نظر گرفتن سرمایه کافی برای زندگی باید درآمد ماهانه را نیز در نظر بگیرید که در کانادا این مبلغ بسیار مقرون به صرفه تر می شود.

حداقل سرمایه مورد نیاز برای مهاجرت کاری بین 10000 تا 12000 دلار است که برای تامین هزینه هایی مانند اخذ ویزا، پرداخت هزینه وکیل مهاجرت و زندگی در این کشور باید پرداخت شود.

مهاجرت به آلمان برای سرمایه گذاری ریسک کمتری دارد زیرا در بدو ورود به سرمایه گذار کارت اقامت موقت داده می شود. حداقل بودجه برای سرمایه گذاری و اخذ اقامت در این کشور 25000 یورو برآورد شده است.

قبل از معرفی این کشورها، بد نیست به ارزان ترین راه های مهاجرت از جمله مهاجرت تحصیلی و مهاجرت از طریق ازدواج اشاره داشته باشیم. ارزان ترین کشورها از نظر هزینه زندگی عبارتند از: هند، مکزیک، استرالیا، نیوزلند و کانادا.

در مراحل اخذ اقامت کانادا با ویزای تحصیلی خود علاوه بر پاسپورت، واکسیناسیون، ترجمه مدارک، اثر انگشت و هزینه های یکساله زندگی باید هزینه های وکیل را نیز در نظر داشته باشید. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه وکیل مهاجرت برای اخذ ویزای دانشجویی در کانادا، ما به شما پیشنهاد می کنیم که با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر