راحت ترین کشور اروپایی برای دریافت اقامت

راحت ترین کشور اروپایی برای دریافت اقامت

برای دریافت اقامت در خارج از کشور راحت ترین کار انتخاب کشوری است که شرایط دریافت اقامت آن آسان و سریع باشد. به این ترتیب مسیر مهاجرت برای شروع زندگی جدید شما شیرین و هیجان انگیز خواهد بود. متقاضیان باید قبل از هرگونه اقدام مهاجرتی از شرایط اقامت در کشور مقصد آگاهی کامل داشته باشند. مهاجرت به یک کشور جدید رویایی شیرین اما آزاردهنده است. رویای زندگی در یک موقعیت جغرافیایی جدید با افراد و قوانین جدید به همان اندازه که وسوسه انگیز و لذت بخش است استرس زا نیز می باشد. جذابیت مهاجرت زمانی بیشتر می شود که اطلاعات کامل تری از وضعیت پس از مهاجرت در دسترس باشد و آینده مشخصی پس از مهاجرت به مقصد تا حدودی روشن شده باشد. 

 

هدف بسیاری از مهاجران برای مهاجرت به کشور جدید به دلیل عدم علاقه به قوانین سیاسی و موقعیت اجتماعی محل زندگی خود یا تمایل به زندگی در کشور جدید با اهداف عاطفی یا خانوادگی می باشد. یکی از چالش های مهاجرت به کشور جدید، شرایط اقامت در کشور مقصد می باشد. تعداد محدودی از کشورها وجود دارند که اقامت راحت را به متقاضیان خود ارائه می دهند و در لیست بهترین کشورها برای درخواست مهاجرت قرار می گیرند. ما در این مقاله به معرفی کشورهایی پرداخته ایم که راحت ترین راه را برای اخذ اقامت به شما می دهند. بیایید در ابتدا برای این کار با مفاهیم اقامت کمی آشنا شویم.

 

فرم مشاوره رایگان

مهاجرت-به-اروپا

اقامت چیست ؟

مجوزی که افراد برای حضور در یک کشور دریافت می کنند اقامت نام دارد. مجوز اقامت به دو صورت در اختیار متقاضیان قرار می گیرد. اقامت دائم و اقامت موقت انواع اقامتی هستند که به متقاضیان اعطا می شود. هر نوع اقامت دارای شرایط، قوانین و امتیازات متفاوتی می باشد که صاحب آن از آنها بهره مند می شود. متقاضیان اقامت دائم یا موقت بسته به هدف سفر و قوانین کشور مقصد می توانند برای ویزای خود درخواست دهند.


حال سوالی که پیش می آید این است که تفاوت اقامت و تابعیت چیست؟ همانطور که در قسمت قبل گفته شد، اقامت مجوزی است که در آن شخص مجوز قانونی و حقوقی برای حضور نامحدود در کشور دیگری دریافت می کند. اقامت دائم در قبال مجوز کار و تحصیل اعطا می شود. شرایط اخذ اقامت دائم بسته به مدت زمان، امتیازات و قوانین کشور مقصد متفاوت است. در اکثر موارد، طبق قوانین اکثر کشورها، برای دریافت مجوز اقامت دائم باید در ابتدا مجوز اقامت موقت دریافت کنید.


اقامت موقت مجوزی است که در کشور خارجی شما برای زندگی در مدت زمان معین دریافت می کنید. افرادی که مجوز اقامت دائم در یک کشور را دریافت می کنند، این امکان را دارند که به طور نامحدود در آن کشور زندگی کنند. اما تابعیت شرایط متفاوتی را برای صاحب آن ایجاد می کند. در واقع تابعیت یک رابطه سیاسی و بین المللی، حقوقی و اخلاقی بین فرد و کشور مورد نظر است.


این امر تضمین می کند که هر دو مسئولیت های خاصی در قبال یکدیگر دارند. علاوه بر شهروندی عادی، یک شهروند ممکن است حق رای دادن و نامزدی برای ریاست جمهوری نیز داشته باشند. مشاوران متخصص ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین به شما کمک خواهند کرد تا ویزای کشور اروپایی مورد نظر خود را در کمترین زمان ممکن دریافت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر به شما پیشنهاد می کنیم که با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی کاربین در تماس باشید.

انواع مسیرهای مهاجرت به اروپا

شاید اولین سوالی که به ذهن شما خطور کند این باشد که راحت ترین کشور برای مهاجرت کدام کشور اروپایی است؟

برای پاسخ به این سوال ابتدا باید بدانیم که دو راه برای مهاجرت وجود دارد:

 

  • دریافت ویزا از طریق ویزای دانشجویی – ویزای کاری.
  • اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت – اقامت از طریق تمکن مالی – اقامتگاه از طریق سرمایه گذاری – اقامت از طریق خرید ملک
 

در زیر انواع ویزا و نحوه اقامت و تفاوت های این دو را توضیح خواهیم داد.

انواع مراحل دریافت ویزا در اروپا

در طول فرآیند درخواست ویزا، می توانید مجوز ورود به کشور مورد نظر خود را دریافت کنید. توجه داشته باشید که مراحل ویزا در نهایت پس از احراز شرایط خاص (مشروح در مقالات مربوط به هر روش) منجر به اقامت در آن کشور می شود.

اما به طور کلی دو راه برای اخذ ویزای کشورهای اروپایی وجود دارد:

 

  • مهاجرت دانشجویی و اخذ “ویزای دانشجویی”
  • مهاجرت کاری و دریافت «ویزای کار» یا «ویزای جستجوی کار»
 

برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی در مورد راحت ترین کشور اروپایی برای دریافت اقامت ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. وکیلان مهاجرتی ما، به صورت آنلاین شما را در جریان تازه ترین اخبار و قوانین مهاجرتی کشورهای اروپایی قرار خواهند داد.

دریافت-ویزای-اروپا

انواع مجوزهای اقامت

اقامت را می توان از ابتدا به صورت موقت در کشور مقصد (TRP) دریافت کرد که در نهایت پس از احراز شرایط خاص منجر به اقامت می شود. در نهایت شما می توانید اقامت دائم و پاسپورت (تابعیت) کشور مورد نظر خود را دریافت کنید.

با این حال، چهار راه برای دریافت مجوز اقامت در اروپا وجود دارد:

 

  • راه اندازی کسب و کار
  • روش خرید ملک
  • روش سرمایه گذاری
  • روش تمکن مالی (خود حمایتی)

چگونه هدف و روش مهاجرت مناسب را انتخاب کنیم؟

بهتر است دو مرحله زیر را به دقت دنبال کنید تا بتوانید روش مهاجرت و مقصد مناسب را انتخاب کنید.

اولین قدم انتخاب یک وکیل و مشاور خوب است. وکلا و کارشناسان مهاجرت چندین بار راه های مهاجرتی مختلفی را طی کرده اند، آنها اطلاعات دقیق و موثقی را در اختیار شما قرار می دهند و در نتیجه تجربه آنها می تواند برای شما بسیار مفید و کاربردی باشد. برای این کار باید از سطح تخصص و صلاحیت او کاملاً آگاه باشید و همچنین از قانونی بودن وکیل یا موسسه و همچنین داشتن کلیه مجوزهای لازم اطمینان حاصل نمایید.


در مرحله دوم، باید مسیری را انتخاب کنید که به بهترین وجه با شرایط فردی شما سازگار است. برای این کار باید در مورد روش های مختلف مهاجرت تحقیق و مطالعه کنید، اطلاعات خوبی از وضعیت کشورهای مختلف به دست آورید و در نهایت روش و کشوری را انتخاب کنید که شانس موفقیت شما را افزایش می دهد.


شما می توانید در این راستا با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید. آنها شما را در جریان تازه ترین شرایط و قوانین مهاجرت به کشور های اروپایی قرار دهند. آنها به شما اطلاعات بسیار مفیدی در مورد روش های مهاجرتی بر اساس توانایی و شرایط شما پیشنهاد می کنند که شما از طریق آن می توانید خیلی سریع تر ویزا و اقامت کشور مقصد خود را دریافت کنید.

بهترین-مقصد-برای-مهاجرت

مناسب ترین کشور برای اخذ مجوز اقامت

کشورهای زیادی هستند که مردم اغلب آنها را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می کنند. راحت ترین کشور برای اخذ مجوز اقامت به شما کمک می کند تا روند مهاجرت خود را با دردسر کمتری طی کنید.

مهاجرت برای افراد، می تواند مشکلات و سختی های بسیاری را داشته باشد. یکی از این چالش ها اخذ اقامت دائم است. با توجه به روش مهاجرتی، معمولا در کشور های اروپایی شما می توانید که پس از ۵ سال اقامت دائم کشور مورد نظر خود را دریافت کنید. حال در ادامه می خواهیم که به این سوال پاسخ دهیم که راحت ترین کشور برای زندگی و دریافت اقامت دائم در اروپا کدام کشور است؟

 

پاسخ مشاوران و کارشناسان موسسه مهاجرتی کاربین این است که کشورهایی که قیمت های کمتری به متقاضیان مهاجرت ارائه می دهند و شرایط و ضوابط آسان تری را ارائه می دهند، گزینه مناسب تری برای مهاجرت هستند. در ادامه شما لیستی از کشورهایی را مشاهده خواهید کرد که دارای مساعدترین شرایط برای مهاجرت آسان و دریافت مجوز اقامت هستند.

از کشور هایی که شرایط اقامت آنها آسان می باشد می توانیم به کشور های قبرس، بلغارستان، مالت، بلژیک، ترکیه، آلمان و یونان اشاره داشته باشیم.

مهاجرت آسان به قبرس

قبرس یک کشور اروپایی است. یکی از ویژگی های بارز در کشور قبرس نرخ پایین مالیات آن است. نرخ مالیات بر درآمد در کشور قبرس بین 20 تا 35 درصد است. قبرس با نرخ مالیات پایین خود یکی از مقاصد مهاجرانی است که قصد دارند به راحتی در یکی از بهترین کشورهای اروپایی اقامت داشته و از حقوق شهروندی برخوردار شوند.

 

قبرس یکی از اولین کشورهایی است که به عنوان ساده ترین کشور برای دریافت اقامت شناخته می شود. برای کسانی که می خواهند برای سرمایه گذاری مهاجرت کنند، قبرس یکی از گزینه های مناسب برای مهاجرت است. اقامت تاجران و سرمایه گذاران در قبرس با سرمایه گذاری 300000 یورو در مدت سه سال امکان پذیر است.

 

سرمایه گذاری 2 میلیون یورویی املاک و مستغلات در قبرس نیز در مدت شش ماه امکان پذیر است. یکی از مزیت های خاص و درخشان قبرس این است که مهاجر اجازه کار در قبرس را در هنگام ورود دریافت می کند. همچنین متقاضی می تواند به تمام کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کند. از طریق کارشناسان ما شما این امکان را خواهید داشت که در مورد شرایط اقامت در قبرس اطلاعات بیشتری را نیز دریافت کنید.

 

شما می توانید سوالات خود را در مورد راحت ترین کشور اروپایی از جمله دریافت اقامت قبرس در پایان این متن در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما با بررسی شرایط شما برای مهاجرت به کشورهای اروپایی به سوالات شما پاسخ دهند.

مهاجرت آسان به بلغارستان

کشور دیگری که در این لیست به عنوان مناسب ترین کشور برای دریافت اقامت قرار دارد، کشور بلغارستان است. بلغارستان یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. با اخذ اقامت این کشور می توانید از حقوق و مزایای شهروندی سایر کشورهای اتحادیه اروپا نیز برخوردار شوید. سریع ترین راه برای اخذ اقامت بلغارستان، خرید ملک در این کشور است. حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در بلغارستان 511292 یورو می باشد.

 

مدت زمان لازم برای اخذ اقامت و تابعیت بلغارستان تقریباً 18 ماه می باشد. سرمایه گذار مجبور نیست در بلغارستان زندگی کند. مبلغ سرمایه گذاری شده در صندوق کشوری و دولتی پس از 5 سال قابل برداشت و دریافت است.

بلغارستان

مهاجرت آسان به مالت

مالت یکی از کشورهای اروپایی با شرایط آسان برای اخذ اقامت است. از نظر جغرافیایی این کشور در مرز بین قاره اروپا و آفریقا قرار گرفته است. مالت بخشی از ایتالیا بود که از آن جدا شد. مالت مالیات بسیار کمی از مهاجران دریافت می کند. مالیات مالت حدود 15 درصد است که برای مهاجران همراه با شرایط بسیار ویژه ای است. مالت یکی از کشورهایی است که یکی از با ارزش ترین پاسپورت های جهان را در اختیار دارد. پاسپورت مالت در رتبه نهم جهان قرار گرفته است. این امر سرمایه گذاری را در مالت بسیار ارزشمند کرده است.

 

 

سرمایه گذاری در مالت یکی از راه هایی است که می توان اقامت این کشور را بسیار آسان دریافت کرد. این کشور مناسب ترین کشور برای دریافت اقامت می باشد.

حداقل مبلغ برای سرمایه گذاری مورد نیاز در مالت از 150000 یورو می باشد. مهاجران مالت می توانند پس از یک سال اقامت در این کشور، شهروندی مالت را نیز دریافت کنند.

 

 

برای بهره مندی از وکیلان مهاجرتی و کارشناسان ما در امور مهاجرت به کشورهای اروپایی لطفا فرم مشاوره مهاجرت را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با بررسی شرایط برای راهنمایی بهتر با شما تماس برقرار کنند.

مهاجرت آسان به بلژیک

بلژیک نهمین کشوری است که به عنوان آسان ترین کشور برای اخذ مجوز اقامت نام گرفته است. بلژیک کشوری کوچک و بسیار جذاب، مملو از مهاجرانی از سراسر جهان است. در این کشور شرایط بسیار خوبی برای مهاجران فراهم شده است.

 

 

ارزان ترین راه برای اخذ اقامت بلژیک از طریق مهاجرت کاری است. برای مهاجرت به بلژیک شرایط کاری و شغلی مورد نیاز را باید داشته باشید. راه ساده و آسان دیگر برای اخذ اقامت بلژیک سرمایه گذاری در این کشور است. برای سرمایه گذاری در بلژیک به 350000 تا 500000 یورو نیاز دارید. مبلغ سرمایه گذاری شده در صندوق دولتی بلژیک برای تقریباً 5 سال بازپرداخت نمی شود.

متقاضیان اقامت دائم و تابعیت بلژیک باید 5 سال صبر کنند و پس از آن باید آزمون زبان هلندی، آلمانی یا فرانسوی را پشت سر بگذارند و پس از آن می توانند تابعیت بلژیک را دریافت کنند.

مهاجرت آسان به ترکیه

ترکیه یکی از بهترین کشورها برای زندگی ایرانیان و مناسب ترین کشور برای دریافت اقامت است. مهاجرت و اخذ اقامت ترکیه از پیش نیازهای مهاجرت و اخذ اقامت کشور های کانادا و آمریکا می باشد. ترکیه از نظر فرهنگ و سنت شباهت بسیار زیادی به ایران دارد.

 

 

نزدیکی ترکیه به ایران و قاره اروپا یکی از بزرگترین مزیت های اخذ اقامت در این کشور است. افراد زیادی هستند که ترکیه را به عنوان محل مهاجرت خود انتخاب می کنند. افرادی که به ترکیه مهاجرت می کنند، می توانند پس از 3 الی 8 سال اقامت، اشتغال و امتیازات شهروندان محلی را دریافت کنند. ترکیه در حال حاضر حدود 500000 ایرانی را در خود جای داده است که در این کشور به کسب و کار و تجارت مشغول هستند.

 

 

اگر قصد دارید که به کشورهای اروپایی مهاجرت کنید، لازم است که با روش های مهاجرت به این کشور آشنا شوید. یک وکیل مهاجرت می تواند شما را برای مهاجرت به این کشور به خوبی راهنمایی کند. برای مهاجرت به کشورهای اروپایی و دریافت اقامت دائم می توانید با وکیلان مهاجرتی ما در موسسه مهاجرتی بین المللی کاربین در تماس باشید.

ترکیه

مهاجرت آسان به آلمان

آلمان یکی از پیشرفته ترین کشورهای اروپایی است. این کشور از دیرباز به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی ایرانیان شناخته می شود. راحتی اخذ اقامت در این کشور باعث شده تا نزدیک به 120 هزار ایرانی، این کشور را به عنوان مقصد مهاجرت و اقامت خود انتخاب کنند. آلمان به دلیل تحصیل رایگان، ثبات و امنیت اقتصادی، فرصت های شغلی فراوان و استاندارد زندگی یکی از بهترین کشورها برای مهاجران ایرانی است.

اگر در حرفه و هنر خود متخصص باشید و تجربه و دانش کافی برای پیشرفت داشته باشید، می توانید به راحتی برای اقامت آلمان اقدام کنید و دریافت اقامت این کشور برای افراد با شرایط لازم بسیار آسان است.

مهاجرت آسان به یونان

یونان یکی از جذاب ترین مقاصد مهاجرتی برای مهاجران از سراسر جهان است. این کشور با داشتن آب و هوای عالی، امنیت بسیار بالا، هزینه های پایین زندگی، استاندارد زندگی و داشتن مردمی مهربان و صمیمی یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت است.

 

یونان یکی از بهترین کشور ها برای اخذ اقامت می باشد، که مهاجران این کشور می توانند از امتیازات بسیار ویژه ای نیز برخوردار شوند. متقاضیان اقامت یونان می توانند برای ویزای طلایی این کشور اقدام کنند که یکی از راحت ترین روش ها برای اخذ اقامت می باشد.

 

فراموش نکنید که یونان مهد تمدن و دموکراسی در غرب است و یکی از کشورهای رویایی و منحصر به فرد برای زندگی است و بسیاری از کشور های غربی از فرهنگ و تمدن این کشور برای پیشبرد اهداف سیاسی و اجتماعی خود تبعیت می کنند.

یونان

نتیجه گیری

انتخاب کشور مناسب اروپایی برای مهاجرت و اقامت کار آسانی نیست. شما به عنوان مهاجر باید بتوانید تمام عواملی را که بر زندگی شما پس از مهاجرت تأثیر می گذارد، را بررسی کنید. یکی از مهمترین موارد در مهاجرت بررسی شرایط اقامت کشور مقصد شماست.

 

بدون شک شرایط اقامت در سوئیس را نمی توان با ترکیه مقایسه کرد. علاوه بر شرایطی که هر کشوری برای اخذ اقامت در نظر می گیرد، کشوری که متقاضی برای اقامت در آن درخواست می کند نیز بسیار مهم است.

 

 

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد راحت ترین کشور اروپایی برای دریافت اقامت از وکیلان و کارشناسان ما در امور مهاجرت به کشورهای اروپایی در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 در تماس باشید.

سوالات متداول

یکی از ساده ترین و مطمئن ترین راه ها برای تحصیل در خارج از کشور، گذراندن دوره زبان در فرانسه و مجارستان می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید. 

اگر شرایط تحصیل رایگان یا بورسیه تحصیلی برای شما مهم است یکی از ساده ترین روش های مهاجرت تحصیلی برای مهاجرت بدون پول تحصیل در آلمان و ایتالیا است.

در حال حاضر آلمان به دلیل نبود نیروی کار ماهر، درآمد ​​بالا و امکان یافتن کار به زبان انگلیسی یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت کاری ایرانیان است.

اسلواکی و فرانسه یکی از بهترین گزینه ها برای دریافت پاسپورت هستند زیرا راه های مختلفی را برای دریافت مجوز اقامت و تبدیل آن به اقامت دائم و اخذ پاسپورت خواهید داشت. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود که با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

از مهمترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت که دریافت اقامت آن آسانتر است می توانیم به کشور هایی از جمله قبرس، بلغارستان، مالت، بلژیک، ترکیه، آلمان و یونان اشاره داشته باشیم. 

فرم مشاوره رو پرکنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه
امیدواریم اگر علاقه مند به فعالیت و یا ادامه زندگی در کشورهای خارجی هستید، شما هم بتوانید مانند بسیاری از افراد موفق که در خارج از کشور زندگی می کنند، بهترین موسسه مهاجرتی را برای دست یافتن به هدف خود پیدا کنید و آینده بهتری برای خود ایجاد کنید.
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در قبرس شمالی
کار در قبرس شما‌لی

کار در کشورهای اروپایی همیشه از اولویت‌های متقاضیان کار در سراسر دنیا بوده است. فرایند کاریابی در کشورهای اروپایی می‌تواند دشوار باشد؛ چرا که اولویت

بیشتر
مهاجرت به کره جنوبی
مهاجرت به کره جنوبی

آیا قصد مهاجرت به کره جنوبی را دارید، اما نمی دانید چگونه باید این کار را انجام دهید؟ هنگام مهاجرت به یک کشور جدید، چه

بیشتر