ارزش پاسپورت کشورها

ارزش پاسپورت کشورها

اگر به دنبال داشتن پاسپورت دوم هستید، بد نیست، حتما به رتبه بندی جهانی پاسپورت کشور ها مراجعه کنید، با افزایش مهاجرت در سراسر جهان، این سوال پیش می آید که با ارزش ترین گذرنامه برای کدام کشور است. در سال های اخیر چندین آژانس مهاجرتی در سراسر جهان اقدام به طبقه بندی پاسپورت تمامی کشورهای جهان بر اساس معیارهای خاصی کرده اند که در این میان دو شرکت معروف هنلی و آرتون بیشترین توجه را به خود جلب کرده اند.

 

هنلی اولین بار در سال 2006 رتبه بندی را اعلام کرد، سپس در سال 2014 آرتون اقدام به این کار نمود. تفاوت اصلی این دو نوع رتبه بندی در مورد معتبرترین پاسپورت جهان، تعداد کشورهایی است که هر یک از این دو مورد بررسی قرار داده اند می باشد. آرتون 193 کشور عضو سازمان ملل و همچنین شش منطقه خودمختار مانند مونیخ و تایوان را که در مجموع می شود 199 کشور را مورد بررسی قرار داده است. اما هنلی 227 کشور جهان را مطالعه کرده است که 28 کشور بیشتر از رتبه بندی آرتون می باشد.

 

چنانچه در خصوص ارزش پاسپورت کشورها سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که آن را در انتهای این مقاله برای کارشناسان ما در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ دهند.

فرم مشاوره رایگان

پاسپورت-کشورها

جدول ارزش پاسپورت های ملی

رتبه بندی ارزش پاسپورت های جهانی بیش از چند دهه نیست که مورد بررسی قرار گرفته است. چندین شرکت این رتبه بندی را به صورت سالانه انجام می دهند. اما دو شرکت معتبر هنلی و آرتون هستند که برای اولین بار رتبه بندی پاسپورت های جهان را مورد بررسی قرار دادند.

 

هنلی از سال 2006 به صورت عمومی 199 پاسپورت مختلف از کشورهای سراسر جهان را مورد بررسی قرار داده است. نوع امتیاز دهی در این جدول به این صورت است که شهروند هر کشوری بدون داشتن ویزا این امکان را دارد که به مقصد کشور دیگری سفر کند، امتیاز مثبت دریافت می کند.

 

ما در جدول زیر آخرین رتبه بندی هنلی در سال 2021 را برای شما آماده کرده ایم. این جدول کشورها را به همراه تعداد مقصدهای بدون ویزا برای هر کشور فهرست کرده است. این جدول هر ساله توسط شرکت هنلی و با کمی تفاوت با آرتون منتشر می شود. در زیر شما می توانید که 10 کشور برتر پاسپورت را از لحاظ شرکت هنلی مشاهده کنید:

 

فهرست برترین گذرنامه های جهان از نظر شرکت هنلی 2022

رتبه در 2022    کشور                           مقاصد بدون ویزا       

1                   ژاپن                        192 کشور بدون ویزا

1                   سنگاپور                     192 کشور بدون ویزا

2                   آلمان                       190 کشور بدون ویزا

2                   کره جنوبی                 190 کشور بدون ویزا

3                   فنلاند                       189 کشور بدون ویزا

3                   ایتالیا                       189 کشور بدون ویزا

3                   لوکزامبورگ                 189 کشور بدون ویزا

3                   اسپانیا                      189 کشور بدون ویزا

4                   اتریش                      188 کشور بدون ویزا

4                  دانمارک                      188 کشور بدون ویزا

4                  فرانسه                       188 کشور بدون ویزا

4                  هلند                         188 کشور بدون ویزا

4                  سوئد                        188 کشور بدون ویزا

5                  ایرلند                        187 کشور بدون ویزا

5                  پرتغال                       187 کشور بدون ویزا

6                  بلژیک                       186 کشور بدون ویزا

6                  نیوزلند                       186 کشور بدون ویزا

6                  نروژ                          186 کشور بدون ویزا

6                  سوئیس                     186 کشور بدون ویزا

6                   انگلستان                   186 کشور بدون ویزا

6                   آمریکا                      186 کشور بدون ویزا

7                   استرالیا                     185 کشور بدون ویزا

7                  کانادا                        185 کشور بدون ویزا

7                  جمهوری چک              185 کشور بدون ویزا

7                  یونان                        185 کشور بدون ویزا

7                  مالت                        185 کشور بدون ویزا

8                  مجارستان                   183 کشور بدون ویزا

8                  لهستان                      183 کشور بدون ویزا

9                  لیتوانی                      182 کشور بدون ویزا

9                  اسلواکی                     182 کشور بدون ویزا

10                استونی                       181 کشور بدون ویزا

10                لتونی                         181 کشور بدون ویزا

10                اسلوونی                     181 کشور بدون ویزا

ما در ادامه این مقاله به بررسی شرایط ارزش پاسپورت کشورها خواهیم پرداخت و همچنین شرایط دریافت تابعیت این کشورها را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد.

قوی ترین پاسپورت جهان

انتخاب قویترین پاسپورت جهان با معیارهای مختلفی تعیین می شود. هر ساله طبق آماری که کشورهای مختلف از وضعیت سیاسی، اجتماعی و اقتصادی خود منتشر می‌کنند، سازمان‌های متعددی برای طبقه‌بندی این کشورها آنها را طبقه بندی می کنند. قدرتمندترین کشور جهان در قرن حاضر کشوری است که می تواند از نظر نظامی و اقتصادی آمار بهتری نسبت به سایر کشورهای جهان داشته باشد. البته سیاست خارجی، نظم اجتماعی و احترام به حقوق بشر نیز نقش بسیار مهمی را در این رتبه بندی دارند. با این حال، قدرت نظامی و اقتصادی حرف اول را در انتخاب بهترین کشور می زند.

 

در سال 2021 ایالات متحده آمریکا مانند سال های گذشته به عنوان قوی ترین کشور جهان معرفی شد. روسیه و چین در رتبه های بعدی این فهرست قرار دارند. ایران با انتخاب این معیارها در رتبه سیزدهم جهان و پس از کانادا قرار گرفت است. با این حال، ارزش پاسپورت یک کشور همیشه می تواند معیاری برای سنجش قدرت آن کشور در جهان نیز باشد. زیرا ارزش پاسپورت هر کشوری به طور مستقیم به شرایط عمومی این کشور بستگی دارد. هر کشوری که پاسپورت قوی در جهان داشته باشد به این معنی است که شهروندان آن کشور از همه نظر بهترین امکانات را در کشور خود دارند و با سفر به هر کشوری می توانند آزادانه سفر کرده و به کشور خود بازگردند.

با-ارزش-ترین-پاسپورت-ها

معتبرترین پاسپورت جهان

در سال اخیر در جدیدترین رتبه بندی اعلام شده با ارزش ترین پاسپورت های جهان، معتبرترین پاسپورت جهان، پاسپورت کشور ژاپن بوده است که در صدر این فهرست قرار دارد. ژاپن با ارزش ترین پاسپورت جهان در سال 2022 را دارد، شهروندان این کشور می توانند بدون ویزا به 192 کشور جهان سفر کنند.

 

این تعداد در سال گذشته 191 مقصد بوده است و در سال جدید یک کشور دیگر به کشور های بدون ویزای ژاپن اضافه شدند. به این ترتیب، ژاپنی ها که در ابتدای لیست قرار دارند بدون ویزا به 167 کشور جهان بیشتر از شهروندان افغانی می توانند سفر کنند.

 

با نگاهی به رتبه‌بندی گذرنامه‌های جهان در سال 2021 در سال‌های اخیر و شیوع همه‌گیری کووید-19 در دو سال گذشته، نه تنها تغییرات جزئی در رتبه‌بندی معتبرترین پاسپورت‌های جهان در سال 2021 رخ نداده است، بلکه اکثر کشورهای جهان توانسته اند که پاسپورت های خود را با ارزش تر نیز بکنند.

 

به طور ضمنی می توان نتیجه گرفت که ارزش پاسپورت یک کشور و سفر رایگان به نقاط مختلف جهان همیشه برای آن کشور مزیت آشکار و بسیار مهم است حتی در شرایط محدودیت سفر و درخواست گذرنامه بسیاری از کشورهای جهان توانسته اند که رتبه های خود را در جهان بهبود دهند.

10 مورد از با ارزش ترین پاسپورت های جهان

همانطور که در قسمت قبل ذکر شده است، پاسپورت ژاپن دو سال است توانسته است مقام اول در رتبه بندی بهترین پاسپورت جهان را به خود اختصاص دهد. پاسپورت کشور ژاپن با ارزش‌ترین پاسپورت جهان شناخته می شود.

سنگاپور نیز مانند دو سال گذشته توانسته است که در جایگاه دوم باقی بماند. سنگاپوری ها می توانند به 192 کشور بدون ویزا سفر کنند. سال گذشته آنها به 190 کشور بدون مقصد می توانستند سفر کنند که امسال 2 کشور دیگر به مقاصد بدون ویزا آنها اضافه شد.


همانند سال گذشته نیز کره جنوبی و آلمان دوباره توانسته اند که به صورت مشترک سومین پاسپورت ارزشمند جهان را داشته باشند. مانند ژاپن و سنگاپور، این دو کشور در سال جاری تعداد مقاصد بدون ویزا خود را افزایش داده اند و از 189 مقصد بدون ویزا به 191 مقصد بودن ویزا رسانده اند.


رتبه چهارم معتبرترین پاسپورت جهان نیز به طور مشترک در اختیار 4 کشور اروپایی فنلاند، ایتالیا، اسپانیا و لوکزامبورگ است. شهروندان این چهار کشور می توانند بدون ویزا به 190 کشور بدون ویزا سفر داشته باشند. رتبه پنجم نیز به دو کشور اروپایی دیگر اتریش و دانمارک می رسد. شهروندان این دو کشور با پاسپورتشان می توانند به 189 کشور آزادانه سفر کنند. 5 کشور اروپایی دیگر نیز با سفر به 188 کشور بدون ویزا در رتبه ششم قرار دارند که عبارتند از: فرانسه، ایرلند جنوبی، هلند، پرتغال و سوئد.


در رتبه هفتم نیز 5 کشور قرار دارند که سه کشور آن از قاره اروپا به نام بلژیک، سوئیس و بریتانیا هستند، یک کشور از قاره آمریکا به نام ایالات متحده آمریکا و یک کشور از قاره استرالیا به نام نیوزلند قرار گرفته است. شهروندان این پنج کشور می توانند بدون ویزا به 187 کشور جهان سفر داشته باشند. نکته جالب در این رتبه بندی حضور آمریکا و انگلیس است که در سال 2014 باهم رتبه اول ارزشمندترین پاسپورت جهان را داشتند اما اکنون در رتبه هفتن قرار گرفته اند.


رتبه هشتم را نیز 4 کشور اروپایی به خود اختصاص داده اند که شامل کشور های جمهوری چک، یونان، نروژ و مالت هستند. دارندگان پاسپورت این چهار کشور می توانند بدون ویزا آزادانه به 186 کشور جهان سفر کنند.


استرالیا و کانادا نیز دو کشور مهاجرت خیز جهان هستند که در بین شهروندان ایرانی نیز از محبوبیت بالایی برخوردارند. این دو کشور نیز با هم در رتبه نهم جهان قرار دارند. با پاسپورت این دو کشور می توانید آزادانه به 185 کشور در سراسر جهان سفر داشته باشید. رتبه دهم را نیز 4 کشور اروپایی به خود اختصاص داده اند که شامل کشور های مجارستان، لیتوانی، لهستان و اسلواکی می شوند. دارندگان پاسپورت این کشورهای اروپایی می توانند بدون ویزا به 183 کشور جهان سفر داشته باشند.

بی ارزش ترین پاسپورت های جهان

اما بیایید ببینیم کدام کشورها در رتبه بندی جهانی در انتهای جدول معتبرترین پاسپورت ها قرار دارند. در رتبه 103 این رده بندی، کره شمالی قرار دارد که شهروندان آن می توانند با پاسپورت خود تنها به 39 کشور در جهان بدون ویزا سفر داشته باشند. 9 مورد آخر بعد کره شمالی شامل این کشور های می باشند:

 

رتبه های آخر فهرست گذرنامه هنلی 2022

رتبه 2022      کشور                       مقاصد بدون ویزا       

105              نپال                          38 کشور بدون ویزا

105              فلسطین                     37 کشور بدون ویزا

106              سومالی                      34 کشور بدون ویزا

107               یمن                         33 کشور بدون ویزا

108               پاکستان                    32 کشور بدون ویزا

109               سوریه                       29 کشور بدون ویزا

110               عراق                         28 کشور بدون ویزا

111               افغانستان                   26 کشور بدون ویزا

نکته: همانطور که مشاهده می کنید، از 9 کشوری که می توانند به کمتر از 40 مقصد بدون ویزا سفر کنند، هفت کشور آسیایی و دو کشور آفریقایی در قرار دارند. 

ارزش-پاسپورت-کشورها

معتبرترین گذرنامه های قاره آمریکا

همانطور که در بخش قوی ترین پاسپورت های جهان توضیح داده شد، ایالات متحده آمریکا و کانادا از قاره آمریکا در 10 رده برتر رتبه بندی بهترین پاسپورت های جهان قرار دارند. جایگاه دیگر کشور های آمریکای شمالی مانند شیلی و یا آرژانتین نیز در بین بیست کشور برتر جهان است. در دسته بندی های زیر، کشورهای زیر پس از آمریکا و کانادا قرار گرفته اند:

  • شیلی؛ رتبه 15 (174 کشور بدون ویزا)
  • آرژانتین; رتبه 19 (170 کشور بدون ویزا)
  • برزیل; رتبه 19 (170 کشور بدون ویزا)
  • مکزیک. رتبه 24 (159 کشور بدون ویزا)

با ارزش ترین پاسپورت های اروپا

گذرنامه کشورهای اروپایی همیشه در رتبه بندی گذرنامه های جهان در صدر قرار داشته است. در سال 2021، همانطور که در بالا توضیح دادیم، 23 کشور اروپایی در بین 10 کشور برتر رتبه بندی قرار داشتند که پاسپورت آلمان نیز در حال حاضر در رتبه سوم جهان و اول اروپا قرار دارد.

معتبرترین پاسپورت های آفریقا

از میان کشورهای آفریقایی، بهترین گذرنامه متعلق به جزیره سیشل، کوچکترین کشور در قاره آفریقا است. این کشور در رتبه 28 قرار دارد و پاسپورت آن به شما امکان می دهد بدون ویزا به 151 کشور جهان سفر داشته باشید. سایر کشورهای قاره آفریقا که پس از جزیره سیشل قرار دارند به این قرار می باشند:

 

  • آفریقای جنوبی؛ رتبه 54 (101 کشور بدون ویزا)
  • بوتسوانا؛ رتبه 62 (85 کشور بدون ویزا)
  • نامیبیا؛ رتبه 68 (77 کشور بدون ویزا)
  • کنیا؛ رتبه 73 (72 کشور بدون ویزا)

با ارزش ترین پاسپورت های آسیا

ابتدا و انتهای رتبه بندی قوی ترین پاسپورت های جهان چندین سال است که متعلق به کشور های آسیایی می باشد. در سال گذشته سه مقام اول بهترین پاسپورت های جهان اختصاص به سه کشور آسیایی داشته است.

 

ژاپن، سنگاپور و کره جنوبی به ترتیب سه کشوری هستند که نه تنها در آسیا بلکه در جهان توانسته اند در میان برترین کشور های رتبه بندی بهترین پاسپورت جهان قرار داشته باشند. مالزی نیز کشوری که در جنوب شرقی آسیا قرار گرفته است پس از این کشورها در رتبه چهاردهم قرار دارد و شهروندان این کشور امکان سفر به 178 کشور بدون ویزا را دارند.

 

هنگ کنگ نیز در بین کشورهای برتر آسیایی با سفر بدون ویزا به 170 کشور جهان در رتبه نوزدهم قرار گرفته است.

چین نیز از سال 2011 پیشرفت بسیار خوبی را در این رتبه بندی داشته و اکنون با حدود 20 رتبه در رتبه 70 جدول قرار گرفته است. چینی ها با پاسپورت خود می توانند بدون محدودیت به 75 کشور جهان سفر داشته باشند. امارات متحده عربی نیز با 50 رتبه صعود در 10 سال گذشته امکان سفر به 173 کشور در جهان را دارند. اماراتی ها در رتبه شانزدهم جهان قرار دارند.

معتبرترین-پاسپورت-ها

ارزش پاسپورت ایران

برای ما مهم است که رتبه پاسپورت ما کجاست و نسبت به سال گذشته چه تغییراتی را داشته است؟ ایران در رتبه بندی ارزشمندترین پاسپورت های جهان در سال گذشته پس از اریتره در کنار جمهوری دموکراتیک کنگو در رتبه 101 جهان قرار گرفت.

شهروندان ما می توانند بدون ویزا به 42 کشور جهان سفر داشته باشند. جایگاه ایران در مقایسه با سال گذشته یک پله کاهش یافته است. این در حالی است که جایگاه ایران در سال 2020 نسبت به سال 2019 سه پله افزایش داشته است.

 

برای بهره مندی از وکیلان مهاجرتی و کارشناسان ما در امور مهاجرت به کشور های اروپایی و آمریکایی لطفا فرم آنلاین مهاجرتی کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با بررسی شرایط برای راهنمایی بهتر با شما تماس برقرار کنند.

ارزش پاسپورت امارات

پاسپورت امارات در سال های اخیر با افزایش اعتبار باورنکردنی پیدا کرده است. بر اساس گزارش سازمان های بین المللی، ارزش پاسپورت امارات در دهه های اخیر بیش از هر کشور دیگری افزایش داشته است. در سال اخیر، پاسپورت امارات در رتبه 65 جهان قرار گرفته و شهروندان این کشور می توانند به 67 کشور بدون ویزا سفر داشته باشند.

 

گذرنامه امارات تنها پاسپورت یک کشور عربی است که یکی از 20 پاسپورت با ارزش جهان می باشد. پاسپورت این کشور در فهرستی که هنلی منتشر کرده در رتبه شانزدهم قرار گرفته است و شهروندان اماراتی اکنون می توانند بدون ویزا به 173 کشور در سراسر جهان سفر کنند. سایر کشورهای عربی در این جدول کویت و قطر هستند که در رتبه 55 جهان قرار دارند و به 96 کشور در سراسر جهان می توانند بدون ویزا سفر کنند.

 

قطعاً چنین افزایش چشمگیری در رتبه پاسپورت امارات در بین پاسپورت های جهانی به رشد اقتصادی بالای این کشور در دهه های گذشته، جذب سرمایه گذاری های خارجی از سراسر جهان و برقراری حسنه روابط سیاسی با کشور های دیگر جهان مربوط می شود.

ارزش پاسپورت ترکیه

با افزایش مهاجرت اتباع ایرانی به ترکیه در سال های اخیر و همچنین با برنامه های اقامت و صدور گذرنامه برای سرمایه گذاران خارجی توسط دولت ترکیه، ارزش پاسپورت این کشور برای ایرانیان اهمیت روزافزونی پیدا کرده است.

 

بر اساس رتبه بندی منتشر شده توسط شرکت های معتبر، پاسپورت ترکیه در سال گذشته در بین تمامی کشورهای جهان رتبه 53 را کسب کرده است. در مقایسه با سال قبل گذرنامه این کشور توانسته است که دو رتبه بهبود پیدا کند.

 

با داشتن پاسپورت ترکیه شما این امکان را خواهید داشت که بدون ویزا به 110 کشور جهان سفر داشته باشید. با ویزای ترکیه شما می توانید به برخی از این کشور بدون ویزا و به برخی دیگر از این کشور با ویزا در بدو ورود سفر داشته باشید. با تلاش دولت ترکیه برای پیوستن به اتحادیه اروپا، این کشور امیدوار است که به زودی بتواند که ارزش پاسپورت خود را بهبود دهد و شهروندان این کشور اجازه سفر بدون ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا را نیز کسب کنند.

پاسپورت-ترکیه

پاسپورت دوم و آزادی بیشتر در سفر

بسیاری از شهروندان کشورهایی که همیشه در انتهای لیست با ارزش ترین پاسپورت ها قرار دارند، معمولاً به دنبال کسب پاسپورت کشورهایی هستند که از لحاظ آزادی سفر در صدر جدول قرار دارند. البته باید در نظر داشت که اگر می خواهید از هر یک از کشورهای بالای جدول پاسپورت خود را دریافت کنید، آن کشور باید برنامه مهاجرتی برای جذب مهاجر نیز داشته باشد.

 

این برنامه ها معمولاً برنامه هایی با هدف سرمایه گذاری در کشور هدف یا برنامه های استارتاپی ممکن است. در حال حاضر فرصت های بسیار زیادی برای شهروندان ایرانی که می خواهند پاسپورت دوم خود را دریافت کنند، وجود ندارد. دومینیکا واقع در دریای کارائیب یکی از کشورهایی است که پاسپورت آن از ارزش بالایی برخوردار است و ایرانیان با حداقل سرمایه گذاری این امکان را خواهند داشت که برای شهروندی این کشور اقدام کنند و پاسپورت این کشور را نیز دریافت کنند.

 

رتبه پاسپورت این کشور در بین تمامی کشورهای جهان در رتبه 34 قرار دارد و امکان سفر بدون ویزا به 143 کشور از جمله تمامی کشورهای عضو اتحادیه شنگن و انگلستان وجود دارد.

 

برنامه های مهاجرتی کانادا همچنان از طریق ویزای تجاری و ورود به کانادا در دسترس ایرانیان است. کانادا که یکی از مقاصد محبوب مهاجران در سراسر جهان و شهروندان ایرانی در سال های اخیر بوده است. این کشور یکی از ارزشمندترین پاسپورت های دنیا را در سال های اخیر داشته است. پاسپورت کانادا نهمین پاسپورت با ارزش جهان در سال گذشته بوده و دارندگان این پاسپورت می توانند بدون ویزا به 185 کشور در سراسر جهان سفر داشته باشند.

 

تاکنون به طور مفصل در مورد ارزش گذاری پاسپورت های جهانی صحبت کردیم. شما در این مقاله به خوبی متوجه شده اید که بهترین پاسپورت های جهان متعلق به کدام کشور های جهان می باشند. شما حالا با توجه به رتبه بندی که در این مقاله در اختیار شما قرار گرفته است می توانید برای انتخاب مقصد آینده خود برای مهاجرت انتخاب بهتری را داشته باشید.

 

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد ارزش پاسپورت کشورها از وکیلان و کارشناسان ما در امور مهاجرت به کشور های اروپایی و آمریکایی در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 در تماس باشید.

سوالات متداول

بهترین پاسپورت جهان برای ژاپن است شما با دریافت پاسپورت ژاپن می توانید بدون نیاز به به 193 کشور جهان سفر کنید.

دارندگان پاسپورت آلمانی می توانند بدون ویزا به 99 کشور جهان سفر کنند.

دارندگان گذرنامه ایرانی می توانند بدون ویزا به ۴۱ کشور جهان سفر کنند.

پاسپورت اتریشی از نظر اعتبار در رتبه سوم جهان قرار دارد.

بله، با خرید ملکی به ارزش دو میلیون یورو در قبرس می توانید در عرض شش تا هشت ماه پاسپورت این کشور را دریافت کنید.

بی اعتبارترین پاسپورت های جهان مربوط به کشور های سوریه، عراق و افغانستان است.

راه های مختلف اخذ پاسپورت در کشورهای مختلف از طریق اشتغال، سرمایه گذاری، تولد، ازدواج امکان پذیر می باشد.

قوی ترین پاسپورت در میان کشور های اروپایی در اختیار کشور آلمان می باشد. این کشور در رتبه سوم جهان و رتبه اول جهان قرار دارد.

در میان تمام کشور های جهان که در میان برترین پاسپورت ها قرار دارند، کشور آلمان روش های بسیار خوبی مانند تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری برای مهاجرت فراهم کرده است. موسسه کاریابی بین المللی کاربین نیز به صورت تخصصی بر روی مهاجرت به کشور آلمان کار می کند و شما به راحتی از طریق موسسه کاریابی بین الملل کاربین راهنمایی های لازم را برای مهاجرت به این کشور دریافت کنید.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر