طرح اسپانسری کارفرما (ساب کلاس 186)

طرح اسپانسری کارفرما (ساب کلاس 186)

کسب و کارهای استرالیایی امروزه به طور فزاینده ای با کمبود نیروی کاری ماهر مواجه شده اند. از این رو کارفرمایان استرالیایی برای تکمیل موقعیت کاری مورد نظر خود می توانند از طریق این ویزای مهاجرتی یک فرد ماهر را از خارج از کشور استرالیا از طریق حمایت مالی برای کار به این کشور بیاورند. اعتبار این ویزا برای فرد متقاضی چیزی بین حداقل 3 ماه تا حداکثر 4 سال می باشد. 

 

چنانچه در خصوص طرح اسپانسری کارفرما (ساب کلاس 186) سوالی دارید پیشنهاد می کنیم که آن را در انتهای این مقاله برای کارشناسان ما در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ دهند.

شما می توانید از طریق شبکه های اجتماعی با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی کاربین در تماس باشید تا آنها شما را با جدیدترین قوانین مهاجرتی استرالیا آشنا کنند.

 

همچنین فرم مهاجرتی آنلاین کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما شرایط شما را بررسی کرده و برای مهاجرت به استرالیا با شما تماس برقرار کنند.

موسسه مهاجرتی کاربین به صورت تخصصی بر روی مهاجرت به استرالیا فعالیت می کند و دارای مجوز رسمی از وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی می باشد.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

ویزای-186-استرالیا

مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای زیر کلاس 186

برای مهاجرت به کشور استرالیا از طریق ویزای زیر کلاس 186 ابتدا کارفرما باید برای تایید به عنوان یک حامی کسب و کار درخواست خود را ارائه دهد و موقعیت کاری را که باید در استرالیا توسط نیروی کاری خارجی انجام شود را معرفی کند. این بدان معناست که اسپانسر باید نشان دهد که یک تجارت قانونی و معتبر در استرالیا دارد و وی کارفرمای مستقیم شما خواهد بود.

 

برای معرفی کارمند خارجی در یک موقعیت کاری با حقوق، فرد متقاضی باید به صورت تمام وقت استخدام شود و این موقعیت کاری باید در لیست مشاغل مورد تایید و نیاز کشور استرالیا باشد. این لیست بسیار گسترده است و شامل افراد و متخصصان بسیاری می شود.

 

کارفرما باید نوع وظایفی را که کارمند باید انجام دهد و تجربه و مهارت های مورد نیاز را مشخص کند. کارفرما همچنین باید نشان دهد که حداقل حقوقی را که دولت برای اهداف مهاجرتی تعیین کرده است به کارمند پرداخت می کند.

 

کارفرمایان همچنین باید تعهدات خاصی را در قبال کارمند، از جمله ارائه شرایط کاری قابل قبول را بپذیرند. سپس کارمند متقاضی که در خارج از کشور قرار دارد باید برای پر کردن موقعیت کاری درخواست ویزا کند. کارمند باید نشان دهد که دارای شرایط آموزشی، صلاحیت و تجربه کاری لازم برای ایفای نقش کاری مورد نظر می باشد. کارمند باید صلاحیت های خود را ثابت کند و ممکن است نیاز باشد تا ارزیابی مهارت ها را نیز انجام دهد.

 

کارفرمایان می توانند کارمندان خارج از کشور را برای مدت موقت (از 3 ماه تا 4 سال) یا برای اقامت دائم حمایت مالی کنند. اگرچه شرایط ویزای دائمی بسیار مشابه است، اما سختگیرانه تر از ویزای موقت است. به عنوان مثال برای ویزای دائم، متقاضی باید زیر 45 سال سن داشته باشد، اما اگر برای ویزای موقت اقدام می کنید، شرایط سنی وجود ندارد.

 

ویزای 186 دارای سه جریان اصلی است. اولاً، جریان ورود مستقیم برای متقاضیانی است که توسط یک کارفرمای استرالیایی معرفی شده اند، که دارای مهارت های لازم برای موقعیت شغلی مورد نظر هستند و در لیست مشاغل با مهارت مربوطه وجود دارد و حداقل سه سال تجربه کاری مرتبط نیز نیاز است.

 

جریان دوم، جریان توافقنامه کاری برای متقاضیانی است که توسط کارفرمایی که دارای قرارداد کاری است حمایت مالی می شوند. جریان سوم، انتقال با اقامت موقت است که برای دارندگان 457 TSS در نظر گرفته شده است که حداقل سه سال پیش از نامزد شدن برای این ویزا واجد شرایط رسمی در شغل مربوطه شده و به طور تمام وقت با کارفرمای خود کار کرده‌اند.

 

ما در ادامه این مقاله به بررسی شرایط طرح اسپانسری کارفرما (ساب کلاس 186) و دریافت اقامت استرالیا خواهیم پرداخت و همچنین شرایط دریافت تابعیت این کشور را نیز مورد بررسی قرار خواهیم داد.

مزایای ویزا 186 استرالیا

در صورت تایید، ویزای ساب کلاس 186 به متقاضی این امکان را میدهد که برای کار به طور نامحدود در کشور استرالیا اقامت داشته باشد. ویزای زیر کلاس 186، متقاضی را قادر می سازد تا در طرح مراقبت های بهداشتی عمومی استرالیا، که به نوعی Medicare  نام دارد ثبت نام کند. متقاضی همچنین واجد شرایط حمایت از اعضای خانواده برای پیوستن به وی در استرالیا نیز می باشد.

 

پس از اعطای ویزا، این ویزا به این اجازه را می دهد تا حداکثر پنج سال به استرالیا سفر کرده و از آن نیز خارج شوید. لطفاً توجه داشته باشید، اگر می‌خواهید پس از پنج سال سفر کنید، برای ورود مجدد به استرالیا به عنوان مقیم دائم، باید ویزای بازگشت مقیم را درخواست کنید.

 

ویزای بازگشت را می توان به راحتی با کمک یک نماینده مهاجرتی ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین دریافت کنید. برای مشاوره رایگان با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید. هنگامی که شرایط اقامت دائم را برآورده کردید، ممکن است واجد شرایط درخواست شهروندی استرالیا نیز باشید.

 

برای کسب اطلاع از آخرین اخبار مهاجرتی در مورد طرح اسپانسری کارفرما (ساب کلاس 186) ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید. وکیلان مهاجرتی ما، به صورت آنلاین شما را در جریان تازه ترین اخبار و قوانین مهاجرتی استرالیا قرار خواهند داد.

مزایای-ویزای-186-استرالیا

شرایط ویزای 186 استرالیا

هر درخواست ویزای 186 به قرارداد کاری، اثبات فعالیت فعال و قانونی کسب و کار کارفرما، نامه پشتیبانی از حسابدار شرکت کارفرما و یک قرارداد اجاره نیاز دارد. از کارفرما خواسته می شود که ترازنامه حسابرسی شده و صورت سود و زیان دو سال مالی گذشته یا اظهارنامه مالیاتی تجاری و اعلامیه های ارزیابی مالیاتی مربوط به سال مالی قبل خود را نشان دهد.

شما برای درخواست ویزای 186 استرالیا باید شرایط زیر را داشته و این مدارک را نیز جمع آوری کرده باشید:

 • مدارک هویتی
  • کارت ملی (در صورت وجود)
  • گواهی ازدواج
  • گذرنامه
  • شناسنامه
 • مجوز، ثبت نام یا عضویت
  • مدرکی دال بر هرگونه مجوز، ثبت یا وابستگی حرفه ای اجباری برای انجام شغل معرفی شده.
 • مدارک مهارت و صلاحیت
  • مدارکی که مهارت ها و صلاحیت های کارفرما را ثابت کند لازم است ارائه شود که این می تواند گواهینامه های مربوطه نیز باشد.
 • اسناد زبان انگلیسی
  • برای اینکه ثابت کنید مهارت خوبی در زبان انگلیسی دارید، باید مدارکی را ارائه کنید که نشان دهد نتایج آزمون زبان انگلیسی زیر را به دست آورده اید: آیلتس – حداقل 6 برای هر یک از چهار جزء PTE – حداقل 50 برای هر یک از چهار جزء.
  • آزمون باید ظرف سه سال پیش از تاریخ درخواست بوده باشد.
 • مدارک بهداشتی
 • اسناد شخصیتی
  • گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس استرالیا (اگر در ده سال اخیر از زمانی که 16 ساله شده اید مجموعا 12 ماه یا بیشتر را در استرالیا گذرانده اید).  
  • گواهی عدم سوء پیشینه از پلیس خارج از کشور، از هر کشور، از جمله ایران، که در ده سال گذشته از زمانی که 16 ساله شده اید، در مجموع 12 ماه یا بیشتر را در آنجا سپری کرده اید.
 • اسناد شریک زندگی
  • اگر در رابطه هستید، مدارک هویتی، اسناد شخصیتی، گواهی ازدواج یا مدارک کافی برای اثبات اینکه شریک زندگی حداقل 12 ماه با شما قبل از درخواست رابطه داشته است را ارائه کنید. برای تعیین اینکه آیا واجد شرایط یک رابطه واقعی هستید یا خیر، باید شواهدی مانند صورت حساب بانکی مشترک، اجاره نامه مشترک، اسنادی که نشان دهد هر دو شما در یک آدرس زندگی کرده اید را نیز باید ارائه کنید.
  • همچنین باید مدرکی ارائه دهید که نشان دهد که شریک زندگی شما مهارت خوبی در زبان انگلیسی کاربردی دارد.
  •  

لطفا سوالات خود را در مورد طرح اسپانسری کارفرما (ساب کلاس 186) از طریق ایمیل موسسه مهاجرتی کاربین به آدرس [email protected] ارسال کنید تا کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن به سوالات شما پاسخ دهند.

جریان انتقال اقامت موقت ویزای 186

شما برای این ویزا لازم است که تجربه کاری مرتبط داشته باشید. کارفرما باید از شما حمایت مالی کرده تا حداقل سه سال از چهار سال را برای ویزای 186 به صورت تمام وقت کار کنید. بهترین کار این است که شما توسط کارفرمایی منصوب شده باشید.

جریان-انتقال-ویزای-186-استرالیا

تعهدات ویزا 186 استرالیا

 • کارفرما و اعضای خانواده تان باید از تمام قوانین استرالیا پیروی کرده باشند.
 • در صورت اعطای ویزای خارج از استرالیا، موافقت کنید که کار خود را ظرف شش ماه پس از ورود به استرالیا آغاز می کنید.
 • از زمانی که ویزا اعطا می شود، می توانید تا 5 سال به استرالیا رفت و آمد داشته باشید. پس از این مدت، برای ورود مجدد به عنوان مقیم دائم به ویزای بازگشت اقامت نیاز خواهید داشت.
 

شما می توانید سوالات خود را در مورد طرح اسپانسری کارفرما (ساب کلاس 186) در پایان این متن در بخش دیدگاه ها مطرح نمایید تا کارشناسان ما با بررسی شرایط شما برای مهاجرت به استرالیا به سوالات شما پاسخ دهند.

شرایط زبان انگلیسی ویزای 186 استرالیا

برای اینکه ثابت کنید زبان انگلیسی خوبی دارید، باید مدرکی ارائه کنید که نشان دهد حداقل نمره 6 برای هر یک از چهار جزء آزمون آیلتس و یا حداقل 50 برای هر یک از چهار قسمت آزمون PTE ظرف سه سال گذشته دریافت کرده اید.

شرایط زبان انگلیسی ویزای 186 استرالیا

شرایط ویزا 186 پس از اعطا

اگر هنگام اعطای ویزا خارج از استرالیا بوده باشید، ابتدا باید پیش از تاریخ تعیین شده وارد استرالیا شوید. همچنین پیش از ورود به استرالیا نباید ازدواج کرده باشید و یا اینکه وارد یک رابطه شده باشید.

 

اگر قصد دارید که به استرالیا مهاجرت کنید، لازم است که با روش های مهاجرت به این کشور آشنا شوید. یک وکیل مهاجرت می تواند شما را برای مهاجرت به این کشور به خوبی راهنمایی کند. برای مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت دائم می توانید با وکیلان مهاجرتی ما در موسسه مهاجرتی بین المللی کاربین در تماس باشید.

شرایط-ویزای-186-استرالیا

مدت زمان بررسی و پردازش ویزا 186

مدت زمان‌های مورد نیاز برای بررسی و پردازش ویزای 186 می‌تواند متفاوت باشد. 75 درصد درخواست‌ها برای جریان ورود مستقیم ظرف پنج ماه و 90 درصد درخواست‌ها ظرف شش ماه تحت بررسی قرار می گیرند.

در جریان انتقال اقامت موقت نیز 75٪ درخواست ها ظرف شش ماه و 90 درصد درخواست ها نیز ظرف 9 ماه مورد بررسی قرار میگیرند.

 

وزارت امور داخلی استرالیا هر درخواست را به صورت موردی ارزیابی می‌کند و زمان‌های رسیدگی می‌تواند به دلیل پیچیدگی پرونده شما و یا حجم کاری سفارت کم و یا بیشتر شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مدت زمان بررسی درخواست ویزای 186 خود در سفارت استرالیا با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

 

سوالات خود را در مورد طرح اسپانسری کارفرما (ساب کلاس 186) در پایان این مقاله مطرح کنید تا کارشناسان ما در کوتاهترین زمان ممکن با بررسی شرایط شما به سوالات شما پاسخ دهند.

با کارشناسان و متخصصان ما برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد طرح اسپانسری کارفرما (ساب کلاس 186) در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در امور مهاجرت در ارتباط باشید.

پیشنهاد می کنیم که برای بررسی بیشتر شرایط طرح اسپانسری کارفرما (ساب کلاس 186) با توجه به شرایط خود فرم مهاجرتی آنلاین کاربین را تکمیل کنید.

 

موسسه کاریابی بین المللی کاربین به صورت تخصصی در امور مهاجرت به استرالیا فعالیت دارد و دارای مجوز رسمی از وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی بوده و همچنین پرونده های مهاجرتی موفق بی شماری را در بسیاری از کشور های اروپایی، کانادا، آمریکا و استرالیا دارد.

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد طرح اسپانسری کارفرما (ساب کلاس 186) از وکیلان و کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 در تماس باشید.

سوالات متداول

ویزاهای طرح نامزدی کارفرما (ENS) یا ویزای زیر کلاس 186، ویزاهای همراه با اقامت دائم برای افراد با مهارت کاری می باشد. این ویزا هم برای متقاضیانی که در حال حاضر در استرالیا زندگی و کار می کنند و هم برای کسانی که خارج از استرالیا هستند در نظر گرفته شده است.

75 درصد درخواست‌ها برای جریان ورود مستقیم ظرف پنج ماه و 90 درصد درخواست‌ها ظرف شش ماه مورد بررسی قرار می گیرند. جریان انتقال اقامت موقت – 75٪ درخواست ها شش ماه پردازش شده و 90 درصد درخواست ها ظرف 9 ماه مورد بررسی قرار می گیرند.

طرح نامزدی کارفرما (زیر کلاس 186) ویزای اقامت دائم است. پس از اعطای آن، به دارنده و اعضای خانواده وی این امکان داده می شود که به طور نامحدود در استرالیا اقامت داشته باشند.

ویزا 186 به گونه ای طراحی شده است که به افراد ماهر اجازه می دهد به طور دائم در استرالیا زندگی و کار کنند. دریافت این ویزا از سایر ویزاها دشوارتر است، اما اقامت دائم آن ارزش تلاش برای این ویزا را دارد.

تحت خط مشی وام مسکن برای برخی از وام دهندگان، دارندگان ویزا می توانند واجد شرایط وام مسکن باشند و تا 95 درصد از ارزش ملک را وام بگیرند. طرح نامزدی کارفرما (زیر کلاس 186) ویزای مستقل مهارت کاری نیز از دسته ویزا های واجد شرایط خرید و دریافت وام خانه است.

فرم مشاوره رو پرکنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه
امیدواریم اگر علاقه مند به فعالیت و یا ادامه زندگی در کشورهای خارجی هستید، شما هم بتوانید مانند بسیاری از افراد موفق که در خارج از کشور زندگی می کنند، بهترین موسسه مهاجرتی را برای دست یافتن به هدف خود پیدا کنید و آینده بهتری برای خود ایجاد کنید.
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر