ویزای 494 استرالیا طرح مهاجرت حمایت شده منطقه‌ای (ساب کلاس 494)

ویزای 494 استرالیا (طرح مهاجرت حمایت شده منطقه ای)

ویزای طرح مهاجرت حمایت شده منطقه‌ای (ساب کلاس 494) یا ویزای 494 استرالیا یکی از مهمترین ویزاهای مهاجرتی است که به کارفرمایان این اجازه را می دهد تا از نیروی کاری خارجی استفاده کنند. آنها از طریق این ویزا و حمایت مالی میتوانند نیروی کار خارجی را برای کار و زندگی در این کشور دعوت کنند. این ویزا در واقع برای کمک به کارفرمایان منطقه ای طراحی شده است که قادر به تامین نیازهای نیروی کار ماهر خود از داخل استرالیا نیستند و باید نیروی کاری مورد نیاز خود را از کشورهای خارجی تامین کنند.

 

این ویزا برای یک دوره پنج ساله به متقاضیان کار در استرالیا ارائه می شود و دارندگان این ویزا می توانند در صورت داشتن معیارهای مربوطه برای اقامت دائم استرالیا نیز درخواست خود را ارائه کنند. ما در ادامه حداقل شرایط لازم برای دریافت این ویزا را مورد بررسی قرار داده ایم. معیارهای متفاوتی برای جریان توافقنامه کار این ویزا اعمال می شود. لطفا برای کسب اطلاع از جزئیات بیشتر در مورد این جریان این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

 

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

استرالیا

شرایط دریافت ویزای 494 استرالیا

شرایط برای دریافت ویزای 494 استرالیا به شرح زیر است:

 

 • پیشنهاد کاری از یک موقعیت واقعی و تمام وقت در یک منطقه استرالیا دریافت کرده باشید.
 • تا 5 سال این امکان وجود دارد که شما از طریق این ویزا در استرالیا زندگی کنید.
 • در یک کسب و کار یا یک نهاد مرتبط مشمول قرارداد استخدامی باشید.
 • شما این امکان را نیز خواهید داشت که ویزای خود را تمدید کنید.
 • شما باید شرایط حقوقی مورد نیاز را نیز داشته باشید:
 
  • حداقل 53900 دلار در سال (به استثنای هرگونه مزایای غیر پولی)  و
  • حداقل نرخ حقوق سالانه بازار (AMSR) برای شغل نامزدی خود را نیز داشته باشید
 

 AMSR شغل شما (به استثنای مزایای غیر پولی) نباید کمتر از 53900 دلار در سال باشد. AMSR در واقع حقوقی است که یک استرالیایی برای انجام کار به صورت تمام وقت به مدت یک سال دریافت می کند. اگر حقوق شما در استرالیا بیش از 250000 دلار در سال باشد، از این شرط معاف خواهید شد.

 

 • شما لازم است که مشمول شرایط و ضوابط استخدامی باشید. نباید شرایط شما بدتر از شرایطی باشد که برای استرالیایی‌هایی که کار معادل شما را در همان مکان انجام می‌دهند وجود دارد.
 • لازم است که شما تحت تست بازار کار (LMT) قرار گرفته باشید، این یعنی اسپانسر شما لازم است که تلاش کند تا یک استرالیایی ماهر و واجد شرایط را برای کار در موقعیت نامزد شده استخدام کند. این امر مستلزم آن است که اسپانسر  شما شواهدی ارائه دهد که نشان میدهد این موقعیت را در 4 ماه گذشته، حداقل به مدت 4 هفته، تبلیغ کرده است.
 

معیارهای جایگزین LMT در شرایط خاص اعمال می شود. در صورت اعمال تعهدات تجاری بین المللی، حامیان مالی شما می توانند ملزم به انجام LMT نباشند. لطفاً برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LMT با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

 

شرایط متقاضی ویزای 494

شما به عنوان متقاضی ویزا، باید شرایط زیر را داشته باشید:

 

 • زیر 45 سال باشید.
 • از سوی مرجع ارزیابی مهارت های مربوطه، مهارت های شما برای شغل معرفی شده مناسب باشد.
 • حداقل سه سال تجربه تمام وقت (یا معادل پاره وقت) در شغل نامزدی مورد نظر خود داشته باشید.
 • قصد کار در موقعیت نامزد شده را داشته باشید.
 • مجوز های لازم، ثبت نام، یا الزامات عضویت حرفه ای را بدست آورده باشید.
 • به زبان انگلیسی به خوبی مسلط باشید.
 
  • نمره آزمون آیلتس شما حداقل 6 در هر جزء آزمون باشد و یا
  • نمره آزمون OET حداقل B در هر جزء آزمون را دریافت کرده باشید.
  • نمره آزمون تافل iBT حداقل 12 برای شنیدن، 13 برای خواندن، 21 برای نوشتن و 18 برای مکالمه را داشته باشید.
  • نمره آزمون PTE حداقل 50 در هر جزء آزمون را دریافت کرده باشید و یا
  • نمره CAE (C1 Advanced) را دریافت کنید.
 

توجه داشته باشید : در هر مورد، آزمون باید سه سال قبل از ارائه درخواست ویزا انجام شده باشد.

 • شما همچنین لازم است که معیارهای سلامت و شخصیتی مربوطه را برآورده کرده باشید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای طرح مهاجرت حمایت شده منطقه ای با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

ویزای-طرح-مهاجرت-حمایت-شده-منطقه‌ای1

مراحل مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 494 استرالیا

مراحل مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای 494 استرالیا ​

ما در ادامه مراحلی را که شما باید برای دریافت ویزای 494 استرالیا سپری کنید را فراهم کرده ایم، که به این صورت می باشد.

 

مرحله 1: مشاوره

اولین قدم برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای مهاجرت حمایت شده منطقه ای این است که یک مشاوره با وکیلان مهاجرت و مشاوران در امور مهاجرت به استرالیا را دریافت کرده باشید. در این مشاوره وضعیت شما و سوابق شما مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. ما همچنین برای شما در استرالیا کارفرمای مورد نظر شما را پیدا کرده تا واجد شرایط برای مهاجرت به استرالیا باشید.

ما همچنین زمانی را برای ارتباط با کارفرمای شما برای بحث در مورد هرگونه سوالی که ممکن است داشته باشند و یا داشته باشید نیز برنامه ریزی خواهیم کرد.

 

مرحله 2: ارزیابی صلاحیت

یکی از خدماتی که کارشناسان ما به شما در جهت مهاجرت به استرالیا ارائه می دهند ارزیابی اولیه واجد شرایط بودن شما برای این ویزا خواهد بود.

این شامل بررسی مدارک، تجربه کاری، زبان انگلیسی و سایر شرایط است که مشخص شود آیا شرایط مربوطه برای دریافت ویزای طرح مهاجرت حمایت شده منطقه ساب کلاس 494 را دارید و یا خیر.

به عنوان بخشی از این ارزیابی، شغل هایی که ممکن است برای شما مناسب باشد را به شما معرفی می کنیم.

سپس کارشناسان ما به شما توصیه‌های آگاهانه و جامعی را در مورد توانایی های شما برای برآورده کردن حداقل استانداردهایی لازم برای دریافت ویزا معرفی خواهند کرد.

 

 

مرحله 3: ارزیابی مهارت ها

اگر ارزیابی اولیه ما نشان دهد که شما برای مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای مهاجرت حمایت شده منطقه ای مناسب هستید، ما درخواست ارزیابی مهارتی شما را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

ما لیستی از اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای پشتیبانی از درخواست شما را به شما ارائه خواهیم کرد. هنگامی که جزئیات و مدارک لازم را ارائه کردید، ما درخواست شما را نزد مرجع ارزیابی مهارت های مربوطه ارسال خواهیم کرد.

 

 

مرحله 4: برنامه حمایت مالی

درخواست حمایت مالی استاندارد از طرف کارفرمای شما در DOHA تسلیم خواهد شد. معیار اصلی این است که فعالیت کسب و کار کارفرمای شما به طور فعال و قانونی باشد. حمایت مالی تایید شده از طرف استرالیا به مدت پنج سال معتبر خواهد بود.

 

 

تعهدات حمایتی

مشاغلی که برای حمایت از نیروی کار خارج از کشور برای ویزای TSS تایید شده اند، باید از برخی تعهدات تحمیل شده توسط DOHA پیروی کرده باشند. این تعهدات برای محافظت از نیروی کار خارج از کشور در برابر استثمار و اطمینان از استفاده صحیح از برنامه ویزا طراحی شده است.

 

 

لطفاً توجه داشته باشید که کسب‌ و کاری که به‌ عنوان حامی کسب‌ و کار تأیید شده است، نباید تلاش کند تا هیچ یک از هزینه‌های مربوط به درخواست حمایت مالی یا نامزدی یا هر گونه هزینه‌ای که مستقیماً با استخدام در خارج از کشور مرتبط است را جبران کند.

 

 

حامیان تایید شده همچنین باید سوابق خاصی در مورد حمایت مالی ویزای زیر کلاس 482 داشته باشند. این شامل سوابق اثبات گردش مالی سالانه حمایت مالی و همچنین مالیات Skilling Australians Fund می شود. چنین سوابقی باید در صورت درخواست به DOHA ارائه شده باشد.

 

 

مرحله 5: درخواست نامزدی

درخواست نامزدی از طرف کارفرمای شما در DOHA باید ارائه شده باشد.

توجه داشته باشید که نرخ دستمزد سالانه بازار برای موقعیت مهارت کاری شما باید توسط یک نهاد تایید کننده منطقه ای محلی (RCB) مورد ارزیابی قرار گرفته شده باشد.

 

مالیات استرالیا Skilling Australians Fund Levy

حامیان مالی باید مالیات Skilling Australians Fund (SAF) را برای هر نامزدی SESR که در DOHA ارائه می شود را پرداخت کرده باشند. مبلغ قابل پرداخت بر اساس گردش مالی سالانه حامی مالی متفاوت است:

 

 

 • برای کارفرمایان با گردش مالی سالانه کمتر از 10 میلیون دلار استرالیا، مالیات SAF برای هر نامزدی 3000 دلار استرالیا در نظر گرفته شده است.
 • برای کارفرمایان با گردش مالی سالانه حداقل 10 میلیون دلار استرالیا، مالیات SAF برای هر نامزدی 5000 دلار استرالیا در نظر گرفته شده است.
 

مالیات SAF باید پیش از درخواست در زمان تسلیم نامزدی، پرداخت گردد.

توجه داشته باشید اگر کارفرمای خود را تغییر دهید، مالیات SAF با نرخ مناسب توسط کارفرمای حامی مالی جدید شما در مرحله نامزدی، برای مدت باقیمانده اعتبار ویزا باید پرداخت شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مالیات SAF شما می توانید با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

 

 

مرحله 6: درخواست ویزا

درخواست ویزای شما همزمان با درخواست نامزدی یا پیش از انقضای نامزدی (به طور کلی ظرف 12 ماه پس از تایید) در DOHA باید تسلیم شود. معیار اصلی این است که شما شرایط ذکر شده در بالا را داشته باشید.

هنگامی که DOHA هر سه درخواست را تأیید کرد، ویزای SESR به شما اعطا می شود. اعتبار این ویزا برای چیزی در حدود 5 سال است. زمانی که این ویزا به شما اعطا شد، ممکن است داخل یا خارج از استرالیا بوده باشید.

ساب-کلاس-494-استرالیا

قوانین دریافت ویزای 494

این ویزا شرایط گوناگونی دارد که باید آنها را برای دریافت نامزدی و ویزای طرح حمایت شده منطقه ای رعایت کرده باشید. به عنوان مثال، شما باید فقط در شغلی که نامزد شده و برای کارفرمایی که شما را نامزد کرده است کار کنید. البته شرایط تغییر کارفرما نیز وجود دارد که شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.


علاوه بر این، باید در بازه زمانی مورد نیاز، هر گونه تغییر در آدرس محل سکونت، آدرس ایمیل، شماره تلفن، جزئیات گذرنامه، آدرس کارفرما یا محل موقعیت شغلی خود را به DOHA اطلاع دهید. شرایط و مدارک شما همچنین باید با درخواست های DOHA مطابقت داشته باشد. شما همچنین لازم است که در مصاحبه ای که توسط DOHA برای شما در نظر گرفته شده است نیز شرکت کرده باشید.


مراحل بعدی

زمانی که شما برای سه سال این ویزا را داشته باشید، ممکن است که واجد شرایط دریافت ویزای اقامت دائم زیر کلاس 191 (منطقه ای مهارت کاری) شده باشید. البته این مشروط بر این است که تمام معیارهای مربوطه را داشته باشید.

این معیارها شامل شرایط اقامت در یک منطقه خاص منطقه ای در استرالیا می شود که باید حداقل برای سه سال بوده باشد.

مدت زمان بررسی ویزای 494 استرالیا

تخمین زده می شود که که آماده سازی و ارسال درخواست شما ممکن است چندین هفته طول بکشد، زمان صرف شده تا حد زیادی بستگی به این دارد که شما و همچنین حامی مالی شما اطلاعات و اسناد لازم را به درستی ارائه کرده باشد. مدت زمانی که DOHA صرف می کند تا درخواست شما را پردازش کند به استانداردهای خدمات زمان پردازش بستگی دارد و همچنین ممکن است به دلیل تعدادی از عوامل از جمله پیچیدگی پرونده یا پرکار بودن سفارت در دوره زمانی درخواست شما، درخواستتان با کمی تاخیر نیز انجام شود.

درباره استرالیا

استرالیا با نام رسمی مشترک المنافع استرالیا یک کشور مستقل است که شامل سرزمین اصلی قاره استرالیا، جزیره تاسمانی و بسیاری جزایر کوچکتر می شود. این کشور در نیمکره جنوبی، جنوب شرقی آسیای و غرب اقیانوس آرام واقع شده است. پایتخت این کشور کانبرا است. این قاره از شمال توسط دریای تیمور، دریای آروورا و تنگه تور و از شرق توسط دریای تیمور احاطه شده است.

 

استرالیا کشوری توسعه یافته است که در رتبه سیزدهم شاخص پیشرفت اقتصادی و شانزدهم رتبه بندی مجمع جهانی اقتصاد، در رتبه بندی شاخص رقابت پذیری جهانی قرار گرفته است. استرالیا در بسیاری از رتبه بندی های جهانی مانند: توسعه انسانی، کیفیت زندگی، مراقبت های بهداشتی، امید به زندگی، آموزش عمومی، آزادی اقتصادی، حمایت از آزادی های مدنی و حقوق سیاسی رتبه بسیار بالایی را توانسته است کسب کند.

 

استرالیا عضو سازمان ملل متحد، گروه بیست، مشترک المنافع ملل، ANZUS، سازمان توسعه اقتصادی، APEC، سازمان تجارت جهانی و مجمع جزایر اقیانوس آرام است. استرالیا در خارج از اروپا رتبه اول را از لحاظ کیفیت زندگی دارد.

 

بیش از 80 درصد از جمعیت استرالیا اصالتا اروپایی هستند و بیشتر بقیه آن از قومیت آسیایی با اقلیت کوچکتری از مردم بومی می باشد. پس از لغو سیاست “استرالیای سفید” در سال 1973، چندین طرح دولتی برای تشویق و ترویج هماهنگی نژادی بر اساس سیاست چند فرهنگی ایجاد شد. اگرچه زبان انگلیسی رایج ترین زبان در استرالیا می باشد اما زبان رسمی این کشور نیست و این زبان به عنوان یک زبان نیمه رسمی در استرالیا به کار برده می شود.

 

 

موسسه مهاجرتی کاربین یکی از موفق ترین موسسات مهاجرتی در چند سال اخیر در امر مهاجرت کاری و سرمایه گذاری و تحصیلی بوده و دارای مجوز معتبر از وزارت کار، رفاه و امور اجتماعی کشور می باشد.

هزینه-ساب-کلاس-494-استرالیا

اقتصاد استرالیا

استرالیا دارای بازار اقتصادی با تولید داخلی بالا و نرخ فقر بسیار پایین است. دلار استرالیا واحد پول رسمی این کشور و همچنین جزیره کریسمس، جزایر کاکس، جزیره نورفولک و همچنین کشورهای مستقل جزیره‌ای اقیانوس آرام است. در سال 2006، پس از ادغام بورس اوراق بهادار استرالیا و بورس آتی سیدنی، بازار سهام استرالیا نهمین بازار بزرگ در جهان نامیده شد.

 

استرالیا رتبه سوم را در شاخص آزادی اقتصادی دارد و در جایگاه سیزدهم به عنوان بزرگترین اقتصاد و نهمین از نظر تولید سرانه ناخالص داخلی بالاتر از بریتانیا، آلمان، فرانسه، کانادا، ژاپن و ایالات متحده آمریکا قرار گرفته است. این کشور در شاخص توسعه انسانی سازمان ملل در سال 2010 در رتبه دوم و در شاخص رفاه Legatum Statistics در سال 2010 توانسته است که قرار بگیرد.

 

دلار استرالیا توسط دولت هاوک در سال 1983 بخشی از سیستم مالی این کشور معرفی شد. سیستم مالیات غیرمستقیم (10٪) بر خدمات مالیات بر کالاها و خدمات (GST) اعمال می شود. سیستم مالیاتی استرالیا بر مالیات بر درآمد شخصی و درآمد شرکت به عنوان منبع اصلی درآمد دولت استرالیا قرار گرفته است.

 

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد طرح مهاجرت حمایت شده منطقه‌ای (ساب کلاس 494) از وکیلان و کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 در تماس باشید.

سوالات متداول

ویزای ساب کلاس 494 یک ویزای اقامت موقت است که در اختیار افراد با مهارت کاری قرار می گیرد. هم برای افراد ماهری که در حال حاضر به عنوان مقیم موقت در استرالیا زندگی و کار می کنند و هم برای افراد ماهر ساکن خارج از استرالیا این ویزا در دسترس می باشد.

دارندگان این ویزا باید حداقل سه سال در منطقه تعیین شده استرالیا کار کرده باشند. این در حالی است که باید آنها دارای ویزای 494 بوده باشند. دارندگان باید حداقل 53900 دلار در سال به مدت سه سال درآمد داشته باشند.

برای درخواست، مهاجران باید تمام مدارک مورد نیاز در چک لیست را ارائه دهند که در صورت درخواست به شما ایمیل زده می شود. و همچنین هزینه 770 دلار برای دریافت ویزا لازم است که پرداخت شده باشد. مدت زمان پردازش برای این ویزا تقریباً 3-4 هفته است، هیچ پردازش سریع یا اولویتی برای دریافت این ویزا در دسترس نمی باشد.

ایجاد مسیری برای دریافت اقامت دائم از طریق ویزای منطقه ای 494 مقرون به صرفه تر است. این به این دلیل است که هزینه های دولت برای درخواست ویزای منطقه ای 494 مشابه درخواست برای ویزای اقامت دائم می باشد..

بله. یک محدودیت سه ساله برای درخواست ویزاهای زیر با داشتن ویزای ساب کلاس 494 وجود دارد. زیر کلاس 124 و 858 – ویزای استعدادهای برجسته.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در قبرس شمالی
کار در قبرس شما‌لی

کار در کشورهای اروپایی همیشه از اولویت‌های متقاضیان کار در سراسر دنیا بوده است. فرایند کاریابی در کشورهای اروپایی می‌تواند دشوار باشد؛ چرا که اولویت

بیشتر
مهاجرت به کره جنوبی
مهاجرت به کره جنوبی

آیا قصد مهاجرت به کره جنوبی را دارید، اما نمی دانید چگونه باید این کار را انجام دهید؟ هنگام مهاجرت به یک کشور جدید، چه

بیشتر