ازمون sat- ترکیه

آزمون ست ترکیه (SAT)

آزمون SAT یکی از مهمترین آزمون های ورود به دانشگاه است که مخفف Academic Aptitude Test به معنای آزمون استعداد تحصیلی می باشد. SAT به زبان ساده آزمونی است که استعداد و مهارت تحصیلی دانش آموزان را برای تحصیل در دانشگاه مورد ارزیابی قرار می دهد. از همین رو ترکیه با داشتن اقتصادی قوی به همراه کیفیت بالای زندگی و تحصیلی در سالهای اخیر به یکی از مهمترین مقاصد مهاجرتی در سراسر جهان تبدیل شده است و از این رو با داشتن مسافت کم با ایران متقاضیان بسیاری  را از داخل کشور برای تحصیل به سوی خود جذب می کند. 

 

 متقاضیان برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه باید در یکی از مهمترین آزمون های ورود به دانشگاه در این کشور به نام SAT شرکت کنند. هدف آزمون SAT  ترکیه نیز بررسی آمادگی دانشجویان برای ورود به دانشگاه است. در ترکیه شورای دانشگاه مسئول طراحی سوالات و نحوه شرکت در آزمون SAT می باشد. در واقع آزمون SAT توسط خود موسسات آموزشی مورد اجرا قرار می گیرد. آزمون SAT از بدو تأسیس تغییرات بسیاری را داشته است. آزمون SAT در ابتدا با عنوان آزمون استعداد اسکولاستیک (Scholastic Aptitude Test) شناخته می شد و بعداً نام خود را به آزمون ارزیابی اسکولاستیک (Scholastic Assessment Test) تغییر داده است و اکنون با نام SAT  در سراسر جهان شناخته می شود. 

 

اگر قصد تحصیل در ترکیه را دارید و می خواهید با آزمون SAT بیشتر آشنا شوید ما در این مقاله تمام اطلاعات مورد نیاز شما را جمع آوری کرده ایم. برای پاسخ به سوالات خود در مورد زمان آزمون ست ترکیه ، نحوه ثبت نام در آزمون SAT ترکیه و شرایط آزمون SAT ترکیه این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

آزمون sat - ترکیه

آزمون ست (SAT) چیست؟

تمام متقاضیان تحصیل در دانشگاه های ترکیه باید در ابتدا در یکی از آزمون های معتبر در این کشور مانند SAT و یا YOS شرکت کنند. از این رو آزمون ست برای کسانی که متقاضی تحصیل در دانشگاه های ترکیه هستند، طراحی شده است. در واقع کسب نمره قبولی و خوب در این آزمون می تواند شانس شما را برای پذیرش در دانشگاه های مورد نظر در ترکیه افزایش دهد.

 

یکی از مهمترین پیش شرط های لازم برای پذیرش در اکثر دانشگاه های انگلیسی زبان در ترکیه، گذراندن آزمون SAT  می باشد. این که چرا دانشگاه های انگلیسی زبان از این آزمون استفاده می کنند این است که این آزمون در واقع به زبان انگلیسی می باشد.

همچنین لازم است که شما برای تحصیل در مقطع لیسانس در دانشگاه های ترکیه مخصوصا آنهایی که انگلیسی زبان هستند در آزمون SAT شرکت کرده و نمره لازم را نیز کسب کنید.

 

لازم به ذکر است که این آزمون تنها در دانشگاه های ترکیه برگزار نمی شود و در بسیاری از کشورهای معتبر جهان مانند ایالات متحده آمریکا، انگلستان، کانادا، استرالیا و نروژ معتبر است. در واقع دانشگاه های بسیاری در سراسر جهان وجود دارند که از آزمون SAT برای ارزیابی تحصیلی متقاضیان داوطلب استفاده می کند.

بخش های آزمون ست (SAT)

آزمون SAT  یکی از مهمترین آزمون های ورود به دانشگاه در سراسر جهان می باشد، آزمون ست خود شامل دو نوع است:

 

 1. آزمون عمومی  ست (SAT General Test)
 2. آزمون موضوعی ست (SAT Subject Test)
 

داوطلبانی که قصد دارند در این آزمون شرکت کنند باید در ابتدا مشخص کنند که قصد دارند در کدام یکی از این دو آزمون شرکت کنند. این امکان نیز وجود دارد که متقاضیان در هر دو آزمون شرکت کرده باشند. آزمون عمومی SAT معمولا برای ارزیابی داوطلبانی است که قصد دارند در مراکز آموزشی ترکیه ثبت نام کنند.

اما نوع دومی آزمون SAT، به نوعی یک نوع آزمونی است که بیشتر برای داوطلبانی است که قصد دارند در دانشگاه های معتبر انگلیسی زبان و با کیفیت ترکیه تحصیل کنند.

لازم است که تمام متقاضیان تحصیل در دانشگاه های ترکیه برای ثبت نام و شرکت در  آزمون ست، به‌صورت آنلاین درخواست خود را ارائه کنند.

 

اگر قصد ندارید در این آزمون در ترکیه شرکت کنید، لازم به ذکر است که این آزمون به غیر از ترکیه در کشور های دیگر نیز برگزار می شود و شما می توانید این آزمون را در کشور های دیگر نیز بدهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمون ست (SAT) ترکیه و کشور های برگزار کننده این آزمون با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

مدارک - ترکیه - آزمون

سوالات و بخش های آزمون ست (SAT) در ترکیه

مدارک اعطا شده به تمام دانشجویانی که قصد تحصیل در ترکیه را دارند پنج سال می باشد. سوالات آزمون ست از چندین قسمت تشکیل گردیده است که ما در ادامه هر کدام از این قسمت ها را به تفصیل شرح خواهیم داد. سوالاتی که شما باید در آزمون ست به آنها پاسخ دهید شامل موارد زیر می شود:

شرایط - آزمون - sat - ترکیه

بخش درک مطلب آزمون ست (SAT)

یکی از مهمترین بخش های آزمون ست بخش درک مطلب می باشد. در این بخش توانایی شما در درک مفاهیم و اطلاعات موجود در یک متن مورد ارزیابی قرار می گیرد. در بخش درک مطلب نظرات شما در مورد متنی که به شما داده شده است سنجیده شده و نحوه استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط شما مورد بررسی قرار می گیرد.

 

بخش درک مطلب در آزمون ست شامل سوالات چند گزینه ای است که با توجه به متن موجود در هر کدام از آزمون ها طراحی گردیده است. هر سوال در بخش درک مطلب شامل چهار گزینه می باشد.

شما در بخش درک مطلب نمودارها با کلیپ هایی مانند جداول را خواهید داشت. اما در این بخش به هیچ عنوان دانش شما در مورد ریاضی مورد بررسی قرار نمی گیرد.

بخش درک مطلب در واقع شامل 52 سوال می باشد که تمامی داوطلبان باید حداکثر در مدت زمان 65 دقیقه به تمامی آن سوالات چند گزینه ای پاسخ دهند.

 

برای پاسخ به سوالات درک مطلب در واقع شما نیازی به دانش تخصصی خاصی نخواهید داشت. هدف اصلی این بخش آزمون این است که نحوه درک مطلب شرکت کنندگان را مورد بررسی قرار دهند.

متنی که به شما داده می شود شامل بخشی از متون ادبی کلاسیک یا معاصر انگلیسی می شود. ممکن است که متونی مربوط به اقتصاد، روانشناسی، جامعه شناسی، شیمی، فیزیک، زیست شناسی و یا زمین شناسی به شما ارائه شود.

بخش نوشتاری و زبان ست (SAT)

یکی دیگر از قسمت های مهم در آزمون ست ترکیه قسمت ارزیابی نوشتاری و زبان میباشد. شما در این بخش در سه معیار زبانی شامل خواندن، یافتن خطا و ضعف های زبانی و تصحیح خطاها مورد ارزیابی قرار می گیرید. این بخش نیز به مانند بخش درک مطلب شامل سوالاتی است که چند گزینه ای است.

این قسمت از آزمون نیز شامل جدول، چارت و یا نمودار می باشد. شما برای پاسخ به چنین سوالاتی نیازی به دانش بالایی در مورد محتوای ارائه شده نخواهید داشت.

بخش ریاضی در آزمون ست (SAT)

در بخش ریاضی آزمون ست شما باید سوالاتی در مورد ریاضیات پاسخ دهید. سوالاتی که از شما پرسیده خواهد شد مربوط به حل ریاضی، هندسه، جبر، آمار، مشکلات احتمالی و استفاده از فرمول های ریاضی می باشد.

اکثر سوالاتی که به شما داده می شود حاوی پاسخ های چند گزینه ای می شود. داوطلب بر اساس سوال پاسخ صحیح را باید انتخاب کند. اما در این میان حتی ممکن است که شما با برخی از سوالات به صورت توصیفی نیز روبرو شوید و به آنها پاسخ دهید. داوطلبان در آزمون ست باید به سوالات با انجام محاسبات ریاضی دقیق پاسخ صحیح را انتخاب کنند.

 

آزمون ریاضی ست نیز خود شامل دو قسمت می شود. قسمت اول آزمون ریاضی ست شامل 20 سوال است که شما باید به سوالات در حدود 25 دقیقه پاسخ دهید. برای پاسخ به سوالات در این بخش مجاز به استفاده از ماشین حساب نیستید.

قسمت دوم آزمون ریاضی ست نیز شامل 38 سؤال است، که زمان پاسخگویی به سوالات این قسمت چیزی در حدود 55 دقیقه می باشد. داوطلبان برای پاسخ به سوالات در این بخش می توانند از ماشین حساب برای پاسخ به سوالات خود استفاده کنند.

به طور کلی، سوالاتی که در بخش ریاضی ممکن است به شما داده شود شامل این سه شاخه از ریاضی می شود:

 

 • شاخه اول شامل جبر و احتمال است، سوالات این بخش درباره معادلات خطی می باشد.
 • شاخه دوم مربوط به حل مسئله و تجزیه و تحلیل داده ها می باشد و شما باید در این بخش از دانش محاسباتی و توانایی در حل مسائل ریاضی بهره مند شده باشید.
 • سومین شاخه نیز مربوط به ریاضیات پیشرفته می شود که داوطلب باید در حل مسائل پیچیده ریاضی مهارت لازم و کافی را داشته باشد.
 • علاوه بر این موارد ممکن است که سوالاتی در مورد هندسه و مثلثات نیز از شما پرسیده شود.
منابع - آزمون - ترکیه SAT

بخش مقاله آزمون ست (SAT)

یکی دیگر از بخش های مهم در آزمون ست بخش مقاله است که برای پذیرش در دانشگاه های معروف باید این بخش را جدی بگیرید. در این بخش آزمون ست مهارت های شما مانند خواندن، تجزیه و تحلیل و نوشتن مورد ارزیابی قرار می گیرد.

لازم به ذکر است که پاسخ به این قسمت کاملا اختیاری می باشد. اما تمام متقاضیان تحصیل در ترکیه برای آنکه مهارت های خود را به رخ بکشند بهتر است که به خوبی به این بخش مسلط باشند.

مدت زمان لازم برای پاسخ گویی به این بخش نیز چیزی در حدود 50 دقیقه است. در این بخش نیز مباحث مختلفی مورد بحث قرار می گیرند. شما در این بخش نباید در مورد نظر و یا تجربیات شخصی خود به سوالات پاسخ دهید.

نمره آزمون ست (SAT)

در هر بخش SAT شما می توانید چیزی بین 200 تا 800 نمره دریافت کنید، بنابراین نمره نهایی هر داوطلب در آزمون SAT بین 400 تا 1600 می باشد. مقدار نمره ای نیز که شما می توانید از بخش مقاله در آزمون SAT بدست آورید نیز چیزی بین 1 تا 6 است.

شما باید پس از ثبت نام در آزمون، در تاریخ دقیقی که به شما اعلام می شود در این آزمون شرکت کنید. دانشگاهی که شما در ترکیه قصد اخذ پذیرش از آن را دارید نمره شما را در هیئت مدیره کالج استعلام خواهد کرد.

کالج ها و ارائه دهندگان بورسیه های تحصیلی نیاز دارند که نمرات شما توسط هیئت کالج برای آنها ارسال گردد. در همین راستا نیز شما می توانید از هیئت کالج درخواست کنید که نمره SAT را به موسسات مربوط ارسال کند.

مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام در آزمون ست (SAT)

برای ثبت نام در ست SAT باید یک سری از مدارک مهم را همراه خود داشته باشید. از مهمترین مدارکی که باید در زیر به همراه خود داشته باشید شامل موارد زیر می شود:

 

 • گذرنامه عکس دار معتبر یا کارت دانشجویی که مورد تایید دولت و دانشگاهی است که شما قصد دارید در آن شرکت کنید.
 • داوطلبان SAT لازم است که اصل مدارک را به همراه خود داشته باشند. در روز آزمون بهتر است که کپی یا اسناد مدارک الکترونیکی خود را نبرید زیرا پذیرفته نخواهد شد.
 • نام و نام خانوادگی شما باید به صورت صحیح و به ترتیب بر روی اسناد مرتبط نوشته شده باشد.
 • عکسی که در کارت آزمون شما در روز آزمون قرار دارد باید با شناسه و ظاهر شما مطابقت لازم را داشته باشد.
 • مدارک ارسالی شما به مراجع مرتبط باید به زبان انگلیسی و واضح باشد.
 

کارت شناسایی معتبر ست (SAT)

برای شرکت در آزمون ست بهتر است که کارت شناسایی که شما به محل آزمون می برید باید شرایط زیر را داشته باشند:

 

 • گواهینامه رانندگی معتبر تایید شده توسط دولت.
 • یک کارت دانشجویی معتبر از مدرسه ای که اخیراً از آن فارغ التحصیل شده اید.
 • گذرنامه معتبر.
 • کارت شناسایی ارتش.
 • کارت شناسایی ملی.
 

فرم شناسنامه دانشجویی SAT را تکمیل کنید، که می توانید با کلیک کردن اینجا دریافت کنید.

مدارک-مورد-نیاز-ست

ماشین حساب در آزمون ست (SAT)

شما در آزمون ست می توانید برای پاسخگویی به بخش هایی از آزمون ریاضی SAT ، از ماشین حساب نیز استفاده کنید. برای پاسخ به سوالات خود در این بخش آزمون در صورتی می توانید از ماشین حساب استفاده کنید که قوانین زیر را رعایت کرده باشید:


 • شما در زمانی که در آزمون شرکت می کنید، می توانید ماشین حساب شخصی خود را همراه داشته باشید. داوطلبان آزمون SAT مجاز نخواهند بود که از ماشین حساب مشترکی استفاده کنند یا اینکه در جلسه ماشین حساب قرض بگیرند، هر کدام از آزمون دهندگان از ماشین حساب شخصی و مخصوص خود باید استفاده کنند.
 • شما تنها می توانید از ماشین حساب در قسمت سوالات ریاضی استفاده کنید. استفاده از ماشین حساب در زمان های دیگر کاملا ممنوع است.
 • در صورتی که در زمان غیر مجاز از ماشین حساب استفاده کنید این امکان وجود دارد که نمره خود را از دست بدهید.
 • برای آنکه در روز آزمون برای شما مشکلی به وجود نیاید از آوردن ماشین حساب جدید خودداری کنید. بهترین حالت این است که ماشین حسابی را با خود بیاورید که پیش از آن مورد استفاده قرار گرفته باشد  و شما به صورت کامل نیز با نحوه استفاده از آن آشنا هستید.
 • پیش از آنکه وارد جلسه آزمون شوید بهتر است که مطمئن شوید که ماشین حساب شما به خوبی و درست کار می کند و باتری های آن کاملا پر است.
 

ماشین حساب مجاز در آزمون ست (SAT)

ماشین حسابی که شما برای پاسخگویی به سوالات در آزمون SAT ترکیه با خود به همراه دارید باید شرایط زیر را داشته باشد:

 

 • اگر شما قصد دارید از ماشین حسابی استفاده کنید که دارای صفحه نمایش بزرگ است که ممکن است سایر آزمون دهندگان نیز آن را ببینند، مدیر آزمون محل نشستن شما را ممکن است که تغییر دهد.
 • استفاده از ماشین حساب های برقی به هیچ عنوان در طول جلسه آزمون مجاز نبوده و داوطلبان باید تنها از ماشین حساب های باتری دار استفاده کنند.
 • ماشین حساب هایی که برای استفاده در جلسه آزمون مجاز هستند عبارتند از ماشین حساب های نموداری، ماشین حساب های علمی و ماشین حساب های چند منظوره.

ماشین حساب هایی که در ست (SAT) مجاز نیستند

برای شرکت در آزمون SAT شما مجاز به استفاده از ماشین حساب های زیر نخواهید بود:

 

 • لپ تاپ، رایانه، تلفن همراه یا ماشین حساب های هوشمند.
 • ماشین حساب های ساعت هوشمند یا هر نوع دستگاه فنی که قابل حمل باشد.
 • تمام ماشین حساب هایی که دسترسی به اینترنت نیز دارند یا می توانند مجهز به شبکه های بی سیم، ضبط ویدئو، تماس تلفنی، یا دوربین و بلوتوث باشند.
 • تمام ماشین حساب هایی که با کیبوردی مشابه با کامپیوتر کار می کنند.

زمان و مکان آزمون ست (SAT)

آزمون ست بیش از 7 بار در سال در سراسر ترکیه برگزار می شود. تاریخ و مکان دقیق و از پیش تعریف شده ای برای آزمون SAT وجود ندارد. شما در هنگام ثبت نام در آزمون SAT می توانید از تاریخ و محل دقیق آزمون SAT خود مطلع شوید.

هزینه آزمون ست (SAT)

شما برای شرکت در آزمون  SAT باید هزینه آن را بپردازید. هزینه شرکت در آزمون ست (SAT) چیزی در حدود 47.50 دلار برای تمام داوطلبان است. داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون همراه با مقاله را دارند ممکن است که نیاز باشد چیزی در حدود 64.50 دلار هزینه کنند.

هزینه - آزمون - SAT

ثبت نام در آزمون ست (SAT)

داوطلبان شرکت در آزمون SAT این امکان را دارند که از طریق پست یا به صورت آنلاین ثبت نام خود را در SAT انجام دهند.

ثبت نام آنلاین آزمون  ست (SAT)

برای ثبت نام آنلاین در آزمون SAT بهتر است برای آنکه روند کار شما به درستی پیش برود از موسساتی که در زمینه ثبت نام آزمون SAT فعالیت می کنند کمک بگیرید.

ثبت نام از طریق پست برای آزمون ست (SAT)

یکی دیگر از روش های ثبت نام در آزمون ست استفاده از پست می باشد. استفاده از ثبت نام آنلاین بهتر است اما آن دسته از داوطلبانی که شرایط زیر را داشته باشند نمی توانند به صورت آنلاین ثبت نام خود را انجام دهند. برای شرکت در آزمون SAT از طریق پست در صورتی که شرایط زیر را دارید پیشنهاد می شود:

 

 • امکان پرداخت هزینه با چک یا حواله (قابل پرداخت به “The College Board”)
 • داوطلبان زیر 13 سال.
 • داوطلبانی که به عنوان بخشی از فرایند ثبت نام آنلاین قادر به بارگذاری عکس دیجیتال خود نمی باشند.
 • داوطلبانی که قصد دارند خود محل آزمون را انتخاب کنند.

نحوه آماده شدن برای آزمون ست (SAT)

آزمون SAT آزمونی است که بر مهارت تمرکز دارد. این آزمون مشخص می کند که آیا شما واجد شرایط لازم برای ورود به دانشگاه هستید یا خیر. این آزمون مشخص می کند که چقدر در 12 سال تحصیل خود آموخته اید.

شما این امکان را دارید که برای آشنایی بیشتر با نحوه شرکت در آزمون به سایت آزمون مراجعه کنید تا با نحوه و نمونه سوالات مطرح شده در آزمون SAT آشنا شوید.

داوطلبان آزمون ست (SAT) می توانند برای دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد آزمون ست (SAT) با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی کاربین در امور مهاجرت تحصیلی ترکیه در تماس باشند.

مواردی که شرکت کنندگان آزمون SAT بهتر است بدانند

برای شرکت در آزمون SAT بهتر است که این موارد را شرکت کنندگان در آزمون در نظر داشته باشند.

 

 • یکی از مهمترین مواردی که داوطلبان شرکت در این آزمون باید در نظر داشته باشند این است که به صورت صحیح به سوالات پاسخ بدهند. هر قسمت از آزمون SAT در واقع شامل یک جدول زمانی خاص خود بوده و تمام داوطلبان باید متعهد شده باشند که در زمان مشخص به تمام سوالات هر قسمت پاسخ دهند.
 • هنگامی که سوالات را دریافت می کنید لازم است که به تعداد سوالات و زمان پاسخگویی آنها توجه لازم را کرده باشید. برای پاسخ دادن به هر سوال زمان خاصی در نظر گرفته می شود، زیرا تمرکز بر یک سوال دشوار و صرف زمان طولانی برای یافتن پاسخ آن می تواند فرصت را از دست بدهد.
 • یکی از عوامل مهم در موفقیت شما می تواند آزمون آنلاین باشد که نقش مهمی در موفقیت و کسب نمره آزمون SAT شما دارد. آشنایی شما با نحوه پاسخگویی و فرم سوالات آزمون ست می تواند سرعت و عملکرد پاسخگویی شما به آزمون را افزایش دهد.
 • بهترین کار در روز پیش از آزمون این است که استرس خود را از بین ببرید، زیرا شرایط جسمی و روحی خوب می تواند به شما در طول جلسه امتحان کمک کند.
 • پیش از روز آزمون به متقاضیان توصیه می شود که مدارک مورد نیاز برای ورود به جلسه را مورد بررسی قرار دهند و از کامل بودن آنها اطمینان حاصل کنند.
امادگی-برای-ازمون-ست

نتیجه گیری

آزمون ست یکی از مهمترین آزمونهای ورود به دانشگاه در ترکیه می باشد. در کنار آزمون YOS شما باید برای تحصیل در دانشگاه های ترکیه در ابتدا در آزمون ست نمره لازم را کسب کرده باشید. یوس و ست هر دو اهمیت بسیاری برای تحصیل در ترکیه دارند. اما شما برای اکثر دانشگاه های محبوب و مشهور در ترکیه و همچنین دانشگاه های انگلیسی زبان باید این آزمون را باید پشت سر بگذارید. آزمون ست در ترکیه چیزی در حدود 7 بار در سال برگزار می شود. این آزمون شامل بخش های نوشتاری، درک مطلب و ریاضی می باشد. هزینه آزمون ست نیز چیزی در حدود 47.50 دلار می باشد.

 

شما می توانید برای دریافت اطلاعات تکمیلی و مهاجرت تحصیلی به ترکیه با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی کاربین در امور مهاجرت تحصیلی به ترکیه در تماس باشید. برای دریافت راهنمایی بیشتر در مورد آزمون ست و مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد مهاجرت تحصیلی به ترکیه با کارشناسان ما با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 0 21 تماس بگیرید.

سوالات متداول

 هیچ معیار خاصی برای کسانی که واجد شرایط شرکت در آزمون SAT باشد وجود ندارد. بنابراین هر فردی با هر شرایطی در این آزمون می تواند شرکت داشته باشد. عموماً کسانی که در این آزمون شرکت می کنند دانش‌آموزان کلاس دهم یا یازدهم هستند.

هزینه ای که داوطلبان باید برای شرکت در آزمون SAT بدهند چیزی در حدود 47.50 دلار است و آن دسته از داوطلبانی که می خواهند در آزمون بخش مقاله نیز شرکت داشته باشند باید چیزی در حدود 64.50 دلار بپردازند.

شما باید در مجموع 200 از 1600 در بخش ریاضی، خواندن و نوشتن و درک مطلب کسب کرده باشید. حداقل نمره لازم برای ریاضی نیز باید 680 از 800 باشد.

برای تحصیل در دانشگاه استانبول فقط باید نمره قبولی در IUYOS داشته باشید.

محدودیت سنی خاصی برای شرکت در آزمون ست وجود ندارد. اما این تنها دانش آموزان دبیرستانی هستند که بیشترین میزان شرکت کننده در این آزمون را دارند. به طور کلی، داوطلبانی که در کلاس های 10 و 11 هستند باید برای تحصیل در ترکیه در آزمون SAT شرکت کرده و در این آزمون نمره خوبی را کسب کرده باشند. به عبارت دیگر، می توان اینطور گفت که سن مناسب برای این آزمون بین 17 تا 19 سال است.

پاسخ کوتاه به این سؤال بله است – برای آزمون ست شما باید چیزی در حدود تقریباً چهار ساعت در یک مکان نشسته و به سوالاتی که به شما داده می شود پاسخ دهید. شما در این مدت ممکن است که با طیفی از سوالات ساده تا سخت روبرو شوید

فرم مشاوره رو پرکنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه

امیدواریم اگر علاقه مند به فعالیت و یا ادامه زندگی در کشورهای خارجی هستید، شما هم بتوانید مانند بسیاری از افراد موفق که در خارج از کشور زندگی می کنند، بهترین موسسه مهاجرتی را برای دست یافتن به هدف خود پیدا کنید و آینده بهتری برای خود ایجاد کنید.
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر