تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان

تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان

اتریش یکی از کشورهایی است که در اروپای مرکزی واقع شده است. پایتخت این کشور وین می باشد و زبان رسمی مردم آن آلمانی است. از آنجا که این کشور از لحاظ علمی پیشرفت چشمگیری داشته، تعداد متقاضیان ادامه تحصیل در آن سالانه در حال افزایش است. دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی اتریش در سطح جهان از لحاظ علمی موفق به کسب رتبه علمی بالایی شده اند. اگر شما نیز از آن دسته افرادی هستید که قصد ادامه تحصیل در اتریش را دارید اما مدرک زبان نگرفته اید تا پایان این مقاله همراه ما باشید تا با شرایط تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان آشنا شوید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه در این مقاله میخوانید:

تحصیل در کشور اتریش

آموزش های دانشگاهی ارائه شده در این کشور مطابق استانداردهای جهانی می باشد و مدارک تحصیلی که از دانشگاه های معتبر آن دریافت کنید دارای اعتبار بین المللی می باشند. انواع رشته های تحصیلی در اتریش به زبان آلمانی تدریس می شوند. البته لازم به ذکر است برخی از رشته های تحصیلی نیز به زبان انگلیسی تدریس می شوند. در این مقاله قصد داریم شرایط ادامه تحصیل در اتریش بدون مدرک زبان را مورد بررسی قرار دهیم.

تحصیل در اتریش

شرایط ادامه تحصیل در کشور اتریش

اتریش یکی دیگر از کشورهایی است که تحصیل بدون مدرک زبان را برای دانشجویان بین المللی فراهم نموده است. البته تحصیل در اتریش بدون هیچ مدرک زبانی تنها برای برخی از رشته های تحصیلی و مقطع کارشناسی امکان پذیر می باشد. اکثر رشته های تحصیلی در اتریش به زبان آلمانی ارائه می شوند و متقاضیان ادامه تحصیل در این کشور در صورت نداشتن مدرک زبان می توانند قبل از شروع تحصیلات دانشگاهی خود دوره های زبان را در این کشور بگذرانند و پس از اخذ نمره قبولی در این دوره های آموزشی، تحصیل در رشته تحصیلی مورد نظر خود در این کشور را آغاز نمایند.

هزینه دوره های آموزشی زبان و تحصیل در کشور اتریش

شهریه یک دوره زبان انگلیسی یک ساله در اتریش حدودا 13 هزار یورو می باشد. و دانشجویان بین المللی باید سالانه مبلغ 1500 یورو را برای ثبت نام به دانشگاه دولتی پرداخت نمایند البته لازم به ذکر است که هزینه ثبت نام در دانشگاه و هزینه های پرداختی سالانه به رشته تحصیلی و مقطع تحصیلی متقاضی وابسته می باشد. این مقدار برای دانشگاه های خصوصی اتریش 10 هزار تا 20 هزار یورو میباشد.

هزینه زندگی در اتریش به صورت ماهانه معادل 950 یورو می باشد و دانشجویان بین المللی برای کاهش هزینه های تحصیل در اتریش و تأمین هزینه های مورد نیاز برای زندگی و تحصیل در اتریش می توانند هفته ای ۲۰ ساعت در اتریش به کاری مشغول شوند. اگر متقاضی ادامه تحصیل در اتریش می باشید می توانید همسر و فرزندان کمتر از ۱۸ سال خود را به عنوان همراه به اتریش ببرید. همراهان همچنین می توانند به تحصیل رایگان در اتریش مشغول شوند.

آیا تحصیل در اتریش با مدرک دیپلم امکان پذیر است؟
تمام آنچه برای تحصیل در اتریش با حداقلترین مدرک نیاز است بدانید را در یک مقاله توضیح داده ایم.

مدارک مورد نیاز جهت تحصیل در کشور اتریش

  • 📌 ارائه درخواست پذیرش از دانشگاه مورد نظر و همچنین تکمیل نمودن فرم درخواست دانشگاه
  • 📌 متقاضی تحصیل در اتریش، بدون مدرک زبان باید ملیت خود را با استفاده از شناسنامه رسمی همراه، اسناد مسافرتی یا عکس اثبات کند.
  • 📌 ارائه نسخه های تأیید شده برای دانشجویان بین المللی
  • 📌 برای تحصیل در اتریش، بدون مدرک زبان در مقاطع تحصیلی دیپلم و کارشناسی باید مدارک تحصیلی متوسطه یا معادل آن را ارائه دهید.
  • 📌 برای ادامه تحصیل در اتریش، بدون مدرک زبان در مقطع کارشناسی ارشد باید مدرک کارشناسی یا معادل آن را ارائه دهید.
  • 📌 برای تحصیل در مقطع دکتری در اتریش بدون مدرک زبان باید مدرک کارشناسی ارشد خود یا معادل آن را ارائه دهید.
دانشگاه های معتبر کشور اتریش که ادامه تحصیل در آن ها بدون مدرک زبان امکان پذیر می باشد

از جمله دانشگاه های معتبر کشور اتریش که ادامه تحصیل در آن ها بدون مدرک زبان امکان پذیر می باشد دانشگاه وین، دانشگاه زالتسبور و دانشگاه اینسبروک می باشند. تحصیل در رشته های تحصیلی مختلف این دانشگاه ها بدون ارائه مدرک زبان آلمانی یا انگلیسی امکان پذیر می باشد، اما دانشجویان بین المللی اگر مدرک زبان ندارند باید در دوره های زبان این دانشگاه ها شرکت نموده و پس از اخذ نمره قبولی مجاز به ثبت نام در این دانشگاه ها خواهند شد.

سوالات متداول

شهریه یک دوره زبان انگلیسی یک ساله در اتریش حدودا 13 هزار یورو می باشد

هزینه زندگی در اتریش به صورت ماهانه معادل 950 یورو می باشد

دانشگاه وین، دانشگاه زالتسبور و دانشگاه اینسبروک

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر