آزمون-تومر- ترکیه

آزمون تومر ترکیه

شما برای تحصیل در ترکیه باید در یکی از آزمون های رسمی زبان ترکی در این کشور شرکت کنید. آزمون تومر را بی شک می توان یکی از معتبر ترین آزمون های زبان ترکی بدانیم. آزمون تومر در بسیاری از کشور های جهان از جمله ایرانی برگزار می شود. یکی از شروط لازم برای پذیرش در دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه شرکت در آزمون زبان ترکی مانند ازمون تومر است.

تومر مخفف Turkish Language Training Center است که معنای آن مرکز آموزش زبان ترکی است. 

آزمون تومر ترکیه را نیز می توان به مانند دیگر آزمون های بین المللی جهان شامل آزمون های تافل و آیلتس برای سنجش مهارت شرکت کنندگان زبان دانست. شرکت در این آزمون برای پذیرش در بسیاری از دانشگاه های ترکیه بسیار مهم می باشد.

 

بنابراین بی شک شرکت در آزمون تومر برای مهاجرت کاری، تحصیلی و زندگی در ترکیه بسیار مهم است. شما باید برای تحصیل در ترکیه تسلط کافی به زبان ترکی از طریق شرکت در این آزمون داشته باشید.

ما نیز در این مقاله به بررسی یکی از مهمترین آزمونهای زبان ترکی به نام آزمون تومر پرداخته ایم که برای مهاجرت به این کشور حتما باید در مورد آن آگاهی لازم را کسب کنید.

اگر قصد دارید اطلاعات کاملی را در مورد آزمون تومر شامل شرایط آزمون تومر، هزینه آزمون تومر و نمره قبولی در آزمون تومر کسب کنید این مقاله را با دقت تا انتها مطالعه بفرمایید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

تومر-کشور-ترکیه

اهمیت آزمون تومر

ترکیه یکی از بهترین کشورهایی است که با اقتصادی قوی و با کیفیت بالای زندگی در همسایگی ما قرار دارد و از این رو بسیاری از ایرانیان این کشور را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می کنند.

کم بودن مسافت، شباهت آداب و رسوم و هزینه های پایین زندگی ترکیه نسبت به ایران موجب شده است که این کشور به مقصد محبوب مهاجرتی بدل شود.

 

بسیاری از کسانی که قصد دارند به ترکیه مهاجرت کنند چه برای تحصیل و یا کار باید مهارت خود را در زبان ترکی نشان دهند. یکی از مهمترین آزمون هایی که مهارت شما را در زبان ترکی مورد سنجش قرار می دهد آزمون زبان ترکی تومر است.

تومر را می توان در واقع یک آزمون بین المللی در زبان ترکی مانند دیگر آزمون های بین المللی آیلتس و تافل برای زبان انگلیسی دانست.

 

ترکیه دارای یک سیستم آزموشی بسیار پیشرفته است که دانشگاه های بسیار با کیفیتی مانند دانشگاه فنی خاورمیانه، دانشگاه کوچ و یا دانشگاه فنی استانبول در این کشور فعالیت می کنند.

شما برای پذیرش در این دانشگاه‌ باید نمره خوبی در آزمون زبان تومر دریافت کرده باشید.

 

اگر هم قصد دارید برای کار به ترکیه مهاجرت کنید، لازم است که بدانید بسیاری از کارفرمایان در ترکیه از شما مدرک آزمون تومر را درخواست خواهند کرد.

به طور کلی می توان گفت که داشتن مدرک زبان تومر می تواند یک افسر مهاجرتی را مجاب کند که با درخواست شما برای تحصیل در ترکیه موافقت کند.

شما در بسیاری از برنامه های مهاجرتی ترکیه اگر قصد دارید که مهاجرت کنید باید مدرک زبان تومر داشته باشید

سطوح آزمون زبان تومر ترکی

پس از اینکه شما در آزمون تومر شرکت کردید، سطح و مهارت زبان ترکی شما مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت. مهارت شما در زبان ترکی توسط آزمون تومر ترکی از چندین سطح A1  تا C2 مورد ارزیابی قرار می گیرد.

این آزمون سطح دانش، درک و مهارت شما را در زبان ترکی مورد بررسی قرار می دهد. در واقع نمره ای که دریافت می کنید به دانشگاه و یا کارفرمای شما سطح مهارتتان در زبان ترکی را نشان می دهد.

شما پس از اینکه در آزمون تومر شرکت کردید، بسته به اینکه مهارت شما در زبان ترکی چطور است در یکی از دسته های A1، A2، B1، B2، C1 و C2 قرار خواهید گرفت.

 

 • کسی که سطح A1 را دارد این توانایی را خواهد داشت که به صورت کلی به برقراری ارتباط و درک سوالات و پاسخ های ساده ترکی بپردازد.
 • آن کسی که سطح A2  را دریافت کرده این امکان را دارد تا بتواند مهارت های زبانی اولیه را داشته و توانایی صحبت کردن آسان و روان را داشته باشد.
 • آندسته از دانش آموزانی که سطوح B1 و B2 را در آزمون تومر دریافت می کنند، دارای مهارت های خوبی در زبان ترکی هستند و همچنین متناسب با موقعیت های روزمره در مورد موضوعات مختلف به خوبی می توانند صحبت کنند.
 • بالاترین مدرک زبان ترکی سطح C1 می باشد که شما با این سطح این امکان را خواهید داشت که به مانند یک فرد ترک زبان به صورت روان و آسان صحبت کنید. برای ثبت نام در بسیاری از موسسه های آموزشی و دانشگاهی در ترکیه شما باید این مدرک را نشان دهید.
 • مدرک C2 نیز نشان می دهد که شما به زبان ترکی کاملا مسلط هستید و می توانید به روانی و خوبی یک شهروند ترک صحبت کنید.
 

شما می توانید برای آشنایی بیشتر با آزمون تومر و شرکت در این آزمون با کارشناسان ما در امور مهاجرت به ترکیه در موسسه کاریابی بین المللی کاربین تماس یگیرید.

سطح-آزمون-تومر-ترکیه

پذیرش در دانشگاه‌های ترکیه با آزمون تومر

بر طبق آخرین اطلاعاتی که در وب سایت رسمی آزمون تومر در آنکارا قرار داده شده است، شما برای آنکه در دانشگاه های ترکیه پذیرش دریافت کنید باید حداقل در آزمون تومر سطح B1 شرکت کرده باشید.

 

این نمره ای است که برای ورود به دانشگاه های ترکیه از شما دریافت می شود. اما ممکن است که برای پذیرش در دانشگاه های برتر دولتی ترکیه از شما مدرک زبان C1 را نیز درخواست کنند.

معمولا دوره های زبان ترکی در استانبول به صورت فشرده برگزار می شوند که در یک ماه و دو ساعت در هفته برگزار می گردد. اما برای تحصیل زبان ترکی شما باید در دوره های معمولی 6 ماهه، دو ساعته شرکت کنید.

 

در اینجا باید به شما متذکر شویم که برای تحصیل در ترکیه به مانند بسیاری از کشور های برتر دنیا مانند کانادا و یا آلمان که باید به زبان های انگلیسی و آلمان مسلط باشید تسلط کافی در زبان ترکی نیز کسب کرده باشید.

 

شما همچنین باید دانش خوبی را در زبان ترکی داشته  و به صورت کلی باید برای پذیرش در دانشگاه های برتر این کشور حتما حداقل شرایط لازم را داشته باشید.

یکی از مهمترین عواملی که نقش مهمی در پذیرش شما در دانشگاه های ترکیه دارد داشتن مهارت در زبان ترکی از طریق شرکت در آزمون تومر است.

نمره آزمون زبان تومر

اگر قصد دارید که در آزمون تومر در ترکیه شرکت کنید لازم است که بدانید این آزمون دارای چهار پایه مقدماتی، متوسطه، پیشرفته و دیپلم نهایی است.

دو مورد از این آزمون ها تنها برای سطوح ابتدایی و متوسطه صادر شده، و دو مورد دیگر نیز برای کسانی صادر می شود که دارای مهارت های بسیار خوبی در حد متوسط و پیشرفته هستند.

در پایان هر دوره از زبان ترکی تومر از شما، آزمون زبان گرفته می شود و شما باید در آزمون نهایی شرکت کرده و در آن نیز نمره خوبی را کسب کرده باشید تا این امکان به شما داده شود تا به سطح بالاتری بروید.

 

شما باید برای آنکه در چهار مهارت اصلی مانند خواندن، نوشتن، مکالمه و گوش دادن در زبان ترکی مورد ارزیابی قرار بگیرد باید در پایان دوره زبان ترکی خود در آزمون نهایی شرکت کنید.

اگر هر فردی به دلایلی نتوانست در یکی از این سطوح نمره لازم را بگیرد یا شرکت کند می تواند در آزمون مجدد شرکت داشته باشد. شما می توانید اگر در آزمون زبان ترکی نمره لازم را دریافت نکردید این شانس را داشته باشید که دوباره در این آزمون شرکت کنید.

 

شما بر اساس نمره ای که در آزمون تومر دریافت کرده اید می توانید سطح خود را در این آزمون مورد سنجش قرار دهید. نمره لازم برای دریافت هر کدام از این نمره ها در آزمون تومر به این صورت است:

 

 • درجه A1:               امتیاز: 20 – 49
 • درجه A2:               امتیاز: 50 – 59
 • درجه B1:               امتیاز: 60 – 69
 • امتیاز B2:               امتیاز: 70 – 79
 • درجه C1:               امتیاز: 80 – 89
 • درجه C2:               امتیاز:90 – 100

شرایط شرکت در آزمون تومر

لازم به ذکر است که آزمون زبان تومر در ایران نیز برگزار می شود و شما می توانید تنها با داشتن دو قطعه عکس و کارت شناسایی در این آزمون شرکت کنید.

البته اگر قصد دارید که برای شرکت در این آزمون به خاک ترکیه سفر کنید باز هم نیازی به داشتن مدرک خاصی نخواهید بود و از آنجا که ایرانیان می توانند به مدت 90 روز در خاک ترکیه اقامت داشته باشند این امکان را دارند که با یک گذرنامه و دو قطعه عکس در این آزمون شرکت کرده باشند.

البته برای کسانی که پاسپورت ندارند می توانند با ترجمه رسمی گذرنامه خود به جای پاسپورت در این آزمون شرکت کنند.

دوره-تومر

زمان آزمون تومر

برای تمام کسانی که قصد دارند از تاریخ و زمان آزمون تومر اطلاع کسب کنند نیاز است که این قسمت را مطالعه کرده باشند.

 

 • آزمون زبان تومر زمان مشخصی ندارد و شما می توانید در هنگام ثبت نام سریعترین زمان ممکن را برای خود انتخاب کنید.
 • پیش از آنکه شما در این آزمون ثبت نام کنید باید در ابتدا در یک آزمون تعیین سطح شرکت کرده باشید.
 • برای ثبت نام آزمون تومر شما می توانید به صورت اینترنتی در سایت رسمی این آزمون ثبت نام کنید.
 • نتایج آزمون تومر ترکیه معمولا پس از 10 الی 15 روز به دست شما خواهد رسید.
 • شما باید برای شرکت در این آزمون هزینه آن را نیز به لیر پرداخت کنید.
 

برای کسب اطلاعات دقیقتر بهتر است که با کارشناسان مار در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در امور مهاجرت به ترکیه در تماس باشید.

هزینه آزمون تومر ترکیه

شما برای شرکت در آزمون تومر باید در ابتدا هزینه آن را پرداخت کرده باشید. هزینه ای که شما باید برای شرکت در آزمون تومر بپردازید از یک مرکز به مرکز دیگر کاملا متفاوت است. این به این دلیل است که خدماتی که به شما داده می شود در هر مرکز متفاوت است و ممکن است که از شما هزینه بیشتر و یا کمتری دریافت شود.

اما در مجموع شما باید برای شرکت در آزمون تومر ترکی برای یک سطح چیزی بین 250 تا 350 دلار پرداخت کنید که این می تواند در دو قسط نیز پرداخت شود.

 

شما باید برای ثبت نام در آزمون تومر ترکیه حتما مدارک و مشخصات خود را به صورت کامل در هنگام ثبت نام ارائه کنید و مدارک مورد نیاز تحت امضا شما قرار داشته باشد.

شما باید حتی اگر یک کپی از مشخصات در ضمیمه ها گنجانده شده باشد نیز آن را در نظر گرفته باشید.

لازم به ذکر است که شما می توانید تعلیق و توقف موقت ثبت نام را در هفته اول آزمون تومر با اثبات عذر موجه داشته باشید.

در صورت تایید موسسه، درخواست حضور در تاریخ بعدی پذیرفته نمی شود و امکان پرداخت هزینه دوره هایی که در آنها شرکت نمی کنید وجود نخواهد داشت.

 

شما می توانید برای کسب اطلاع دقیق از تاریخ و هزینه آزمون های تومر در ترکیه با کارشناسان ما در امور مهاجرت به ترکیه در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

اعتبار آزمون تومر ترکیه

به صورت کلی اعتبار آزمون تومر چیزی در حدود 4 ماه است و پس از آنکه 4 ماه شما تمام شد با توجه به دوره استراحت در آزمون مجدد شرکت خواهید کرد.

شما این امکان را دارید که به صورت دوره ای 12 ماه سال و 7 روز در هفته از ساعت 9 صبح تا 9 شب برای شرکت در آزمون تومر اقدام کرده باشید.

حتی شما این امکان را خواهید داشت که در کلاس های جبرانی پس از لغو جلساتی که به هر دلیلی ترتیب داده شده است نیز شرکت کنید.

در آزمون تومر نیز شما می توانید شهریه ای را که پرداخت کرده اید به فرد دیگری نیز منتقل کنید. آن فرد این امکان را دارد که بدون اینکه هزینه ای را پرداخت کند از طریق شما در امتحان نهایی شرکت کند.

ازمون-تومر-ترکیه

انواع مدارک آزمون تومر ترکیه

آزمون تومر شامل 6 گواهینامه و مدرک است که شما می توانید با داشتن شرایط مناسب آنها را دریافت کنید. مهمترین گواهینامه های آزمون زبان ترکی تومر دیپلما و سرتیفیکیت هستند. ما در ادامه به تفصیل در مورد گواهینامه های آزمون زبان ترکی تومر خواهیم پرداخت:

 

 • نوع آزمون تومر: آزمون تعیین سطح.
   شرح آزمون: در این آزمون شما چیزی بین صد تا صد و بیست سؤال خواهید داشت که بر اساس آن سطح مهارت ترکی شما مورد سنجش قرار می گیرد.
   مدرک: گزارش تعیین سطح.
 • نوع آزمون تومر: آزمون حضوری در دوره زبان تومر.
   توضیحات آزمون: در این آزمون 4 مهارت شما مورد بررسی قرار می گیرد و برای رفتن به سطح بعدی مورد سنجش قرار خواهید گرفت.
   مدرک این آزمون: گزارش آزمون حضور در دوره زبان ترکی تومر.
 • نوع آزمون: آزمون پایان تحصیلات تومر.
  توضیحات آزمون: شما در پایان هر سطح بالاتر از متوسط و پیشرفته در هر چهار مهارت مورد ارزیابی قرار می گیرید و در صورتی که بتوانید این دوره را به خوبی بگذرانید می توانید این مدرک را دریافت کنید.
  مدرک این آزمون: گواهی پایان تحصیلات تومر
 • نوع آزمون: دیپلم آزمون تومر
  شرح آزمون: در این آزمون در واقع می توان گفت که شما در تست هایی که در پایان سطح متوسط و پیشرفته دریافت می کنید در هر چهار مهارت زبان ترکی مورد سنجش قرار می گیرید.
  مدرک: دیپلم آزمون تومر (DIPLOMA)
 • نوع آزمون: آزمون دریافت گواهی تومر بدون شرکت در دوره های زبان تومر.
  شرح آزمون: این آزمون برای تمام کسانی مناسب است که در دوره های تومر شرکت نکرده اما قصد دارند که مهارت های زبان ترکی آنها مورد بررسی و ارزیابی قرار گیرد.
  مدرک آزمون: گواهینامه آزمون تومر (CERTIFICATE)
 • نوع آزمون: آزمون آنلاین تومر
   توضیحات این آزمون: این یک آزمون آنلاین است که میزان مهارت زبان ترکی شما را مورد سنجش قرار می دهد.
  مدرک این آزمون: UTS DIPLOMA
ازمون-تومر

آزمون تومر در تهران و ایران

یکی از مراکز مهم برگزاری آزمون تومر در ایران و شهر تهران می باشد. دانشگاه تهران اولین مرکزی بود که در تهران در سال 1398 اقدام به برگزاری این آزمون کرد.

پیش از آن باید زبان آموزان به یکی از کشورهای خارجی و یا همان ترکیه برای شرکت در آزمون سفر می کردند.

در ایران هم اکنون سفارت ترکیه مجری برگزاری آزمون های تومر می باشد و در مرکز فرهنگی یونس امره این آزمون برگزار می شود.

نمایندگان دانشگاه آنکارا و دانشگاه قاضی در بسیاری از شهر های ایران فعالیت دارند و این آزمون را برگزار می کنند.

شما تنها کافی است که برای شرکت در این آزمون در هنگام ثبت نام ایران را به عنوان مرکز آزمون خود انتخاب کرده باشید.

کلاس های آمادگی آزمون تومر ترکیه

یکی از بهترین روش های آموزش زبان ترکی شرکت در کلاس های زبان تومر می باشد. هر سطح کلاس تومر در هشت هفته برگزار می شود که هر جلسه شامل دو ساعت است.

کلاس های زبان ترکی آزمون تومر چیزی به مدت دو ساعت در صبح یا بعد از ظهر می باشند.

تمام زبان آموزانی که قصد دارند در این کلاس ها شرکت کنند، این امکان را خواهند داشت که با شرکت در کلاس های زبان، مهارت کافی را در زبان ترکی کسب کرده و با شرکت در آزمون نهایی بتوانند نمره لازم را در آزمون ترکی تومر دریافت کنند.

 

در پایان دوره های کلاس زبان ترکی شما در هر سطحی که بوده باشید و در آن شرکت کرده باشید این امکان را خواهید داشت تا از طریق ارزیابی عملکرد یا امتحان نهایی مورد ارزیابی رسمی قرار بگیرید.

ارزیابی رسمی زبان ترکی خود شامل چهار مهارت شنیداری، درک مطلب، مکالمه و نوشتاری و همچنین مهارت گرامری می باشد. شما باید در آنها بتوانید به خوبی نمره کافی را بدست آورده باشید.

 

آمادگی برای آزمون زبان ترکی نیازمند شرکت در کلاس های تومر به صورت پیوسته است و ممکن است که در همین راستا برای شما به صلاحدید استاد برنامه های فوق برنامه و دوره های ویژه در روزها و ساعات مشخصی در نظر گرفته شود.

تصمیم گیری کلی در مورد کلاس ها و ساعات مطالعه و همچنین هر گونه تغییرات در کلاس ها و اساتید آزمون تومر بر عهده مدیر شعبه است.

 

استاد زبان تومر مهارت های زبانی شما را مورد ارزیابی قرار می دهد و تصمیم گیری می کند که آیا شما لازم است که در دوره های بعدی تومر شرکت کنید و یا اینکه باید در همان دوره و سطح شرکت کنید.

آمادگی-ازمون-تومر

مدت زمان آزمون تومر

آزمون تومر خود یک آزمون 6 مهارتی است که شما در طول 4 ساعت به سوالات باید پاسخ دهید. زبان آموزانی که بتوانند به خوبی به سوالات پاسخ دهند این شانس را خواهند داشت که در سطح بعدی کلاس های تومر شرکت کنند و مدرک تومر خود را نیز در آن سطح دریافت کنند..

همچنین آندسته از زبان آموزانی که در یک مهارت نمره لازم را نگرفته باشند و مردود شده باشند این امکان را خواهند داشت که در همان آزمون دوباره شرکت کرده و مهارت خود را دوباره مورد ارزیابی قرار دهند.

آزمون تومر 6 مهارت شما را مورد ارزیابی قرار می دهد. شما در این موارد مورد ارزیابی قرار گرفته و نحوه اختصاص نمره نیز اینگونه است:

 

 • مهارت شنوایی            حداقل نمره 15           حداکثر نمره 25
 • مهارت درک متن        حداقل امتیاز 15          حداکثر امتیاز 25
 • مهارت مکالمه            حداقل امتیاز 15          حداکثر امتیاز 9
 • مهارت بیانی               حداقل نمره 10           حداکثر نمره 6
 • مهارت شنیداری          حداقل امتیاز 15          حداکثر امتیاز 25
 

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کلاسهای آمادگی در آزمون تومر ترکیه با کارشناسان ما در موسسه مهاجرتی کاربین در امور مهاجرت به ترکیه در تماس باشید.

نتیجه گیری

ترکیه یکی از بهترین کشور های همسایه ایران است که دارای اقتصادی بسیار توسعه یافته است و سیستم آموزشی و بهداشتی آن بسیار قدرتمند است.

بسیاری از مهاجرانی که قصد دارند به ترکیه مهاجرت داشته باشند باید در ابتدا مهارت خود را در زبان ترکی افزایش دهند.

 

یکی از مهمترین آزمون هایی که در ترکیه از اعتبار بالایی برخوردار است و میزان مهارت شما را در زبان ترکی مورد سنجش قرار میدهد آزمون زبان ترکی تومر است.

آزمون تومر خود دارای 5 سطح می باشد که شما پس از اینکه در آن آزمون ها شرکت کردید می توانید در یکی از رده های آن قرار بگیرید.

 

محدودیتی برای شرکت در آزمون تومر وجود ندارد و همه این امکان را خواهند داشت که در این آزمون شرکت کنند و هزینه شرکت در این آزمون چیزی در حدود 250 تا 350 دلار بسته به مرکزی است که قصد دارید در آن شرکت داشته باشید.

 

برای ارزیابی و مشاوره رایگان از کارشناسان ما برای مهاجرت به ترکیه و شرکت در آزمون تومر با شماره تلفن های 22654650 021 و یا 28111107 021 در تماس باشید.

سوالات متداول

آزمون تومر یکی از مهمترین آزمون های رسمی در کشور ترکیه است که میزان مهارت شما در زبان ترکی را مورد سنجش قرار می دهد. این در حالی است که شرط لازم برای پذیرش در بسیاری از دانشگاه های دولتی و خصوصی ترکیه داشتن مدرک زبان تومر است.

بله شما برای کسب آمادگی در آزمون تومر این امکان را دارید که در کلاس‌های آمادگی آزمون تومر که به صورت آنلاین نیز  برگزار می شود شرکت کنید.

آزمون تومر در بسیاری از کشور های جهان از جمله ایران نیز برگزار می شود و شما می توانید بدون مهاجرت به کشور ثانوی در این آزمون شرکت کنید.

شما برای شرکت در آزمون تومر به دو قطعه عکس و پاسپورت نیاز خواهید داشت. برای کسانی نیز که پاسپورت ندارند می تواننند از ترجمه رسمی شناسنامه خود استفاده کنند.  

شما برای شرکت در آزمون دیپلما باید 150 و برای آزمون سرتیفیکا باید 100 یورو هزینه کنید.

برای ورود به دانشگاه های ترکیه شما باید حداقل بتوانید نمره C1 را کسب کرده باشید.

شما برای آنکه خود را در آزمون تومر آماده کنید بهتر است که کتاب Hitit را بخوانید که بهترین و کامل‌ترین مرجع آزمون تومر در جهان است.

شما برای پذیرش در بسیاری از دانشگاه های ترکیه مانند دانشگاه فنی استانبول و یا دانشگاه کوچ و همچنین دانشگاه حاجت تپه شما باید مدرک زبان تومر داشته باشید.  

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

2 پاسخ

  1. سلام ازمون تومر چون برای تعیین سطح زبان ترکی هست به زبان ترکی برکزار میشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر