اقامت ترکیه برای ورزشکاران

اقامت ترکیه برای ورزشکاران

ترکیه از لحاظ ورزشی یکی از بهترین کشورهای منطقه و جهان است که امکانات و تجهیزات ورزشی بسیار خوبی به مانند دیگر کشور های پیشرفته جهان دارد. به دلیل مزایای بی شماری که برای کار و زندگی در ترکیه برای ورزشکاران وجود دارد، بسیاری از ورزشکاران از سراسر جهان به دلیل کیفیت بالای زندگی و شرایط اقتصادی بسیار خوب ترکیه، این کشور را برای مهاجرت انتخاب می کنند.  از همین رو یکی از مهمترین روش های مهاجرت به ترکیه از طریق دریافت ویزای ورزشی ترکیه است.

افرادی که در حوزه های ورزشی مدال و یا حکم قهرمان دارند اعم از ورزشکاران، مربیان، داوران و یا مسئولان می توانند با دریافت ویزای ورزشی ترکیه به این کشور مهاجرت کنند. کسانی که از طریق ویزای ورزشی به ترکیه مهاجرت می کنند می توانند کارت اقامت دائم ترکیه را نیز دریافت کنند.

 

اداره مهاجرت ترکیه برای ورزشکارانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، این برنامه مهاجرتی را در نظر گرفته است تا آن ها این امکان را نیز داشته باشند که از طریق مسیری جداگانه به ترکیه مهاجرت کرده و اقامت دائم ترکیه را نیز دریافت کنند. ورزشکاران که اقامت دائم ترکیه را دریافت می کنند، می توانند در نهایت شهروندی ترکیه را نیز دریافت کنند.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

اقامت-ترکیه-برای-ورزشکاران

ویزای ورزشی ترکیه

یکی از روش های مهاجرت به ترکیه از طریق اقدام برنامه های مهاجرتی ورزشی ترکیه است. ترکیه یکی از بهترین کشور های منطقه و حتی جهان از لحاظ داشتن امکانات و تجهیزات ورزشی بسیار پیشرفته است. شما این امکان را نیز دارید که با داشتن شرایط مناسب با ویزای ورزشی به ترکیه مهاجرت کنید.

تمام کسانی که به دلایل ورزشی قصد دارند که به ترکیه مهاجرت کنند لازم است که ویزای ورزشی مناسب خود را دریافت کرده باشند. همه انواع ورزشکاران اعم از آماتور تا حرفه ای و همچنین داوران ورزشی لازم است برای  ورود و اقامت در ترکیه ویزای ورزشی مناسب خود را دریافت کنند.

 

انواع ویزای ورزشی ترکیه

برنامه های مهاجرتی بسیاری برای مهاجرت به ترکیه وجود دارد. شما برای مهاجرت به ترکیه از طریق ویزای ورزشی باید با انواع ویزای ورزشی این کشور نیز آشنا شده باشید. شما در ترکیه می توانید از ویزای ورزشی موقت و یا دائم برای اقامت در ترکیه استفاده کنید.

 

ویزای موقت ورزشی ترکیه

ویزای موقت ورزشی ترکیه برای فردی صادر می شود که قصد دارد از سوی یک سازمان برای انجام فعالیت و مسابقه ورزشی در ترکیه شرکت کند. شما نیز میتوانید برای حضور در یک رویداد ورزشی خاص و یا انجام فعالیت ورزشی با دریافت ویزای موقت ورزشی به ترکیه مهاجرت کنید.

 

ویزای دائم ورزشی ترکیه

تمام کسانی که در یکی از رشته های ورزشی دارای دستاورد بزرگ و مهمی هستند،  می توانند برای دریافت ویزای دائم ورزشی ترکیه اقدام کرده و در این کشور نیز اقامت دائم نیز کسب کنند.

شما می توانید با داشتن شرایط مناسب ورزشی از جمله حکم قهرمانی و یا مدال ورزشی به ترکیه مهاجرت کرده و در این کشور نیز اقامت داشته باشید. شما همچنین این امکان را دارید که با دعوت از یک سازمان و یا موسسه ای یا با مدرک دانشگاهی به ترکیه مهاجرت کنید. شما برای دریافت این ویزا باید نشان دهید که یک اسپانسر نیز دارید.

انواع ویزای ورزشی ترکیه

مراحل دریافت ویزای ورزشی ترکیه

شما برای آنکه از طریق برنامه مهاجرتی ورزشی به ترکیه مهاجرت کنید لازم است که یک اسپانسر برای خود دریافت کرده باشید. اسپانسر می تواند با پرداخت هزینه های شما و همچنین الزامات صدور ویزا و با مدارک لازم اقدامات لازم برای مهاجرت را انجام دهد.

این نکته را نیز لازم است که به یاد داشته باشید که ویزای ورزشی ممکن است که برای ورزشکاران همیشه مناسب نباشد و شاید دریافت ویزای کوتاه مدت خیلی بهتر از دریافت ویزای ورزشی ترکیه باشد.

دریافت ویزای ورزشی می تواند برای افرادی مناسب باشد که دارای سابقه درخشانی در ورزش بوده و در رشته ورزشی خاصی حکم و مقام دارند.

مدت اعتبار ویزای ورزشی ترکیه

میزان مدت زمانی که شما می توانید با ویزای ورزشی به ترکیه مهاجرت کنید چیزی در حدود سه سال است. پس از اینکه سه سال ویزای شما تمام شد این امکان برای شما وجود دارد که آن را نیز برای سه سال دیگر تمدید کنید.

شما این امکان را نیز خواهید داشت که با داشتن شرایط لازم با ویزای ورزشی ترکیه در ترکیه نیز به کار مشغول شوید.

اقامت-دائم-ترکیه

شرایط دریافت ویزای ورزشی ترکیه

هر ورزشکاری که شرایط لازم را داشته باشد این امکان را دارد که با دریافت ویزای ورزشی ترکیه به این کشور مهاجرت کند. دریافت ویزای ورزشی ترکیه نیز به مانند دیگر انواع ویزاهای مهاجرتی ترکیه که توسط سازمان مهاجرت این کشور ارائه می شود نیاز به داشتن شرایط ویژه ای است.

متقاضیان در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند، می تواند برای دریافت آن اقدام کنند. ما نیز در ادامه به بررسی شرایط لازم برای دریافت ویزای ورزشی ترکیه خواهیم پرداخت.

 

 • سابقه و تجربه کاری در رشته ورزشی – این خود می تواند به نوعی نخستین و مهم ترین شرط لازم برای دریافت ویزای ورزشی ترکیه باشد. در واقع شما به عنوان ورزشکار باید در طی پنج سال گذشته دو سال را در رشته ورزشی خود مشغول به کار بوده باشید. مدارکی را نیز باید ارائه کنید که نشان دهد شما از رشته ورزشی خود کسب درآمد می کرده اید.
 • بر اساس قوانین جدید مهاجرتی کشور ترکیه، ویزای ورزشی این کشور به هر نوع فعالیت ورزشی داده نمی شود. شما تنها در صورتی می توانید ویزای ورزشی ترکیه را دریافت کنید که در میان یکی از گروه های مربیان، قهرمانان ورزشی، داوران، مدیران، مسئولان و مدرسان ورزشی بوده باشید.
 • ایجاد تحول و بهبود حوزه ورزشی – این نیز یکی دیگر از شرایط لازم برای مهاجرت به ترکیه است. شما در این راستا باید مدارکی را نشان دهید که ثابت کند می توانید برای اقتصاد و ورزش ترکیه مؤثر و مفید باشید.
 • تسلط و مهارت کافی به یکی از دو زبان ترکی و انگلیسی – این نیز می تواند از دیگر مهمترین شرایطی باشد که شما باید برای مهاجرت به ترکیه داشته باشید.
 • داشتن تحصیلات آکادمیک – داشتن تحصیلات و مدرک معتبر نیز می تواند شانس شما را برای دریافت ویزای ورزشی ترکیه افزایش دهد. شما می توانید با داشتن مدارک ورزشی معتبری به خصوص در رشته تربیت بدنی احتمال دریافت ویزای ورزشی خود را افزایش دهید.
 • سن – از دیگر شرایط دریافت ویزای ورزشی ترکیه سن شما می باشد. شما برای مهاجرت به ترکیه هر چه جوانتر باشید احتمال بیشتری وجود دارد که ویزای ورزشی ترکیه را دریافت کنید. از مهم ترین شرایط دریافت اقامت ترکیه برای ورزشکاران جوان تر آسانتر است.
 • داشتن رابطه با ترکیه – اگر بستگان شما در ترکیه هستند و یا اینکه شما سابقه تحصیل یا کار در ترکیه را دارید و یا اینکه همسر شما خانواده ای در کشور ترکیه دارد می تواند شانس شما را نیز برای مهاجرت به ترکیه و دریافت اقامت این کشور نیز افزایش دهد.

 

مدارک لازم برای دریافت ویزای ورزشی ترکیه

شما برای دریافت ویزای ورزشی ترکیه باید در ابتدا فرم درخواست ویزای ورزشی ترکیه را تکمیل کنید. شما همچنین لازم است اطلاعات خود را به صورت دقیق و کامل بنویسید.

همچنین باید پرداخت هزینه های صدور ویزا را انجام دهید. در همین حال لازم است که شما از فیش های واریزی خود عکس گرفته و آن را نیز ارسال کنید. هزینه ای که شما پرداخت می کنید شامل تست بیومتریک، تست پزشکی و مواردی از این دست می باشد.

البته شما باید در نظر داشته باشید که به جز مواردی که در بالا ذکر شده است به مدارک و مستندات معتبر دیگری نیز نیازمند خواهید بود. شما باید این مدارک را نیز به فرم های درخواست ویزای خود پیوست کنید. این مدارک مهم که باید جمع آوری کنید عبارتند از:

 

 • مدارک تحصیلی معتبر؛
 • مدارک قبولی در آزمون زبان ترکی و یا انگلیسی؛
 • مدارک و مستنداتی که نشان دهد شما در رشته ورزشی خود در پنج سال اخیر حداقل دو سال به صورت حرفه ای در ورزش حضور داشته اید؛
 • مدارکی که اثبات کند شما انطباق پذیری در جامعه ترکیه را دارید؛
 • اصل و کپی گذرنامه معتبری که 6 ماه پس از حضور در ترکیه معتبر است؛
 • گواهی عدم سوء پیشینه؛
 • گواهینامه های معتبر ازدواج یا طلاق و مستندات مربوط به هر یک از آنها؛
 • گواهی و مدارک مرتبط با فوت همسر؛
 • مدارک مرتبط به فرزندان؛
 • 4 عکس پرسنلی که به تازگی گرفته شده و در ابعاد پاسپورت،
 • داشتن سلامتی کامل،
 • بیمه سلامت.
 

شما باید برای دریافت ویزای ورزشی ترکیه مطمئن شده باشید که تمامی مدارک لازمی که باید ارائه کنید مغایر با راهنمای مهاجرتی ترکیه بوده است. اگر چه مدارک شما ناقص باشد ممکن است که شما ایمیلی مبنی بر اصلاح مدارک خود دریافت کنید.

 

 

شما می توانید برای کسب اطلاعات تکمیلی در مورد مهاجرت به ترکیه و شرایط و مدارک لازم برای مهاجرت با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در ارتباط باشید. متخصصان ما با بررسی و ارزیابی شما برای دریافت ویزای ورزشی ترکیه مدارک لازم برای مهاجرت به ترکیه را به شما خواهند گفت.

مراحل-اقامت-ترکیه-برای-ورزشکاران

فرآیند مهاجرت ورزشکاران به ترکیه

برای دریافت ویزای ورزشی ترکیه شما می توانید به صورت آنلاین اقدام کنید. برای دریافت ویزای ورزشی ترکیه لازم است که تمامی فرم های مهاجرتی مورد نظر را با دقت خوانده و با اطلاعات درست و صحیح آنها را پر کرده و امضا نمایید.

تمام مدارک و مستندات شما برای مهاجرت به ترکیه توسط افسر مهاجرت مورد بررسی قرار می گیرد و در صورتی که با درخواست شما موافقت نماید می توانید به مرحله بعدی وارد شوید.

 

حالا باید برای انجام تست های بیومتریک در تاریخ و زمان اعلام شده به سفارت و یا کنسولگری ترکیه مراجعه نمایید. ممکن است که در این جلسه یک مصاحبه نیز با افسر مهاجرتی ترکیه داشته باشید. شما باید در این جلسه ثابت کنید که حضور شما در ترکیه می تواند برای رشد ورزشی و اقتصادی ترکیه مهم باشد.

 

پس از این مرحله لازم است که شما منتظر تایید نهایی از سوی اداره مهاجرت ترکیه بمانید. صدور ویزای ترکیه ممکن است که چیزی در حدود یک سال نیز به طول بیانجامد.

پس از این که ویزای شما صادر شد این امکان را نیز دارید که به ترکیه مهاجرت کنید. لازم است که توجه نمایید در هنگام سفر نیز شما باید تمامی مدارک و مستندات لازم را نیز به همراه داشته باشید. پس از رسیدن به ترکیه باید به اداره مهاجرت و پناهندگی شهر محل اقامت خود برای دریافت مجوز اقامت مراجعه داشته باشید.

مدارک شما پس از رسیدن به ترکیه نیز مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد.

هزینه مهاجرت ورزشکاران به ترکیه

همه کسانی که قصد دارند به خارج از کشور مهاجرت کنند، باید در مورد هزینه های مهاجرتی خود اطلاعات کاملی را دریافت کنند تا برنامه ریزی های مالی خود را نیز به درستی انجام دهند.

چیزی که در مورد ورزشکارانی که قصد مهاجرت به ترکیه را دارند این است که در واقع نمی توان هزینه مهاجرت ورزشکاران به ترکیه به طور قطعی بیان نمود.

 

مواردی چون حرفه‌ی ورزشی، تعداد اعضای خانواده، هزینه اقامت، هزینه زندگی و هزینه خورد و خوراک بسته به این که در کدام یکی از شهر های ترکیه زندگی می کنید می تواند متفاوت باشد.

یکی از مهمترین مواردی که شما باید برای مهاجرت ورزشی به ترکیه مد نظر داشته باشید این است که توانایی مالی و دارایی های شما مورد قبول واقع گردد.

 

سازمان مهاجرت کشور ترکیه تمکن مالی شما را مورد بررسی قرار می دهد و در صورتی که پس از بررسی و ارزیابی مشخص شود که دارای حداقل های مالی لازم برای زندگی در ترکیه نیستید ممکن است که درخواست شما را رد کنند.

پس حتما لازم است که شما برای مهاجرت ورزشی به ترکیه از تمکن مالی لازم برخوردار بوده و مدارک و مستندات لازم و قدرتمندی را نیز برای اثبات آن ارائه کنید.

هزینه-اقامت-ترکیه-برای-ورزشکاران

درآمد مربی ورزشی در ترکیه

مربیان ورزشی در ترکیه درآمد بسیار خوبی دارند و از یک زندگی با رفاه بالا برخوردار هستند.

بسته به رشته و سطح مهارت و سابقه مربیان ورزشی درآمد متفاوتی دارند.

اما در مجموع مربیان در ترکیه چیزی در حدود 25000 تا ۴۰۰۰۰ دلار در سال درآمد دارند. مربیان در ترکیه ساعتی چیزی در حدود 15 تا 20 دلار درآمد دارند.

البته با توجه با داشتن شرایط بهتر که تا به اینجا ذکر شده است این امکان وجود دارد که شما تا 90 هزار دلار در سال نیز درآمد داشته باشید.

اقامت دائم ترکیه برای ورزشکاران

شما با دریافت اقامت ترکیه از طریق ویزای ورزشی گام بزرگی را نیز برای اخذ تابعیت ترکیه و دریافت پاسپورت ترکیه خواهید برداشت.

شما در ابتدا اقامت موقت ترکیه را با داشتن اسپانسر دریافت خواهید کرد و پس از به پایان رسیدن آن این امکان را خواهید داشت که ویزای خود را تمدید کنید.

شما برای دریافت تابعیت ترکیه باید 5 سال در ترکیه زندگی کرده باشید و در این مدت نیز از خاک ترکیه در هر سال بیش از 6 ماه خارج نشده باشید.

اما اگر اقامت شما در ترکیه ممتد نیست می توانید پس از 8 سال برای دریافت اقامت دائم ترکیه اقدام کنید. از مهمترین مزایای دریافت اقامت دائم ترکیه دریافت پاسپورت ترکیه است که شما با این پاسپورت می توانید به بسیاری از کشور های جهان سفر کرده و یا اینکه مهاجرت شما به کشور های مانند آلمان، آمریکا و کانادا بسیار آسان تر خواهد بود.

در اینجا لازم به ذکر است که با توجه به شرایط پیش آمده به علت همه گیری کووید ۱۹ دولت ترکیه برای کسانی که قصد دارند شهروندی ترکیه را دریافت کنند، شرایط مساعدی را در نظر گرفته است.

بر اساس این قانون تمام مدتی را که شما به دلیل کرونا بیرون از مرزهای ترکیه بوده اید را حساب نخواهند کرد.

 

شرایط دریافت اقامت دائم ترکیه برای ورزشکاران

یکی از مهمترین روش های مهاجرت از طریق ویزای ورزشی به ترکیه داشتن یک اسپانسر است. کسانی که قصد دارند به ترکیه مهاجرت کنند لازم است که نشان دهند از شرایط خوبی برای مهاجرت به ترکیه را دارا هستند. مواردی از جمله سابقه ورزشی، سن، تحصیلات و مدارک تحصیلی معتبر و غیره شانس شما را برای دریافت اقامت ترکیه افزایش می دهد. شما با داشتن شرایط لازم این امکان را خواهید داشت که اسپانسر خود را ترغیب کنید که با درخواست شما برای مهاجرت به ترکیه موافقت به عمل آید و شما بتوانید اقامت ترکیه را نیز دریافت کنید.  از این رو مهمترین مواردی که موجب می شود شما اقامت ترکیه را دریافت کنید عبارت است از:

 

 • سابقه ورزشی – شما هرچه در رشته ورزشی خود سابقه کاری بیشتری داشته باشید می توانید اسپانسر خود را برای دریافت اقامت ورزشی ترغیب کنید. از مهمترین پارامترهایی که در ترکیه شما را با آن مورد بررسی قرار می دهند میزان سابقه ورزشی شما می باشد. بهتر است که حداقل دو سال را در پنج سال اخیر در حرفه ورزشی خود شرایط لازم برای کار داشته و منبع خوبی نیز برای درآمد داشته باشید.
 • تحصیلات – از دیگر معیارهای مورد بررسی این است که شما دارای تحصیلات در رشته تربیت بدنی بوده باشید. داشتن مدرک ارشد به بالا شانس شما را برای دریافت اقامت ترکیه افزایش می دهد. در این رابطه حداقل تحصیلات دبیرستان لازم است.
 • سن – از مهمترین شرایط دیگری که شما برای دریافت اقامت ترکیه باید داشته باشید سن است. متقاضیانی که قصد دارند از طریق دریافت ویزای ورزشی به ترکیه مهاجرت کنند باید بین ۲۱ تا 45 سال در بهترین حالت سن داشته باشند.
 • داشتن مهارت و تسلط به یکی از دو زبان ترکی و انگلیسی نیز از مهمترین شرایطی است که می تواند اسپانسر های ترکیه را تحت تاثیر قرار دهد که شما اقامت ترکیه را نیز دریافت کنید. شما برای تسلط به زبان ترکی باید مدرک تومر سطح B1 و به زبان انگلیسی مدرک زبان آیلتس با نمره 5 را حداقل داشته باشید.
 • از دیگر شرایطی که شما را با آن مورد ارزیابی قرار می دهند داشتن خانواده و بستگان در ترکیه است که سازگاری با جامعه و محیط ترکیه نیز گفته می شود. داشتن تحصیلات در ترکیه و یا کاری در ترکیه می تواند شانس شما را نیز افزایش دهد.

 

مدارک دریافت اقامت دائم ترکیه از طریق ویزای ورزشی

از مهمترین مدارکی که شما با آنها این امکان را خواهید داشت که اقامت ترکیه را دریافت کنید عبارتند از:

 

 • تکمیل فرم درخواست اقامت دائم؛
 • ارائه پاسپورت و اسناد سفر؛
 • ارائه مدارک اقامت های موقت قبلی به همراه تمدید آنها؛
 • ۴ قطعه عکس پرسنلی در ابعاد پاسپورت که به تازگی گرفته شده باشد؛
 • داشتن اسناد تمکن مالی؛
 • گزارش عدم سوء پیشینه در ترکیه و ایران؛
 • ارائه بیمه درمانی معتبر.

 

مزایای اقامت دائم ترکیه

از مهمترین مزایای دریافت اقامت دائم ترکیه می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

 

 • امکان داشتن حساب بانکی؛
 • اخذ وام با سود کم؛
 • آموزش رایگان زبان ترکی؛
 • دریافت کارت شهروندی ترکیه؛
 • دریافت پاسپورت معتبر ترکیه؛؛
 • امکان مهاجرت به دیگر شهر های ترکیه؛
 • سهولت در دریافت دیگر ویزاهای کشور های جهان؛
 • تحصیل رایگان در ترکیه؛
 • امکان خرید اقساطی خودرو؛
ورزشکاران در ترکیه

وکیل مهاجرت به ترکیه برای ورزشکاران

برای مهاجرت به ترکیه لازم نیست که شما حتما یک وکیل مهاجرتی در کنار خود داشته باشید. شما این امکان را دارید که با داشتن اطلاعات کافی و کامل در مورد مهاجرت به ترکیه، برای مهاجرت به این کشور از طریق دریافت ویزای ورزشی اقدام کنید.

اما داشتن یک وکیل مهاجرتی در کنار خود می تواند به شما در دریافت آسانتر و سریعتر ویزای مهاجرتی ترکیه کمک کند. وکیل مهاجرتی ترکیه به آخرین قوانین مهاجرتی ترکیه آشنا است و می تواند به شما در دریافت آسانتر و با سهولت ویزای مهاجرتی ترکیه کمک رسانی کند.

نتیجه گیری

ترکیه یکی از بهترین کشور های منطقه و حتی اروپا از لحاظ شرایط کاری در رشته های ورزشی است. شما این امکان را دارید که با داشتن شرایط لازم ورزشی به ترکیه مهاجرت کرده و در ترکیه نیز اقامت دائم دریافت کنید. شما برای مهاجرت به ترکیه از طریق ویزای ورزشی باید در این کشور یک اسپانسر مالی داشته باشید. عواملی که می تواند اسپانسر ها در ترکیه را برای ارسال دعوتنامه به شما ترغیب کند داشتن سن مناسب، مدرک تحصیلی معتبر ، مدرک زبان، تطبیق پذیری در جامعه ترکیه و از همه مهتر داشتن سابقه  در رشته های ورزشی است. برای دریافت اقامت دائم نیز لازم است که شما 5 سال به طور حرفه ای در رشته ورزشی خود در ترکیه حاضر بوده باشید.

 

مهاجرت به ترکیه از طریق موسسه مهاجرتی بین المللی کاربین یکی از بهترین انتخاب های ممکن است. کاربین با داشتن رابطه در ترکیه می تواند به شما در پیدا کردن شغل مورد نظر از طریق اسپانسر کمک کند.

 

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد مهاجرت به ترکیه، اخذ ویزای ترکیه، ویزای ورزشی ترکیه و اقامت دائم ترکیه با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در ارتباط باشید. کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با ارزیابی شما می توانند در رابطه با مهاجرت به ترکیه به شما بهترین پیشنهاد ممکن را بدهند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های تلفن های 28111107 021 و 22654650 021 تماس بگیرید.

 

سوالات متداول

بله شما این امکان را دارید که با داشتن دعوتنامه از یک اسپانسر در ترکیه با داشتن شرایط لازم به این کشور مهاجرت کنید.

رزومه شما برای دریافت ویزای ورزشی بر اساس پارامتر های سن، تحصیلات، مدرک زبان، سابقه، تمکن مالی و موفقیت های ورزش مورد ارزیابی قرار می گیرد.

بسته به این که شرایط شما برای دریافت ویزای ورزشی ترکیه چیست و یا اینکه چقدر پرونده شما پیچیده است ممکن است که مدت زمان بررسی ویزای شما متفاوت باشد. البته میزان حجم کاری سفارت و یا اداره مهاجرت ترکیه نیز می تواند بر زمان بررسی شما بیفزاید. اما شما برای دریافت ویزای ورزشکاران ترکیه باید چیزی بین 6 ماه تا 2 سال منتظر بمانید.

مربیان در ترکیه درآمد خوبی دارند و چیزی در حدود 30 تا 40 هزار دلار در سال درآمد دارند.

شما می توانید با داشتن شرایط لازم اقامت موقت ترکیه را دریافت کنید. پس از به پایان رسیدن اقامت موقت شما این امکان را خواهید داشت که اقامت خود را نیز تمدید کنید. شما برای دریافت اقامت دائم ترکیه باید 5 سال به صورت ممتد در ترکیه زندگی کرده باشید.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

2 پاسخ

 1. سلام بعد از دریافت اقامت ترکیه برای ورزشکاران بعد از چند سال میتونیم برای شهروندی ترکیه اقدام کنیم؟

  1. به صورت معمول با اقامت های کاری و سرمایه گذاری میتونید بعد 5 سال زندگی مداوم در کشور مورد نظر برای اقامت دائم اقدام کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر