ویزای 190 استرالیا

ویزای اسپانسرشیپ مهارت دائمی (ساب کلاس 190)

ویزای 190 به عنوان یک ویزای همراه با اقامت دائمی، برای افرادی است که دارای مهارت بوده و توسط دولت ایالتی یا منطقه ای استرالیا نامزد شده باشند. دارنده ویزا 190 این امکان را خواهد داشت که به صورت دائم در استرالیا همراه با خانواده خود اقامت داشته و به کار و یا تحصیل بپردازد و همچنین به مدت 5 سال به استرالیا سفر کرده و از آن خارج شود. شرایطی که برای دریافت این ویزا در نظر گرفته شده است این است که شما یک شغل در لیست مشاغل مربوط به مشاغل مورد نیاز در کشور استرالیا را دریافت کرده باشید. همچنین لازم است که شما مهارت های خود را در زبان انگلیسی بهبود دهید. اگر می خواهید با پروسه دریافت ویزای اسپانسرشیپ مهارت دائمی (ساب کلاس 190)، هزینه و شرایط آن آشنا شوید این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

فرم مشاوره رایگان

ویزای-اسپانسر-شیپ-استرالیا

شرایط درخواست ویزای اسپانسرشیپ مهارت دائمی 190

افرادی که قصد دارند با ویزای اسپانسرشیپ مهارت – دائمی (زیر کلاس 190) به استرالیا مهاجرت کنند، لازم است که حداقل 65 امتیاز را در ارزیابی مهارت کاری کسب کرده باشند. همچنین لازم که توسط یک ایالت یا دولت منطقه ای در استرالیا نامزد شده باشند.

برای درخواست این ویزا، شما لازم است که در ابتدا ابراز علاقه (EOI) خود را برای مهاجرت ارسال کنید و توسط SkillSelect دعوت به درخواست شوید. در صورت دریافت دعوتنامه، 60 روز فرصت دارید تا کار های خود را برای دریافت ویزا انجام دهید.

شما برای آنکه بدانید برای مهاجرت به استرالیا چقدر امتیاز دریافت خواهید کرد با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

یکی از مهمترین مزایای دریافت ویزای اسپانسرشیپ مهارت – دائمی این است که شما این امکان را خواهید داشت تا اعضای خانواده خود را نیز در زمان مهاجرت همراه خود داشته باشید.

متقاضیان ویزا 190، این دسته از اعضای خانواده خود را می توانند همراه خود داشته باشند:

 • شریک زندگی مانند همسر
 • فرزند وابسته
 • فرزند وابسته به شریک زندگی

مزایای ویزای اسپانسرشیپ مهارت دائمی 190

از مهمترین مزایای دریافت ویزای 190 ایالتی استرالیا می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم:

 

 •     امکان دریافت اقامت دائم در استرالیا
 •     امکان کار و تحصیل به مانند دیگر شهروندان استرالیا
 •     ثبت نام در مدیکر (بیمه سیستم مراقبت های بهداشتی عمومی استرالیا)
 •     حمایت مالی از بستگان خود برای آوردن آنها به استرالیا
 •     سفر به استرالیا و بازگشت به مدت 5 سال به صورت نامحدود
 •     امکان درخواست شهروندی استرالیا (در صورتی که واجد شرایط باشید)

شرایط نامزدی ویزای اسپانسرشیپ مهارت – دائمی ویزای 190

پیش از درخواست ویزای 190، شما باید توسط یک آژانس دولتی ایالتی یا قلمرو استرالیا نامزد شده باشید. اگر توسط یک ایالت یا منطقه نامزد شده اید، از شما دعوت می شود تا برای ویزا، درخواست خود را ارائه کنید. هر آژانس دولتی ایالتی و منطقه ای در کشور استرالیا معیارها و شرایط خود را دارد که لازم است شما با آنها از پیش آشنا شده و واجد شرایط آن ها نیز باشید.

شرایط-ویزای-اسپاسرشیپ-استرالیا

شرایط ویزای همراه اسپانسرشیپ مهارت – دائمی 190

کسانی که ویزای 190 را دریافت کرده اند این امکان را خواهند داشت که برای اعضای خانواده خود درخواست ویزای همراه کرده و آن ها را نیز به استرالیا بیاورند.

شما با این ویزا می توانید شریک زندگی مانند همسر، فرزند وابسته و فرزند وابسته به شریک زندگی خود را به استرالیا بیاورید. اما لازم است که اعضای خانواده شما شرایط سلامتی و شخصیتی مورد نیاز را داشته باشند.

مدت اقامت ویزای اسپانسرشیپ مهارت – دائمی 190

دریافت این ویزا همراه با اقامت دائمی است. متقاضیان می توانند به طور نامحدود در استرالیا اقامت داشته باشند. ویزای 190 چیزی در حدود 5 سال پس از تاریخ اعطای آن منقضی می شود. پس از این مدت نیز شما با این ویزا، این امکان را خواهید داشت که برای یکی از موارد زیر اقدام کنید:

 • تابعیت استرالیا
 • ویزای بازگشت اقامت

شرایط دریافت ویزای اسپانسرشیپ مهارت – دائمی 190

شرایط دریافت ویزای اسپانسرشیپ مهارت – دائمی 190​

شما برای دریافت ویزای 190 استرالیا لازم است که واجد شرایط باشید.

در صورتی که شرایط زیر را داشته باشید، این امکان برای شما وجود خواهد داشت که بتوانید برای ویزای  اسپانسرشیپ مهارت – دائمی (ساب کلاس 190) درخواست خود را ارائه کنید:

نامزدی ایالت یا قلمرو

شما باید توسط یک ایالت یا قلمرو استرالیایی نامزد شده باشید. هر ایالت و دولت منطقه ای فهرست مشاغل واجد شرایط خود را دارد و ممکن است شرایط خاصی را در مورد مهارت و تجربه کاری از شما بخواهد.

شغل و مهارت

شغل شما باید در لیست مشاغل با مهارت مورد نیاز باشد.

شما باید یک ارزیابی موفقیت آمیز مهارتی را از طریق مرجع ارزیابی مجاز انجام داده باشید تا نشان دهید که مهارت و شرایط لازم برای کار در شغل مورد نظر خود را دارید.

آزمون و دعوت امتیاز

شما باید برای مهاجرت به استرالیا ابراز علاقه (EOI) خود را به صورت الکتریکی ارسال کرده باشید و آنها از شما دعوت خواهند کرد که برای ویزای مورد نظر خود درخواست دهید.

شما برای آنکه دعوت به درخواست شوید، لازم است که حداقل 65 امتیاز کسب کرده باشید.

زمانی که برای درخواست ویزا دعوت می شوید، باید واجد شرایط امتیازات لازم بوده باشید.

دعوت، به تفکیک تعداد دعوتنامه های صادر شده توسط هر ایالت انجام می شود.

شما می توانید برای حساب امتیازات خود با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

زبان انگلیسی

شما برای مهاجرت به استرالیا لازم است که مدرک زبان انگلیسی ارائه دهید. با این حال، اگر نمرات مهارت انگلیسی شما بیشتر باشد، شما امتیازات بیشتری را دریافت خواهید کرد.

شما برای راهکار های لازم جهت افزایش نمره زبان انگلیسی خود می توانید با کارشناسان ما در موسسه کاریابی بین المللی کاربین در تماس باشید.

سن

برای مهاجرت به استرالیا از طریق برنامه مهاجرتی اسپانسرشیپ مهارت – دائمی کلاس 190 شما باید شرایط سنی آن را داشته باشید. از این رو شما زمانی که دعوت نامه برای درخواست خود دریافت می کنید باید زیر 45 سال سن داشته باشید.

سلامت و شخصیت

دولت استرالیا برای مهاجرانی که قصد دارند به این کشور مهاجرت کنند شرایط سلامت و شخصیت در نظر گرفته است. از این رو شما لازم است که شرایط سلامت و شخصیتی مورد نظر دولت استرالیا را داشته باشید. 

شرایط-کار-ویزای-اسپاسر-شیپ-استرالیا

هزینه ویزای اسپانسرشیپ مهارت دائمی 190

هزینه ویزای 190 حدود 4045 دلار استرالیا است. اگرچه، ممکن است شما مجبور باشید که هزینه های اضافی را بسته به شرایط درخواست خود نیز پرداخت کنید.

ویزای همراه اسپانسرشیپ مهارت دائمی 190

شما این امکان را نیز خواهید داشت که خانواده خود را در ویزای ساب کلاس 190 بگنجانید. خانواده شما با داشتن شرایط لازم این امکان را خواهند داشت که با شما به استرالیا مهاجرت کرده و به مانند دیگر شهروندان کشور استرالیا به کار و تحصیل مشغول شوند.

ما در ادامه به بررسی شرایط ویزای همراه برای فرزندان وابسته، فرزندان ناتنی و شریک زندگی شما خواهیم پرداخت.

 

شرایط ویزای همراه 190 برای همسر متقاضی

کسی که متاهل یا بالفعل شریک زندگی شما است می تواند همجنس یا مخالف شما باشد. از همین رو همسر و یا شریک زندگی شما لازم است که ثابت کند:

 

 • رابطه واقعی با شما دارد و این رابطه ادامه خواهد داشت.
 • شریک زندگی شما در هنگام ارائه درخواست حداقل 18 سال سن دارد.
 • شما از نظر خانوادگی نسبت ندارید (اگر در یک رابطه واقعی هستید)
 • شما و شریک زندگیتان تعهد متقابل به یک زندگی مشترک دارید.
 • با هم زندگی می کنید و به صورت جدا از هم زندگی نمی کنید.
 

شرایط ویزای همراه 190 برای کودکان متقاضی

برای اینکه کودکان شما جهت مهاجرت به استرالیا واجد شرایط باشند باید:

 

 • فرزند تنی و یا ناتنی از یک رابطه فعلی یا قبلی شما باشد.
 • فرزند شما ازدواج نکرده باشد و یا نامزد و شریک زندگی نداشته باشد.
 • زیر 18 سال سن داشته باشد

یا

 • بالای 18 سال سن داشته باشد اما هنوز 23 ساله نشده باشد و به شما یا شریک زندگی شما وابسته باشد

یا

 • بیش از 23 سال سن داشته باشد و نتواند برای امرار معاش به علت محدودیت های جسمی یا شناختی مستقل باشد. توجه کنید که کودکان لازم است شرایط بهداشتی و سلامتی استرالیا را برآورده کرده باشند

یا

 • فرزند تحت تکفل شما که واجد شرایط است زیر 1، 2 یا 3 سال باشد.

 

انگلیسی همراه متقاضی ویزای اسپانسرشیپ مهارت – دائمی ساب کلاس 190

متقاضیان بالای 18 سال باید در سطح انگلیسی کاربردی بتوانند صحبت کنند یا این که هزینه اضافی را بپردازند.

بدون مدرک آیلتس می توانید نشان دهید که به زبان انگلیسی کاربردی مسلط هستید اگر:

 

 • تمام سال های تحصیلات ابتدایی و حداقل سه سال تحصیلات متوسطه را در یک موسسه آموزشی در داخل یا خارج از استرالیا گذرانده و تمام دستورالعمل های تحصیلی شما به زبان انگلیسی بوده باشد.

یا

 • حداقل پنج سال تحصیلات متوسطه را در مؤسسه ای در داخل یا خارج از استرالیا گذرانده و تمام دستورالعمل های آن نیز به زبان انگلیسی بوده است.
 

برای بهره مندی از وکیلان مهاجرتی و کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا لطفا فرم مشاوره مهاجرتی کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با بررسی شرایط برای راهنمایی بهتر با شما تماس برقرار کنند.

سن مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا

فرزندان 23 سال و یا بالاتر شما این امکان را نخواهند داشت و نمی توانند در درخواست شما لحاظ شوند، مگر اینکه شرایط استثنایی در این زمینه وجود داشته باشد.

شرایط-سنی-ویزای-اسپانسر-شیپ-استرالیا

شرایط سلامتی و شخصیتی مورد نیاز همراهان ویزای

همه اعضای خانواده شما باید شرایط سلامت و شخصیتی مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا را داشته و رعایت کرده باشند. همچنین لازم است که همه متقاضیان بالای 16 سال گواهی عدم سوء پیشینه را در همه کشور هایی که حضور داشته اند ارائه کنند.

عدم سوء پیشینه

افسر ویزا که درخواست شما را بررسی می کند از شما می خواهد که گواهینامه های عدم سوء پیشینه خود را که از پلیس دریافت کرده اید ارائه کنید. بسته به اینکه از کجا درخواست خود را ارائه می کنید، این سند ممکن است بخشی از چک لیست درخواست شما باشد و باید همراه با ارسال اولیه شما ارائه شود.

ممکن است از متقاضیان اجازه کار خواسته شود که گواهینامه ترخیص پلیس از هر کشوری که 6 ماه یا بیشتر از 18 سال در آن زندگی کرده اند را ارائه دهند.

عدم-سوء-پیشینه-استرالیا

میانگین هزینه زندگی در استرالیا

استرالیا شاید به عنوان یکی از گرانترین کشور های جهان به حساب بیاید اما زندگی در این کشور همراه با مزیت های بی شماری می باشد و کیفیت زندگی در این کشور بسیار بالا است.

میانگین هزینه زندگی در شهری مانند سیدنی برای یک ماه چیزی در حدود 2352 دلار است که این شامل اجاره خانه، غذا، حمل و نقل، مراقبت شخصی و موارد دیگر نیز می شود. میانگین درآمد پس از کسر مالیات در این کشور چیزی در حدود 4300 دلار می باشد.

بیشترین هزینه های زندگی در استرالیا مرتبط به مسکن است، بنابراین زندگی در خانه ها یا اتاق های مشترک می تواند مقرون به صرفه تر باشد.  

 

زندگی در شهر های استرالیا اگر چه گران است، اما شهر های این کشور از زیباترین شهرهای جهان هستند که سالانه جمعیت بسیاری برای بازدید و زندگی به این کشور مهاجرت و سفر می کنند. از مهمترین نقاط دیدنی در استرالیا می توانیم به خانه اپرا، پارک ها، حیات وحش و سواحل زیبا اشاره داشته باشیم.

 

هزینه اجاره خانه در استرالیا

اجاره خانه گران ترین بخش زندگی شما در استرالیا می تواند باشد. هر چه خانه شما به آب نزدیکتر باشد هزینه اجاره خانه شما نیز بالاتر می رود. زندگی در شهر نیز می تواند برای شما گرانتر باشد، اما هرچه از دریا و مرکز شهر فاصله می گیرید هزینه های اقامتی شما مقرون به صرفه تر می شود.

 

یک آپارتمان یک خوابه به طور متوسط در استرالیا حدود 1800 دلار و یک آپارتمان دو اتاق خوابی نیز می تواند 2500 دلار آمریکا بدون در نظر گرفتن خدمات آب و برق هزینه بر باشد. برق، گاز و گرمایش نیز می تواند در استرالیا تا حدود 150 دلار در ماه هزینه بر شود. در استرالیا هزینه های آب نیز معمولاً شامل اجاره می شود.

 

بسیاری از جوانان خانه‌های خود را به اشتراک می گذارند تا هزینه های خود را کاهش دهند، و شما نیز می‌توانید اتاق‌هایی را در مناطق گران‌قیمت با حداقل 850 دلار در ماه پیدا کنید.

 

هزینه مواد غذایی در سیدنی

یک راه خوب برای صرفه جویی در پول شما در سیدنی، خرید مواد غذایی در سوپرمارکت هایی است که همراه با تخفیف است. سوپرمارکت‌های Coles و Woolworths همیشه تخفیف های بسیار خوبی را بر روی کالاهای خود می گذارند. بنابراین به شما توصیه می‌شود که در صورت دیدن برخی از مواد غذایی و کالاها در استرالیا با نصف قیمت، آن‌ها را تهیه کنید.

 

قیمت محصولات تازه در استرالیا به آب و هوای این کشور نیز بستگی دارد. بنابراین در حالی که یک آووکادو در یک فصل می تواند 1 دلار باشد، ممکن است که در فصل بعد 2 دلار باشد. همه میوه‌ها و سبزیجات تحت این تغییرات قرار می‌گیرند، بنابراین قیمت‌ها هر از گاهی در این کشور ممکن است متفاوت باشد.

 

در اینجا ما لیستی از قیمت اقلامی که نوسانات کمتری دارند و در طول سال تقریباً ثابت هستند برای شما آورده ایم که بدین گونه می باشد:

 

کالا                                                                        قیمت به دلار آمریکا

1 لیتر شیر                                                                                                   1 دلار

1 کیلوگرم برنج                                                                                          1.50 دلار

12 عدد تخم مرغ                                                                                        4 دلار

1 کیلوگرم پنیر                                                                                             9 دلار

1 کیلوگرم سینه مرغ                                                                                   8.50 دلار

1 بطری آب میوه طبیعی                                                                               10 دلار

1 بطری دلستر                                                                                         11 دلار

 

 

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد ویزای اسپانسرشیپ مهارت دائمی 190 از وکیلان و کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 در تماس باشید.

 

سوالات متداول

 ویزای استرالیا زیر کلاس 190 (نامزدی ایالتی) ویزایی است که به نوعی همراه با اقامت دائم برای افرادی است که مهارت کاری دارند. این افراد این امکان را نیز خواهند داشت که خانواده خود مانند همسر / شریک واقعی و فرزندان خود را نیز به استرالیا بیاورند.

یک سال و چهار ماه طول می کشد تا درخواست شما برای ویزای 190 بررسی شود. برخی از برنامه ها ممکن است در چهارده ماه به پایان برسد. ارسال یک درخواست کامل بسیار مهم است تا شما از این طریق بتوانید سریعتر ویزای خود را دریافت کنید.

ویزای نامزد مهارت کاری (زیر کلاس 190) یک ویزای اقامت دائم با امتیاز است. علاقه مندان باید ابتدا اظهار علاقه خود را به وزارت امور داخلی استرالیا ارسال کنند. SkillSelect موارد ارسالی EOI را در طول سال می پذیرد.

درخواست ویزای 190 برای متقاضیان با مهارت کاری (زیر کلاس 190) حداقل 65 امتیاز است. همچنین توسط یک ایالت یا دولت منطقه ای شما باید نامزد شده باشید. برای درخواست این ویزا، باید ابراز علاقه (EOI) خود را ارسال کنید و توسط SkillSelect دعوت به درخواست شوید.

ویزای 190 یک ویزای دائمی بدون هیچ گونه محدودیتی به یک ایالت است. شما پس از دریافت آن، این حق را خواهید داشت که تا زمانی که می خواهید در استرالیا بمانید و همچنین آزادانه در هر نقطه از استرالیا سفر داشته باشید.

هزینه ویزا 190: 4045 دلار برای متقاضی اصلی، 2020 دلار برای شریک زندگی (و هر کودک بالای 18 سال) و 1015 دلار برای هر کودک زیر 18 سال است.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر