ویزای-بازدیدکننده-(ساب-کلاس-600)

ویزای بازدیدکننده (ساب کلاس 600)

ویزای بازدیدکننده (ساب کلاس 600) استرالیا برای آندسته از افرادی که قصد دارند برای مدت یک سال یا کمتر از آن به کشور استرالیا سفر و یا مهاجرت داشته باشند مناسب می باشد. این یک شانس طلایی برای تمام کسانی است که می خواهند از این کشور بسیار زیبا بازدید داشته باشند و چندین ماه نیز در استرالیا اقامت کنند. با ویزای ساب کلاس 600، شما می توانید از دوستان یا اعضای خانواده خود که در استرالیا مستقر هستند بازدید کنید.

 

ویزای ساب کلاس 600 به عنوان یک ویزای موقت شناخته می شود و فقط برای یک دوره زمانی به کسانی که قصد دارند به کشور استرالیا سفر کنند ارائه می شود. برای آن دسته از گردشگرانی که توسط اعضای خانواده خود تامین مالی می شوند و یا می خواهند با هزینه شخصی به استرالیا مهاجرت کنند، گرفتن این ویزا پیشنهاد می شود. استفاده از ویزای زیر کلاس 600 برای کسانی که قصد دارند برای مقاصد تجاری و همچنین برای اقامت موقت به استرالیا سفر داشته باشند نیز قابل اجرا است. برای آشنایی با مهاجرت به استرالیا از طریق ویزای زیر کلاس 600 به شما پیشنهاد می کنیم که این مقاله را تا انتها مطالعه کنید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

استرالیا

واجدین شرایط ویزای زیر کلاس 600 استرالیا

برای مهاجرت به استرالیا از طریق دریافت ویزای زیر کلاس 600 باید بدانید که شرایط آن را دارید یا خیر. دریافت ویزای بازدید کننده 600 شامل سه زیررده می شود که عبارتند از:

 

 

ویزای حمایت از خانواده زیر کلاس 600 استرالیا

اگر خانواده تان در این کشور اقامت دارند و می توانند از شما حمایت مالی بکنند دریافت ویزای پیوست به خانواده در استرالیا برای شما مناسب است.

ویزای توریستی زیر کلاس 600 استرالیا

ویزای توریستی 600 برای کسانی که قصد دارند برای مدت مشخصی به همراه خانواده و دوستان خود به این کشور مهاجرت کنند مناسب است. شما باید ثابت کنید که در زمان اقامت در این کشور، توانایی پرداخت هزینه های خود و خانوادتان را خواهید داشت.

ویزای تجاری زیر کلاس 600 استرالیا

ویزای تجاری زیر کلاس 600 نیز به شما اجازه می دهد تا برای اهداف تجاری به استرالیا مهاجرت کرده و امکان بازدید از مکان های مرتبط با تجارت را داشته باشید.

اهداف ویزای زیر کلاس 600

ویزای توریستی زیر کلاس 600 به شما این امکان را می دهد که تجارت خود را در استرالیا گسترش دهید. همچنین شما این امکان را خواهید داشت که از طریق دریافت این ویزا برای یک بازه زمانی سه ماهه در کشور استرالیا به تحصیل مشغول شوید.

 

شما همچنین می توانید دوستان قدیمی خود را در این کشور ملاقات کرده، مکان های جدیدی را کشف کنید و همچنین با فرهنگ و سنت استرالیایی ها آشنا شوید. ویزای زیر کلاس 600 همچنین به شما این امکان را می دهد که از خانواده خود که در استرالیا مستقر هستند دیدن کنید.

الزامات ویزای زیر کلاس 600 استرالیا

برای دریافت ویزای بازدید کننده 600، الزاماتی در نظر گرفته شده که توسط دولت کشور استرالیا مقرر شده است و شما باید در مورد آنها اطلاعات کافی را کسب کرده باشید.

بهتر است که شما پیش از هر اقدامی با تمام الزاماتی که وجود دارد آشنا باشید، تا امکان رد شدن درخواست شما کاهش پیدا کند.

شما باید تمام مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا را با دقت بارگذاری کنید. در ادامه ما به طور کلی چند مورد از الزامات دریافت ویزای زیر کلاس 600 توریستی استرالیا را به شما معرفی خواهیم کرد. الزامات شامل این موارد می باشد:

 

 • جزئیات مالی مورد درخواست باید در طول فرایند به مقامات مربوطه اطلاع داده شود.
 • لازم است که الزامات شخصی و همچنین فیزیکی مورد نیاز را برآورده کرده باشید.  
 • هیچ بدهی نباید به نام شما یا یکی از اعضای خانواده شما در استرالیا ثبت شده باشد.
 • باید تمام مدارک مورد نیاز شخصی را نیز ارائه کنید.
 • هدف خود را باید برای مهاجرت به کشور استرالیا به مقامات مهاجرتی توضیح دهید.
 • باید افسر مهاجرتی استرالیا را متقاعد کنید که پیش از پایان اعتبار ویزای خود به ایران باز خواهید گشت.
 

بنابراین با آماده کردن تمام این مشخصات، انتظار می رود که برای مهاجرت به کشور استرالیا با مشکلات و موانعی مواجه نشوید.

اگر قصد دارید که به استرالیا مهاجرت کنید، لازم است که با روش های مهاجرت به این کشور آشنا شوید. از این رو یک وکیل مهاجرت می تواند به شما درباره مهاجرت به این کشور راهنمایی های لازم را انجام دهد. برای مهاجرت به استرالیا و دریافت اقامت دائم با وکیلان مهاجرتی ما در موسسه مهاجرتی بین المللی کاربین در تماس باشید.

الزامات-ویزای-600-استرالیا

شرایط ویزای توریستی زیر کلاس 600 استرالیا

ویزای توریستی 600 مانند هر ویزای توریستی دیگری که شما قصد دریافت آن را دارید نیاز به برآورده کردن شرایط خاصی است.

این ویزای توریستی به گردشگران اجازه می دهد تا فرصت بازدید از مکان های مختلف و فرهنگ های مختلف این کشور را داشته باشند. ما در ادامه نگاهی انداخته ایم به معیارهای مورد نیاز برای دریافت ویزای زیر کلاس 600 استرالیا که در زیر فهرست شده است.

 

شرایط اسپانسر ویزای زیر کلاس 600

شما اگر قصد دارید که برای اهداف تجاری یا برای گذراندن تعطیلات با خانواده خود به این کشور مهاجرت کنید باید پیش از سفر به این کشور نشان دهید که یک تامین کننده مالی از شما حمایت خواهد کرد.

 

شرایط فیزیکی ویزای زیر کلاس 600

شما برای سفر به کشور استرالیا از طریق ویزای زیر کلاس 600 باید شرایط شخصی و فیزیکی مورد نیاز را که از طریق دولت استرالیا طبق قوانین این کشور بیان شده است را داشته باشید.

 

هدف از دریافت ویزای زیر کلاس 600 استرالیا

شما باید تمام جزئیات مربوط به سفر به استرالیا را به صورت دقیق و درست ارائه کنید. دلیل سفر شما، باید برای مقامات مهاجرتی استرالیا واقعی و متقاعد کننده باشد و همچنین ثابت کنید شما قصد ندارید که چیزی را پنهان کنید. همچنین شما لازم است که تاریخ سفر، مدت اقامت و تعداد افرادی که با شما قصد دارند به این کشور مهاجرت کنند را ذکر کنید.

 

برگشت به ایران پس از سفر به استرالیا

شما باید افسر مهاجرتی استرالیا را متقاعد کنید که پیش از انقضای ویزای خود به ایران باز خواهید گشت. اگر نتوانید که افسر ویزا را متقاعد کنید که به ایران باز خواهید گشت، ممکن است که درخواست شما منجر به لغو شود.

 

عدم بدهی به دولت استرالیا

دولت استرالیا نباید مبلغی را به نام شما به عنوان بدهی ثبت کرده باشد. اگر چنین چیزی رخ داده باشد، پیش از درخواست مبلغ مورد نظر را باید تسویه کنید یا تدارک لازم برای رفع آن را ببینید.

 

شرایط سنی برای دریافت ویزای زیر کلاس 600 استرالیا 

هیچ محدودیت سنی برای دریافت این ویزا وجود ندارد. هر کسی می تواند با کمک این ویزا به استرالیا مهاجرت کند.

 

معایب دریافت ویزای زیر کلاس 600 استرالیا

شما این امکان را نخواهید داشت که با دریافت این ویزا در کشور استرالیا به کار مشغول شوید. همچنین می‌توانید در دوره‌هایی که فقط در مدت سه ماه است، به تحصیل مشغول شوید.

 

اثبات وجوه مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا

شما باید جزئیات وجوه مورد نیاز برای طول مدت اقامت خود در کشور استرالیا را ارائه دهید. شما باید نشان دهید که پول اضافی برای مهاجرت به استرالیا را دارید تا از نظر منابع مالی در این کشور دچار مشکل نشوید.

شما نباید منتظر بمانید تا دولت استرالیا از شما حمایت مالی کند. شما لازم است که پیش از ورود به استرالیا نشان دهید که می توانید به نیازهای اساسی خود رسیدگی کنید.

چک لیست ویزای توریستی زیر کلاس 600

از آنجایی که دریافت ویزای توریستی زیر کلاس 600 استرالیا دارای یک چارچوب فوق‌العاده دست و پا گیر است بهتر است که مراحل را یکی پس از دیگری سپری کنید. بهتر است که اطلاعات مهم را حذف کنید.

بنابراین برای دوری از اشتباهاتی که ممکن است در طی انجام این پروسه مرتکب شوید، بهتر است که چکی لیستی از مواردی که باید برای دریافت ویزای زیر کلاس توریستی 600 رعایت کنید را در کنار خود داشته باشید. چک لیست ویزای توریستی زیر کلاس 600 به این صورت می باشد:

 

 • هنگام درخواست، پاسپورت خود را به دقت بررسی کنید.
 • کلیه مدارک مورد نیاز مانند مشخصات مالی، الزامات شخصی و فیزیکی، شناسنامه و غیره را جمع آوری کنید و در صورت درخواست آنها را بارگذاری کنید.
 • برای ویزا یا از طریق آنلاین یا از طریق حضوری اقدام کنید.
 • شما اظهارنامه ای دریافت خواهید کرد مبنی بر اینکه فرم شما برای فرآیند درخواست در حال بررسی است و پرونده شما پس از آن در دستور کار قرار خواهد گرفت.
 • اگر درخواست شما پذیرفته شود، جزئیات درخواست مهاجرتی خود را دریافت خواهید کرد.
چک-لیست-ویزای-600-استرالیا

مدت زمان بررسی ویزای زیر کلاس 600 استرالیا

مدت زمان مورد نیاز برای دریافت ویزای زیر کلاس 600 واقعاً قابل پیش بینی نیست. زیرا به ساختار و شرایط شما و درخواستتان بستگی خواهد داشت و باید با گرفتن وقت سفارت استرالیا از آن ها بپرسید.

مدت زمان به این که شما تمام قوانین و مقررات مورد نیاز برای دریافت ویزای زیر کلاس 600 را رعایت کرده اید یا خیر یا اینکه ترافیک کاری سفارت چقدر است می تواند بستگی داشته باشد و این مدت زمان درخواست ویزای شما را تغییر میدهد.

ویزای زیر کلاس 600 از سه دسته تشکیل شده است که عبارتند از ویزای توریستی، ویزای خانوادگی و ویزای تجاری. زمان مورد نیاز برای بررسی انواع ویزای ساب کلاس 600 شامل موارد زیر است:

 

75٪ متقاضیان

90٪ متقاضیان

ویزای زیر کلاس 600

7 ماه

10 ماه

ویزای توریستی زیر کلاس 600

5 ماه

11 ماه

ویزای خانوادگی زیر کلاس 600

5 روز

11 روز

ویزای تجاری زیر کلاس 600

ویزای بازدید کننده زیر کلاس 600 بهترین ویزایی است که به شما می تواند کمک کند تا به راحتی از استرالیا بازدید توریستی داشته باشید.

با این حال، شما برای دریافت ویزای زیر کلاس 600 و مهاجرت به استرالیا نیاز دارید تا در مورد کل فرآیند آن اطلاعات کاملی را کسب کرده باشید. داشتن یک وکیل با تجربه و حاذق می تواند شما را برای دریافت ویزای زیر کلاس 600 راهنمایی کند.

مهاجرت به استرالیا

استرالیا هم یک کشور و هم یک قاره است. در حالی که این جزیره بزرگترین جزیره جهان می باشد، کوچکترین قاره جهان نیز به شمار می رود. این کشور از شمال به جنوب حدود 3200 کیلومتر و از شرق به غرب 4000 کیلومتر است. این کشور نزدیک به 7.7 میلیون کیلومتر مربع مساحت دارد و ششمین کشور بزرگ جهان است.

با این حال به نسبت وسعت بسیار زیاد آن، جمعیت این کشور با تقریباً 24 میلیون نفر، کم است. تقریباً 90 درصد از جمعیت این کشور در شهرها و در امتداد سواحل آن زندگی می کنند و تقریباً نیمی از آنها در سیدنی و ملبورن، دو شهر بزرگ این کشور قرار دارند.


استرالیا کشوری چندفرهنگی با غنای فرهنگی بسیار بالا است. عمده جمعیت این کشور از طریق مهاجرت مردم دیگر کشورهای جهان و بومیان آن تشکیل شده است. بیش از 200 زبان در استرالیا صحبت می شود، اما در این میان زبان انگلیسی زبان رسمی و ملی این کشور است.

استرالیا دین رسمی ندارد و همه مذاهب در این کشور آزاد هستند و دارای عبادتگاه های خاص خود می باشند و همچنین در استرالیا هر کسی حق دارد به ایمان خود آزادانه بپردازد.


اقتصاد استرالیا

استرالیا کشوری بسیار توسعه یافته با اقتصاد باز است. از سال 2021، استرالیا توانسته است که رتبه سیزدهمین اقتصاد بزرگ جهان را از نظر تولید ناخالص داخلی کسب کند. این کشور همچنین بیست و پنجمین صادرکننده کالا و بیستمین واردکننده کالا می باشد. این کشور همچنین، طولانی ترین رشد تولید ناخالص داخلی بدون وقفه در جهان را توانسته است که کسب کند و همین باعث شده که وضعیت اشتغال و درآمد در استرالیا بسیار خوب باشد.


دلار واحد پول رسمی استرالیا است و بورس اوراق بهادار این کشور، نهمین بورس بزرگ جهان می باشد. اقتصاد استرالیا تحت سلطه بخش خدمات است و 62.7 درصد از تولید ناخالص داخلی این کشور را نیز تشکیل داده است. 78.8 درصد از نیروی کار در این کشور نیز در بخش خدمات فعالیت می کنند.

عمده ترین صادرات استرالیا نیز سنگ آهن، بریکت زغال سنگ، گاز، طلا و اکسید آلومینیوم است که بیشتر به چین، ژاپن، کره جنوبی، هند و بریتانیا صادر می شود.


برای بهره مندی از وکیلان مهاجرتی و کارشناسان ما در امور مهاجرت به استرالیا لطفا فرم مشاوره مهاجرت کاربین را تکمیل کنید تا کارشناسان ما با شما تماس برقرار کنند.

 

صنعت گردشگری در استرالیا

گردشگری در استرالیا بخش مهمی از اقتصاد این کشور را تشکیل می دهد و گردشگران بین المللی بسیاری سالانه از این کشور دیدن می کنند. پیش از کووید-19، گردشگری چهارمین صنعت بزرگ استرالیا را تشکیل می داد. این صنعت توانسته است که طی دهه های گذشته بسیار سریع رشد کند و 3.1 درصد از تولید ناخالص داخلی استرالیا را به خود اختصاص دهد.

مقاصد بسیاری در استرالیا از جمله شهرهای ساحلی سیدنی، بریزبن و ملبورن و همچنین سایر مقاصد برجسته از جمله کوئینزلند، ساحل طلایی و دیواره بزرگ مرجانی (بزرگترین صخره مرجانی جهان) می توانند برای دیدن بسیار مناسب باشند. اولورو و مناطق دورافتاده استرالیا، مانند مناطق وحشی تاسمانی، مکان‌های محبوب دیگری هستند که به شما برای بازدید پیشنهاد می شود.

مهاجرت-به-استرالیا

بهترین شهرهای استرالیا برای بازدید

بهترین شهرهای استرالیا برای بازدید​

شهر های بسیاری در استرالیا وجود دارند که شما می توانید برای مهاجرت و سفر توریستی آنها را انتخاب کنید. از بهترین شهر های استرالیا می توانیم به شهرهای آدلاید، کانبرا، ملبورن، سیدنی، بریزبن، داروین، هوبارت و پرت اشاره داشته باشیم.

 

ملبورن

ملبورن پایتخت و پرجمعیت ترین شهر ایالت ویکتوریا استرالیا و دومین شهر پرجمعیت این کشور است. ملبورن شهری پرجمعیت در استرالیا و اقیانوسیه است که مساحت آن 9993 کیلومتر مربع می باشد. این شهر در خطوط ساحلی شمالی و شرقی خلیج پورت فیلیپ قرار گرفته است. این شهر جمعیتی بالغ بر 5 میلیون نفر دارد، که طبق سرشماری ها عمدتاً جمعیت آن در ضلع شرقی این شهر ساکن هستند.

سیدنی

سیدنی پایتخت ایالت نیو ساوت ولز است و پرجمعیت ترین شهر استرالیا و قاره اقیانوسیه می باشد. این کلان شهر در ساحل شرقی این کشور واقع شده است. ساکنان این شهر به سیدنی‌سایدرها معروف هستند. جمعیت این شهر 5،367،206 نفر است. این شهر با داشتن بیشترین شرکت های تجاری به عنوان بهترین شهر استرالیا برای کار و تجارت شناخته میشود.

بریزبن

بریزبن پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر ایالت کوئینزلند استرالیا و همچنین سومین شهر پرجمعیت استرالیا می باشد. این شهر جمعیتی در حدود 3.8 میلیون نفر دارد. این منطقه در چندین منطقه دولتی محلی پرجمعیت استرالیا، در مرکز شهر بریزبن، پرجمعیت ترین منطقه دولتی محلی استرالیا، قرار گرفته است. بریزبن یکی از بهترین و زیباترین شهر های استرالیا است و این شهر توانسته است که به عنوان یکی از مهمترین شهر های توریستی استرالیا شناخته شود.

 

برای دریافت مشاوره و ارزیابی رایگان در مورد ویزای بازدیدکننده (ساب کلاس 600) از وکیلان و کارشناسان مهاجرتی ما در امور مهاجرت به استرالیا در موسسه کاریابی بین المللی کاربین با شماره تلفن های 28111107 021 و یا 22654650 در تماس باشید.

سوالات متداول

هرکسی که قصد دارد به کشور استرالیا سفر کند و در این کشور برای کمتر از 3، 6 یا 12 ماه اقامت داشته باشد می تواند ویزای زیر کلاس 600 استرالیا را دریافت کند.

بله، قطعا برای دریافت ویزای زیر کلاس 600 شما نیاز دارید که یک تامین کننده مالی در استرالیا داشته باشید.

بله، شما می توانید با هدف تجاری ویزای زیر کلاس 600 استرالیا را دریافت کنید.

همانطور که از نام آن مشخص است ویزای زیر کلاس 600 ویزایی است که شما می توانید با آن به هر نقطه از کشور استرالیا سفر داشته باشید. شما همچنین می توانید در صورت وجود در دوره های آموزشی که در عرض کمتر از 3 ماه انجام می شوند نیز شرکت کنید.

هزینه دریافت ویزای بازدید کننده برای دسته های مختلف متفاوت است. برای ویزای خانوادگی و ویزای تجاری استرالیا شما لازم است که 145 دلار هزینه کنید و برای ویزای توریستی نیز شما لازم است که 370 دلار استرالیا بپردازید.

خیر، شما برای دریافت ویزای زیر کلاس 600 هیچ محدودیت سنی را نخواهید داشت.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر