کار در کشور عمان

کار در عمان

کار در عمان و مهاجرت کاری به عمان جزء موضوعات پر تقاضا بسیاری از افراد است که جویای کار در عمان و روش های مهاجرت به این کشور میشوند.

ما در این مقاله قصد داریم به بررسی شرایط کار در کشور عمان به واسطه مهاجرت کاری به این کشور بپردازیم و شما را با نرخ بیکاری این کشور، مشاغل مورد نیاز عمان در سال 2022، شرایط و مدارک لازم برای کار در عمان و همچنین چگونگی یافتن کار در کشور عمان آشنا کنیم، بنابراین اگر به مهاجرت به عمان فکر کرده اید با ما همراه باشید تا ببینید کار در عمان باعث ایجاد تغییر مثبت در زندگیتان میشود یا خیر؟

آنچه در این مقاله می خوانید:

فرم مشاوره رایگان

نگاه اجمالی به کشور عمان

عمان، یکی از کشور های واقع شده در حاشیه خلیج فارس است که مردم آن به تواضع و فروتنی معروف هستند و پایتخت آن معروف به عروس کشورهای عربی است. این کشور از طریق مرز های خاکی با کشور های عربی عربستان، امارات و یمن، همسایه است و دارای استان هایی به نام های الظفار، مسندم، البریمی و مسقط می باشد. در قلب این کشور که پایتخت آن است یعنی شهر مسقط، بزرگ ترین شهر عمان، قرار دارد که در بین کشور های عربی به برخی دلایل به عروس کشور های عربی معروف است. مهم ترین دلیلی که باعث شده است شهر مسقط در عمان  چنین لقبی را بگیرد، وجود خانه هایی سفید رنگ است که اکثر ارتفاع کمی دارند.

 

 

این کشور که زیر نظر حکومتی سلطنتی اداره می شود، مدتی است که برای جذب نیرو کار ماهر، سیاستی مبنی بر جذب مهاجران خارجی به کشور خود را در پیش گرفته است تا افراد توانمند بسیاری تحت عنوان مهاجرت کاری، به عمان مهاجرت کنند. به این منظور دولت عمان سعی کرده است، در طی چندین سال کشور خود را به سمت رشد و پیشرفت سوق بدهد که موفق هم شده است و در طی چند مدت گذشته، عمان رشد قابل توجهی را در صنایع مختلف، فرهنگ و حتی اقتصاد داشته است.

 

 

از آنجا که کشور عمان در حاشیه خلیج فارس قرار دارد، صنعت ماهیگیری جز صنایع پر رونق این کشور محسوب می شود و عمده درآمد این کشور از این صنعت به دست می آید. البته ناگفته نماند که صنعت نفت نیز، درآمد قابل توجهی برای کشور عمان به ارمغان می آورد و همچنین جز صنعت ماهیگیری، صنعت نفت و کشاورزی نیز، در این کشور رونق قابل توجهی دارد.

www.karbinco.com

مزایای زندگی در عمان

 • مردم ساکن آن، از کیفیت زندگی بسیار بالایی بهره مند می باشند.
 • امنیت و ایمنی، از جمله نیاز های اولیه هر انسانی است که کشور عمان آن را در سطح کیفی بالایی در اختیار افراد قرار می دهد.
 • خدمات بهداشتی کشور عمان، دارای کیفیت خوبی می باشد و به طور کلی در دسترس عموم مردم قرار دارد.
 • قدرت خرید ساکنان این کشور نیز خوب است که بیانگر قدرت شرایط اقتصادی و رفاهی خوب این کشور می باشد.
 • لذت بردن از آب و هوای خوب با آلودگی کم، از دیگر مزایای زندگی در عمان است.

مزایای کار در عمان

آنجا که عمان دارای بازار کاری پر رونق و خوبی می باشد، کار در آن به بسیاری از ایرانیان پیشنهاد می شود. اما برای بسیاری از افراد سوال است که چرا کار در کشور عمان؟ برای همین ما در این بخش قصد داریم شما را با مزایای کار در کشور عمان آشنا کنیم.

 

به طور کلی مزایای کار در این کشور عربی عبارت است از:

 

 • درآمدی بالا حتی در مقایسه با کشور هایی که درآمدشان به دلار است.
 
 • کار در عمان به سطح زبان انگلیسی عالی و ارائه مدارک زبان پیشرفته ای نیازی ندارد.
 
 • فرهنگ کشور عمان و ایران، شباهت های بسیاری به یک دیگر دارد و از این رو زندگی برای ایرانیان در این کشور بسیار ساده می باشد.
 
 • نرخ بیکاری در این کشور کم است و همین موضوع باعث شده است تا امکان مشغول شدن به شغل مورد علاقه برای هر فرد در آن وجود داشته باشد.

شرایط عمومی کار در عمان

قبل از اینکه نسبت به شرایط مهاجرت کاری به عمان، اطلاعاتی را به دست آورید لازم است که بدانید شرایط کار در کشور عمان به چه صورت است و آیا واقعیت کار در کشور عمان، با آنچه که در ذهن شما است، یکی است یا خیر؟ پس بیایید در ابتدا نگاهی به شرایط کلی کار در این کشور بپردازیم.  

work-in-germany

نرخ بیکاری در عمان

نرخ بیکاری یک کشور، بیان کننده وضعیت اقتصادی آن کشور می باشد و برای همین قبل از مهاجرت به هر کشوری لازم است که نسبت به نرخ بیکاری آن کشور تحقیق و بررسی انجام دهید.

 

کشور عمان، دارای نرخ بیکاری برابر 30/3 درصد می باشد که نرخ بیکاری بسیار کمی محسوب می شود، بنابراین افراد بسیاری می توانند به کشور عمان مهاجرت کنند و در شغل مورد نظر خود مشغول به فعالیت شوند.

 

البته نا گفته نماند که علاوه بر نرخ بیکاری، شغل های مورد نیاز کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارید نیز اهمیت زیادی دارد.

 

از آنجا که یکی از شروط اصلی امکان اخذ ویزای کار عمان، دارا بودن یک پیشنهاد کاری می باشد، ما لازم می دانیم شما را با مشاغل مورد نیاز این کشور نیز، به طور کلی آشنا کنیم.

مشاغل مورد نیاز عمان

به طور کلی، در کشور عمان مشاغل مربوط به صنایع نفت و گاز، ساخت و ساز، آموزش، پزشکی، بهترین مشاغل برای مهاجران محسوب می شوند و به نوعی برای مهندسان، متخصصان کامپیوتر و فناوری اطلاعات، مدیران، معلمان و به ویژه تدریس کنندگان زبان، مشاغل بسیار زیادی در عمان وجود دارد.

 

اگر می خواهید به طور کلی مشاغل مورد نیاز کشور عمان را بدانید، جدول پایین را مطالعه نمایید.

 

سمت شغلی

نام صنعت

برقکار

ساخت و ساز

جوشکار

تعمیرات کولر

راه سازی

مدیریت پروژه

نجاری

مشاغل مربوط به کار در هتل

خدمات

مشاغل مربوط به کار در رستوران ها مانند گارسون، آشپز و…

معلم مقاطع مختلف

راننده اتوموبیل سواری

مدرس رشته های مختلف همچون زبان و …

مهندسی نفت

نفت

مدیریت پروژه

مهندس امور ساخت و ساز نفتی

مهندس پتروشیمی

دندان پزشکی

پزشکی

پرستاری

کلیه مشاغل مربوط به رشته های پزشکی و کادر درمان

وضعیت حقوق و درآمد در عمان

 

گروه شغلی

میانگین درآمد (تقریبی)

مشاغل مربوط به خدمات مالی و حسابداری

135000 دلار

مدیریت اجرایی

78000 دلار

مشاغل مربوط به مهندسی

62000 دلار

مشاغل مربوط به فروش و توسعه تجارت

38000 دلار

مشاغل مربوط به فناوری اطلاعات و توسعه نرم افزار

37000 دلار

مشاغل مربوط به مشاوره و خدمات تخصصی

33000 دلار

توجه داشته باشید که واحد پول کشور عمان، ریال می باشد و ما برای راحتی بیشتر شما در مقایسه با میانگین درآمد مشاغل مختلف در این کشور نسبت به سایر کشور ها، آن ها را به دلار تبدیل کرده ایم.

 

salary-in-oman

مهاجرت کاری به عمان و ویزای کار این کشور

اگر خواهان زندگی و کار در عمان هستید، بدون شک باید نسبت به اخذ ویزای کاری این کشور اقدام فرمایید.

 

با توجه به اینکه سیاست دولت عمان نسبت به جذب مهاجران، مبنی بر جذب افراد توانمند و ماهر است، مهاجرت کاری به عمان و اخذ ویزای کار این کشور، پروسه مخصوص به خود را دارد که بهتر است اگر قصد ورود به آن را دارید از کارشناسان و وکلای مهاجرتی مشاوره و یاری بخواهید. اما با تمامی این تفاسیر، لازم بدانید که برای مهاجرت کاری به عمان و فعالیت کردن در این کشور، لازم است که شما از سوی یک کارفرمای معتبر در عمان، پیشنهاد کاری دریافت کرده باشید که البته برای ایرانیان در شرایط کنونی گزینه بسیار مناسبی نمی باشد.

 

 

جز پیشنهاد کاری، لازم است که شما دارای شرایط به خصوصی از جمله سن بالای 21 سال و کمتر از 60 سال، قبولی در آزمون یا آموزن های متقاضیان کار در کشور عمان و …. باشید.

 

عمان نیز مانند هر کشور دیگری، داری انواع مختلفی از ویزاهای کاری می باشد که اخذ هر یک از آن ها شرایط به خصوصی دارد که در ادامه به بررسی کلی هر یک می پردازیم.

انواع ویزا های کار در عمان

ویزاهای کار در عمان

برای مهاجرت به عمان و کار در این کشور، شما می توانید از دو نوع ویزا استفاده نمایید.

 

 1. ویزای جستجوی کار عمان

زمانی که کارفرمایی عمانی، قبول می کند تا با مسئولیت خودش شخصی خارجی وارد کشور عمان شود و به دنبال فرصت شغلی برای خود بگردد، آن فرد خارجی می تواند ویزای جستجو کار عمان را دریافت کند.

 

با استفاده از این ویزا، فرد خارجی فرصت دارد به مدت  ماه در عمان به جستجو فرصت شغلی مورد نظر خود باشد. لازم است بدانید در طی این  دو ماه، فرد متقاضی می تواند به عمان رفت و آمد داشته باشد یعنی در طی این مدت محدودیت رفت و آمدی برای فرد متقاضی وجود ندارد. از آنجا که ریسک این ویزا بالا است، هیچ گاه اخذ این ویزا برای متقاضیانی که قصد کار در کشور عمان را دارند، پیشنهاد نمی شود.

 

 1. ویزای کار عمان یا همان

در این ویزا فرد متقاضی قبل از ورود به خاک عمان، شغل مورد نظر را پیدا کرده است و با استفاده از ویزا توریستی به فرد فرصتی داده می شود تا برای بستن قرارداد به عمان سفر کند.

 

در صورتی که فرد متقاضی و کارفرما به توافقی نهایی رسیده باشند و قرارداد بین آن ها امضا شده باشد، با تغییر ویزا توریستی به ویزای کار عمان که اعتباری 2 ساله دارد، فرد می تواند در عمان مشغول به کار شود.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای کار در عمان

 • تکمیل و ارسال فرم درخواست ویزا کار عمان به صورت آنلاین
 • دو عدد عکس پرسنلی
 • کپی پاسپورت و اصل آن (باید دارای حداقل 6 ماه اعتبار باشد)
 • ارائه رزومه سوابق کاری
 • ارائه رزومه سوابق تحصلی
 • گواهی عدم سو پیشینه و سابقه کیفیری
 • گواهی سلامت
 • اثبات دارا بودن پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرمای عمانی
 • ارائه نامه تائیدیه که از سازمان مربوط به مشاغل پزشکی در عمان صادر شده باشد (برای متقاضیانی که در مشاغل پزشکی فعالیت می کنند.)
 • ارائه نامه تائیدیه که از وزارت نیروی انسانی عمان صادر شده باشد (برای متقاضیان فعال در مشاغل خاص مثل مشاغل مهندسی)
 • ارائه نامه ترخیص از سوی کارفرمای پیشین (برای متقاضیانی که در طی حداکثر 2 سال گذشته در کشور عمان مشغول به کار بودند، اما به دلایلی کشور عمان را ترک کرده اند.)

چگونه در عمان شغل مورد نظر خود را پیدا کنیم؟

پیدا کردن کار در عمان، از شیوه های مختلفی امکان پذیر می باشد که یکی از رایج ترین آن ها، ارسال رزومه برای کارفرما به صورت مستقیم می باشد. در این شیوه، شما باید رزومه ای کامل برای خود ایجاد کنید که به طور خلاصه کلیه سوابق شغلی و تحصیلیتان در آن درج شده باشد.

 

روش دیگر کمک گرفتن از موسسه های کاریابی می باشد. شما می توانید با ارسال مدارک تحصیلی و سوابق کاری خود برای این موسسات، یافتن شغل در عمان را به آن ها بسپارید. اگر خواهان استفاده از این روش هستید، لازم بدانید که برخی از موسسه های کاریابی عمانی که می توانید از آن ها کمک بگیرید، به شرح زیر می باشند:

 

 • Competence HR
 • Budge Talent
 • MENA HR Solutions LLC
 • Talent Development LLC
 • Oxygen Oman
 • و 
 

البته اگر از ایران به صورت شخصی برای کاریابی اقدام نمایید احتمال قبول درخواست شما و حتی پذیرفتن رزومه شما برای بررسی بسیار کم می باشد و بهتر است از طریق کاریابی بین المللی در ایران مانند کاربین اقدام نمایید زیرا کاریابی با داشتن روابط و تفاهم نامه های کاری با کمپانی های آلمانی این راه را برایتان آسان تر میکنند و شما را به ویزای کاری عمان و کار در عمان می رسانند.

 

 1. کار در عمان منجر به اخذ اقامت دائم عمان نمی شود.ویزای کار عمان، ویزایی با اعتبار 2 ساله است که البته قابل تمدید است اما لازم است بدانید تمدید آن حتی به مدت 5 سال متوالی، منجر به اخذ اقامت دائم این کشور نمی شود و اگر خواهان اقامت دائم عمان هستید، فقط تحت شرایط ویژه ای می توانید آن را به دست آورید.

در واقع کار در این کشور مناسب افرادی است که به هر دلیلی نتوانسته اند به کشور های اروپایی مهاجرت کنند و حالا می خواهند با کار در کشوری چون عمان که شرایط اقتصادی خوبی دارد، پس انداز مالی و رزومه کاری خود را توسعه دهند.

 1. کارفرمایان عمانی، هیچ تعهدی مبنی بر کار با شما پس از پایان قرارداد کاری با شما ندارند. این عبارت به این معنی است که تضمینی برای استخدام دوباره شما توسط کارفرماهای عمانی بعد از پایان تاریخ قرارداد کاری وجود ندارد و شاید ممکن باشد بعد از پایان قرارداد کاری خود دنبال فرصت شغلی تازه ای باشید.
 1. با توجه به شرایط ویژه ای می توانید برای خانواده خود، ویزای همراه اخذ کنید تا در عمان همراهتان باشند.برای اینکه بتوانید خانواده خود را با خود به عمان ببرید، لازم است که برای اعضای خانواده خود نسبت به اخذ ویزای همراه اقدام کنید که البته دریافت آن نیز طی شرایط به خصوصی برای آن ها امکان پذیر می باشد. یکی از شروط مهم برای اخذ ویزا همراه برای خانوادتان، دارا بودن درآمدی بیش از 500 ریال عمان می باشد.
 

توجه داشته باشید که کلیه هزینه های مربوط به زندگی، تحصیل و … خانوادتان در عمان به عهده خود شما می باشد و دولت عمان از خانواده شما حمایت مالی، تحصیلی و … نخواهد داشت.

 

ما در این مقاله سعی کرده ایم تمام موارد مهم در مورد کار در کشور عمان در سال 2020 را بدانید در اختیاز شما قرار دهیم.

 

شما می توانید برای اطلاع بیشتر در مورد مهاجرت کاری به عمان و شرایط و هزینه های مربوط به آن، سایر مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید یا با تیم مشاوران مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

327 پاسخ

 1. باسلام
  ۲۶ ساله هستم مدرک کارشناسی عمران عمران حوزه تخصصیم هم کارشناس ازمایشگاه مصالح ساختمانی و مدیرپروژه و کارشناس امور بهره برداری از شبکه فاضلاب جاب افری برای حوزه تخصصی من وجود داره زبان انگلیسی و استانبولی هم بلدم

  1. سلام . بله شرایطتون برای جاب افر توی کشورهایی مثل آلمان کانادا و استرالیا مناسبه . ولی برای ارزیابی بیشتر اطلاعات بیشتری نیازه. مایل بودید فرم مشاوره پر بفرمایید تا کارشناسانمون باهاتون تماس بگیرند

 2. سلام من ۳۶ ساله هستم کارشناس ارشد معماری، با ۱۲ سال سابقه کار ، همسرم کارشناس ارشد معماری منظر ایشون هم ۹ سال سابقه کار دارن ، شانسی برای مهاجرت به عمان داریم؟

  1. سلام دوست عزیز. بله شرایطتون برای مهاجرت مناسبه . ولی کشور عمان به صورت مقطعی افر ارائه میکنه . و باید منتظر باشید تا دوره بعدی افرهای عمان باز بشه. ولی برای کشوهایی مثل کانادا استرالیا و آلمان هم میتونید اقدام کنید در حال حاضر

 3. با سلام خدمت شما من تو زمینه ساخت و مونتاژ پنجره های یوپی وی سی و شیشه دوجداره فعالیت دارم میخواستم بدونم ک پیشنهاد شما چیه میتونم تو کشور عمان کاری پیدا کنم یا کشور دیگه ای

  1. سلام. برای دریافت جاب افر باید اطلاعات دیگه ای مثل سن مدرک تحصیلی سابقه کار به همراه بیمه و… بررسی بشه . مایل بودین فرم مشاوره پر بفرمایید تا کارشناسانمون باهاتون تماس بگیرن راهنماییتون کنند.

 4. درود. من یک خانم 43 ساله هستم و دانشجوی دکترای آموزش محیط زیست. متاهل و دارای یک فرزند 12 ساله. همسرم خلبان هلیکوپتر با سابقه پرواز بر سکوهای نفتی خلیج هست. آیا شانسی برای کار در عمان داریم؟ من علاقمند به کار تدریس هستم بخصوص در زمینه محیط زیست. با توجه به پروژه های نفتی صید ماهی، فکر میکنم خیلی در اونجا نیاز باشه

  1. سلام خانم عزیز. برای شما ریسک سنی بالایی وجود داره . اگر ریسک ریجکتی رو می پذیرید بله میتونید اقدام کنید. به علاوه باید کارفرمایی توی کشور عمان حتما داشته باشید

 5. سلام من نصاب پرده در خانه هستم اگه به زبان انگلیسی تسلط داشته باشه میتونم ویزای عمان رو دریافت کنم

  1. سلام. برای جاب افر در این حیطه خودتون باید کارفرما توی کشور عمان پیدا کنید تا ویزای کاری بهتون تعلق بگیره. البته شرط سنی و سابقه کار به همراه بیمه هم خیلی تاثیر داره

 6. سلام من25 سال دارم و لیسانس حسابداری دارم 2سال مسئول فروش بوده و الان در یک شرکت خصوصی کارشناس منابع انسانی هستم مسلط به تنخواه گردانی آیا جاب افر مناسب من هست؟

  1. سلام دوست عزیز. برای پیدا کردن جاب افر باید بالای 3 سال سابقه کار مرتبط با رشته تحصیلیتون به همراه بیمه داشته باشید

 7. سلام من ناخنکار هستم با سه سال سابقه کاری و همسرم تعمیرکار موبایل هست خواستم ببینم ایا برای کار ما در عمان شرایطی هست

  1. سلام . روزبخیر. همسرتون به شرط پیدا کردن کارفرما بله میتونن برای ویزای کار عمان اقدام کنن

 8. سلام من اسکلت کار (آرماتوربند) ساختمان هستم و۲۸ سالمه آیا برای من در کشور عمان کار پیدا میشه و از چه طریقی باید اقدام کنم با تشکر

  1. سلام دوست عزیز بله میتونید اقدام کنید برای کار در عمان ولی به شرط پیدا کردن کارفرما

 9. سلام
  من فوق ديپلم كامپيوتر دانشگاه آزاد و ليسانس كامپيوتر دانشگاه علمي كاربردي دارم با 18 سال سابقه كار در سخت افزار كامپيوتر و 41 سالمه و متاهلم آيا جاب آفر در عمان يا آلمان برايم پيدا ميشه

  1. برای المان بله ولی اگر ریسک سنیتون رو قبول میکنید میتونید اقدام کنید. چون ریسک ریجکتی رو باید بپذیرید.

   1. سلام من کاشیکار حرفه ای کف بدنه موزاییک قرنیز چسبی دوغابی با 16 سال سابقه کاری بدون مدرک فنی حرفه ایم سنم 33 سالس آیا امکان سفر کاری برای بنده در کشوری وجود دارد

   2. سلام . برای ویزای کاری یا باید شغلتون مرتبط با رشته تحصیلیتون باشه یا مدرک فنی مرتبط با شغلتون رو داشته باشید

 10. سلام
  من اقایی 42ساله هستم
  مهندس کامپیوتر نرم افزار هستم و مسلط به تعمیرات کامپیوتر و آشنایی با شبکه هستم در حال حاضر شغلی برای من در عمان هست؟با خانواده قصد مهاجرت دارم

  1. سلام دوست عزیز. با توجه به سنتون اقدام جاب افر برای شما ریسک بالایی داره.

 11. وقتتون بخیر. من ۲۴ سال سن دارم مدرک لیسانس حسابداری و مدرک نجاری درجه ۲ فنی حرفه ای و تو کار دیتیلینگ خودرو (پولیش و سرامیک خودرو) هستم. آیا پیشنهاد کاری برای من در کشور عمان هست یا خیر؟

  1. سلام دوست عزیز. برای افر کاری در عمان باید حتما کارفرما پیدا کنید

 12. با سلام و خسته نباشید من ۳۳ ساله هستم دارای یک فرزند مهندسی مکانیک جامدات با سابقه کار در پروژه های مختلف و الان اپراتور ایستگاه پتروشیمی هستم خانمم ۳۲ ساله لیسانس هوشبری واسه دوتامون میخواستم بپرسم شرایطو

  1. سلام روز بخیر. شما میتونید برای افر کاری در کشورهای آلمان استرالیا و کانادا اقدام کنید.

 13. سلام.من 27 سالمه.لیسانس بهداشت محیط.کارشناسی ارشد بهداشت محیط گریش مدیریت پسماند از دانشگاه شهید بهشتی تهران دارم. زبان انگیسی خوب.مدرک HSE هم دارم.2 سال سابقه کاری مرتبط دارم.کارشناس آزمایشگاه شیمی و میکروبی آّب و پساب و خاک و پسماند.صوت و الاینده هوا هستم.کارشناس واحد تحقیقات در زمینه مدیریت پسماند هستم.مشاوره در زمینه طراحی و راهبری تصفیه خانه هم انجام می دهم.شانس بنده چگونه است

  1. سلام دوست عزیز. شما با توجه به شرایطتون میتونید برای کشور های المان کانادا و استرالیا اقدام کنید برای جاب افر. شرایطتون باید دقیق تر بررسی بشه برای نظر نهایی. میتونید فرم مشاوره پر بفرمایید در صورت تمایل

 14. سلام . من 36 سالم هست . معلم دبستان هستم. ارشد زبان فرانسه هم دارم . به نظرتون موقعیت شغلی میتونم در عمان داشته باشم ؟ برای آموزگاری

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر متاسفانه در حال حاضر آفر کاری در زمینه تخصص شما وجود ندارد .

   1. سلام بنده برقکار صنعتی و ساختمانی هستم ودر زمینه دوربین دزدگیر های اماکن هم تسلط دارم ۱۵سال هم سابقه کار دارم ۳۷ سال سن دارم برای بنده در عمان میتوان اقدام کرد با تشکر

   2. سلام . چون عمان به صورت مقطعی و محدود افر ارائه میده باید منتظر باشید تا دوره بعدی ارائه افر ببینید شغلتون توی لیست مورد نیاز کشور عمان هست یا خیر. اگر بود بله. در حال حاضر هم میتونید برای آلمان استرالیا و کانادا اقدام کنید با بررسی شرایط جزئی تر

   3. سلام خسته نباشید .
    من ۲۰ سالم هست و اموزش زبان انگلیسی میخونم
    مدرک تکنسین داروخانه و دستیار دندان پزشک با ترجمه هم دارم یکسال سابقه کار در داروخانه دارم و میخوام بدونم میشه از طریق اموزگاری برای مقاطع تحصیلی مختلف یا اموزش زبان برای عمان اقدام کرد یا نه؟

   4. سلام. شما باید حتما بالای 3 سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیتون به همراه بیمه داشته باشید تا بتونید برای مهاجرت کاری اقدام کنید

   5. سلام من ۲۶ سالمه لیسانس آی تی دارم بدون سابقه کارم بنظرتون تو چه کشوری میتونم مشغول به کار بشم ؟ میشه توضیح بدین

   6. سلام تنها کشوری که به صورت کاری بتونین وارد بشین بدون سابقه کار کشور آلمان هست که به صورت کارآموزی و دوره های اوسبیلدونگ وارد میشید و همراه کاراموزی کمک هزینه زندگی دریافت می کنید. و بعد از اتمام دوره میتونید ویزای کاری تبدیل بشید

 15. سلام. من مهندس مکانیک با ۱۳ سال سابقه کار و ۴۰ سال سن در زمینه طراحی تجهیزات ثابت پالایشگاه و پتروشیمی هستم. برای کار در کشور عمان، قطر و … شرایط مناسبی دارم؟ پیشنهاد شما چیست؟

  1. سلام روز بخیر. با توجه به سنتون ریسک بالایی برای اقدام دارید . در صورت پذیرش ریسک بله

 16. با سلام من لیسانس مهندسی نقشه برداری هستم با پنج سال سابقه کار در حال حاضر هم مشغول به کار هستم. سنم ۲۶ ساله و متقاضی مهاجرت کاری هستم خواستم راهنماییم کنید

  1. سلام روزتون بخیر . با توجه به سن و سابقه کاریتون شرایط اقدام برای کشورهای آلمان استرالیا و کانادا رو دارا هستید. باید بقیه شرایطتون هم بررسی بشه. در صورت تمایل میتونید فرم مشاوره پر بفرمایید. تا کارشناسانمون باهاتون تماس بگیرن

 17. سلام وقتتون بخیر. من ۲۶ سالمه دیپلم دارم و مدرک تعمیرات موبایل دارم ودر حال حاضر توی این حرفه مشغولم
  آیا در عمان شغلی متناسب با حرفه من یا حرفه ای که به تخصص آنچنانی نیاز نداشته باشد هست؟
  لطفآ جواب بدین

  1. سلام روزتون بخیر. برای ویزای کاری عمان باید بالای 3 سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیتون همراه بیمه داشته باشید. تا بتونید دنبال کارفرما توی عمان باشید

 18. سلام من ۳۰ سال سابقه کار تابلو سازی تبلیغاتی دارم و سنم ۵۱ سال است آیا در عمان و کشورهای مشابه برای من کار وجود دارد .

  1. سلام روزبخیر . با توجه به سنتون ریسک سنی زیادی وجود داره برای اقدام

 19. سلام من 37 سال سن دارم و تقریبا 18 سال تجربه کار گرافیکی و تبلیغات و ساخت مدرن ترین تابلو های روز رو دارم کلیه دستگاه های حیطه کارم رو هم دارم آیا برای مهاجرت به عمان امکانش هست؟

  1. سلام روز بخیر. شما باید سایت های مرتبط با افر عمان رو چک کنید مدام. و ببینید ایا رشته شما جزو درخواست های کاری عمان هست یا خیر. چون سایت مربوطه همیشه باز نیست و چند وقت یکبار افر ارائه میشه

 20. سلام من لیسانس عمران دارم و به نرم افزارهای اتوکد و آفیس مسلط هستم و مدرک فنی و حرفه ای هم دارم از این ها همچنین 4 سابقه کار بعنوان ناظر پروژه های ساختمانی در ادارات مختلف دارم
  آیا در کشور عمان برای من فرصت شغلی وجود داره؟

  1. سلام دوست عزیز. بله امکان دریافت جاب افر عمان برای شما وجود داره به شرط پیدا کردن کارفرما

 21. با سلام و عرض ادب
  من ۱۷ سال سابقه پروژه های فولاد با ۴۰ سال سن آیا کشورهای حوزه خلیج فارس میشه کار پیدا کرد

   1. من برقکارم تخصصمه
    کارفرما ندارم
    میتونم از طریق شما اقدام کنم؟

   2. سلام وقتتون بخیر
    سن، مدرک و سابقه کارتون رو باید بررسی کنیم، درصورتی که شرایطتون مناسب باشه حتما راهنماییتون خواهیم کرد .

 22. سلام شوهر من پزشک عمومی هست با ۱۹ سال سابقه کار خودمم ۳۷ سالمه فوق لیسانس ریاضی و مربی موسیقی کودک و یک دختر ۹ ساله دارم برای مهاجرت به کجا میتونم اقدام کنم

  1. سلام. روز بخیر. همسرتون واجد شرایط اقدام براثی ویزای کاری در کشورهای کانادا و آلمان و استرالیا هستند. و میتونن خانواده رو به همراه ببرند

 23. سلام مهندس صنایع تحلیل سیستم و برنامه ریزی هستم 37 ساله با چندین سال سابقه کار
  سابقه در زمینه مالی کنترل پروژه و مدیر پروژه و… خواستم ببینم با شرایط من کار هست

  1. سلام. روز بخیر. بله شما واجد شرایط کار در عمان هستید. ولی باید چک کنید مدام تا بدونید چه زمانی افر ارائه میشه از کشور عمان

 24. سلام من برقکار خودرو هستم با مدرک فنی حرفه ای و لیسانس مدیریت صنعتی و مسلط به زبان عربی و انگلیسی خواستم بدونم که عمان کار پیدا میشه؟

  1. سلام. بله شما واجد شرایط کار در عمان هستید به شرط پیدا کردن کارفرما و جاب افر در کشورهای عربی

 25. سلام من فوق لیسانس نرم افزار دارم و 6 سال سابقه کار درحوزه برنامه نویسی
  28 سالمه اگر لازم باشه مدرک زبان انگلیسی هم میتونم بگیرم
  موقعیت شغلی توی عمان برای شرایط من هست ؟

  1. سلام دوست عزیز . بله شرایط کار در عمان رو دارین ولی باید کارفرما پیدا کنید حتما

 26. سلام روز بخیر
  من 37 سالم هست و فوق دیپلم کامپیوتر دارم و 20 سال سابقه کار در رشته خودم و برنامه نویس کامپیوتر هستم. برای مهاجرت عمان برای من مناسب است یا شرایط راحت تر است یا خیر. تشکر

  1. سلام باید بفرمایید دقیقا به چه زبانی مسلط هستید .؟ اگر تسلط کامل به برنامه نویسی دارید و حرفه ای هستید کشورهای دیگر هم می‌توانند انتخاب مناسبی باشند که بتوانید پاسپورت اون کشور دریافت کنید

 27. سلام وقت بخیر،عذر میخام سوالی داشتم میخاستم بدونم آیا من با ویزای توریستی میتونم به عمان سفر کنم و در اونجا شغلی پیدا کنم و اینکه آیا امکان تغییر ویزا از توریستی به کار وجود دارد؟و سوال بعدم اینکه وضعیت کار در عمان به چه صورته آیا امکان کار پیدا کردن وجود دارد،ممنون میشم پاسخ بدین

  1. بسته به رشته ، تحصیلات ، و سابقه کاریتون مشخص میشه امکان پیدا کردن شغل دارید یا نه. و همینطور برای بودن تو کشور عمان حتما باید جاب افر کاری داشه باشید و وارد عمان بشید. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید و یا فرم مشاوره پر بفرمایید تا کارشناسامون باهاتون تماس بگیرند.

 28. سلام من 26 سالمه و آمادگی کار در رستوران، هتل و کار در کارخانه یا انبار و هر کاری که نباز به تخصص آنچنانی نداشته باشد هستم.فردی منظم و مرتب و خوش سلیقه نیز هستم.با تشکر

  1. به عنوان نیروی کار و خدمات توی شرکت ها و کارخونه ها میتونید اقدام کنید. باز باید بیشتر ارزیابی بشه . مایل هستین تماس بگیرید. و یا فرم مشاوره پر بفرمایید.

 29. سلام وقت شما بخیر ، من عکاس حرفه ای و فیلمبردار هستم و 9 سال سابقه دارم در این کار ، همچنین مدرک تاسیسات ساختمانی گرایش برق ساختمان دارم بدون سابقه کار ، 21 سالم هست و عربی تقریبا مسلظ هستم و انگلیسی کاملا مسلطم ، امکان اخذ ویزای عمان امارات آلمان و … هست برای من ؟ ممنونم

  1. با توجه به سابقتون دریافت ویزای کار عمان امکان پذیر هست . ولی باید منتظر باشید تا لیست جاب افر های مورد نیاز رو ارائه بدن

 30. سلام، من ۳۳سالمه و ارشد عمران گرایش راه و ترابری و ترافیک هستم، 12سال سابقه کار اجرایی دارم، به اتوکد و 3dmax ،پتینه کاری و ورق طلا مسلط هستم و در درحال حاضر بازسازی و دکوراسیون داخلی انجام میدم. به نظرتون کار برای بنده هست یا از طریق خرید منزل اقدام کنم؟

  1. برای اقدام از طریق سرمایه گذاری باید شرایطتون تلفنی بررسی بشه به طور کامل. ولی امکان سرمایه گذاری وجود داره و همچنین با خرید ملک میتونید اقدام کنید. میتونید فرم مشاوره پر بفرمایید تا کارشناسامون باهاتون تماس بگیرن و کامل راهنماییتون کنند

 31. با سلام بنده ۳۳سال سن حدود ۱۰ ساله تو داروسازی کار می کنم تقریبا حدود پنچ سال هم تو سوغاتی کار کردم می خواستم بدونم میشه در کشور عمان ویزا کار گرفت هرچند به عنوان کارگر ساده؟

  1. اگر کارتون با رشته ی تحصیلیتون و مدرک دانشگاهیتون مرتبط هست بله . ولی اگر نیست خیر . در این صورت توی مشاغل دیگه میتونید درخواست بدین

 32. سلام من خانم ۴۰ ساله هستم
  لیسانس روانشناسی بالینی ، با سابقه مدیریت و تاسیس موسسه آموزشی کودکان و نوجوانان

  دارای مدرک MBA
  مدرک طراحی و دیزاین سبدگلهای طبیعی
  و در حال حاضر بیزنس آن لاین ارسال گل دارم.
  آیا شرایطم برای عمان و یا کدام کشور مناسب هست ؟

  1. سلام وقتتون بخیر . شما با توجه به سنتون برای اقدام به صورت کاری ریسک سنی دارین. اگر میپذیرید میتونید اقدام کنید. ولی برای ادامه تحصیل در رشته ی mba در کشور کانادا برای مستر و دکترا میتونید اقدام کنید.

 33. سلام من رشتم مامایی هست میتونم بعد از گذروندن طرحم با ویزای کاری به عمان برم؟؟و اینکه نیاز به گذروندن ازمون ایلتس هست؟؟

  1. سلام . برای عمان در حای حاضر جاب افری نمیتونید اقدام کنید. تنها به صورت سرمایه گذاری اگر شرایطش رو داشته باشید. ولی برای کشور های استرالیا و کاناد میتونید اقدام کنید و ازمون زبان هم لازمه

 34. سلام
  من لیسانس آزمایشگاه هستم؛ 30 ساله. مسلط به زبان انگلیسی و کاربری کامپیوتر، میتونم اقدام کنم؟

  1. عمان در حال حاضر جاب افر نداره. ولی با توجه به سنتون و سابقه کاریتون میتونید برای کانادا و استرالیا اقدام کنید

  1. در عمان خیر. ولی در استرالیا با سرمایه گذاری و تشکیل کارگاه تولید قارچ میتونید اقامت بگیرید

   1. سلام وقتتون بخیر

    من تکنسین صنایع پتروشیمی وابزار دقیق هستم وچند سال سابقه کار دارم وتخصص بعدی من در زمینه نمای کامپوزیت ساختمان هست که نصاب نما میباشم وچند سال سابقه در کشور کانادا دارم 54ساله هستم میخواستم ویزای کار در عمان بگیرم

   2. سلام با توجه به سنتون اقدام برای مهاجرت کاری ریسک بالایی برای پذیرش داره. ولی چون سابقه کار در کانادا دارین با پذیرش ریسک میتونید اقدام کنید برای جا افر

 35. سلام من تولید کننده قارچ در ایران هستم به نظرتان اونجا میتونم فعالیت کنم

  1. سلام عمان در حال حاضر اقامت نمیده. ولی میتونید توی استرالیا به واسطه سرمایه گذاری کارگاه تولید قارچ بزنید و اقامت استرالیا رو دریافت کنید

 36. سلام وقت بخیر
  من فوق لیسانس حسابداری و 11 سال سابقه کار تو شرکتهای تولیدی و بازرگانی دارم بنظرتون تو کدوم کشور میتونم کار پیدا کنم؟

  1. برای مشخص کردن اینکه توی چه کشوری میتونید جاب افر داشته باشید چنتا ایتم خیلی مهمه سنتون مدرک دانشگاهی یا فنی معتبر سابقه کاری که با بیمه داشتین و اینکه زبانتون در چه حدیه مجرد هستین یا متاهل . اگر سنتون زیر 35 هست و همسرتون هم مدرک دانشگاهی دارن برای استرالیا و کانادا میتونید اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 37. سلام بنده مدرک راهنمای گردشگری بین لمللی دارم و داخلی ایران
  و یه خیاط حرفه ای هستم
  ایا شرایط شغلی در کشور عمان دارام

  1. در حال حاضر عمان هیچ افر کاری ارائه نمیده. برای بررسی سابقتون برای کشورهای دیگه میتونید تماس بگیرید و یا فرم مشاوره پر بفرمایید

 38. سلام و عرض ادب بنده کابینت کار و نجار هستم ۱۸سال سابقه کار دارم به صورت حرفه ای انجام کار دارم آیا در عمان کار هست یا خیر و یا میشه اقدام کرد و به چه صورت ممنونم از اینکه جواب بدید

  1. در حال حاضر عمان هیچ افری ارائه نمیده. ولی با توجه به سابقه کاریتون میتونید برای کشورهای دیگه هم اقدام کنید. پیشنهاد میکنم فرم مشاوره پر بفرمایید تا کارشناسانمون باهاتون تماس بگیرن و راهنماییتون کنن.

 39. با سلام و وقت بخیر بنده مدرک کارشناسی هتلداری دارم و نزدیک به 10 سال در هتل های ایران سابقه کار بیمه ای دارم به نظرتون برای عمان میتونم برای جاب آفر اقدام کنم یا نه ضمناً به غیر از تخصص اصلی خودم مهارت کافی در زمینه طراحی ، چاپ و کار با دستگاه های لیزر صنعتی رو نیز دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. کشور عمان تایم کوتاهی برای جاب افر انجام شد . و ظرفیت تکمیل شده. برای عمان باید همیشه پیگیر باشید و توی اولین فرصت اقدام کنید. ولی اگر مدرک فنی معتبر دارین میتونید جاب افر برای کشور های دیگه اقدام کنید. مایل بودین تماس بگیرید و یا فرم مشا.ره پر بفرمایید تا کارشناسانمون راهنماییتون کنند.

 40. با درود خدمت شما
  من در اکثر گرایشهایِ برق ( صنعتی , ساختمان , امنیت , سانترال و شبکه , هوشمندسازی و…) مهارت کافی دارم حدود دو سال تدریس برق در آموزش و پرورش را داشته ام .
  در زمینه هایِ فنی دیگر (مثلِ پارتیشن و دیوارپوش و کف پوش کاذب , ساخت و مونتاژ کانکس و خانه هایِ سیار پیش ساخته , جوشکار و برشکار برق , ساخت درب و پنجره های فلزی , تعمیرات لوازم خانگی , MDF , نورپردازی و …
  با توجه به اینکه در رشته برق تحصیلات دانشگاهی دارم ولی مدرک آن را ندارم . و در بقیه مهارتها حاضر به انجامِ تست عملی هستم . با این اوصاف کدام کشور مناسبِ شرایط کاری و درآمدِ خوب واسهُ مهاجرت میباشد ؟ از توضیح شما بابتِ سؤالم سپاسگزارم .

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای مهاجرت کاری باید تخصصتون مرتبط با رشته تحصیلی و یا مدرک فنی حرفه ای شما باشد .

 41. سلام
  من دارای گواهینامه رانندگی پایه یک
  و گواهینامه جرثقیل
  و گواهینامه لیفتراک هستم
  برای کدام کشور میتوانید بمن کمک کنید
  و از چه طریقی اقدام کنم
  لطفاً کمکم کنید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   متاسفانه در حال حاضر جاب آفری در زمینه تخصص شما وجود ندارد . اما اگر امتیاز بالایی کسب کنید میتوانید از روش های امتیازبندی اقدام کنید .

 42. سلام .. من پرستارم ۳۵ سال سن دارم .. خواستم بپرسم به پرستار نیاز دارن .. و شرایطش و مزایاش چیه ..

  1. سلام وقتتون خیر .
   بله پرستاری یکی از مشاغل مورد نیاز در این کشور است . برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در ارتباط باشید . 021-28111107

   1. سلام من 36سالمه پایه یک دارم و ویژه تراک با هر نوع اتوبوس و کامیون و کمر شکن هم کار کردم ۱۰سال سابقه کار با کامیون‌های فوق سنگین معدنی دارم خواستم بدونم موقعیت شغلی برام تو عمان وجود داره؟؟

   2. سلام دوست عزیز. در حال حاضر شما میتونید برای جاب افر کشورهایی مثل آلمان کانادا یا استرالیا اقدام کنید. ولی باید شرایطتون با جزئیات بیشتری بررسی بشه

  2. سلام من فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک گرایش سیالات هستم نرم افزار های آفیس و اتوکد هم تسلط دارم زبان انگلیسی هم در حد متوسط بلدم.مدرک HSE از فنی حرفه ای هم دارم.ولی چون تازه فارغ التحصیل شدم سابقه کاری ندارم.
   بنظر شما جاب آفری برا عمان برای من هست؟

   1. سلام دوست عزیز برای جاب افر نیاز به بالای 3 سال سابقه کاری مرتبط با رشته تحصیلیتون با بیمه نیاز هست

 43. سلام بنده 44 سال سن دارم مهندس برق هستم 20 سال سابقه کار در پست های برق دارم برام در کدام کشور مناسب کار پیدا کنم

  1. سلام وقتتون بخیر
   کشور آلمان برای رشته مهندسی برق گزینه مناسبی هست ، ولی سنتون باعث ریسک سنی پروندتون میشه .

  2. سلام
   من 26 سالمه، لیسانس الکترونیک دارم و مدرک فنی و حرفه تعمیرات بردهای الکترونیک همچنین کارمند آموزش و پرورش هم هستم به نظرتون امکان مهاجرت دارم؟

   1. سلام. باید سابق کاریتون بررسی بشه اگر بالای 3 سال همراه بیمه و مرتبط با رشته تحصیلیتون باشه میتونید برای ویزای کار آلمان کانادا و استرالیا اقدام کنید

 44. سلام من آشپز با مدرک بین الملی هستم ۳۴ سال سن دارم.
  خانم بنده لیسانس کامپیوتر.مسلط به زبان.
  بنظرت عمان میشه کاری با درآمد خوب داشته..

  1. سلام وقتتون بخیر .
   عمان خیر چراکه در حال حاضر موقعیت مناسبی برای ویزای کار ایرانیان ندارد .

  1. سلام وقتتون بخیر .
   خیر ولی اگر واجد شرایط باشید میتونید برای کشور استرالیا اقدام کنید .

  2. سلام…وقتتون بخیر …من ۳۶ سال دارم و تسلط کامل به زبان عربی لهجه ی خلیجی دارم درست مثل زبان مادری. لیسانس مترجمی زبان انگلیسی دارم…بنظرتون فرصت شغلی برای من توی عمان هست؟؟؟؟

   1. سلام وقتتون بخیر . بله شرایطتون قابل ارزیابی هست . لطفا با شماره 02128111107 با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما شرایط شما را ارزیابی کنند .

   2. سلام من 26 سال سن دارم وب زبان ترکی تسلط خوبی دارم کاشی و سنگ کار ماهر هستم با سابقه کاری 5ساله ودنبال کار در حوزه خلیج فارس هستم

   3. برای کار در حوزه ی خلیج فارس باید مسلط به زبان انگلیسی یا کمی عربی باشید تا بتونید اقدام کنید

   4. سلام و روز بخیر
    بنده ۳۰ ساله هستم مهندس شیمی پتروشیمی لیسانس و ارشد پلیمر دارم. ۴ سال سابقه کار پالایشگاه دارم و زبان انگلیسی هم مسلط هستم.
    به نظر شما امکان کار در پتروشیمی ها و پالایشگاه های عمان وجود داره ؟ اگر آره ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

   5. سلام دوست عزیز. بله شرایطتون برای کار در عمان مناسبه . ولی کشور عمان به صورت مقطعی افر ارائه میکنه. و در حال حاضر افری ارائه نکردن. شما میتونید سایت مربوطه رو چک کنید و با پیدا کردن کارفرما برای جاب افر عمان اقدام کنید

 45. سلام
  من ۴۸ سالمه و آمادگی کار در رستوران، هتل و کار در کارخانه یا انبار و هر کاری که نباز به تخصص آنچنانی نداشته باشد هستم.فردی منظم و مرتب و خوش سلیقه نیز هستم.با تشکر

   1. سلام
    من ۳۶ سالمه مهندس عمران،سابقه کار در قسمت اجرا،دفتر فنی ، مدیرت پروژه حدودا ۱۵ سال سابقه دارم
    حدودا ۱۰ سال سابقه بیمه‌ای دارم در رابطه با ساخت و ساز پروژه های مختلف ملی نظیر احداث دانشگاه و غیره که اگه لازم شد رزومه رو میفرستم.
    کارهای نقشه برداری با توتال استیشن هم انجام میدم
    زبان انگلیسی سطح متوسط
    شرایط جاب آفر مهیا میشه برام؟

   2. سلام بله شما شرایط جاب افر رو دارا هستید. میتونید فرم مشاوره پر بفرمایید تا کارشناسامون دقیق تر راهنماییتون کنند.

   3. سلام
    وقتتون بخیر
    من 39 ساله و کارمند آموزش و پرورش هستم، قسمت حسابداری.
    شرایط کار در کشور عمان برای بنده فراهم میشه؟

   4. سلام دوست عزیز سنتون دارای ریسک برای اقدام هست. در صورت پذیرش ریسک ریجکتی بله میتونید اقدام کنید.

 46. سلام وقتتون بخیر
  من 29سالمه و جوشکاری و برشکاری را کامل بلد هستم چند ماهی هم هست که مدرک جرثقیل سقفی کابیندار را دریافت کرده ام و میخواستم برای کار به عمان بیام ایا کار در عمان شامل حال من میشه

  1. سلام عرض ادب
   کابینت ساز ام دی اف و فلزی و طراحی دکوراسیون داخلی هستم برای کار در عمان چه کار باید انجام بدم لطفا راهنمایی کنید باتشکر.

   1. سلام و درود بر شما.
    بابت تاخیر در پاسخگویی عذر میخام.
    در حال حاضر آفری برای مهارت شما در کشور عمان نداریم.

 47. با سلام و عرض ادب
  بنده مهندس برق هستم با نزدیک به ۱۰ سال سابقه کار در پروژه های مختلف خواستم بپرسم آیا امکان پیدا کردن کار برای من در عمان وجود دارد؟

  1. سلام‌وقت بخیر شرایط شما برای المان مناسب هست و میتونید جاب آفر المان رو دریافت کنید

  2. باسلام خدمت شما بنده سیمانبری طرح سنگ و چوب ابنما الاچیق منقل کاهگل ضد اب کپر بلوچی و غیره انجام میدم کار پیدا میشه اقدام کنم

   1. سلام و درود . برای افر در عمان چون به صورت مقطعی و محدود ارائه میشه باید در زمان معین شده ببینید ایا این مشاغل در لیست شغل های مورد نیاز هست یا خیر. اما اگر سابقه کاری همراه با بیمه دارین و سنتون زیر 40 سال هست پیشنهاد میکنم فرم مشاوره رایگانمون رو پر بفرمایید تا کارشناسانمون با بررسی دقیق اطلاعاتون بهترین کشور برای مهاجرت رو بهتون معرفی کنند.

   2. سلام و خسته نباشید
    من مهندس نقشه برداری و عمران هستم یعنی دو تا مدرک دارم و ۱۸ سال سابقه کار
    و قصد کار در کشوری دیگر دارم کجا مناسب است
    سن ۳۸ سال

   3. سلام با توجه به سنتون اول اینکه هرچه زودتر باید اقدام کنید . چون اگر سنتون بالای 39 سال باشه ریسک سنیتون برای پذیرش بالا میره . شما برای کشورهایی مثل استرالیا و آلمان میتونید اقدام کنید برای جاب افر. پیشنهاد میکنم فرم رایگان مشاوره رو پر بفرمایید تا در اسرع وقت کارشناسانمون راهنماییتون کنند.

 48. من منتاژکار و جوشکارم،رو شناور های بزرگ کار کردم،بیشتر از ده سال سابقه دارم و کاملا مسلط ب کارم،اما مدرک ندارم چون تو ایران واسه استخدام فقط تست میگرفتن،ایا راه حلی هست ک بتونم تو کشور عمان مشغول ب کار شم

   1. سلام.
    برای حوزه پیمانکاری بارگیری و حمل خاک هم کار هست؟ به صورت پیمانکاری پروژه ای انجام بشه توی عمان. انواع دستگاههای بارگیری و حمل را هم داریم از جمله بیل مکانیکی و کامیون.

   2. دوست عزیز اگر خودتون کارفرمایی داشته باشید بله امکانش هست . ولی در صورت کلی عمان به صورت محدود جاب افر ارائه میده و باید در هر دوره ببینید ایا این مشاغل جزو شغل های مورد نیاز عمان هست یا خیر.

  1. سلام
   من 40 سالمه و دکترای محیط زیست دارم در بیش از 50 پروژه زیست محیطی در زمینه ارزیابی اثرات زیست محیطی(EIA) پروژهای آهن و فولاد، راه، تفرجگاهی، مکانیابی، پسماندو … همکاری داشتم آیا در کشور عمان میتونم فعالیت داشته باشم

   1. سلام وقتتون بخیر .
    متاسفانه در حال حاضر آفری در این خصوص برای کشور عمان نداریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در قبرس شمالی
کار در قبرس شما‌لی

کار در کشورهای اروپایی همیشه از اولویت‌های متقاضیان کار در سراسر دنیا بوده است. فرایند کاریابی در کشورهای اروپایی می‌تواند دشوار باشد؛ چرا که اولویت

بیشتر
مهاجرت به کره جنوبی
مهاجرت به کره جنوبی

آیا قصد مهاجرت به کره جنوبی را دارید، اما نمی دانید چگونه باید این کار را انجام دهید؟ هنگام مهاجرت به یک کشور جدید، چه

بیشتر