کاریابی کاربین
تهران، ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع تجاری گالریا ساختمان گالریا ساختمان شمالی طبقه اول- واحد 2
پیشنهاد کار در استرالیا

با کاربین دیگر نگران پیدا کردن شغل در استرالیا نخواهید بود

تا دیر نشده زندگی رویایی‌ات را در استرالیا بساز

استرالیا، این جزیره دوست داشتنی در قلب اقیانوس آرام، تنها 25 میلیون نفر جمعیت دارد، با این حال، اقتصاد آزاد، منابع طبیعی تمام نشدنی، و از همه مهم‌تر موقعیت‌های بی‌نظیر شغلی باعث شده تا این کشور خانه بسیاری از مهاجرینی شود که به دنبال ساختن یک زندگی رویایی هستند. کافی است یکی از ویزاهای این کشور را اخذ و کاریابی در استرالیا را هم به ما بسپارید و همین حالا چمدان‌های خود را به مقصد استرالیا ببندید.

چرا باید به استرالیا مهاجرت کنید؟

شما در استرالیا بی‌پول نخواهید ماند

نزدیک به شش نوع وام بیکاری و مساعدت در استرالیا وجود دارد که اجازه نمی‌دهد هرگز شما احساس تنهایی بکنید. دولت همواره به فکر مهاجران قانونی است که به هر دلیل کار خودشان را از دست داده‌اند. برای دریافت این وام‌ها، نیازی نیست به جایی مراجعه کنید، دولت استرالیا از روند شغلی شما با خبر است و به محض اینکه بی‌کار شوید یکی از وام‌های بیکاری به شما تعلق خواهد گرفت.

• وام بیکاری مخصوص افرادی که به تازگی کار خود را از دست داده‌اند
• وام بیکاری مخصوص افرادی که یا بسیار جوان و یا بسیار مسن هستند و شغلی برای امرار معاش ندارند
• وام بیکاری مخصوص محصلین و جوانانی که مشغول گذراندن دوره کارآموزی یا تحصیل هستند
• وام مساعدتی اجاره خانه مخصوص افرادی که به هر دلیل کارشان را از دست داده‌اند و توانایی پرداخت وام/اجاره منزل را ندارند

آب‌وهوای بی‌نظیر استرالیا که در اکثر مواقع شبیه به آب‌وهوای ایران در ماه اردیبهشت است، یکی دیگر از دلایلی است که هم‌وطنان به جای مهاجرت به کانادا که متوسط دمای هوا دو درجه زیر صفر است، استرالیا را انتخاب کنند. آب‌وهوا و مناظر دیدنی این کشور به قدری باب دل ایرانیان است که با یک سال زندگی کردن در این کشور هرگز دوست نخواهید داشت، خاک استرالیا را ترک کنید.

استرالیا برای خانواده‌های دارای فرزند خردسال و محصل، امتیازات فراوانی در نظر گرفته است. بزرگ‌ترین صادرات کشور استرالیا، افراد موفق است! سطح بالای آموزش در استرالیا که از همان ابتدای مهاجرت به شما و فرزندان‌تان تعلق خواهد گرفت، باعث شده این کشور مهد بسیاری از نخبگان، دانشمندان، و طراحان معروف دنیا باشد.

برای اینکه از مزایای زندگی در استرالیا بهره‌مند شوید، همین حالا اقدام کنید. مشاورین ما در موسسه کاربین، همواره پاسخگوی سوالات و نقطه نظرات شما خواهند بود.

ویزاهای کاری متنوع استرالیا، دست شما را برای انتخاب باز گذاشته‌اند

هنگامی که شاخصه‌های اقتصادی استرالیا بررسی می‌کنیم، متوجه اوضاع خوب اقتصاد این کشور می‌شویم. با وجود بحران‌های مالی که بزرگ‌ترین اقتصادهای دنیا را تحت تاثیر قرار دادند، استرالیا به دلیل اقتصاد مستقل کمترین ضربه را از این بحران‌ها خورده است.

نرخ بیکاری در کشور استرالیا یکی از همان شاخصه‌های مهم اقتصادی است؛ این کشور یکی از کمترین نرخ‌های بیکاری در سراسر جهان را دارا است و کماکان با کمبود نیروی کار ماهر روبه‌رو است. از این‌رو، ویزاهای کاری مختلفی وجود دارند که هر یک از آنها باعث اخذ اقامت دائم و شهروندی استرالیا خواهند شد. کافی است صفر تا صد پرونده مهاجرتی خود را به ما بسپارید و به فکر آغاز یک زندگی آرام باشید.

ویزای کار 189 استرالیا

برای اخذ ویزای 189 استرالیا، نیاز به داشتن اسپانسر محلی (از یکی از ایالات استرالیا) ندارید و به صورت مستقل می‌توانید پیدا کردن کار در استرالیا را در کشور خودتان انجام دهید. اگر در سیستم امتیازبندی اسکیل ورکر استرالیا امتیاز کافی (یعنی 65 به بالا) را کسب کنید، اقامت دائم استرالیا را کسب خواهید و در هر شهر و ایالتی می‌توانید زندگی خود را شروع کنید.


هزینه اخذ ویزای 189 استرالیا، 4،045 دلار استرالیا است (فقط برای متقاضی). برای همسر متقاضی مبلغ 2،020 و برای هر فرزند کوچک‌تر از 18 سال، 1،015 دلار استرالیا در نظر گرفته شده است.

ویزای کار 186 استرالیا

داشتن جاب آفر استرالیا از داخل خاک این کشور برای اخذ ویزای کار 186 این کشور الزامی است. اگر بتوانید با کاریابی دقیق کارفرمایی در استرالیا پیدا کنید، بدون هیچ قید و شرطی، ویزای اقامت دائم در استرالیا در دستان شما خواهد بود. با موسسه کاربین، کاریابی در استرالیا قطعا بدون دردسر خواهد بود.

مهاجرانی که ویزای 457 را دارند هم می‌توانند ویزای خود را به 186 تغییر دهند، اگر:

 • سن آنها کمتر از 50 سال باشد
 • نمره زبان (آیلتس) آنها در هر اسکیل 6 یا بیشتر باشد
 • نیازی به مرحله ارزیابی مدارک نداشته باشند
 • رشته آنها در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا باشد
 • حقوق آنها برابر با یک شهروند استرالیایی باشد
 • کارفرمای آنها نباید تغییر کرده باشد

ویزای کار 190 استرالیا

برای اخذ ویزای کار استرالیا 190، نیازی به کافرما ندارید و این ویزا بر اساس سیستم امتیازبندی اسکیل ورکر این کشور قابل دریافت است. پس برای گرفتن ویزای 190، می‌توانید روی کمک ما برای کاریابی در استرالیا حساب کنید. کافی است شرایط زیر را داشته باشید و سپس با موسسه کاریابی کاربین همکاری خود را آغاز کنید:


 • سن کمتر از 45 سال باشد
 • رشته شما در فهرست رشته‌های مورد نیاز استرالیا باشد
 • نمره آیلتس شما در هر اسکیل حداقل باید 6 باشد
 • در سیستم امتیازبندی حداقل 55 امتیاز داشته باشید تا با 5 امتیازی که از طریق اسپانسرشیپ ایالتی بدست می‌آورید، واجد شرایط دریافت ویزای 190 شوید

ویزای کاری 491 استرالیا

تازه‌ترین ویزای کاری استرالیا، ویزای 491 است که جای ویزای 489 را گرفته است. این ویزا به منظور دستیابی یکسان ایالت‌های استرالیا به مهاجرین ماهر به وجود آمده است. با داشتن ویزای 491 می‌توانید به غیر از سه شهر سیدنی، ملبورن و  بریزبین کاریابی در استرالیا را شروع کنید و زندگی باب میل خودتان را بسازید. شهرهای دیگر استرالیا گرچه جمعیت کمتری نسبت به سه شهر گفته شده دارند، اما از نظر امکانات و زیرساخت تفاوتی با بهترین شهرهای اروپایی ندارند.


برای اخذ ویزای 491 کافی است در سیستم امتیازبندی حداقل 50 امتیاز کسب کرده باشید. برای اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای 491، باید حداقل 3 سال از 5 سال را در مناطق کم‌جمعیت زندگی کرده باشید. هزینه دریافت این ویزا برای متقاضی، 4،115 دلار استرالیا است.

ویزای کاری 482 استرالیا

با داشتن ویزا 482 استرالیا می‌توانید به طور موقت تا دو سال در این کشور اقامت داشته باشید. این ویزا به نفع کارفرمایانی است که نمی‌توانند شخص مورد نظر خودشان را در استرالیا پیدا کنند و از این طریق به افراد ماهری که قصد مهاجرت به این کشور را دارند، رجوع می‌کنند. اخذ ویزای 482 با کاریابی در استرالیا و حتی در ایران نتها با موسسه کاربین امکان‌پذیر است. هزینه اخذ این ویزا تنها 1،290 دلار استرالیا است.

ویزای کاری 417 استرالیا

ویزای کاری 417 استرالیا مخصوص جوانان 18 تا 30 ساله است که برای جبران بخشی از مسافرت خود به استرالیا، نیاز به کار دارند. با داشتن این ویزا می‌توانید تا یک سال در این کشور مستقر شوید. از آنجایی که این ویزا موقت است و اجازه همراهی همسر یا فرزندان را نمی‌دهد، در بین ایرانیان از اهمیت کمتری برخوردار است.

با کاربین دیگر نگران روز مصاحبه کاری در استرالیا نباشید

مصاحبه شما با کارفرما می‌تواند یکی از چالش‌برانگیزترین مراحل اخذ اقامت استرالیا باشد. اگر کاریابی در استرالیا را به ما سپردید، پس دیگر نگرانی در مورد مصاحبه نباید داشته باشید. تا زمانی که ویزای شما آماده شود، ما سناریوهای مختلفی که ممکن است کارفرما به وجود بیاورد را با هم مرور خواهیم کرد. مشاورین و موکلین ما در هیچ یک از مراحل مهاجرت – از کاریابی در استرالیا تا مصاحبه و پیدا کردن خانه – تنها نخواهند گذاشت.

خدمات نوین کاربین در خصوص کاریابی در استرالیا از ایران

ما فکر تمام مسائلی که شما قرار است با آنها مواجه شوید را کرده‌ایم؛ از همان ابتدا مشاورین ما بهترین روش مهاجرت به استرالیا را به شما پیشنهاد می‌دهند. این مرحله با کمک اطلاعاتی که شما در اختیار ما قرار می‌دهید امکان‌پذیر است. پس همین حالا فرم ارزیابی رایگانی را که در اختیارتان گذاشته‌ایم، پر کرده و منتظر تماس همکاران ما باشید.

شرکت کاربین

زیر نظر مستقیم وزارت کار

وزارت کار
بیمه ایران
تماس با کاربین

کاربین، مسیر کاریابی در استرالیا را هموار کرده است

داشتن مجوزهای رسمی از وزارت کار و قرار داد با بیمه ایران، پرونده‌های موفق متعدد در طول چندین سال خدمت‌رسانی و برخوردار بودن از تیم حرفه‌ای از وکلا، مشاورین و نمایندگان در کشورهای مقصد باعث شده تا بسیاری از متقاضیانی که به ما مراجعه کرده‌اند در کوتاه‌ترین زمان ممکن  و با خیالی راحت به استرالیا مهاجرت کنند.

سوالات متداول

 • از مهمترین مشاغل مورد نیاز استرالیا می توان به مهندسین سازه، سرپرستان سایت، مهندسین پروژه، مکانیک و مدیران صنعتی اشاره کرد.

  1. یکی از آسانترین مشاغلی که شما می توانید در استرالیا پیدا کنید باریستایی است. تقریباً در بسیاری از شهرهای بزرگ استرالیا در هر گوشه و کنار یک کافه خواهید یافت. متصدی بار نیز در بسیاری از شهرهای استرالیا تقاضا زیادی را دارد.

 • اگر همه کارهای شما طبق برنامه پیش برود، به طور میانگین 6 تا 8 هفته طول می کشد تا شما در استرالیا شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

 • روش های بسیاری برای پیدا کردن کار در استرالیا وجود دارد. از سایت های کاریابی تا مراجعه به روزنامه های محلی و بستگان شما در استرالیا می تواند مهمترین روش های کاریابی در این کشور باشد. مراجعه به مراکز کاریابی بین المللی نیز بهترین روشی است که شما به آسانی و راحتی در کمترین زمان ممکن می توانید شغل مورد نظر خود را پیدا کنید.

 • اولین مرحله برای پیدا کردن کار در استرالیا این است که شما ویزای متناسب با خود را دریافت کرده و مدارک خود را آماده و از معتبر بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. شهر و صنعت مورد نظر خود را انتخاب کرده و آگهی های کاری را بررسی کنید. رزومه خود را طراحی کنید و با کارفرمایان استرالیایی در ارتباط باشید. سعی کنید به خوبی در مصاحبه ها شرکت داشته و قویترین نفوذی را که می توانید داشته باشید.