کاربر گرامی خوش آمدید لطفا قبل از پر کردن فرم درخواست مشاوره کاریابی خارجی متن زیر را بخوانید.

 شما جهت تکمیل فرم کاریابی خارجی و ارزیابی مشاوره غیر حضوری به این صفحه هدایت شده اید. لطفاً به مطالب درج شده در ذیل توجه فرمایید:

موسسه کاریابی بین المللی کاربین دارای مجوز کاریابی خارجی به شماره ۵۲۰۰۹ از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی می باشد. خدمات مشاوره تلفنی بصورت “رایگان” ارائه می شود. کلیه حقوق قانونی اطلاعات درج شده در این فرم نزد موسسه کاریابی بین المللی کاربین محفوظ می باشد.

 

 

در حال حاضر بسیاری از افراد، خواهان مهاجرت به خارج از کشور هستند. برای مهاجرت پس از یافتن مقصد ایدئال، باید روش مهاجرتی موردنظر را انتخاب کنید. به‌طورکلی سه روش اصلی مهاجرت، اخذ ویزای تحصیلی، کاری و سرمایه‌گذاری است. اکثر متقاضیان مهاجرت اطلاعات دقیقی درباره قوانین مرتبط با اخذ انواع ویزا ندارند. ازاین‌جهت پیش از اقدام برای مهاجرت بهتر است با کارشناسان حقوقی مشورت کنید. در ادامه بیشتر به اهمیت دریافت مشاوره مهاجرت می‌پردازیم. 

هر یک از کشورها قوانین مهاجرتی مختص به خود را دارند. در نظر داشته باشید قوانین مهاجرتی کشورها در هرسال دچار تغییرات متعددی می‌شود. گاهی اوقات اداره مهاجرت کشورها برای افزایش میزان مهاجران کاری و رفع کمبود نیروی کار در یک سال، فرایند صدور ویزای کاری را ساده‌تر می‌کنند.

اهمیت مشاوره پیش از انتخاب مقصد ایدئال برای مهاجرت به خارج از کشور

اولین گام برای مهاجرت به خارج از کشور، انتخاب مقصد ایدئال است. متقاضیان باید باتوجه‌به عواملی همچون زبان، فرهنگ و متوسط درآمد، مقاصد مهاجرتی مختلف را مورد برسی قرار دهند. پس از بررسی این عوامل می‌توان برای انتخاب بهترین مقصد برای مهاجرت تصمیم‌گیری کرد. هنگام دریافت مشاوره مهاجرت می‌توانید از اطلاعات کارشناسان مهاجرتی درباره مقاصد مختلف استفاده کنید.

بسیاری از افراد خواهان مهاجرت از طریق اخذ ویزای کاری هستند. متقاضیان اخذ ویزای کاری باید به زبان رسمی کشور مقصد به طور کامل تسلط داشته باشند. در واقع کارفرمایان در هر کشور تنها نیروی کار خارجی مسلط به زبان رسمی را استخدام می‌کنند. مشاوران مهاجرتی باتوجه‌به وضعیت دانش زبان متقاضیان، می‌توانند مقاصد متناسب را به متقاضیان معرفی کنند.

از میان دیگر عوامل مؤثر در تعیین مقصد برای مهاجرت، می‌توان به تخصص متقاضیان اشاره کرد. کارشناسان مهاجرت به لیست مشاغل موردنیاز کشورهای مختلف دسترسی دارند؛ ازاین‌جهت افراد پس از دریافت مشاوره مهاجرت، می‌توانند کشوری که تخصص آنها جزو مشاغل موردنیاز آن است را انتخاب کنند. با این کار می‌توان درآمد بیشتری در آن کشور کسب کرد. اداره مهاجرت صدور ویزای کاری برای افرادی که دارای تخصص در زمینه مشاغل موردنیاز آن کشور هستند را در اولویت قرار می‌دهد.

انتخاب مقصد ایدئال برای مهاجرت به خارج از کشور

دریافت مشاوره پیش از انتخاب روش مهاجرتی ایدئال

مهاجرت را انتخاب کرد. اکثر افراد می‌خواهند با اخذ ویزای تحصیلی یا کاری مهاجرت کنند. سرمایه‌داران نیز به دلیل شرایط آسان‌تر ویزای سرمایه‌گذاری، خواهان اخذ این نوع ویزا هستند. وکلای مهاجرتی حین ارائه مشاوره مهاجرت می‌توانند با بررسی پرونده متقاضیان، روش ایدئال برای مهاجرت آنها را انتخاب کنند. در صورت مشورت با کارشناسان حقوقی فرایند اخذ ویزا به دلیل اطلاع از قوانین کشورها سریع‌تر طی می‌شود.

چنانچه خواهان مهاجرت در سریع‌ترین زمان ممکن باشید، باید نسبت به اخذ ویزای سرمایه‌گذاری اقدام کنید. فرایند اخذ این نوع ویزا به دلیل پیچیدگی‌های حقوقی کمتر، در زمان کوتاه‌تری طی می‌شود. در اکثر مواقع افرادی که سرمایه اولیه بسیار کمی دارند، باید از طریق اخذ ویزای کاری مهاجرت کنند. متقاضیان اخذ ویزای کاری باید صرفاً به‌اندازه تأمین هزینه‌های زندگی خود در چند ماه ابتدایی سکونتشان سرمایه داشته باشند.

بررسی روش‌های مهاجرت به خارج از کشور

تأثیر مشاوره، پیش از اقدام برای مهاجرت کاری

به‌طورکلی طی‌کردن فرایند حقوقی اخذ ویزای کاری نسبت به ویزای تحصیلی و سرمایه‌گذاری به زمان بیشتری نیاز دارد. احتمال ریجکتی درخواست اخذ ویزای کاری نیز به طور قابل‌توجهی بیشتر از ویزای سرمایه‌گذاری یا تحصیلی است. به دلیل موارد ذکرشده دریافت مشاوره مهاجرت پیش از اقدام برای اخذ ویزای کاری ضروری محسوب می‌شود. مشاوران مهاجرتی اطلاعات زیادی درباره فرایند حقوقی اعطای این نوع ویزا دارند.

طی فرایند اخذ ویزای کاری کارشناسان مهاجرتی می‌توانند در خصوص یافتن پیشنهاد کاری به متقاضیان کمک کنند. دریافت دعوت‌نامه مهم‌ترین گام برای اخذ ویزای کاری است. پس از دریافت پیشنهاد کاری، متقاضیان به یک گواهی تمکن مالی نیاز خواهند داشت. ارائه این مدرک جهت اثبات توانایی مالی برای تأمین هزینه زندگی در چند ماه ابتدایی سکونت الزامی به‌حساب می‌آید.

 از میان دیگر مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای کاری می‌توان به گواهی عدم سوپیشینه و گواهی سلامت، اشاره کرد. برخی از مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای کاری کشورهای مختلف متفاوت است. مشاوران مهاجرتی اطلاعات دقیقی در زمینه لیست مدارک موردنیاز برای اخذ ویزای کاری دارند. پیش از اقدام برای اخذ ویزای کاری می‌توانید با یک وکیل مهاجرتی مشورت کنید.

دریافت مشاوره پیش از اقدام برای مهاجرت

دریافت ویزای سرمایه‌گذاری با کمک مشاوران مهاجرت

اخذ ویزای سرمایه‌گذاری یکی دیگر از روش‌های مهاجرت به خارج از کشور محسوب می‌شود. از میان راه‌های سرمایه‌گذاری برای اخذ ویزا می‌توان به خرید سهام، خرید ملک و ثبت شرکت اشاره کرد. چنانچه خواهان اخذ ویزای سرمایه‌گذاری با ثبت شرکت باشید، باید در ابتدا یک طرح تجاری تنظیم کنید. وکلا در هنگام مشاوره مهاجرت می‌توانند متقاضیان را در خصوص نحوه تنظیم طرح تجاری راهنمایی کنند.
حداقل میزان سرمایه موردنیاز برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری کشورهای مختلف، متفاوت است. متخصصان حقوقی فعال در حوزه مهاجرت می‌توانند حداقل میزان سرمایه لازم برای اخذ ویزای سرمایه‌گذاری در هر کشور را بیابند. اطلاع دقیق از حداقل میزان سرمایه موردنیاز اهمیت بسیار زیادی دارد. با دریافت مشاوره مهاجرت می‌توان از شاخص امنیت سرمایه در کشورهای مختلف نیز آگاه شد.

بررسی لیست مدارک لازم برای اخذ ویزا

مشاوره با کارشناسان مهاجرتی مؤسسه کاربین پیش از اقدام برای اخذ ویزا

 در صورت تمایل به دریافت مشاوره مهاجرت می‌توانید با مؤسسه کاربین تماس بگیرید. کارشناسان حقوقی کاربین بسیار مجرب هستند. این مؤسسه مهاجرتی تحت‌نظر وزارت کار فعالیت می‌کند. متخصصان حقوقی فعال در کاربین پس از بررسی پرونده متقاضیان، مقصد و روش مهاجرتی ایدئال برای هر یک از افراد را بیان می­کنند. وکلای کاربین پس از یافتن روش مهاجرتی مناسب، می‌توانند فرایند دریافت ویزا برای متقاضیان را نیز طی کنند.

آدرس سایت کاربین karbinco.com است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط مهاجرت به کشورهای مختلف می‌توان کاربین را در اینستاگرام دنبال کرد. آیدی این شرکت Karbin_international است. از طریق شماره 28111107 – 021  نیز می‌توانید با شرکت کاربین برای رزرو وقت تماس بگیرید.

در صورت تمایل به دریافت مشاوره حضوری، می‌توانید به دفتر کاربین مراجعه کنید. دفتر شرکت مهاجرتی کاربین در ولنجک، خیابان سیزدهم، مرکز خرید گالریا، ساختمان شمالی، طبقه اول، واحد2 قرار دارد. مؤسسه کاربین با برترین وکلای مهاجرتی همکاری می‌کند. کاربین بهترین مؤسسه جهت دریافت راهنمایی برای مهاجرت کاری و سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

دریافت راهنمایی هنگام تنظیم درخواست اخذ ویزا

مهاجرت در سریع‌ترین زمان ممکن با کمک مشاوران

وکلای حقوقی اطلاعات زیادی در زمینه قوانین کشورهای مختلف برای اخذ ویزای کاری، تحصیلی و سرمایه‌گذاری دارند. برای انتخاب مقصد مهاجرتی ایدئال، می‌توان از یک وکیل حقوقی مشاوره دریافت کرد. این افراد توانایی یافتن راه مناسب برای هر یک از متقاضیان اخذ ویزا را دارند. کاربین بهترین مؤسسه برای دریافت مشاوره مهاجرت به‌حساب می‌آید. این مؤسسه با وکلای حقوقی برتر در این زمینه همکاری می‌کند. علاوه بر مشاوره حقوقی، مؤسسه کاربین می‌تواند امور اخذ انواع ویزا را نیز انجام دهد.