خدمات ما

انتخاب کن کجا دوست داری زندگی کنی

اقامت

کاریابی بین المللی کاربین در حوزه ی اخذ ویزای کار و اقامت دائم همواره پرونده های بسیاری را با موفقیت ثبت نموده است و همچنین برای کسب رضایت هموطنان عزیزمان بی وفقه در تلاش است.

اقامت کاری با سرمایه گذاری

یکی دیگر از خدمات کاریابی بین المللی کاربین مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است این یک روش اخذ اقامت بسیار محبوب برای بسیاری از افراد از طریق سرمایه گذاری است . زیرا پروسه اقامت کاری از طریق سرمایه گذاری ممکن است در بعضی مواقع راحت تر از روش های دیگر باشد و مدت زمان کمتری به طول انجامد.

اخذ ویزا

شرکت ما با چندین سال سابقه ی کار در زمینه ی مشاوره و اعزام نیروی کار به خارج از ایران سابقه درخشان در اخذ ویزای کاری و یا جستجوی کار دارد. برای دریافت ویزا کاری میتوانید از کارشناسان ما کمک بگیرید و با ما در ارتباط باشید.

کاریابی بین المللی کاربین

زیر نظر مستقیم ورزات کار، تعاون و رفاه اجتماعی

کاریابی کاربین فعال در زمینه اقامت کاری به کشورهایی همچون آلمان، کانادا، استرالیا، ترکیه و …. است و در این راستا تیم بسیار قوی برای بخش اجرا دارد .

تیم اجرای کاربین و وکارگذاران قوی در ایران و در کشورهای مقصد مسیر کاریابی خارجی را بسیار آسان کرده است. 

 

توضیحات درباره شرکت کاربین

پروسه کاریابی، پروسه ای بسیار مهم است، چون افراد که قصد کار در خارج را دارند تمامی برنامه های زندگی و مالی خود را بر اساس این اتفاق برنامه ریزی میکنند و پیدا کردن یک کاریابی بین المللی که حافظ منافع شما باشد و متعهد گردد که پروسه کاریابی شما را با موفقیت به پایان رساند بسیار سخت است .

کاریابی بین المللی کاربین با داشتن مجوز رسمی از وزارت کار و سابقه ی طولانی و درخشان به همراه پرونده های موفق اماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

کلاینت های موفق کاربین

وظیفه ما تحقق رویاهای شماست