کاریابی کاربین
تهران، ولنجک، خیابان سیزدهم، مجتمع تجاری گالریا ساختمان گالریا ساختمان شمالی طبقه اول- واحد 2
اقامت دائم استرالیا

اقامت دائم استرالیا

جنوب شرقی آسیا کشوری قرار دارد به نام استرالیا که یکی از بهترین اقتصاد های جهان را در اختیار داشته و با نرخ بیکاری پایین و کیفیت بالای زندگی برای کار و زندگی بسیار مناسب است. استرالیا کشوری است که در آن دستمزد ها بالا بوده و با داشتن سیستم آموزشی و بهداشتی بی نظیر یکی از هدف های اصلی مهاجرتی برای تمام مهاجران از سراسر جهان می باشد. 


اغلب کسانی که استرالیا را به عنوان مقصد مهاجرتی خود انتخاب می کنند بدون شک زندگی در این کشور را به صورت موقت نخواسته و به دنبال کسب اقامت دائم این کشور هستند. شما نیز اگر قصد دریافت اقامت دائم استرالیا را دارید، پیشنهاد می شود که حتما تا پایان این مقاله را مطالعه بفرمایید. ما در این مقاله نحوه دریافت اقامت دائم، شرایط دریافت اقامت دائم و هزینه دریافت اقامت دائم استرالیا را برای شما بازگو خواهیم کرد.

فرم مشاوره رایگان

آنچه خواهید خواند:

استرالیا

زندگی در استرالیا

پیش از هرچیز خوب است درباره استرالیا بدانید که کشوری بسیار زیبایی است. پایتخت آن کانبرا و واحد پولش دلار می باشد. با جمعیتی در حدود 23 میلیون نفر، این کشور مقصد مهاجرتی بسیاری از مهاجران از سراسر جهان می باشد.


برنامه های مهاجرتی بسیار متنوعی از سوی دولت استرالیا بدون توجه به جنسیت، قوم، مذهب یا رنگ پوست برای مهاجران این کشور در نظر گرفته شده است.


اقامت، تحصیل، سرمایه گذاری و کار در استرالیا فرصت بسیار خوبی برای تمام کسانی است که قصد دارند در این کشور اقامت داشته باشند.


مهمترین برنامه های مهاجرتی استرالیا برای دریافت اقامت دائم این کشور شامل؛ ویزای مهارت کاری، ویزای تجاری، ویزای کار با حمایت مالی کارفرما و ویزای دانشجویی است.


اگر اطلاع ندارید که کدام برنامه مهاجرتی برای شما بهتر است با کارشناسان ما در موسسه کاربین در تماس باشید، تا آنها مناسب ترین برنامه مهاجراتی با توجه به ویژگی های شما را معرفیتان کنند.

اقامت دائم استرالیا چیست؟

اقامت دائم استرالیا به معنای دریافت حق و حقوقی شهروندی استرالیا با مقداری تفاوت است. تمام کسانی که اقامت دائم استرالیا را دارند می توانند هر زمان که خواستند به استرالیا وارد و از آن خارج شوند.


دارندگان اقامت دائم استرالیا، می توانند از سیستم بهداشتی و درمانی بسیار با کیفیت این کشور به رایگان مانند دیگر شهروندان این کشور استفاده کنند.


اما برخلاف کسانی که اقامت دائم این کشور را دارند، شهروندان این کشور می توانند در انتخابات دولت استرالیا نیز شرکت داشته باشند.


هم برای شهروندان و هم برای کسانی که اقامت دائم این کشور را دریافت کرده اند، صلاحیت توسط نمایندگان دولت تعیین می شود.


ما در ادامه روش های اخذ اقامت دائم این کشور را به شما خواهیم گفت و شما می توانید بهترین تصمیم لازم را برای اخذ اقامت این کشور با توجه به ویژگی های خود بگیرید.

اقامت-دائم-استرالیا

روش های اخذ اقامت دائم استرالیا

اقامت دائم استرالیا را می توان از طرق مختلف به دست آورد. اما سه روش معمول برای دریافت اقامت دائم وجود دارد که شامل موارد زیر است:


 • ویزای اقامت دائم از طریق خانواده.
 • ویزای اقامت دائم از طریق کار.
 • ویزای اقامت دائم از طریق سرمایه گذاری است.
روش های اقامت دائم استرالیا

مزایای اقامت دائم استرالیا

دریافت اقامت دائم شامل مزایای بی شماری است که شامل موارد زیر می باشد.

 

·       شما می توانید در هر جای استرالیا زندگی و سفر کنید
·       شما می توانید تحصیلات عالیه را در استرالیا داشته باشید.
·       می توانید وام دانشجویی نیز دریافت کنید.
·       شما بعد از دو سال داشتن ویزای اقامت دائم واجد شرایط مزایای تأمین اجتماعی می شوید.
·       در صورت داشتن برخی پیش نیازها، می توانید برای مشاغل دولتی اقدام کنید.
·       شما می توانید به نیوزیلند سفر کنید و حتی می توانید در آنجا تقاضای ویزا کنید.

شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم استرالیا

دسته های مختلفی وجود دارد که تحت آنها شما این امکان را دارید که برای دریافت ویزای اقامت دائم استرالیا اقدام کنید. در ادامه ما در جدولی مهمترین شرایطی که موجب دریافت اقامت دائم می شود را آورده ایم.

 

 امتیازات

دسته بندی 

30 امتیاز

سن (25-33 سال)

20 امتیاز

مهارت در زبان انگلیسی (8 باند)

15 امتیاز

سابقه کار در خارج از استرالیا (8-10 سال)

25 امتیاز

سابقه کار در داخل استرالیا (8-10 سال)

20 امتیاز

تحصیلات (خارج از استرالیا) – درجه دکترا

10 امتیاز

مهارت های تخصصی مانند دکترا یا فوق لیسانس با تحقیق در استرالیا

5 امتیاز

تحصیل در مناطق استرالیا

5 امتیاز

زبان جامعه معتبر

5 امتیاز

سابقه کار حرفه ای در یک برنامه مهارت کاری استرالیا

5 امتیاز

داشتن حمایت مالی دولتی (ویزای 190)

10 امتیاز

همسر یا نامزد فردی با مهارت کاری

5 امتیاز

مسلط به زبان انگلیسی

10 امتیاز

متقاضیانی که همسر ندارند یا همسر آنها یک شهروند یا دارنده اقامت دائم استرالیا است

امتیاز-بندی-در-استرالیا

مدارک لازم برای دریافت اقامت دائم استرالیا

مدارک مورد نیاز برای دریافت اقامت دائم می تواند شامل موارد زیر باشد.

 

·       تکمیل فرم درخواست
·       گزارش ارزیابی اعتبارنامه آموزشی و تحصیلی
·       شناسنامه
·       گواهی شخصیت
·       اثبات نامزدی (در صورت وجود)
·       نتایج آزمون آیلتس یا آزمون PTE برای مهارت زبان انگلیسی
·       2 عکس در اندازه و استاندارد های پاسپورت
·       مدارک همسر، در صورتی که همسر نیز برای مهاجرت به استرالیا درخواست می دهد
·       عدم سوء پیشینه
·       نامه های مرجع تجاری

محاسبه امتیاز اقامت دائم استرالیا

حداقل امتیازات لازم برای دریافت اقامت دائم این کشور 65 امتیاز است. لازم به ذکر است که شما اگر بتوانید هر چه امتیاز بیشتری کسب کنید، احتمال دعوت شدن شما برای درخواست اقامت دائم استرالیا نیز بیشتر خواهد شد.


اگر قصد دارید که سریعتر به استرالیا مهاجرت کنید کسب 80 تا 85 امتیاز می تواند شما را واجد شرایط دعوت به استرالیا کند. با امتیاز بالا شما این امکان را دارید که در حدود 1 تا 2 ماه به استرالیا مهاجرت کنید.

آزمون-های-اقامت-استرالیا

اقامت دائم استرالیا از طریق کار

روش های اقامت دائم استرالیا از طریق کار

انواع مختلف ویزا برای دریافت اقامت دائم وجود دارد که به شما این امکان را می دهد که به صورت دائم در استرالیا کار و زندگی کنید.


3 دسته ویزا برای دریافت اقامت دائم استرالیا به ویژه معمول است. اگرچه شرایط درخواست ویزای کار استرالیا می تواند متفاوت باشد، اما داشتن زیر 50 سال و دانش کافی زبان انگلیسی اولین قدم برای دریافت اقامت دائم استرالیا است.


روش های بسیاری برای دریافت اقامت دائم استرالیا از طریق کار وجود دارد. افرادی که برای دریافت اقامت دائم استرالیا می توانند اقدام کنند شامل موارد زیر می باشند:

 

·       طرح نامزدی کارفرما.
·       ویزای مستقل مهارت کاری.
·       ویزای مهارت منطقه ای.
·       پزشکان و پرستاران (فقط در صورت نیاز).

اقامت دائم از طریق طرح نامزدی کارفرما (زیر کلاس 186)

دریافت این ویزا و مهاجرت کاری به استراليا برای کسانی که در استرالیا پیشنهاد کاری دارند بسیار مناسب است. این ویزا هم برای کارمندان موقت خارجی (دارندگان ویزای زیر کلاس 457) و هم برای افرادی که سابقه کار کم یا بدون تجربه هستند در نظر گرفته شده است. برای اینکه بتوانید برای دریافت ویزا زیر کلاس 186 اقدام کنید، باید توسط یک کارفرمای استرالیایی حمایت مالی شده باشید.


تمام درخواست ها به صورت آنلاین ثبت می شوند، خواه در استرالیا این درخواست را بدهید یا نه، فرم درخواست نامزدی کارفرما را باید همراه مدارک درخواستی خود ارسال کنید. هزینه دریافت این ویزا چیزی در حدود 3،520 دلار استرالیا است. اگر شما قصد داشته باشید که همسر و فرزندان خود را نیز همراه خود داشته باشید، باید هزینه های بیشتری را بپردازید. زمان بررسی ویزا چیزی در حدود 6 ماه می باشد.


افرادی متقاضی برای دریافت این ویزا باید شرایط زیر را داشته باشند:

 

·       سن زیر 45 سال
·       مهارت در زبان انگلیسی
·       ارزیابی موفق برای شغل معرفی شده
·       حداقل سه سال سابقه کار
·       داشتن شرایط لازم سلامتی و شخصیتی

اقامت دائم از طریق ویزای مستقل مهارت کاری (زیر کلاس 189)

دریافت این ویزا برای کسانی که در استرالیا پیشنهاد کاری ندارند می تواند مناسب باشد. شما می توانید برای این ویزا که مبتنی بر امتیاز است، هنگامی که در در استرالیا هستید و یا خارج از آن اقدام کنید. با تمام این اوصاف، شغل شما باید در لیستی به نام لیست مشاغل ماهر (SOL) استرالیا بوده باشد. شما باید برای دریافت این ویزای کاری تمام مدارک و اسناد مورد نیازی را ارائه دهید.

شما باید برای دریافت این ویزا ابراز علاقه (EOI) خود را برای کار در استرالیا از طریق SkillSelect بصورت آنلاین ارسال کرده باشید. شما سپس در صورت دریافت دعوتنامه می توانید برای دریافت ویزای 189 استرالیا اقدام کنید. هزینه این ویزا نیز همانند هزینه طرح نامزدی کارفرما است. درخواست ها برای اینگونه ویزا در عرض 3 ماه مورد بررسی قرار می گیرد.

 

·       هیچ کاندیدا یا حامی مالی برای دریافت این ویزا لازم ندارید.
·       تنها پس از دعوت رسمی از کارفرمای استرالیایی می توانید برای این ویزا درخواست دهید.
·       شما باید زیر 45 سال سن داشته باشید.
·       به نیروی کار ماهر اجازه داده می شود که در هر نقطه از زندگی و کار کنند

اقامت دائم از طریق ویزای مهارت کاری (زیر کلاس 190)

کسانی که مهارت کاری دارند می توانند در هر نقطه از استرالیا با عنوان اقامت دائم زندگی و کار کنند.


مانند زیر کلاس 189، برای اینکه بتوانید برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنید، باید دعوتنامه ای رسمی برای درخواست خود دریافت کرده باشید.


با هر دو زیر کلاس 189 و 190، شما باید:

 

·       65 امتیاز را کسب کرده باشید.
·       برای درخواست دعوتنامه رسمی دریافت کرده باشید.
·       در لیست مشاغل ماهر استرالیا شغل شما باشد.
·       در ارزیابی مهارت مناسب برای کار در استرالیا قبول شده باشید.
·       نمره لازم را در آزمون زبان انگلیسی کسب کرده باشید.

اقامت دائم از طریق ویزای مهارت منطقه ای (زیر کلاس 887)

این ویزا برای افرادی است که در استرالیا حداقل 2 سال زندگی کرده و حداقل یک سال نیز به صورت تمام وقت در مناطق خاصی از این کشور کار کرده اند. برای دریافت این ویزای کاری باید مدارک اقامت و شغلی مورد درخواست دولت استرالیا را ارائه دهید.


درخواست ها باید با تکمیل فرم ویزای تحصیلات تکمیلی موقت یا منطقه ای باشد که مدارک مورد نیاز بصورت آنلاین ضمیمه شده است. هزینه دریافت این ویزا نیز چیزی در حدود 370 دلار استرالیا است و معمولا در کمتر از 6 صادر می شود.

کار-در-استرالیا

SkillSelect و EOI استرالیا چیست؟

EOI AUSTRALIA

SkillSelect روشی است که دولت استرالیا از طریق آن جریان مهاجرتی به این کشور را می تواند تنظیم کند. از طریق این جریان مهاجرتی افراد با مهارت کاری، بسیار راحت می توانند به این کشور مهاجرت داشته باشند. برای دریافت ویزای اقامت دائم، این روش آنلاین حتما باید از طرق تمام مهاجرین طی شده باشد.


بسته به ویزا، از شما درخواست می شود که اطلاعات مختلفی را از جمله شغل، سابقه کار، مدارک تحصیلی، سطح مهارت انگلیسی و غیره را ارائه دهید. بر اساس اطلاعاتی که شما ارسال خواهید کرد، نمره ای به شما داده خواهد شد. سپس EOI شما تا 2 سال در SkillSelect قابل مشاهده خواهد شد. در این مدت، شما ممکن است دعوتنامه ای را برای درخواست ویزا دریافت کنید.


در این مدت حتی ممکن است که یک کارفرمای استرالیایی با شما تماس بگیرد. لازم به ذکر است که سهمیه های شغلی به صورت سالانه اعمال شود و به علت محدودیت 60 روز فرصت دارید تا درخواست ویزا خود را ارائه دهید.

اقامت دائم استرالیا از طریق سرمایه گذاری (زیر کلاس 891)

یکی از مهمترین روش های دریافت اقامت دائم از طریق ویزای سرمایه گذاری است. این برنامه مهاجرتی برای کسانی است که مایل به سرمایه گذاری در استرالیا برای اهداف تجاری می باشند. برای آنکه واجد شرایط دریافت اقامت دائم استرالیا از طریق این برنامه مهاجرتی باشید باید حداقل یک سال با ویزای موقت (زیر کلاس 188) در این کشور فعالیت داشته و شرایط مالی مورد نظر را نیز برآورده کرده باشید.

 

ویزای سرمایه گذاری استرالیا به صاحبان مشاغل خارجی، مدیران ارشد و سرمایه گذاران این امکان را می دهد تا برای اهداف تجاری به این کشور مهاجرت کنند و کسب و کار خود را در استرالیا توسعه دهند. این مسیر همچنین می تواند راهی برای دریافت اقامت دائم استرالیا نیز باشد.

 

ویزای سرمایه گذاری استرالیا به ویزای زیر کلاس 891 معروف است و برای مهاجرانی است که مایل به راه اندازی مشاغل یا فعالیتهای سرمایه گذاری خود در استرالیا هستند. با استفاده از این ویزا می توانید به مدت نامحدود در این کشور اقامت داشته باشید.

شرایط ویزای سرمایه گذاری استرالیا

شرایط لازم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری استرالیا شامل موارد زیر می باشد:

 

·       شما باید ویزای زیر کلاس 162 داشته باشید.
·       شما باید حداقل 2 سال در 4 سال گذشته در استرالیا زندگی کرده باشید.
·       شما باید 1.5 میلیون دلار استرالیا سرمایه گذاری مشخص برای چهار سال داشته باشید.
·       شما باید متعهد به ادامه فعالیت های تجاری خود در استرالیا باشید.
·       شما و اعضای خانواده تان باید از نظر سلامتی و شخصیتی شرایط لازم را داشته باشند.
سرمایه-گذاری-در-کانادا

اقامت دائم استرالیا از طریق خانواده

یکی از روش های دریافت ویزای اقامت دائم این کشور از طریق خانواده می باشد که همان ویزای پیوست به خانواده در استرالیا است: این جریان برای همسر / نامزد، فرزندان با والدین شهروندان استرالیایی یا کسانی که اقامت دائم این کشور را دارند در نظر گرفته شده است.


در صورتی که خانواده نزدیک شما شهروند یا دارای اقامت دائم استرالیا می باشد، می توانید به این کشور به آسانی و راحتی مهاجرت کنید. برنامه مهاجرتی از طریق همسر/نامزد، فرزندان، والدین در استرالیا در اولویت قرار دارد. همچنین این فرصت برای سایر اعضای خانواده مانند اقوام پیر و وابسته، مراقب و غیره فراهم شده است تا به استرالیا مهاجرت کنند و در کنار خانواده خود باشند.


اگر یکی از اعضای خانواده شما اقامت دائم استرالیا را داشته باشد و یا اینکه شهروند این کشور باشد، شما واجد شرایط مهاجرت به استرالیا می باشید. شما می توانید از طریق بستگان زیر اقامت دائم این کشور را دریافت کنید:

 

·       همسر
·       نامزد
·       فرزندان
·       بستگان نزدیک

اقامت دائم استرالیا از طریق والدین

یکی از روش های آسان برای دریافت اقامت دائم استرالیا از طریق برنامه مهاجرتی والدین است. برای کمک به مهاجران در آوردن والدین خود به استرالیا، اداره مهاجرت، ویزای موقت والدین را ارائه داده است. گزینه دیگر آوردن والدین از طریق ویزای والدین که شامل اقامت دائم نیز می شود تنها 1 درصد از کل برنامه های مهاجرت دائمی در این کشور را تشکیل داده است. اما بررسی آن می تواند مدت زمان بیشتری را نیاز داشته باشد. هزینه هر متقاضی برای مهاجرت به استرالیا از طریق این برنامه مهاجرتی چیزی بیش از 45000 دلار استرالیا می شود.

شرایط ویزای والدین استرالیا

·       فرزند باید شهروند یا مقیم دائم استرالیا باشد.
·       درآمد فرزند باید 83 هزار دلار استرالیا در سال باشد.
·       فرزند باید آماده باشد تا از نظر مالی و اقامتی بتواند والدین خود را تامین کند.
·       فرزند متقاضی نباید شریکی داشته باشد که یک حامی مالی والدین داشته باشد.
·       متقاضی باید پدر یا مادر بیولوژیکی، پدر و یا مادرخوانده، ناپدری یا پدر شوهر فرزندشان باشند.
·       باید بودجه کافی برای تامین هزینه خود در استرالیا داشته باشد.
·       بیمه درمانی در مدت اقامت آنها در استرالیا وجود داشته باشد.
·       باید شرایط سلامتی و شخصیتی مورد نظر اداره مهاجرت استرالیا را فراهم کرده باشد.
اقامت استرالیا با خانواده

اقامت دائم استرالیا بعد از تحصیل

دانشجویان که برای تحصیل به استرالیا مهاجرت می کنند به دلایلی مایل هستند تا اقامت دائم این کشور را نیز داشته باشند. دانشجویان این امکان را دارند که از طریق برنامه SkillSelect برای دریافت ویزای اقامت دائم استرالیا اقدام کنند. دانشجویان می توانند برای هر یک از ویزاهای زیر درخواست خود را اعمال کنند.

 

·       ویزای مستقل مهارت کاری
·       ویزای نامزدی کارفرما
·       ویزای حمایت منطقه ای
 

شما به عنوان دانشجو می توانید مهارت های خود را در آزمون امتیازات ارزیابی کنید و در صورت صلاحیت برای ویزای اقامت دائم استرالیا دعوت نامه دریافت کنید.


کسانی که نمی توانند امتیازات لازم را دریافت کنند یا نمی توانند شرایط SkillSelect را داشته باشند، می توانند به تحصیل در استرالیا ادامه دهند. این موجب می شود که مدت اقامت خود را در استرالیا افزایش دهید و مهارت ها و مدارک لازم را در این مدت کسب کنید که به شما کمک می کند تا در استرالیا توسط یک کارفرما استخدام شوید.

تحصیل-در-استرالیا

ویزای 482 استرالیا

ویزا 482 یک ویزا برای افراد با مهارت است که قصد اقامت موقت در استرالیا را دارند. با داشتن این ویزا موقتی کارفرما این اجازه را پیدا می کند که برای موقعیتی که نمی تواند یک فرد استرالیایی با مهارت مناسب را پیدا کند، از یک فرد با مهارت خارجی حمایت مالی داشته باشد. این ویزا به متقاضی اجازه می دهد تا 4 سال در استرالیا برای کارفرمای حامی خود کار کند. حتی وی می تواند بدون کمک دولت در استرالیا تحصیل کند و تا زمان اعتبار ویزای 482 خود چندین بار به داخل و خارج از استرالیا نیز سفر داشته باشد.  متقاضیان دارند این ویزا می توانند تحت شرایط خاصی اقامت دائم را دریافت کنند.

در نهایت در این ویدئو به بررسی تبدیل اقامت دائم به شهروندی استرالیا می پردازیم.

نتیجه گیری

اقامت دائم استرالیا این امکان را می دهد که برای مدت طولانی به طور قانونی در استرالیا کار، تحصیل و زندگی کنید. داشتن اقامت دائم در کشور استرالیا پس از مدتی به شما این امکان را نیز می دهد که برای تابعیت استرالیا اقدام کنید. روش های بسیاری از جمله تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و خانوادگی برای مهاجرت به استرالیا وجود دارد. برای درخواست اقامت دائم، باید صلاحیت و شرایط لازم را داشته باشید. در صورت تأیید درخواست شما برای دریافت اقامت دائم این کشور، کارت اقامت دائم (PR) را در نهایت دریافت خواهید کرد.

 

اگر قصد مهاجرت و دریافت اقامت دائم استرالیا را دارید، می توانید مشاوره رایگان با کارشناسان ما با شماره تماس 22654650-021 و یا 28111107-021 داشته باشید.

مقاله ی پیشنهادی :

اقامت استرالیا

سوالات متداول

 • برای درخواست ویزای اقامت دائم استرالیا سن شما باید زیر 45 سال باشد

  1. نمره 8 در آزمون آیلتس می تواند برای شما حداکثر 20 امتیاز را به همراه داشته باشد. با این حال، مقامات مهاجرت استرالیا به متقاضیان این اجازه را می دهند که در هر یک از آزمونهای مهارت زبان انگلیسی مانند IELTS، PTE ، TOEFL و غیره شرکت داشته باشند. شما می توانید در هر یک از این آزمون ها نمره لازم را کسب کنید و بر اساس آن امتیاز کسب کنید.

 • بسته به اینکه برای کدام برنامه مهاجرتی استرالیا اقدام می کنید، مدت زمان بررسی شما می تواند متفاوت باشد. اما در مجموع می توان گفت که برای دریافت اقامت استرالیا 1 الی 2 ماه به زمان نیاز دارید.

 • دریافت اقامت دائم استرالیا بسته به اینکه از کدام برنامه مهاجرتی قصد دارید که اقامت خود را دریافت کنید، میتواند متفاوت باشد. اما شما باید به صورت حدودی چیزی در حدود 300 دلار استرالیا برای دریافت اقامت دائم استرالیا بپردازید.

 • برای دریافت اقامت دائم استرالیا شما باید حداقل 65 امتیاز کسب کرده باشید تا واجد شرایط لازم برای دریافت اقامت دائم استرالیا باشید. اما کسب بیش از 80 امتیاز می تواند شانس شما را برای دریافت اقامت دائم استرالیا نیز افزایش دهد.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 

"*" قسمتهای مورد نیاز را نشان می دهد

سوالات مهاجرتی خود را در بخش دیدگاه بپرسید
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

4 پاسخ

 1. سلام. اگه درآمد فرزند کمتر از 83 هزار دلار باشه اصلاً نمیشه از طریق اون اقامت دائم در استرالیا رو گرفت؟

 2. سلام خسته نباشید دریافت اقامت دائم استرالیا از طریق ازدواج با کسی که قبلا اقامت گرفته هم ممکنه؟

  1. سلام شما بعد از ازدواج میتونید همراه همسترتون تشریف ببرید تا مراحل طی بشه و بتونید اقامت دائم بگیرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در قبرس شمالی
کار در قبرس شما‌لی

کار در کشورهای اروپایی همیشه از اولویت‌های متقاضیان کار در سراسر دنیا بوده است. فرایند کاریابی در کشورهای اروپایی می‌تواند دشوار باشد؛ چرا که اولویت

بیشتر
مهاجرت به کره جنوبی
مهاجرت به کره جنوبی

آیا قصد مهاجرت به کره جنوبی را دارید، اما نمی دانید چگونه باید این کار را انجام دهید؟ هنگام مهاجرت به یک کشور جدید، چه

بیشتر