مهاجرت کاری کابینت ساز به استرالیا

مهاجرت کاری کابینت ساز به استرالیا به دلیل بازار کاری مناسب این شغل و وجود فرصت‌های شغلی متنوع، متقاضیان زیادی دارد. این شغل یکی از رشته‌ها و مشاغل فنی است که با کار در آن می‌توان به درآمد بالایی دست پیدا کرد. یک کابینت ساز در استرالیا این امکان را دارد که به طور شخصی در این کشور فعالیت کرده یا در یکی از شرکت‌های طراحی دکوراسیون مشغول به کار شود. همچنین روش‌های مختلفی برای مهاجرت کاری متقاضیان کابینت سازی به استرالیا وجود دارد که استفاده از آن‌ها برای افرادی امکان‌پذیر است که واجد شرایط ورود به این شغل باشند. در ادامه شرایط مهاجرت کاری به استرالیا از طریق این رشته را توضیح خواهیم داد.

فرم مشاوره رایگان

مهاجرت کاری کابینت ساز به استرالیا؛ شغلی برای علاقه‌مندان به درآمد بالا

آنچه خواهید خواند:

کابینت سازی در استرالیا چگونه شغلی است؟

یکی از بهترین روش‌های سفر به کشور استرالیا، مهاجرت کاری است و یکی از بهترین فرصت‌های کاریابی در این کشور، تقاضا برای استخدام در مشاغل فنی است. مشاغل فنی و کارهایی که نیاز به مهارت و تخصص دارند، جزو مشاغل مورد نیاز در استرالیا هستند که کار در آن‌ها اغلب با کسب درآمد بالا همراه است. افرادی که در این شغل مهارت دارند با کسب امتیاز 65، این امکان را دارند که از طریق مهاجرت کاری به استرالیا سفر کرده و در این کشور اقامت داشته باشند.

 

کابینت سازی یکی از مشاغل پر رونق در استرالیا است که نیروهای ماهر در آن، به راحت توانایی ارتقای شغلی و بهبود جایگاه حرفه‌ای خود را دارند. در حال حاضر کابینت سازی در فهرست مشاغل و مهارت‌های میان‌مدت و بلندمدت استراتژیک و یکی از مهم‌ترین مشاغل استرالیا است و این به معنی وجود فرصت‌های شغلی متنوع برای متخصصین این رشته است. برای مهاجرت کاری کابینت ساز به استرالیا کد 394111 تعریف شده است.

یکی از بهترین روش‌های سفر به کشور استرالیا، مهاجرت کاری است

یک کابینت ساز در استرالیا چه وظایفی دارد؟

بعد از مهاجرت کاری کابینت ساز به استرالیا و شروع به کار در این فرصت شغلی، فرد باید به انجام وظایف مربوط به این شغل بپردازد. کابینت سازان با استفاده از مهارت‌های خود این امکان را دارند که به طراحی، ساخت و نصب انواع سازه‌های چوبی مانند کمد، قفسه، کتابخانه و کابینت بپردازند. بعضی از مهارت‌های این شغل برای کار دستی و برخی مهارت‌ها برای کار با ماشین و ابزارآلات است. به طور کل می‌توان گفت که وظیفه اصلی یک کابینت ساز در هر جای دنیا، ساخت کابینت‌های چوبی در انواع مختلف است و در کنار آن به وظایف زیر هم مشغول می‌شود:


• طراحی انواع مختلف کمد، قفسه و کابینت چوبی
• اندازه‌گیری فضاهای نیازمند کابینت برای برش دقیق قطعات
• برش ورقه‌های چوبی و متصل کردن آن‌ها به هم برای ساخت قفسه‌ یا کابینت
• تراش دادن انواع چوب و ترکیب آن‌ها با متریال مختلف برای ساخت محصولات چوبی
• نصب ورقه‌ها در محل مناسب و تبدیل ورقه‌های ساده به یک کابینت کامل

کابینت سازان با استفاده از مهارت‌های خود این امکان را دارند که به طراحی، ساخت و نصب انواع سازه‌های چوبی مانند کمد، قفسه، کتابخانه و کابینت بپردازند.

شرایط لازم برای مهاجرت کاری کابینت ساز به استرالیا

برای مهاجرت کاری در هر شغلی باید از شرایط لازم ورود به آن شغل برخوردار بود و این موضوع در مورد مهاجرت کاری کابینت ساز به استرالیا هم وجود دارد. از جمله شرایطی که متقاضیان مهاجرت کاری استرالیا به عنوان کابینت ساز باید از آن برخوردار باشند، موارد زیر را می‌توان نام برد:

 

• بررسی سابقه کاری کابینت ساز و مهارت‌های او توسط سازمان ارزیابی مشاغل استرالیا
• دریافت سطح 3 مهارت توسط متقاضیان بعد از بررسی مهارت‌ها و سابقه کاری
• داشتن سابقه کار در کشور مبدا و ارائه مدارک مربوط به آن به مدت سه سال
• سابقه کسب درآمد از کابینت سازی به میزان 12-36 ماه
• پذیرش در مصاحبه آنلاین
• تمکن مالی برای زندگی در استرالیا تا زمان کسب درآمد
• موفقیت آمیز بودن پذیرش در یکی از مسیرهای مهاجرتی و…

روش‌های مهاجرت کاری برای کابینت سازان به استرالیا

متقاضیان مهاجرت کاری به استرالیا به عنوان کابینت‌ ساز، روش‌های مختلفی برای انجام این کار دارند که در هر کدام از آن‌ها ویزای خاصی برای فرد صادر می‌شود. برخی از رایج‌ترین انواع ویزا برای مهاجرت کاری کابینت سازان به استرالیا و شرایط آن‌ها به شرح زیر است:

از رایج‌ترین انواع ویزا برای مهاجرت کاری کابینت سازان به استرالیا

ویزای 190

ویزای 190 یا نامزدی ماهر که ویزایی ایالتی است از دیگر انواع ویزاهای مهاجرت کاری استرالیا است که برای متقاضیان کمتر از 45 سال، با نمره آیلتس 6 و معادل آن و با اقامت دائم برای فرد صادر می‌شود.

ویزای 189

نوع دیگر ویزاهایی که متقاضیان مهاجرت کاری به استرالیا به عنوان کابینت ساز می‌توانند از آن استفاده کنند، ویزای 189 یا مستقل مهارتی است. این ویزا برای متقاضیان کمتر از 45 سال صادر می‌شود و حداقل نمره آیلتس برای آن 6 یا مدرکی معادل آن است. این ویزا اقامتی دائم برای فرد ایجاد می‌کند.

ویزای 489

با ویزای 489 که برای متقاضیان کمتر از 45 سال صادر می‌شود و نیاز به نمره آیلتس 8 و بیشتر از آن دارد، فرد اقامتی به میزان 4 سال دریافت می‌کند. این ویزا، نوعی ویزای مهارتی منطقه‌ای است که در هر منطقه با شرایط آن منطقه صادر می‌شود.

ویزای 494

نوع دیگر ویزاهای مهاجرت کاری به استرالیا برای کابینت سازان ویزای کارفرمای حامی نیروی کار است که نوعی ویزای جاب آفری و موقت بوده و برای متقاضیان 18-45 سال صادر می‌شود. این ویزا برای آیلتس 6 یا مدارک معادل صادر می‌شود.

روش‌های مهاجرت کاری برای کابینت سازان به استرالیا

مهاجرت کاری کابینت ساز به استرالیا؛ روشی برای رسیدن به زندگی رویایی

مهاجرت کاری کابینت ساز به استرالیا راهی برای رسیدن به زندگی عالی است. با کار در استرالیا به عنوان کابینت ساز می‌توانید بهترین درآمد را داشته باشید و از تمام مزایای زندگی در کشوری با سطح رفاه بالا استفاده کنید. در این مطلب از کاربین تلاش شد تا تمام شرایط مهاجرت کاری به عنوان کابینت ساز به استرالیا را توضیح دهیم. در صورتی که برای مهاجرت کاری از طریق این رشته یا دیگر زمینه‌ها نیاز به راهنمایی دارید، مشاورین ما آماده پاسخگویی به شما هستند. خدمات مجموعه ما مواردی مانند مشاوره در زمینه انتخاب مقصد مهاجرت کاری، آماده‌سازی برای انجام مصاحبه، بررسی مدارک متقاضیان مهاجرت کاری و انتخاب بهترین روش را شامل می‌شوند. برای استفاده از خدمات ما، کافی است با کارشناسان ما در تماس باشید.

مقاله پیشنهادی:

ویزای کار استرالیا

سوالات متداول

داشتن سابقه کار به میزان سه سال در کشور مبدا، دریافت حقوق به مدت 12-36 ماه از این شغل و داشتن مهارت‌های لازم از مهم‌ترین شرایط ورود به این کار هستند.

وظیفه اصلی کابینت سازان در استرالیا ساخت انواع محصولات چوبی مانند کابینت، قفسه، کتابخانه و… است اما وظایفی مانند برش قطعات، سرهم کردن آن‌ها و… نیز برای این نیروها مورد نیاز است.

حداقل امتیازی که متقاضیان مهاجرت کاری به عنوان کابینت ساز در کشور استرالیا باید از آن برخوردار باشند، امتیاز 65 است.

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی