بهترین کشور ها برای کار جوشکاری

بهترین کشورها برای کار جوشکاری

جوشکاری یکی از کارهای فنی است که افرادی که دارای مهارت کامل، دقت و ظرافت در این شغل می باشند، می توانند با استفاده از این مهارت خود ویزای کار بسیاری از کشورها را دریافت کنند. از این رو با توجه به افزایش میزان تقاضای مهاجران با استفاده از مهارت جوشکاری، موسسه کاریابی بین المللی کاربین قصد دارد بهترین کشورها برای کار جوشکاری را به شما معرفی کند تا بتوانید بهترین تصمیم را در مورد کشوری که به آن تحت عنوان یک جوشکار ماهر مهاجرت می کنید، بگیرید.

فرم مشاوره رایگان

آنچه در این مطلب می خوانید

بهترین کشورها برای کار جوشکاری کدامند؟

1. اتریش

اتریش یکی از بهترین کشورها برای کار جوشکاری است که به دنبال جوشکارانی حرفه ای، با دقت و ظرافت می گردد زیرا معتقد است که هیچ تکنولوژی نمی تواند جایگزین مهارتی که یک جوشکار دارد، شود. البته ناگفته نماند که در چند سال اخیر با توجه به بهبود وضع اقتصادی این کشور و همچنین پیشرفت چشم گیر اتریش در صنایع فولاد و فلز، شغل هایی چون جوشکاری با وضعیت بهترین در این کشور رو برو شده اند.

 

اگر شما به عنوان یک جوشکار به اتریش مهاجرت کنید، می توانید در شاخه های مختلفی از جمله صنایع ساخت و ساز، خودرو سازی، ساخت کشتی، تعمیر یا ساخت خطوط لوله و… ، حدود 40 ساعت در هفته به کار بپردازید و دستمزد خوبی دریافت کنید. این دستمزد با توجه به هزینه های زندگی در این کشور، این امکان را برای شما فراهم می کند تا زندگی مناسبی را در کشور اتریش تجربه کنید.

 

درآمد یک جوشکار در اتریش:

میانگین درآمد یک جوشکار در هر ساعت

30 دلار

میانگین درآمد یک جوشکار در هر سال

60000 دلار

 

لازم بدانید که در کشور اتریش، درآمد یک جوشکار با توجه به درجه سختی کار افزایش پیدا می کند و همچنین اگر به مهارت هایی چون کار با دستگاه های برش نیمه اتوماتیک، برش شعله ای، جوشکاری اتوماتیک، جوشکاری نیمه دستی و دستی و همچنین تجهیزات برش چوب، تسلط داشته باشید می توانید فرصت های شغلی بهتری با درآمدی بیشتر به دست آورید. البته اگر مدارکی داشته باشید که نشان بدهد شما در این حوزه حداقل 5 سال یا بیش از 5 سال سابقه کاری دارید، شانس یافتن شغل بهتر را برای شما تا چندین برابر افزایش می دهد.

 

برای مهاجرت به اتریش به عنوان یک جوشکار حداقل مدرک دیپلم کافی است، اما با این حال پیشنهاد هرمس اپلای به شما این است که قبل از مهاجرت به هر کشوری از جمله اتریش، در مورد قوانین کار در آن کشور اطلاعات لازم را به دست آورید.

2. هلند

هلند از جمله کشورهایی که وضعیت کار جوشکاری در آن خوب است، اما قبل از مهاجرت به هلند لازم است که شغل مورد نظر خود را پیدا کنید و سپس نسبت به اخذ ویزای کار هلند اقدام فرمایید. البته یافتن کار قبل از مهاجرت به این کشور بایدی نیست اما بهتر است که این کار انجام شود چون در صورت نداشتن دعوت نامه شعلی به این کشور، روند مهاجرت به هلند کمی پیچیده و سخت می شود.

این کشور به نسبت اتریش، از تنوع شغلی کمتری در حوزه جوشکاری برخوردار است. اکثر جوشکارها در هلند با اتصال مواد آلمینیومی و فولادی به یکدیگر برای خود کاری دست و پا می کنند و یا به تعمیر قطعات در موقعیت های شغلی مختلف می پردازند.

داشتن تجربه کاری برای مهاجرت به این کشور می تواند برای شما مفید واقع شود اما حتی اگر تجربه کاری نیز نداشتید می توانید با گذراندن دوره های کارآموزی تعیین شده در این کشور، به هر حال کار خود را شروع کنید.

توجه داشته باشید که برای کشور هلند داشتن توجه و مهارت کافی برای انجام محاسبات و اندازه گیری، برای یک جوشکار بسیار مهم است، از این رو بهتر است سعی کنید قبل از مهاجرت به این کشور، روی مهارت ریاضی و دقت خود به خوبی کار کنید.

البته علاوه بر این دو مهارت، دارا بودن مهارت های زیر نیز از اهمیت ویژه ای برخوردار است:

 
 • تسلط به تکنیک های مناسب جوشکاری برای طراحی، برش و اتصال دائمی فلزات به یک دیگر
 • تسلط به نحوه صحیح انجام دادن عملیات حرارتی بعد از کار جوشکاری
 • توانایی انجام دادن کار جوشکاری قوس و ترمیم قطعات
 • توانایی استفاده از گاز، تنگستن، برق MIG و TIG و سایر فناوری های مشعل
 • توانایی کار در شرایط و محیط های گوناگون
 • توانایی ترمیم سازه با استفاده از برچیدن، تغییر شکل و یا تجدید ساختار قطعات با استفاده از مشعل ها و دستگیره های برش
 • آشنایی ابتدایی یا کامل با ترمزها، قیچی ها و سایر ماشین های شکل گیری
 • و….
 

اگر فکر می کنید، هلند بهترین کشور برای کار جوشکاری در مورد شما است، لازم بدانید که صدور ویزا برای متقاضیان مهاجرت کاری به این کشور ممکن حدود 2 تا 9 ماه طول بکشد اما شما می توانید پس از 5 سال زندگی و کار طبق شرایطی با پرداخت مالیات اقامت دائم و تابعیت هلند را دریافت کنید.

3. آلمان

آلمان می تواند یکی از بهترین کشورها برای کار جوشکاری باشد چرا که این کشور از کارخانه های فعال و بسیار زیادی برخوردار است که به دنبال نیرو متخصص جوشکاری هستند و علاوه بر این، آلمان اقتصاد قدرتمندی دارد و از این رو این فرصت را به شما می دهد تا زندگی خوبی را برای خود در این کشور بسازید.

 

اصولا افرادی که خواهان مهاجرت به آلمان از طریق کار هستند، می توانند به سه طریق به این کشور مهاجرت کنند، که شما می توانید برای آشنایی با این سه راه، با شماره ما که در بالای صفحه مشاهده می کنید تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما اطلاعات لازم در این خصوص را به اطلاع شما برسانند یا می توانید مقاله مهاجرت به آلمان را مطالعه فرمایید.

 

اگر قصد مهاجرت به این کشور را به عنوان یک جوشکار دارید، باید این را بدانید که آلمان کشوری صنعتی است و برای همین موفقیت شما در این کشور با توجه به رقیبانی که برای شما وجود دارد، در داشتن تجربه کاری و مهارت های بالا می باشد.

 

آلمان فرصت های شغلی بی شماری در رابطه با کار جوشکاری دارد اما بهترین آن ها نصیب جوشکارانی می شود که حداقل 1 سال سابقه کاری دارند، به ساخت قطعات تسلط کافی دارند و حتی تجربی در رابطه با این موضوع دارند، با تجهیزات جوشکاری و لوازم جانبی آن به طور کامل آشنا هستند، دارای مدرک تحصیلی فنی و حرفه ای می باشند و همچنین به زبان آلمانی مسلط هستند.

 

توجه داشته باشید که در سال های اخیر تقاضای مهاجرت به آلمان برای کار، به ویژه از سوی ایرانیان به این کشور، بسیار بالا بوده است و برای همین تسلط به زبان آلمانی مهم ترین نکته برای جذب فرصت های شغلی بهتر می باشد.

 

درآمد یک جوشکار در آلمان:

جوشکاری با 0 تا 2 سال سابقه کار

1187 یورو در ماه

جوشکاری با 2 تا 5 سال سابقه کار

1628 یورو در ماه

جوشکاری با 5 تا 10 سال سابقه کار

 2054 یورو در ماه

جوشکاری با 10 تا 15 سال سابقه کار

2480 یورو در ماه

جوشکاری با 15 تا 20 سال سابقه کار

2906 یورو در ماه

جوشکاری با بیش از 20 سال سابقه کار

3603 یورو در ماه

 

افرادی که متقاضی کار جوشکاری در آلمان هستند، اگر به شهرهای زیر نیز مهاجرت کنند، فرصت های شغلی بهتری را می توانند به دست آورند:

 

برلین ،مونیخ، کلن، هامبورگ، اسن، آخن، مانهایم، کارلسروهه، نورنبرگ، درسدن، هانوفر، دوسلدورف، فرانکفورت، دورتموند، برمن و ….

4. کانادا

کار جوشکاری در کانادا، از جمله شغل هایی است که درآمد خوبی دارد و حتی کارفرمایان کانادایی از متخصصان این حرفه به خوبی استقبال می کنند.

طیف وسیعی از فرصت های شعلی برای کار جوشکاری در کانادا وجود دارد که اکثر آن ها مربوط به کار در کارخانه های تولید هواپیما، ساخت ماشین آلات سنگین، تولید کشتی و سایر محصولات فلزی می شود.

اگر به مهارت های زیر تسلط داشته باشید می توانید بهترین فرصت های شغلی جوشکاری را به همراه درآمد بسیار خوبی به دست آورید:

 • با تجهیزات جوشکاری دستی یا نیمه اتوماتیک، تجهیزات برش شعله دستی یا نیمه اتوماتیک و… آشنا باشید.
 • به لحیم کاری تسلط کافی داشته باشید.
 • توانایی تعمیر یا ترمیم محصولات فلزی را داشته باشید.
 • به فرآیند هایی چون فرآیندی مانند جوشکاری قوس تنگستن(GTAW) ، جوش قوس فلزی گاز(GMAW)، جوشکاری قوس با شار(FCAW)، جوشکاری قوس پلاسما(PAW) ، فلز محافظ جوش قوس الکتریکی (SMAW) جوش اکسی استیلن (OAW) جوش مقاومت و جوش قوس غوطه ور (SAW)و … تسلط های لازم را داشته باشید.
 • بتوانید دستگاه های شکل دهی فلزی مانند ترمزها، قیچی ها و سایر دستگاه های صاف کردن و خمش فلز را کنترل کنید.
 • در انواع خاصی از جوشکاری مانند ساخت سفارشی، ساخت کشتی و تعمیر، جوشکاری دقیق قطعات فضایی، جوشکاری مخازن تحت فشار، جوشکاری خط لوله، جوشکاری ساختاری سازه یا جوشکاری ماشین آلات و تجهیزات مهارت لازم را داشته باشید.
 • و …
 

درآمد یک جوشکار در کانادا:

میانگین درآمد یک جوشکار در کلگری و آلبرتا در هر ساعت

34/37 دلار

میانگین درآمد یک جوشکار در مونترال و کبک در هر ساعت

18 دلار

درآمد یک جوشکار در سال

حدود 40000 دلار تا 70000 دلار

درآمد یک جوشکار لوله کشی صنعتی در سال

36414 دلار تا 106348 دلار

درآمد یک جوشکار زیر آب در سال

54750 دلار تا 300000 دلار

درآمد بازرش جوشکاری

بیش از 70000 دلار

درآمد یک جوشکار تجهیزات هوافضا در سال

30000 دلار تا 60000 دلار

درآمد یک جوشکار تجهیزات نظامی در سال

کمتر از 160000 دلار

 

بهترین کشورها برای کار جوشکاری

 

شما می توانید با توجه به شرایطی که در حال حاضر دارید، فرم ارزیابی و مشاوره مهاجرتی موسسه کاریابی بین المللی کاربین را تکمیل نمایید تا از بهترین کشورها برای مهاجرت و کار در زمینه جوشکاری متناسب با شرایط خود، مطلع شوید.

سوالات متداول

اتریش هلند آلمان کانادا

مهارت مورد نیاز
ساعت کاری
درآمد ساعتی
درآمد سالانه

فرم مشاوره رو پرکنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه

فرم مشاوره

برای مشاوره رایگان کلیک کنید

فرم مشاوره

برای مشاوره رایگان کلیک کنید
ادامه
مشاوره رایگان
سوالات مهاجرتی خود را در بخش دیدگاه بپرسید
WhatsApp
Telegram
Twitter
LinkedIn

نظرات کاربران

70 پاسخ

 1. سلام من جوشکار گاز کشی و آتش نشانی هستم با ۱۸ سال سن برای ویزا گرفتن برای کشور های دیگر باید چیکار کنم

  1. سلام . شرایطتون برای جاب افر آلمان مناسبه اما شما میتونید فرم ارزیابی رایگانمون رو به صورت کامل پر کنید تا کارشناسانمون بعد ارزیابی کامل راهنماییتون کنند.

 2. سلام وقت شما بخیر. من 24 سالمه و مهندس عمران ام – یک مقاله ثبت شده با عنوان پیش بینی زلزله دارم از اسلو نروژ و سربازی هم رفتم.
  با توجه به مدل 15 در کارشناسی شانس خودمو در پذیرش با فاند برای کانادا کم دیدم و تصمیم گرفتم یک دانشگاه بدون فاند یا کالج برم و هزینه تحصیل را شخصا بدم . ما انواع جوش ها را داریم . شما پیشنهاد میکنید کدام نوع جوش رو تخصصی یاد بگیرم و مدرکش رو از کجا بگیرم در تهران .من آیلتس 6 هم بتازگی اقدام کردم.

  1. سلام . دوست عزیز برای انتخاب رشتتون نمیتونیم کمکی کنیم . شما رشتتون رو انتخاب کنید و بعد فرم مشاوره رایگانمون رو پر بفرمایید. تا مراحل کار رو کارشناسانمون بهتون توضیح بدن . فقط با توجه به سنتون امکان رفتن به کالج ندارید و باید برای کارشناسی یا مستر در دانشگاه اقدام کنید

 3. سلام وقت بخیر. بنده ۳۷ سالمه ۱۷ ساله که تجربه ی جوشکاری دارم. کارشناسی مکانیک هم دارم. مدارک برای ارائه هم هست … میشه راهنمایی بفرمایید

  1. سلام در حال حاضر جاب افر کشور آلمان برای شما گزینه خیلی خوبی میتونه باشه. اما برای بررسی دقیق تر پیشنهاد میکنم فرم مشاوره رایگانمون رو پر بفرمایید تا کارشناسانمون با بررسی دقیق اطلاعاتتون راهنماییتون کنند.

 4. درود
  من 15 ساله سابقه جوشکاری لوله های گاز و تاسیسات دارم با مهر جوشکار کد از نظام مهندسی و مدرک لوله کشی گاز از فنی حرفه ای

  1. سلام باید موارد دیگه هم بررسی بشه ولی با سابقه جوشکاری میتونید برای جاب افر آلمان اقدام کنید

 5. سلام
  بنده ۲۷ ساله دارای مدرک کاردانی معماری ناقص به عبارتی دیپلم معماری با سه سال سابقه بیمه و فعالیت در کارخانجات.و هشت سال سابقه کار بدون بیمه هستم.
  مدرک گواهینامه لیفتراک دارم و رانندگی حرفه‌ای لیفتراک کار کردم.
  گواهینامهicdl دارم مهارتهای هفتگانه کامپیوتر.
  جوشکار برق وco2 هستم و به صورت حرفه ای جوشکاری اسکلت کار کردم حداقل سه سال بدون سابقه بیمه.
  مایلم در خارج از کشور فعالیت داشته باشم لطفاً راهنمایی بفرمایید.

  1. سلام دوست عزیز شرایط شما مناسب برای دریافت جاب افر کشور آلمان هست . پیشهاد میکنم فرم مشاوره رایگانمون رو پر بفرمایید تا کارشناسانمون با بررسی دقیق اطلاعات کامل بتونن بهتر راهنماییتون کنند.

 6. با سلام
  طریقه در خواست کار مثلا(در اتریش و کانادا)چطور هست؟؟؟راهنمایی لطفا

  1. سلام . شما باید بالای 2 سال سابقه کار به همراه بیمه و مدرک تحصیلی یا مدرک فنی مرتبط با رشتتون داشته باشید تا بتونید برای جاب افر اقدام کنید. برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 7. با سلام بنده دیپلم جوشکاری برق دارم ولی سابقه کار عملی ندارم ۲۲ سالمه یه نفر راهنمایی کنه از کجا شروع کنم که سابقه بشه واسم یعنی نمیخوام آزاد کار کنم کنه هیچی نشم.

  1. شما دوره ها مدرک فنی حرفه ای رو از اموزشگاه های معتبر دریافت کنید و 2 سال سابقه کار به همراه بیمه داشته باشید برای جاب افر راحت میتونید اقدام کنید

 8. سلام جمع مدارکم به شرح زیر است:
  ۱- مدرک فنی حرفه ای تراش cnc و فرز cnc درجه۲
  ۲-کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک ساخت و تولید
  ۳- مدرک جوشکاری آرگون، برق و co2 بین المللی پترو پارس
  ۳- مدرک شبکه کامپیوتری network+ بین المللی
  ۴-مدرک بازرسی جوش vt,pt,mt
  ۵-مدرک سالیدوورک
  ۶-مدرک‌ برق صنعتی فنی حرفه ای
  ۷-مدرک plc فنی حرفه ای
  ۸-مدرک پنوماتیک و هیدرولیک فنی حرفه ای
  ۹- مدرک etabs
  ۲۸ سالمه و سابقه بیمه هم ندارم، میشه جهت مهاجرت راهنمایی بفرمایید

  1. برای جاب افر سابقه کار شرط اول هست و حتما باید بالای 2 سال داشته باشید به همراه بیمه

  2. درود بر شما
   من جوشکار آرگون و برق هستم با مدارک معتبر فنی حرفه ای در زمینه جوش کاری و لوله کشی گاز و 15 سال سابقه‌ کار جوشکاری لوله گاز و تاسیسات دارم و 35 سالمه
   راهنمایی میفرمایید

   1. سلام . شما میتونید برای افر کاری در کشورهایی مثل آلمان کانادا یا استرالیا اقدام کنید . با توجه به بررسی دقیق تر شرایط

 9. سلام وقت بخیر بنده ۲۰ سال سابقه در ساخت تجهیزات نفت و گاز و ساخت تجهیزات توربینهای گازی GT10 تحت لیسانس و نظارت زیمنس آلمان و پیمانکار شرکت oTc در ایران را دارم بطور تخصصی

  1. سلام. برای راهنمایی که در آلمان توی چه مشاغلی میتونید کار کنید باید اطلاعات بیشتری ازتون داشته باشیم. میتونید فرم مشاوره پر کنید و یا با شرکت تماس بگیرید تا کارشناسانمون راهنماییتون کنند

 10. سلام بنده ١٨ ساله جوشکارم وده سال سابقه بیمه دارم اما مدرک حرفه ای ندارم سنم هم ٣٦ ساله شرایطم برا کدوم کشور مناسبه

  1. سلام وقتتون بخیر .
   در حال حاضر کشور آلمان در زمینه تخصص شما گزینه بسیار مناسبی هست .

 11. سلام
  من ۲۴سالمه و جوشکاریه نیمه کاره بلدم
  لطفا شرایط رابه من تو ضیح دهید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   اگر در زمینه جوشکاری مدرک فنی حرفه ای همراه با حداقل 3 سال سابقه کار داشته باشید میتوانید برای ویزای کار آلمان اقدام کنید در غیر این صورت میتوانید در دوره های آوسبیلدونگ آلمان اقدام کنید .

 12. با سلام و خسته نباشید. بنده 32سال سن دارم و مدرک کاردانی رشته جوش از علمی کاربردی و مدارک بازرس بین المللی جوش و جوشکاری آرگون و جوشکاری برق درجه ۲ و جوشکاری co2 رو از فنی حرفه ای دارم اما سابقه کاری زیادی ندارم با این تفاصیل بهترین گزینه برای اقامت کدوم کشور هست؟

 13. باسلام بنده ۲۷سال سن دارم و تخصص جوشکاری لوله کشی گازساختمان دارم ودارای مدرک مبحث ۱۷ساختمان که (گازساختمان)ومدرک فنی وحرفی بابیش از۷سال سابقه رودارم ودرحال حاضر مشغول به کارگازساختمان درتهران هستم ….ایابنظرشما نسبت به شرایط بنده کدام کشورها مناسب شرایط من است؟

  1. سلام وقتتون بخیر .
   درصورت همکاری شما در خواندن زبان میتونید برای آلمان اقدام کنید . ( در صورتی که سابقه کارتون با بیمه باشه )

 14. سلام
  من 6 سال سابقه جوشکاری دارم و یه سالی هست که دارم آهنگری میکنم
  چطور میتونم مهاجرت کنم و به چه کشور هایی میتونم برم؟
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. سلام وقتتون بخیر .
   برای مهاجرت کاری باید در زمینه تخصصتون مدرک فنی حرفه ای هم داشته باشید . اگر مدرک فنی حرفه ای داشته باشید شرایطتون برای کار در کشور آلمان قابل ارزیابی هست .

 15. سلام من 5 سال جوشکاری آرگون سابقه‌ی کار دارم و 30 سال سن دارم راهب برای رفتن به کانادا هست؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   بله شانس دارید ولی باید شرایطتون از جمله مدرک زبان و … ارزیابی بشه تا ببینید که ایا امتیاز کافی برای برنامه اکسپرس اینتری کانادا رو بدست میاورید یا خیر .

 16. سلام خسته نباشید
  جمع گواهینامه مهارت های فنی حرفه ای به شرح ذیل میباشد
  ۱) لوله کشی گاز خانگی و تجاری درجه ۲
  ۲) جوشکاری و بازرسی جوش حرفه: مخازن فولادی با فرآیند Smaw
  ۳) جوشکاری و بازرسی جوش حرفه: سازه های فولادی با فرآیند Smaw
  ۴) جوشکاری و بازرسی حرفه : بازرس قطعات جوشکاری شده بصوت چشمی TVTO VT LEVEL II
  ۵ ) مدرک جوشکاری اکسی اسیتیلن جوشکاری گاز درجه ۲
  ۵) سه تا مدرک از ITC
  ۷) گواهی نامه (ITC)MOduie G3
  ۸) جوشکاری (ITC) آلومینیم با فرایند تیگ
  ۹) جوشکاری (ITC) تیگ بر روی فولاد کربنی ساده (T6)
  ۱۰) کارافرینی با رویکرد KAB

  در ضمن ۵۰ سالمه میتوانم یا نمیتوانم

 17. سلام خسته نباشید جناب
  بنده ۸ سال جوشکار آرگون هستم
  مغازه داشتم نه بیمه دارم نه گواهی
  ۲۹ سال سن دارم
  ولی تسلط کامل به جوشکار آرگون دارم میخواستم بدونم شرایط برای من هم فراهم میشه ?

   1. سلام من ۴۰ سال دارم مدرک جوشکاری درجه یک از فنی حرفه ای ،مدرک جوشکاری Tig یا همان آرگون بین الملی از صنایع پتروشیمی ایران ،و سابقه ۴ سال مربی گری جوش Tig برای صنایع پتروشیمی دارم ،لیسانس مهندسی شیمی ،آیا کاری برای من در اروپا یا کانادا یا استرالیا هست

    1. سلام وقتتون بخیر .
     سابقه کار خوبی دارید و کشور های آلمان و استرالیا گزینه های مناسبی برای شما هستند . ولی شرایط و امتیاز شما باید مورد ارزیابی قرار گیرد .

   2. سلام وقت بخیر
    جوشکاری برنج و مس و co2 و آرگون رو بلدم و کارم ساخت چیلر تهویه مطبوع سرمایشی گرمایشی هست، 1 سال سابقه بیمه دارم و 1 سال سابقه کار و میخوام مدرک فنی رو هم بگیرم.. شرایطم برای کدوم کشور مناسبه؟!

    1. در صورت دریافت مدرک فنی باید بالای 3 سال سابقه کار به همراه بیمه داشته باشید تا بتونید برای جاب افر اقدام کنید

 18. سلام بنده ۱۲ سال سابقه جوشکاری برق و آرگون دارم جویای کار در خارج از کشور میباشم درضمن سنم ۳۳ سال هست
  ۰۹۳۵۴۴۴۱۵۷۵

 19. سلام
  بنده جوشکار در زمینه ساخت و تولید خواهان ویزای کاری در اروپا هستم لطفا راهنمایی

  1. سلام دوست عزیز. برای راهنمایی کامل باید شرایط شما به صورت کامل بررسی شود برای این امر لطفا اطلاعاتتون رو در فرم ارزیابی وارد کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند

  1. شرایط سنی بسیار مناسبی دارید لطفا اطلاعاتتون رو در فرم ارزیابی رایگان وارد کنید تا با شما تماس گرفته شود

   1. با سلام و احترام بنده دارای سه اختراع ثبت ده در زمینه مکانیک دارنده مدال طلا اختراع ۲۰۱۰ از کره جنوبی و جوشکار تجربی آرگون ده سال ودر حال حاضر مشغول به جوش حرفه ای در یکی از ادارات دولتی ایران برا مهاجرت به کویت راهنمایی میخواهم یا کشوری دیگه

   2. سلام عزیزان.
    بنده ۳۵ سالمه و دارای سابقه های کاری حرفه ای در زمینه های مختلف از قبیل:
    جوشکاری برق و co2 درقالب سازه‌های سنگین و نیمه سنگین ساختمانی و ترانزیتی
    مونتاژ کار و نصاب حرفه‌ای نمای کامپوزیت پانل و سقفهای شیبدار
    استادیار موسیقی و نوازنده کلیه سازهای بادی در حد حرفه‌ای
    آرایشگری مردانه درجه ۲
    و….

    1. سلام برای رشته جوشکاری برای المان از طریق جاب آفر میتونیم اقدام کنیم و شرایط جذب این رشته با توجه به درخواست خود آلمان برای نیروی فنی بالا است برای اطلاعات بیشتر لطفا با مسسه تماس بگیرید

     1. سلام . مدارک فنی و حرفه ای جزء سابقه کار محسوب میشه یا باید بیمه شده باشیم

   3. سلام‌‌‌‌‌‌‌‌من‌‌‌‌‌۲۰ ‌‌سال‌‌‌سابقه‌‌‌‌کار‌‌‌در‌‌‌جوشکاری‌‌‌برق‌‌‌CO2‌‌‌‌‌ساخت‌‌‌قالبهای‌‌‌ساختمانی‌‌‌وصنعتی‌‌‌سازه‌‌‌‌‌مسلط‌‌‌در‌سقفهای‌‌‌‌شیبدار‌‌‌با‌‌هر‌‌نوع‌‌‌متریال‌‌‌هستم‌‌‌‌‌۴۰‌‌‌سال‌‌‌دارم‌‌‌‌‌‌‌آیا‌‌‌در‌‌این‌‌‌زمینه‌‌‌ها‌‌‌کار‌‌‌در‌‌‌اروپا‌‌‌‌‌هست

    1. سلام وقتتون بخیر جناب حسین خواه .
     در زمینه رشته های فنی مدرک فنی حرفه ای دارید ؟

  1. بسیار عالی برای این منظور باید فرم ارزیابی رو در سایت پر کنید تا کامل شرایطتون بررسی شود و روند مهاجرتیتون خدمتتون اعلام شود.

  2. سلام.من ۱۰ سال سابقه کار در جوشکاری برق.co2.ارگون دارم.ولی سابقه کار ندارم.چون آزاد کار می‌کردم.درخواست کار خارج از ایران رو دارم.سنم ۳۲ سال.لطفا راهنمایی کنید.

   1. سلام وقتتون بخیر . اگرسابقه کارتون قابل ارائه باشد میتوانید برای ویزای کار کشور آلمان درخواست دهید .

   2. سلام من فوق دیپلم جوشکاری دارم و شاید در اینده لیسانس بگیرم سنم 19 سال به نظر شما کار در کشورهای خارج بهتر است یا در ایران

    1. سلام با توجه به سنتون بهترین گزینه برای شما کارآموزی آلمان (اوسبیلدونگ ) هست . در کنار کارآموزی حقوق دریافت میکنید . و بعد اتمام دوره مستقیم وارد بازار کار آلمان مییشید.

 20. سلام وقت بخیر
  بنده ۱۳سال تجربه و سابقه جوشکاری تو زمینه دستگاه سازی و در زمینه برشکاری دارم
  اگه بخوام درخواست کار بدم برا کشور اتریش چه کارهای باید انجام بدم .
  لطفا راهنمایم کنید
  باتشکر

  1. سلام. من 16 سالمه ولی جوشکاری ارگون رو کامل بلدم راهی هست که بتونم از ایران برم؟
   لطفا راهنماییم کنید. ممنون میشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی

کار در گرجستان
کار در گرجستان

امروزه بسیاری از افراد خواهان مهاجرت به کشور گرجستان هستند. راه‌های مختلفی برای مهاجرت به این کشور وجود دارد. اخذ ویزا برای کار در گرجستان

بیشتر
کار در لوکزامبورگ
کار در لوکزامبورگ

لوکزامبورگ کشوری در میانه اروپا است که با داشتن نرخ پایین بیکاری آوازه جهانی دارد. بسیاری از متقاضیان مهاجرت به اروپا به دنبال کشوری با

بیشتر
کار در فیلیپین
کار در فیلیپین

با اینکه بسیاری از افراد تصور می‌کنند که کشورهای اروپایی مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری هستند؛ اما کار در فیلیپین نیز مزایای خاص خودش را

بیشتر