شهرهای مناسب برای آوسبیلدونگ

شهرهای مناسب برای آوسبیلدونگ (کارآموزی در آلمان)

هر ساله تعداد بسیار زیادی از مهاجران برای کار از سراسر جهان، و ساختن آینده ای روشن در کشور قوی و توسعه یافته ی آلمان، برای اخذ ویزا اقدام می کنند. آلمان از نظر اکثر مهاجران بین المللی بهترین کشور برای زندگی و کار است. یکی از بهترین روش های مهاجرت به آلمان اقدام از طریق دریافت ویزای اوسبیلدونگ آلمان است. ما نیز در این مقاله به بررسی شهرهای مناسب برای آسبیلدونگ آلمان پرداخته ایم.

فرم مشاوره رایگان

بهترین-شهرهای-آلمان-برای-اوسبیلدونگ

بهترین شهرهای آلمان برای کار

مسائلی از جمله هزینه زندگی تاثیر بسیار مهمی در تصمیم گیری نهایی دوره های آسبیلدونگ دارد. زیرا اغلب کسانی که برای این دوره ها اقدام می کنند، بودجه محدودی دارند و نمی توانند در شهرهای گران قیمت تحصیل کنند.

انتخاب شهر مناسب آسبیلدونگ در آلمان، شامل عوامل دیگری مانند شرایط فرهنگی و محیط دوره های آسبیلدونگ، زیرساخت های شهری، اقتصاد و امنیت نیز می شود.

در زیر شما را با بهترین شهرهای آلمان برای دوره های آسبیلدونگ  آشنا خواهیم کرد و دلایل و مزایای انتخاب هر کدام را برای شما توضیح خواهیم داد تا بتوانید تصمیم درستی را برای ادامه تحصیل در آلمان بگیرید.

بهترین شهرهای دوره های آسبیلدونگ آلمان

مونیخ سومین شهر بزرگ آلمان پس از برلین و هامبورگ و یکی از بهترین شهرهای آلمان برای دوره های آسبیلدونگ است که ما به شما پیشنهاد می کنیم. شهری که کالج های دانشگاه های مختلفی در آن قرار گرفته اند و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان برای تحصیل و کار به این شهر مهاجرت می کنند.

 

شهر مونیخ مرکز مهم فناوری، هنر، خلاقیت و نوآوری، تجارت و گردشگری آلمان است. جشنواره Oktoberfest یکی از هیجان انگیزترین جشنواره هایی است که هر ساله در شهر مونیخ برگزار می شود. به علاوه، انواع فعالیت های هیجان انگیز مانند پیاده روی، اسکیت، اسکی، پاراگلایدر، شنا، قایقرانی و غواصی نیز در این شهر برگزار می شود و می تواند شما را در تمام طول سال سرگرم کند. شما در کنار تحصیل در دوره های آسبیلدونگ می توانید ساعات خوشی را نیز از طریق شرکت در این دوره ها داشته باشید.

 

علاوه بر تنوع فعالیت ها و تفریحات در این شهر، ثروت علمی فراوان دانشگاه های مونیخ، این شهر را به یکی از بهترین شهرهای تحصیلی در آلمان تبدیل کرده است.

مونیخ اقتصاد قوی و با ثباتی دارد و شرکت‌های بزرگ و مشهوری در زمینه های فناوری، الکترونیک، ارتباطات و صنعت خودروسازی در این شهر فعالیت می کنند.

این بدان معناست که شهر بین المللی مونیخ محل مناسبی برای دانشجویان پس از فارغ التحصیلی در دوره های آسبیلدونگ است و وجود فرصت های شغلی عالی، مونیخ را به یکی از بهترین گزینه ها برای تحصیل در دوره های اوسبیلدونگ تبدیل کرده است.

 

دو دانشگاه از بهترین دانشگاه های آلمان، دانشگاه لودویگ ماکسیمیلیان و دانشگاه صنعتی مونیخ در این شهر قرار دارند که جذابیت مونیخ را برای تمام کسانی که قصد تحصیل در این شهر دارند را افزایش داده است.

موسسات آموزشی معتبری در این شهر تضمین کننده آموزش با کیفیت دوره های اوسبیلدونگ هستند.

بهترین-شهر-های-آلمان

اوسبیلدونگ برلین

برلین به عنوان پایتخت آلمان، قطعا یکی از بهترین شهرهای آلمان برای شرکت در دوره های آسبیلدونگ این کشور است. برلین یک شهر ایده آل برای افراد با سنین و پیشینه های مختلف است و این شهر با انواع رویدادهای فرهنگی خاص می تواند شهر مناسبی از این رو باشد.

 

موزه ها و سینماهای این شهر در آلمان بهترین هستند و با زندگی در این شهر این فرصت را خواهید داشت که با تاریخ و فرهنگ آلمان آشنا شوید و با دوره های آسبیلدونگ کمال بهره را در زندگی در این شهر ببرید.

برلین نه تنها از نظر فرهنگی و تاریخی متفاوت و خاص است، بلکه با طبیعتی متنوع فضاهای فوق العاده و زیبایی را برای استراحت و لذت بردن از طبیعت در این شهر ایجاد کرده است.

 

برلین علیرغم اینکه پایتخت کشور قدرتمند آلمان است، انتخابی ارزان و مقرون به صرفه در مقایسه با سایر شهرهای دیگر آلمان برای زندگی می باشد.

 

علاوه بر تحصیل و زندگی با کیفیت بالا در این شهر باشکوه آلمان، دانش آموزان می توانند از آموزش های اوسبیلدونگ با کیفیت بالا بهره مند شوند. میزان درآمد ها در این شهر هم نسبت به دیگر شهر های آلمان بالاتر است.

این شهر 5 دانشگاه دولتی، 20 دانشکده فنی و حرفه ای و یک دانشگاه خصوصی را در خود جای داده است و یکی از بهترین شهرهای آلمان برای شرکت در دوره های اوسبیلدونگ می باشد.

این شهر همچنین دارای چندین موسسه آموزشی مشهور است که رشته های مختلف اوسبیلدونگ در آنها برگزار می شوند.

 

لازم به ذکر است که جمعیت دانشجویان بین المللی در این شهر بسیار زیاد و ملموس است، بنابراین تطبیق سریع با شرایط دوره های آسبیلدونگ و یافتن دوستان خارجی در این شهر بسیار آسان است.

توجه داشته باشید که علیرغم تنوع فوق العاده زندگی در دوره های آسبیلدونگ و تحصیلی در برلین، هزینه زندگی در این شهر نسبتاً با حدود ۷۶۰ یورو برای هر نفر در ماه بسیار مقرون به صرفه است.

اوسبیلدونگ اشتوتگارت

این شهر یکی از قوی ترین شهر های صنعتی در آلمان محسوب می شود و محیطی ایده آل برای تحصیل و کار برای دانشجویان بین المللی  به ویژه در رشته های مهندسی در این شهر وجود دارد.

دو شرکت بسیار بزرگ و معروف پورشه و دایملر مستقر در این شهر هستند. شهر اشتوتگارت با موسسات آموزشی معتبر جهانی و توانا برای کسانی که قصد تحصیل و کار در این شهر را دارند بسیار مناسب است. اشتوتگارت از نظر تئوری و عملی در لیست بهترین شهرهای آلمان برای شرکت در دوره های آسبیلدونگ قرار دارد.

اشتوتگارت دارای 27 دانشگاه و کالج است و حدود 50000 دانشجو در این شهر در حال تحصیل هستند.

 

یکی دیگر از عواملی که این شهر جنوب غربی آلمان را متمایز می کند، فضای سبز و محیط بی نظیر آن است و وجود باغ وحش و باغ گیاه شناسی جذابیت این شهر را برای انواع دانشجویان داخلی و خارجی دو چندان کرده است.

 

اگر می خواهید در طول تحصیل خود در رویدادهای فرهنگی شرکت کنید می توانید بر روی اجراهای مختلف فیلارمونیک، اپرا، جشنواره های باله و سایر جشنواره ها و نمایشگاه ها و انواع فعالیت های هیجان انگیز مانند اسکی، اسکیت، پیاده روی و کوهنوردی در این شهر حساب باز کنید. لازم به ذکر است که اشتوتگارت برای تحصیل در دوره های اوسبیلدونگ بسیار مناسب است.

 

هزینه زندگی در این شهر حدود 861 یورو در ماه است و وجود چندین دانشگاه و موسسه آموزشی با کیفیت در این هشر شرایط بسیار خوبی برای تحصیل و زندگی دانشجویان بین المللی در دوره های اوسبیلدونگ در اشتوتگارت فراهم کرده است.

اوسبیلدونگ فرانکفورت

اگر می خواهید در رشته های خاصی مانند امور مالی و بازرگانی اوسبیلدونگ در آلمان تحصیل کنید، می توانید به فرانکفورت، یکی دیگر از بهترین شهرهای آلمان مهاجرت کنید.

در این شهر مراکز توریستی و تجاری بسیار زیادی وجود دارد و و این شهر یکی از ارکان اصلی اقتصاد کشور آلمان است.

این شهر به خاطر آسمان خراش ها و ساختمان های عجیب و غریب و مدرنش بسیار مشهور است و به نوعی یکی از شهرهای برتر در جهان می باشد.

 

بسیاری از دانشگاه های معتبر با رتبه بندی جهانی و اروپایی در فرانکفورت قرار دارند. تحصیل و زندگی در فرانکفورت یک انتخاب عالی برای دانشجویان بین المللی می باشد.

از مزیت های اصلی این شهر می توان به طبیعت بی نظیر، هیأت علمی درجه یک، فرصت های شغلی متعدد، توانایی تطبیق سریع با شرایط تدریس و زندگی و همچنین حضور تعداد بسیار زیادی دانشجو از ملیت های مختلف از سراسر جهان اشاره داشته باشیم.

این شهر به عنوان یکی از بهترین مقاصد برای تحصیل در دوره های اوسبیلدونگ در آلمان در نظر گرفته شده است.

فرانکفورت

اوسبیلدونگ درسدن

درسدن یکی دیگر از بهترین شهرهای آلمان برای شرکت در دوره های آسبیلدونگ می باشد که موسسات آموزشی بسیار مترقی و بین المللی را در خود جای داده و مکانی مناسب برای پیشرفت و تحصیل شما مهیی است. شما در موسسات آموزشی ارائه کننده اوسبیلدونگ درسدن فرصت کسب مهارت های نظری و عملی را خواهید داشت. پس از فارغ التحصیلی می توانید در دوره های کارآموزی در شرکت های فناوری این شهر استخدام شوید.

هزینه های زندگی برای دانشجویان در این شهر بسیار ارزان و اقامت در این شهر بسیار ایده آل است و دانشجویان می توانند با هزینه ای معقول و حساب شده از طریق سامانه های هوشمندی مانند Studentenwerk Dresden به خواسته های خود جامه عمل بپوشانند.

 

این شهر که از ثروت فرهنگی و تاریخی فراوانی برخوردار است، فعالیت های فوق برنامه مختلف و امکان شرکت در پروژه های مشترک را به دانشجویان داده است تا به راحتی خود را با شرایط کار و زندگی وفق دهند و آینده ای روشن را برای خود رقم بزنند.

خوشبختانه میانگین هزینه ماهانه برای دانشجویان ساکن در این شهر حدود 621 یورو است که کمتر از میانگین دیگر شهر های آلمان است و شرایط خوبی برای دانشجویان بین المللی در این شهر فراهم است.

اوسبیلدونگ آخن

آخن یک شهر فرهنگی کوچک در نزدیکی مرز آلمان با بلژیک و هلند است که علیرغم وسعتش دانشجویان بین المللی بسیاری را از سراسر جهان جذب می کند. این شهر یکی از بهترین شهرهای آلمان برای شرکت در دوره های آسبیلدونگ آلمان است.

 

طبق آمار، حدود 40000 دانشجو در این شهر تحصیل می کنند که حدود 15 درصد از جمعیت آخن را تشکیل داده اند.

امروزه موسسات آموزشی و دانشگاه های آخن به دلیل کیفیت آموزش و تحصیلات عالی شناخته شده اند و این شهر یکی از مهم ترین مراکز تحصیل برای رشته های آسبیلدونگ علم و فناوری در آلمان است.

 

شرکت های بسیار بزرک علمی و فناوری در این شهر قرار گرفته اند که به عنوان مثال می توان به RWTH اشاره کرد. این شهر با برخورداری از طیف وسیع دوره ها، امکانات پیشرفته و اساتید صاحب نام، یکی از بهترین فرصت های تحصیلی در آلمان را برای دانشجویان فراهم کرده است.

 

با حدود 850 یورو در ماه، هزینه زندگی در آخن بالاتر از بسیاری از شهرهای دیگر آلمان است. اما این شهر با نزدیکی به کشورهایی مانند بلژیک و هلند امکان سفرهای کوتاه و بدون حادثه را در طول تعطیلات تحصیلی به این کشور ها برای شما فراهم کرده است.

اوسبیلدونگ هایدلبرگ

هایدلبرگ یکی از بهترین و تاریخی ترین شهرهای آلمان است که برای شرکت در دوره های آسبیلدونگ آلمان پیشنهاد می شود.

قدیمی ترین دانشگاه آلمان، Ruprecht Karls، در این شهر قرار گرفته است و به عنوان یکی از قدیمی ترین و با کیفیت ترین موسسات آموزشی در قاره اروپا شهرت دارد.

در حال حاضر حدود 40000 دانشجو در این شهر زندگی می کنند که حدود 31000 دانشجو در دانشگاه Ruprecht-Karls هستند. این شهر از نظر علمی یکی از بهترین شهر های آلمان است.

 

لیست موسسات آموزشی و دانشگاه های هایدلبرگ فقط به Ruprecht Karls محدود نمی شود، بلکه شامل سایر دانشگاه ها از جمله دانشگاه آموزش و دانشگاه علوم کاربردی فرسنیوس نیز می گردد.

طبق آمار وب سایت فینیتیبا، متوسط هزینه ماهیانه دانشجویان مقیم این شهر آلمانی حدود 690 یورو است که حدود 40 یورو بیشتر از میانگین کشوری است. شرکت در دوره های اوسبیلدونگ در این شهر بسیار توصیه می شود.

هایدلبرگ

اوسبیلدونگ مونستر

اگر هنوز در انتخاب مقصد سفر خود از بین شهرهای مناسب برای آسبیلدونگ آلمان مردد هستید، می توانید به شهر مونستر بروید که معروف به شهر دوچرخه سواری آلمان نیز می باشد.

این شهر با جمعیتی حدود 300000 نفر بیشترین ترافیک دوچرخه سواری را در کل اروپا دارد. اما این شهر را نمی توانیم به عنوان یکی از شهر های بزرگ و کلان آلمان بشناسیم.

مونستر محل بسیاری از دانشگاه ها و موسسات آموزشی معروف مانند Westfälische Wilhelms، دانشگاه فلسفی-الهیاتی، پلیس آلمان، آکادمی هنر مونستر و دانشگاه علوم کاربردی مونستر است و طیف گسترده ای از دانشجویان بین المللی در این شهر در حال تحصیل هستند.

این شهر با موسسات آموزشی بین‌المللی، موزه‌ها و گالری‌های هنری، کافه‌ها و پارک‌های زیبا، مکانی ایده‌آل برای تحصیل در دوره های آسبیلدونگ است. این شهر علیرغم وسعت کوچک، تمام نیازهای شما را برای تحصیل برآورده خواهد کرد. لازم به ذکر است که هزینه تقریبی زندگی در این شهر حدود 659 یورو است.

اوسبیلدونگ لایپزیگ

این شهر با بیش از 16 دانشگاه و موسسه آموزشی برای شرکت در دوره های آسبیلدونگ شهری بسیار مناسب است. در این شهر شرکت های بسیار زیادی قرار دارند که می تواند برای پس از فارغ التحصیلی شما در دوره های آسبیلدونگ مناسب باشد.

اوسبیلدونگ هامبورگ

این شهر نیز با دو میلیون نفر جمعیت و شرکت های بسیار معروف و صنعتی گزینه بسیار مناسبی برای تحصیل در دوره های آسبیلدونگ است. این شهر یکی از شهر های برتر و اصلی آلمان است که ایرانیان بسیاری نیز در این شهر قرار دارند.

اوسبیلدونگ فرایبورگ

فرایبورگ شهری با حدود 220000 نفر جمعیت است که این روز ها به شهری صنعتی تبدیل شده است. این شهر با هزینه زندگی حدود 630 یورو در ماه شهری مناسب برای زندگی دانشجویی می باشد. در این شهر شرکت های بسیار بزرگ صنعتی قرار دارند که می تواند برای دوره پس از فارغ التحصیلی شما مناسب باشد.

فرایبورگ

اوسبیلدونگ کلن

کلن یکی دیگر از شهر های بسیار مهم آلمان است که شرکت های بسیار مهمی در این شهر قرار دارند و شرکت در دوره های آسبیلدونگ در این شهر مزیت برشمرده می شود. شما می توانید پس از فارغ التحصیلی در دوره های اوسبیلدونگ در شرکت های بسیار بزرگی و صنعتی که در کلن قرار دارند نیز استخدام شوید.

اوسبیلدونگ بن

این شهر نیز از شهر های صنعتی آلمان است و شرکت های بسیار بزرگ صنعتی در این شهر قرار گرفته اند که می تواند برای زمانی که از دوره های اوسبیلدونگ فارغ التحصیل شدید فضای مناسبی را برای استخدام شما فراهم کند.

بهترین شهر آلمان برای اوسبیلدونگ پرستاری

اگر به دنبال انتخاب بهترین شهر آلمان برای تحصیل در دوره های اوسبیلدونگ پرستاری هستید باید به دنبال بهترین موسسات آموزشی در آلمان باشید. ما در ادامه بهترین شهر های آلمان برای تحصیل در دوره های پرستاری را برای شما معرفی کرده ایم.

 • هایدلبرگ
 • مونیخ
 • برلین
 • هامبورگ
 • هانوفر
 • فرانکفورت
 • فرایبورگ
 • مونستر
 • دویسبورگ-اسن
 • درسدن
 • نورنبرگ
 • لایپزیگ
 • کلن
 
پرستاری-در-آلمان

بهترین شهر آلمان برای زندگی

از آنجایی که ما به طور کامل در مورد بهترین شهرهای آلمان برای شرکت در دوره های آسبیلدونگ و بهترین شهرها برای تحصیل و کار در آلمان تحقیق کرده‌ایم، نگاهی گذرا به برخی از آمارهای ساده آلمانی در مورد بهترین شهر آلمان برای زندگی انداخته ایم که بر این اساس این شهر ها را می توانیم به شما معرفی کنیم:

 • آخن
 • فرانکفورت
 • هامبورگ

در انتخاب این شهرها علل های بسیار زیادی وجود داشته است که از آنها می توانیم به این موارد اشاره داشته باشیم: هزینه زندگی مقرون به صرفه، بازار کار مناسب، شرایط آب و هوایی مطلوب، سهولت دسترسی به سیستم آموزشی برتر.

بهترین شهر آلمان برای کار

از آنجا که شما باید پس از شرکت در دوره های اوسبیلدونگ در المان در این کشور به کار مشغول شوید بنابراین بهتر است شهری را انتخاب کنید که از شرایط بازار کاری خوبی برخوردار باشد.

در نهایت اگر به دنبال بهترین شهر آلمان برای مهاجرت کاری هستید، بدانید که شهرهای بزرگ و شلوغ این کشور بیشترین فرصت های شغلی را برای شما ارائه می دهند. این شهر ها به دلیل حضور بهترین و برترین شرکت های آلمان برای تجارت و کار بسیار مناسب هستند. برندها و شرکت های معتبر بین المللی در این شهر های آلمان حضور دارند که می توانیم از آنها به این موارد اشاره داشته باشیم.

 • برلین
 • مونیخ
 • دوسلدورف
کار-در-آلمان

سوالات متداول

در زیر شما می توانید لیست کاملی از بهترین مشاغل اوسبیلدونگ و میانگین حقوق در آنها را مشاهده کنید. متخصصین بهداشت دندان – 3300 یورو. نمایندگان املاک – 3000 یورو. پرستار – 2900 یورو. راننده کامیون – 2500 یورو. کنترلر ترافیک هوایی – بین 6000 تا 8000 یورو. مکانیک هواپیما – 3100 یورو. کارمند بانک – بین 2500 تا 2900 یورو.

برلین پایتخت آلمان مکان بسیاری از شرکت های بزرگ و شناخته شده جهانی است که از بزرگترین کارفرمایان جهان تشکیل شده اند. برلین مجموعه بی پایانی از فرصت های شغلی است، بنابراین تعداد مهاجرانی که برای جستجوی شغل به این شهر مهاجرت می کنند همواره در حال افزایش بوده است.

در اینجا بهترین شهرهای آلمان برای دانشجویان بین المللی آورده شده است که عبارتند از اشتوتگارت، فرانکفورت درسدن، آخن، بن، هامبورگ، کلن و لایپزیگ.

بهترین شهرهای آلمان برای زندگی آخن، فرانکفورت و مونیخ هستند.

در حال حاضر، بسیاری از کسب و کارها در آلمان برای یافتن متخصصان تجاری با شرایط خاص با مشکل مواجه هستند. در نتیجه، شانس بسیار خوبی برای دریافت اوسبیلدونگ دارید. شما با داشتن مدرک زبان A2 و دیپلم به راحتی می توانید برای شرکت در دوره های زبان انگلیسی به این کشور مهاجرت کنید و در دوره های اوسبیلدونگ شرکت کنید. 

فرم مشاوره زیر رو پُر کنید تا شرایطتون آنلاین بررسی بشه و با شما تماس گرفته بشه 

نظرات کاربران

guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
بخش سوالات کاربین

مقالات پیشنهادی